کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
دوستان سلام و خسته نياشين من هنوز يه موضوعي رو درست متوجه نشدم اگر همون عكساي پارسال رو بفرستم مشكلي پيش مياد؟
ممنونم از كمكتون
بايد برم از اينجا
چاره نمونده جز كوچ...
تشکر کنندگان:
(2015-10-29 ساعت 11:45)kamyar2 نوشته:  دوستان سلام و خسته نياشين من هنوز يه موضوعي رو درست متوجه نشدم اگر همون عكساي پارسال رو بفرستم مشكلي پيش مياد؟
ممنونم از كمكتون

خیر مشکلی پیش نمیاد
با همون عکس پارسال میتونید ثبت نام کنید
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: kamyar2
(2015-10-29 ساعت 12:30)عمو سام نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 11:45)kamyar2 نوشته:  دوستان سلام و خسته نياشين من هنوز يه موضوعي رو درست متوجه نشدم اگر همون عكساي پارسال رو بفرستم مشكلي پيش مياد؟
ممنونم از كمكتون

خیر مشکلی پیش نمیاد

سلام عمو سام ، در مورد عکسی که گذاشتم و مقایساتی که انجام دادم میشه نظرتو بگی ، البته اگه بقیه دوستان با تجربه هم نظر بدن ممنون میشم ، میتونیم به یه جمع بندی خوب برسیم.
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان:
(2015-10-29 ساعت 13:23)azimi1368 نوشته:  
ممنونم از كمكتون

خیر مشکلی پیش نمیاد

سلام عمو سام ، در مورد عکسی که گذاشتم و مقایساتی که انجام دادم میشه نظرتو بگی ، البته اگه بقیه دوستان با تجربه هم نظر بدن ممنون میشم ، میتونیم به یه جمع بندی خوب برسیم.
سلام به نظر من عکسی که شما اول کار گذاشتید کاملاً درسته و هیچ نیازی به کراپ یا ادیت دیگه ای نداره
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: azimi1368
(2015-10-29 ساعت 00:06)آرادایمان نوشته:  فقط لطفا بگین که وقتی عکستونو میذارین چه پیغامی میده.... «رسیو»یا اینکه «با موفقیت ارسال شد»..... ضمنا در مورد عکس همه افراد خانواده پیغام میده یا اینکه فقط برای متقاضی اصلی .... ممنون میشم جواب بدین... یکم استرس گرفتم.!!!!

سلام
وقتی عکس رو آپلود میکنید و سایر مشخصات رو وارد میکنید و گزینه Continue رو میزنید، این صفحه نمایش داده میشه که درواقع اطلاعاتی که ثبت کردید رو به طور کامل نمایش میده تا شما همه رو چک کنید و در نهایت دوباره گزینه Continue رو بزنید و Confirmation Number رو دریافت می کنید.
در این صفحه اعلام میشه که Photograph Received
موفق باشید
[عکس: gbv9_1.jpg]
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: آرادایمان ، ehsan TT
سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
من آخرش نفهمیدم عکس با حجاب بگیریم یا بی حجاب؟ یه جا میگن بی حجاب بگیرید دردسرش کمتره یه جا هم بلعکس؟
شما پیشکسوتان کدوم رو پیشنهاد میدین؟
و اینکه اگه با حجاب بگیریم باید گوش ها بیرون باشه؟
دردی که انسان را به سکوت وا میدارد
بسیار سنگین تر از دردیست که
انسان را به فریاد وا میدارد...!
و انسانها فقط به فریاد هم میرسند،
نه به سکوت هم!

-------------------------------------------------------------------------
2017 : HAS NOT BEEN SELECTED
2016 : HAS NOT BEEN SELECTED  
تشکر کنندگان:
(2015-10-29 ساعت 21:06)motinus نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
من آخرش نفهمیدم عکس با حجاب بگیریم یا بی حجاب؟ یه جا میگن بی حجاب بگیرید دردسرش کمتره یه جا هم بلعکس؟

فرقی نداره با حجاب هیچ مشکلی نیست گوش هم نیاززی نیست بیرون باشه فقط صورت باید کامل پیدا باشه
بدون حجاب هم مشکلی نیست هر کدوم خودتون راحت ترید
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: Amir.AA ، Srod ، motinus ، victor2016
(2015-10-29 ساعت 21:20)عمو سام نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 21:06)motinus نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.

فرقی نداره با حجاب هیچ مشکلی نیست گوش هم نیاززی نیست بیرون باشه فقط صورت باید کامل پیدا باشه

بی حجاب و با حجاب گرفتن عکس مربوط میشه به اعتقادات شما
حالا فرض کنید بی حجاب بهتر هم باشه (که نیست) شما حاضری به خاطر ویزای آمریکا اعتقادات خودتو زیر پا بذارین؟ Smile
تشکر کنندگان: عمو سام
(2015-10-29 ساعت 22:49)Srod نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 21:20)عمو سام نوشته:  

بی حجاب و با حجاب گرفتن عکس مربوط میشه به اعتقادات شما
حالا فرض کنید بی حجاب بهتر هم باشه (که نیست) شما حاضری به خاطر ویزای آمریکا اعتقادات خودتو زیر پا بذارین؟ Smile

کاری به اعتقادات نداره
و مطمعنا حاظر نیستم اعتقاداتم رو زیر سوال ببرم
خب واسم سوال پیش اومده بود
شما واست سوال پیش بیاد نمیپرسی؟
دردی که انسان را به سکوت وا میدارد
بسیار سنگین تر از دردیست که
انسان را به فریاد وا میدارد...!
و انسانها فقط به فریاد هم میرسند،
نه به سکوت هم!

-------------------------------------------------------------------------
2017 : HAS NOT BEEN SELECTED
2016 : HAS NOT BEEN SELECTED  
تشکر کنندگان: Srod
(2015-10-30 ساعت 01:31)motinus نوشته:  کاری به اعتقادات نداره
و مطمعنا حاظر نیستم اعتقاداتم رو زیر سوال ببرم
خب واسم سوال پیش اومده بود
شما واست سوال پیش بیاد نمیپرسی؟

چرا می پرسم Smile
تشکر کنندگان:
ممنونم از كمكتون

خیر مشکلی پیش نمیاد

دوست عزیز من خودم هم عکس رو هرسال طبق اون ابعادی که خودتون زدید تنظیم می کردم. فقط امسال دیدم برنامه phototool که گذاشتن اگر عکس بخواد بین 2 بیضی سبز قرار بگیره باید کمی کراپ بشه. البته این بیشتر برای آقایون پیش میاد که سرشون خلوت تره! Big Grin و برای خانوم ها اگر موهای حجیمی داشته باشن فرقی نمی کنه. اما در مجموع امیدوارم با نظرم باعث نگرانیتون نشده باشم چون فکر میکنم دقت عکسی برای ثبت نام اولیه وارد می کنید زیاد مهم نیست و کلیاتی که خودتون می دونید درش رعایت شده باشه کافیه.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان:
سلام
یه نوزاد چند ماهه دارم .کسی می تونه نور و زمینه رو واسم تنظیم کنه؟اگه می تونید بگید تا عکس رو بفرستم
با تشکر از شما و سایت خوبمون
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من یگ سوال دارم
ایا حتما باید عکسی که دارم را اول در فوتو تول سایت لاتاری کراپ کنم بعد اون عکس را اپلود کنم؟ یا همون عکس اولیه ایی که گرفتم را میشه مستقیم استفاده کرد؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2015-10-30 ساعت 12:58)victor2016 نوشته:  
ممنونم از كمكتون

خیر مشکلی پیش نمیاد

دوست عزیز من خودم هم عکس رو هرسال طبق اون ابعادی که خودتون زدید تنظیم می کردم. فقط امسال دیدم برنامه phototool که گذاشتن اگر عکس بخواد بین ۲ بیضی سبز قرار بگیره باید کمی کراپ بشه. البته این بیشتر برای آقایون پیش میاد که سرشون خلوت تره! Big Grin و برای خانوم ها اگر موهای حجیمی داشته باشن فرقی نمی کنه. اما در مجموع امیدوارم با نظرم باعث نگرانیتون نشده باشم چون فکر میکنم دقت عکسی برای ثبت نام اولیه وارد می کنید زیاد مهم نیست و کلیاتی که خودتون می دونید درش رعایت شده باشه کافیه.

نه من که نگران نشدم Big Grin فقط به خاطر افراد تازه وارد انواع عکس رو با مثال های زیاد گذاشتم که یه موقع اشتباه نکنن ، وگرنه من عکسم رو به غیر از اینکه بر اساس توصیه های سایت dvlottery.state.gov تنظیم میکنم با عکس یکی از دوستان که برنده شده بود هم مقایسه میکنم ، این سالها انقدر برنده نشدم که دیگه ... Big Grin
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: victor2016
(2015-10-30 ساعت 14:26)aghamilad نوشته:  سلام دوستان من یگ سوال دارم
ایا حتما باید عکسی که دارم را اول در فوتو تول سایت لاتاری کراپ کنم بعد اون عکس را اپلود کنم؟ یا همون عکس اولیه ایی که گرفتم را میشه مستقیم استفاده کرد؟

اگر عکس اولیه مطابق شرایط اعلامی باشه نه نیازی نیست به استفاده از photo tool اما اگر این شرایط رو نداره با photo tool میتونید استاندارد سازیش کنید.
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: aghamilad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان