کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2015-10-10 ساعت 23:03)aram_hpanahi نوشته:  خیلی ممنون آقا سیامک،خود تمکن مالی چیه؟

یعنی تاوقتی یه کار پیدا کنید بتونید هزینه ها اولیه زندگیتونو اونجا از جیب مبارک بپردازید
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
خیلی ممنون از جوابتون یعنی در واقع باید چقدر موجودی حسابم باشه حداقل؟
راستی اگر شخص برنده وام داشته باشه مشکلی ایجاب نمیکنه؟
تشکر کنندگان:
دوستان ببخشید که من زیاد سوال میپرسم،و خیلی ممنون که محبت دارید و جواب میدید ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-10-11 ساعت 00:15)aram_hpanahi نوشته:  خیلی ممنون از جوابتون یعنی در واقع باید چقدر موجودی حسابم باشه حداقل؟
راستی اگر شخص برنده وام داشته باشه مشکلی ایجاب نمیکنه؟

باید ببینید خط فقر امریکا در اون سالی که برنده میشید چقدره از اون نباید کمتر باشه
حدود 20 هزار دلار
In GOD We Trust
(2015-10-09 ساعت 00:49)amirabas93 نوشته:  
(2015-10-08 ساعت 20:57)Richard نوشته:  دوستان یک سوال
اونهایی که دیپلم کار و دانش دارند برای اینکه دیپلم 12 ساله بشه چند راه وجود داره ؟
اصلا میشه واسه کار و دانش پیش دانشگاهی گرفت؟ اخه میگن کار و دانش واسه ورود به دانشگاه پیش دانشگاهی نمیخواد پس چطوری میتونیم پیش دانشگاهی بگیریم؟
ایا ارائه دادن مدرک دیپلم کار و دانش + پیش دانشگاهی ریسک نیست ؟ 100% قبول میکنند؟ افیسر با این مدارک اشنایی کامل داره ؟

دوست عزیز اگر فقط یک صفحه قبل رو مطالعه میکردید من پاسخ سوال مشابه سوال شما رو دادم.
موفق باشید

با تشکر از راهنمایی شما
اما یک سوال برام پیش اومده
شما نوشتید که (۱-دریک شاخه نظری تحصیل کنید و در آخر هم پیش دانشگاهی بگیرید (آموزش های از راه دور مورد قبول سفارت نخواهند بود).
شاخه نظری شبانه هم هست ؟ یا اینکه باید همین دبیرستانهایی بریم که 18 ساله ها تحصیل می کنند؟
من اطلاعات زیادی در مورد شاخه های پیش دانشگاهی ندارم ممنون میشم در صورت امکان توضیح کامل بدید که کلا پیش دانشگاهی بجز نظری شاخه دیگه ای مثلا شاخه فنی و حرفه ای و یا کار و دانش داره؟
با تشکر
2012-2017
تشکر کنندگان:
من که لیسانسم و اینجا BA نداره باید بزنم university degree? شوهرم هم دیپلم فنی حرفه ایه ولی امسال علمی کاربردی ثبت نام کرده. اون رو چی بزنم؟
تشکر کنندگان:
بله University degree بزنید. برای همسرتون باید زمان ثبت نام 12 سال تحصیلشون تموم شده باشه. اگر دیپلمشون 12 ساله هست بزنید High school diploma اگر 11 ساله هست باید حداقل یه سال دیگه (علمی کاربردی، پیشدانشگاهی یا هرجای دیگه )خونده باشن در غیر این صورت ممکنه بهشون گیر بدن چون تموم بودن 12 سال تحصیل اون هم موقع ثبت نام (یعنی همین الان) یه قانون هست که روش توی دستورالعمل لاتاری تاکید شده.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: Farey ، j@vad
(2015-10-11 ساعت 00:58)Richard نوشته:  با تشکر از راهنمایی شما
اما یک سوال برام پیش اومده
شما نوشتید که (۱-دریک شاخه نظری تحصیل کنید و در آخر هم پیش دانشگاهی بگیرید (آموزش های از راه دور مورد قبول سفارت نخواهند بود).
شاخه نظری شبانه هم هست ؟ یا اینکه باید همین دبیرستانهایی بریم که 18 ساله ها تحصیل می کنند؟
من اطلاعات زیادی در مورد شاخه های پیش دانشگاهی ندارم ممنون میشم در صورت امکان توضیح کامل بدید که کلا پیش دانشگاهی بجز نظری شاخه دیگه ای مثلا شاخه فنی و حرفه ای و یا کار و دانش داره؟
با تشکر

خواهش میکنم.
دوست عزیز فقط رشته های نظری پیش دانشگاهی دارند. اطلاع دقیقی در خصوص شبانه ندارم ولی فکر میکنم باشه. برای اطمینان میتونید به آموزش پرورش محل سکونتتون مراجعه کنید. (یک سال تحصیل در مقطع کاردانی گزینه مناسب تر، راحت تر و کم ریسک تری هست. روی این گزینه هم فکر کنید.)
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: Richard ، ehsan TT ، j@vad
مطالب زیر رو ببینید تا جای هیچ گونه ابهامی نباشه :

دوستان یک نکته ای رو باید بگم برای آندسته از دوستانی که مدرک دیپلم فنی ( 11 ساله ) دارند و سپس مدرک کاردانی رو کسب کردند و اصل مدرک رو هم دارند دیگه نیاز نیست نامه معادل سازی جهت پیش دانشگاهی رو بگیرند و در فرم ثبت نام باید گزینه University degree رو بزنند . این نامه صرفا برای دوستانی که هنوز مدرک کاردانی رو نگرفتند و مشغول تحصیل هستند و یا آن عزیزانی که قصد ادامه تحصیل در ایالات متحده رو دارند مناسب میباشد .

دوستان توجه کنند
دیپلم : High school diploma
لیسانس و فوق دیپلم ( چه فنی و چه رشته های دیگه ): University degree
دانشجوی لیسانس و یا فوق دیپیلم در هر رشته ای : Some university courses
مدرک فنی حرفه ای ( منظور همون مدرکی که طی یک دوره ۶ ماهه از فنی حرفه ای میگیرید مثل جوشکاری ، خیاطی و همچنین دیپلم فنی ) : Vocational school
بقیه موارد هم که کاملا گویا و مشخص هستند .

دوستان توجه کنند که کسانی مدرک فوق دیپلم دارند حال آنکه مدرک دیپلم شان 12 ساله یا 11 ساله (پیش دانشگاهی نداشتند) بوده باید گزینه University degree رو بزنند .

[عکس: 51mu_dylnv8xocg2ihtr1av8u.jpg]
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان: faraz15 ، j@vad
(2015-10-10 ساعت 04:26)aram_hpanahi نوشته:  خیلی ممنونم که من رو راهنمایی کردید،میخواستم بدونم که ایا کسی با شرکت پاریز کار کرده؟)ثبت نام و ...
سلام دوست عزیز
اگر مشکل داری در پر کردن فرمها حتما کمک بگیر دوستان عزیز با کوله باری از تجربه از هیچ کمکی دریغ نمیکنند
(2015-10-12 ساعت 23:53)farshid sobhani نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 04:26)aram_hpanahi نوشته:  خیلی ممنونم که من رو راهنمایی کردید،میخواستم بدونم که ایا کسی با شرکت پاریز کار کرده؟)ثبت نام و ...
سلام دوست عزیز
اگر مشکل داری در پر کردن فرمها حتما کمک بگیر دوستان عزیز با کوله باری از تجربه از هیچ کمکی دریغ نمیکنند

خیلی ممنون دوست عزیز،واقعیتش چون فقط یک بار در سال هست و امکان ادیت وجود نداره و منم امسال اولین سالم هستش ریسک نکردم و توسط شرکت پاریز که خیلی هم خوش برخورد و محترم بودن کل اعضا اقدام به ثبت نام کردم
تشکر کنندگان:
دوستان من یک اشتباهی کردم.
من قرار بود برای دوستم واسه سال 2017 ثبت نام کنم و اول یکسری اطلاعات اشتباه دادم فقط واسه اینکه بدونم دقیقا چه اطلاعاتی لازم دارم و تنها عکسش رو عکس دوستم گذاشتم. و با موفقیت انجام شد ولی همه اطلاعات اشتباه هست.
حالا با اطلاعات درستش و همون عکس میخوام ثبت نامش کنم، به نظرتون براش مشکلی پیش میاد ؟ یه عکس با دو سری اطلاعات که یکی از اطلاعات کامل درست هست و یکی کامل اطلاعات اشتباه ؟
تو رو خدا راهنمایی ام کنید.
تشکر کنندگان:
(2015-10-13 ساعت 05:07)kianbar نوشته:  دوستان من یک اشتباهی کردم.
من قرار بود برای دوستم واسه سال 2017 ثبت نام کنم و اول یکسری اطلاعات اشتباه دادم فقط واسه اینکه بدونم دقیقا چه اطلاعاتی لازم دارم و تنها عکسش رو عکس دوستم گذاشتم. و با موفقیت انجام شد ولی همه اطلاعات اشتباه هست.
حالا با اطلاعات درستش و همون عکس میخوام ثبت نامش کنم، به نظرتون براش مشکلی پیش میاد ؟ یه عکس با دو سری اطلاعات که یکی از اطلاعات کامل درست هست و یکی کامل اطلاعات اشتباه ؟
تو رو خدا راهنمایی ام کنید.

اگه تموم مشخصات سوری بوده و فقط عکس درست بوده بعید بدونم بشه Trace کرد. ولی حتما حتما اگه کسی هر اشتباه کوچیک یا بزرگی زمان رجیستر انجام داد به هیچ عنوان اقدام به ثبت نام مجدد نکنه. چون فرض بر این گرفته میشه که طرف داره احتمال برنده شدنشو بیشتر میکنه و ممکنه علاوه بر ریجکت شدن تو اون سال تو لیست بلک هم قرار بگیره. به هر حال بنظرم شما برای ایشون ثبت نام مجدد کن و ترجیحا ( حتما ) با یه عکس دیگه .

پ.ن: خواهشا اگه کسی باز حوس این به سرش زد که آنلاین آزمون و خطا کنه با سهمیه ایران اینکار و نکنه که یه سهمیه در صورت قبولی اون رجیستر Fake بسوزه !
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: victor2016 ، chakavakl ، Caspian_Wave
سلام
دوستان از اونجایی که تا کارت پایان خدمت نداشته باشم به من مدرک اصلی کارشناسی رو نمیدن
سوال من اینه که اگه قبول بشم و قبل خدمت برم واسه مصاحبه از من مدرک اصل رو میخوان یا مدرک موقت کفایت میکنه؟
ممنون میشم اگه توضیح بدید
تشکر کنندگان:
سلام آقا یه سوال
دوست ما به دانشجو کارشناسی هست اما هنگام ثبت نام زده University Degree در حالی که باید بزنه Some University Courses
اگه این قبول شه در لاتاری
رد میکننش موقع مصاحبه؟
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: خودم ، وسایم | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ... | دریافت کلیرنس: ... | دریافت ویزا: ...
HAS NOT BEEN SELECTED << 2017

تمام آدرس‌ها و شماره‌های تماس مورد نیاز   |   Compare USA Cities

کانادا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان