کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-10-10 ساعت 02:34)Cactus1365 نوشته:  سلام
من ۵شنبه در ابوطبی مصاحبه داشتم و در کمال ناباوری یه ضرب نگرفتم
خانم مجرد بدون کار دولتی
اون روز اکثرا چک میخوردن
والا اصلا هیچی قابل پیش بینی نیست ولی دارن زیادی سخت گیری میکنن.
واسه ما هم دعا کنید دوستان

موافقم

(2015-10-05 ساعت 12:15)victor2016 نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 01:08)ماندانا.م نوشته:  سلام.مگه موقع مصاحبه رزومه هم میخوان؟
بیشتر برای افرادی که کارشناسی ارشد و دکترا دارن پیش میاد. ممکنه ازشون بخوان. بهتره روز مصاحبه همراهشون باشه. همراهشون هم نباشه میگن بعدا بفرستید.

درسته، از ما هم رزومه خواستن، بهتره كه همه همراشون باشه
شماره کیس:2016AS000010XX تاریخ رویت قبولی:۵  May کنسولگری: فرانكفورت, تعداد افراد منظور در کیس :۲, ارسال فرمهای سری اول:23 May,
کارنت شدن کیس: ١٢ آگوست
, مصاحبه: ٦ اكتبر,
 آپدیت: ۲۸ دسامبر --- ۰۸ فوریه--- ۱۸ فوریه -۱۹ فوریه-۲۶ فوریه , ۱ مارچ , ۴ مارچ , ۷ مارچ
   دریافت کلیرنس:  ۱ مارچ  ,دریافت ویزا:۷ مارچ
ورود به آمریکا:۱۵  مارچ
دریافت گرین کارت:....جمع تقریبی هزینه‌ها:...
تشکر کنندگان: victor2016 ، shahabjafari ، smpf
(2015-10-06 ساعت 10:28)golia نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 12:37)asal1372 نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 12:19)SAMBAR نوشته:  سلام به دوستان عزیز
خوشحالم که اولین کیس مصاحبه شده در آنکارا ی ضرب گرفت من دیروز از آنکارا برگشتم و برای ادای دین به دوستان همچنان در کنارتون هستم متاسفانه بجز من و رامین باقی دوستان دست خالی از آنکارا برگشتند من باقی دوستان رو اونجا دیدم و برای آم.ری.کا و شهروندانش متاسفم که انسانهای فهمیده و فرهیخته ای رو از دست دادند. برخی از دوستان۲۰۱۶رو تو آنکارا دیدم که آرزو می کنم همه دست پر برگردن. دوستدار شما فرهاد.

آقاي سامبار خيلي خوشحا شدم كه شما ويزاتونو گرفتيد. من با خوندن تاپيك كليرنس ۲۰۱۵ كاملا در جريان طولاني مدت شدن كيرنستون و چگونگي گرفتن ويزاتون بودم. به اميد خدا انشاالله كه زندگي توام با موفقيتي در سرزمين جديد داشته باشد. براي من هم مه مصاحبم نزذيكه دعا كنيد.
آقا بنده هم تبریک میگم فکرمیکنم شما احساس کسی رو دارید که در مارتن برنده شده باشه .امید وارم ما بچه های ۲۰۱۶ بتونیم از تجربیات ارزنده شما استفاده کنیم .

تبريك ميگم، موفق و پيروز باشيد
شماره کیس:2016AS000010XX تاریخ رویت قبولی:۵  May کنسولگری: فرانكفورت, تعداد افراد منظور در کیس :۲, ارسال فرمهای سری اول:23 May,
 آپدیت: ۲۸ دسامبر --- ۰۸ فوریه--- ۱۸ فوریه -۱۹ فوریه-۲۶ فوریه , ۱ مارچ , ۴ مارچ , ۷ مارچ
تشکر کنندگان: smpf ، لطف اله ، asal1372
(2015-10-08 ساعت 14:48)ho_tasha نوشته:  سلام
به همه دوستان عزيز از امروز كنتور كليرنس ما داره ميندازه بنابراين كوچ كرديم اينجا.
امروز مصاحبه بود اصلاً برگه سفيد رو با خودش نياورده بود. گفت برو ٣ ماه ديگه بيا تمام
از امروز ما اينجا ساكنيم.
زود كلير بشيم صلوات.
سفرنامه در دست تهيه مي باشد.

به ما هم يك ضرب ندادن، گفتن ١ ماه ديگه پاساتون و بفرستيد واسمون اما اصلا حرفي از كليرنس نزدن
تشکر کنندگان: ho_tasha ، matin86 ، shahabjafari ، smpf
(2015-10-10 ساعت 15:13)masoud_shj نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 02:34)Cactus1365 نوشته:  سلام
خانم مجرد بدون کار دولتی
اون روز اکثرا چک میخوردن

موافقم

(2015-10-05 ساعت 12:15)victor2016 نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 01:08)ماندانا.م نوشته:  سلام.مگه موقع مصاحبه رزومه هم میخوان؟
بیشتر برای افرادی که کارشناسی ارشد و دکترا دارن پیش میاد. ممکنه ازشون بخوان. بهتره روز مصاحبه همراهشون باشه. همراهشون هم نباشه میگن بعدا بفرستید.

درسته، از ما هم رزومه خواستن، بهتره كه همه همراشون باشه
دوستان منظور از رزومه چیه؟من دانشجوی کارشناسی ترم 4 و سال دوم هستم.آیا رزومه یرای من لازمه؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان: shahabjafari ، smpf
سلام.از بچه های 2015 که اینجا برای کمک اومدن خیلی خیلی ممنونم.مثل تیچر عزیز و yes or no و آقا پویا.حضورتون واقعا باعث دلگرمیه.خواهشا مارو از تحلیل هاتون بی بهره نکنید و تا آخر راه کنار ما باشید.ممنون.
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
تشکر کنندگان: ho_tasha ، lighthouse ، Interuniversal ، matin86 ، shahabjafari ، yesorno ، smpf ، j.modarres ، asal1372
(2015-10-10 ساعت 12:08)yesorno نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 11:16)mfte.teacher نوشته:  [quote='Cactus1365' pid='671763' dateline='1444428244']
سلام
خانم مجرد بدون کار دولتی
اون روز اکثرا چک میخوردن
[/quot
ایشالا نهایتا دو ماهه یا دیگه فوقش سه ماهه کلیر هستین.

تیچر تیچره خود تیچره

تو هم که هستی داداشی، بچه ها این تیچر که می بینین به من یه شیرینی توپ بدهکاره Big Grin

با نظرش موافقم تا عید ویزا تو جیبته و اونور آبی داری ستاره میچینی Wink
درست میگه یس اور نوی عزیز
من بدهکارم ، اومدم تهران در خدمتم داداش Big GrinWink
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: matin86 ، shahabjafari ، yesorno ، smpf ، j.modarres
جناب yes or no و دیگر دوستان پیشکسوت
با وجود اینکه می دونم بولتن قابل پیش بینی نیست ممنون می شم تحلیلتون در باره کارنتی های امسال رو بدونم.فک می کنید امسال هم کات اف خواهیم داشت؟ به نظرتون امسال بچه هایی با کیس نامبر بالا مثل من نسبت به پارسال زودتر مصاحبه میرن؟
باز هم ممنون.
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
تشکر کنندگان: hadir ، matin86 ، K.ONE ، shahabjafari ، yesorno ، smpf
(2015-10-10 ساعت 15:39)امیررضا.س نوشته:  دوستان منظور از رزومه چیه؟من دانشجوی کارشناسی ترم ۴ و سال دوم هستم.آیا رزومه یرای من لازمه؟

دوست عزیز، رزومه خلاصه ای از سوابق کاری و تحصیلی و... تون هست. ولی برای شما بعیده لازم بشه. همونطور که گفتم برای افراد کارشناسی ارشد و دکترا ممکنه لازم بشه.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: shahabjafari ، smpf ، j.modarres
دوستان عزیز
به نظرتون کسی که سنش 59 سالشه و سربازی قبل از ا ن ق ل ا ب ارتش بوده
و چند سالم تو آمریکا بوده و اونجا لیسانس خونده و شغل دولتی غیر حساس داره آیا امکان داره کلیرش رو انقدر طول بدن که بعد از 30 سپتامبر بشه
دوستان لطفا تجربه ها یا نظراتتونو بگین.
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان: smpf
(2015-10-10 ساعت 17:17)nimashariat نوشته:  جناب yes or no و دیگر دوستان پیشکسوت
با وجود اینکه می دونم بولتن قابل پیش بینی نیست ممنون می شم تحلیلتون در باره کارنتی های امسال رو بدونم.فک می کنید امسال هم کات اف خواهیم داشت؟ به نظرتون امسال بچه هایی با کیس نامبر بالا مثل من نسبت به پارسال زودتر مصاحبه میرن؟
باز هم ممنون.

دوست گلم به نظر من که امسال سالی فوق العاده با برنامه ریزی بهتر و دقیق تر خواهد بود و تعداد بیشتری هم به مصاحبه میرن.
کات آف هم که روی لاتاری همیشه هست، مگه می شه نباشه!
اما اینکه بخوایم عددی بگیمو حدسی بزنیم که من اینقدرا اطلاعات ندارم. الان که ماشالا 2015 ایا هم اینجا تعدادمون بیشتره تا شما 2016 ایا Big Grin
(2015-10-10 ساعت 21:18)shahabjafari نوشته:  دوستان عزیز
و چند سالم تو آمریکا بوده و اونجا لیسانس خونده و شغل دولتی غیر حساس داره آیا امکان داره کلیرش رو انقدر طول بدن که بعد از 30 سپتامبر بشه

با سلام
من یک مورد با شرایط مثل شما دو سال پیش میشناختم که برنده لاتاری بود و یک ضرب ویزا گرفتن.
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres
(2015-10-10 ساعت 21:27)Joje mohajer نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 21:18)shahabjafari نوشته:  دوستان عزیز

با سلام
من یک مورد با شرایط مثل شما دو سال پیش میشناختم که برنده لاتاری بود و یک ضرب ویزا گرفتن.

خدا کنه
خیلی میترسم بخاطر شغل دولتیش که فقط یه شغل خدماتیه رد بشن
این جور که من شنیدم بخاطر این که چند سال آمریکا بودن و اونجا کالج و دانشگاه رفتن کلیرشون طول میکشه
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres
(2015-10-10 ساعت 21:31)shahabjafari نوشته:  خدا کنه
این جور که من شنیدم بخاطر این که چند سال آمریکا بودن و اونجا کالج و دانشگاه رفتن کلیرشون طول میکشه

سلام دوست عزیز

هیچ چیز در پروسه لاتاری قابل پیش بینی نیست.
پیشنهاد میکنم به مسائل منفی اصلا فکر نکنید و سعی کنید نیمه پر لیوان رو ببینید.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: ho_tasha ، lighthouse ، matin86 ، yesorno ، smpf ، لطف اله ، j.modarres
(2015-10-10 ساعت 21:49)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 21:31)shahabjafari نوشته:  خدا کنه

سلام دوست عزیز

هیچ چیز در پروسه لاتاری قابل پیش بینی نیست.
پیشنهاد میکنم به مسائل منفی اصلا فکر نکنید و سعی کنید نیمه پر لیوان رو ببینید.
با سلام آقای مدیر تبریک عرض میکنیم دست ما رو هم بگیر دیگه ما نمیتونیم حرف بزنیم زود میندازنمون بیرون
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,500)
تشکر کنندگان: Siamak ، Interuniversal ، matin86 ، smpf ، j.modarres
(2015-10-10 ساعت 23:03)ho_tasha نوشته:  با سلام آقای مدیر تبریک عرض میکنیم دست ما رو هم بگیر دیگه ما نمیتونیم حرف بزنیم زود میندازنمون بیرون

سلام

اختیار دارین قربان .
انجام وظیفه میکنیم
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: smpf ، lotfe.kh ، mfte.teacher

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان