کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
میخوام بدونم از خانم ها کسی بوده با مقنعه عکس بگیره و قبول بشه؟
دوستان آمار این رو دارین؟
نشد : 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021-2022
بازم نمیشه: 2023
تاآخرش همینه
چیزای خوب به ما نیومده
تشکر کنندگان:
(2015-10-25 ساعت 14:10)saeed_sqs_20 نوشته:  میخوام بدونم از خانم ها کسی بوده با مقنعه عکس بگیره و قبول بشه؟

من کسی رو نمیشناسم اما تو قسمتی که عکسای نمونه رو گذاشتن خودشون یکی از عکسای صحیح نمونه با حجاب هست و بارها گفته شده حجاب اگر مطابق با دینتون باشه(مسلمون باشید) مشکلی نداره
In GOD We Trust
تشکر کنندگان:
(2015-10-25 ساعت 14:35)jamal1989 نوشته:  عکس رو کراپ می کنم ولی نمی دونم کجا سیو میشه! کجا میره؟

خودتون اینو تعیین میکنید، اگر جاشو مشخص نکردید به صورت پیشفرض فولدر downloads که معمولاً از منو استارت قابل دسترسیه
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: jamal1989
راستی من الان یادم افتاد توی عکسی که فرستادم گوشواره داشتم ...مشکلی پیش میاد ؟؟
وای خیلی بد شد..چرا حواسم نبود ...
باران تویی! به خاکِ من بزن
بازا ببین! که بی‌ مه‌ِ تو من هوای پر زدن ندارم!
تشکر کنندگان:
(2015-10-25 ساعت 22:01)faaezeh نوشته:  راستی من الان یادم افتاد توی عکسی که فرستادم گوشواره داشتم ...مشکلی پیش میاد ؟؟

سلام
بعید میدونم مشکلی پیش بیاد. فقط گفته شده استفاده از آویز هایی مانند گوشواره، گردنبند و... توصیه نمی شود. خودتونو نگران نکنید. موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: faaezeh ، ehsan TT
(2015-10-25 ساعت 22:09)amirabas93 نوشته:  
(2015-10-25 ساعت 22:01)faaezeh نوشته:  راستی من الان یادم افتاد توی عکسی که فرستادم گوشواره داشتم ...مشکلی پیش میاد ؟؟

سلام
بعید میدونم مشکلی پیش بیاد. فقط گفته شده استفاده از آویز هایی مانند گوشواره، گردنبند و... توصیه نمی شود. خودتونو نگران نکنید. موفق باشید
مرسی از پاسختون.Shy..ایشالا که همینطوری باشه
تشکر کنندگان: Amir.AA ، Srod
(2015-10-25 ساعت 22:13)faaezeh نوشته:  مرسی از پاسختون.Shy..ایشالا که همینطوری باشه

همینطوریه
گوشواره هیچ مشکلی پیش نمیاره مگر اینکه گوشواره انقدر بزرگ بوده باشه که صورتتونو پوشونده باشه
تشکر کنندگان: faaezeh
(2015-10-25 ساعت 23:02)Srod نوشته:  
(2015-10-25 ساعت 22:13)faaezeh نوشته:  مرسی از پاسختون.Shy..ایشالا که همینطوری باشه

همینطوریه
گوشواره هیچ مشکلی پیش نمیاره مگر اینکه گوشواره انقدر بزرگ بوده باشه که صورتتونو پوشونده باشه
نه گوشواره کوچیک بود
تشکر کنندگان: Srod
وای اصلا حواسم نبود وسط چشمام نور افتاده , که بازتاب پنجره است اشکال می گیرند؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-26 ساعت 09:49)rsalan نوشته:  وای اصلا حواسم نبود وسط چشمام نور افتاده , که بازتاب پنجره است اشکال می گیرند؟

سلام
اگر نور زیاد نباشه و حالت عکس رو غیرطبیعی نکنه بعید میدونم مشکلی پیش بیاد. در هر صورت زیاد خودتون رو نگران نکنید. امیدارم که چیز خاصی نباشه.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT
(2015-10-25 ساعت 14:54)عمو سام نوشته:  
(2015-10-25 ساعت 14:10)saeed_sqs_20 نوشته:  میخوام بدونم از خانم ها کسی بوده با مقنعه عکس بگیره و قبول بشه؟

من کسی رو نمیشناسم اما تو قسمتی که عکسای نمونه رو گذاشتن خودشون یکی از عکسای صحیح نمونه با حجاب هست و بارها گفته شده حجاب اگر مطابق با دینتون باشه(مسلمون باشید) مشکلی نداره

با تشکر فراوان
میدونم طبق قوانین میشه عکس با حجاب فرستاد ولی حقیقتا من توی دوستان تا حالا کسی نبوده برنده بشه و خانمش حجاب داشته باشه توی عکس
تمامی دوستام همه همسرانشون بدون حجاب بوده
این برام جالب شده بود.....
نشد : 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021-2022
بازم نمیشه: 2023
تاآخرش همینه
چیزای خوب به ما نیومده
تشکر کنندگان: عمو سام
(2015-10-26 ساعت 15:12)saeed_sqs_20 نوشته:  
(2015-10-25 ساعت 14:54)عمو سام نوشته:  

با تشکر فراوان
میدونم طبق قوانین میشه عکس با حجاب فرستاد ولی حقیقتا من توی دوستان تا حالا کسی نبوده برنده بشه و خانمش حجاب داشته باشه توی عکس
تمامی دوستام همه همسرانشون بدون حجاب بوده
این برام جالب شده بود.....

اینکه شما ندید دلیلش اینه که بیشتر کسانی که ثبت نام میکنن بی حجاب ثبت نام میکنن چون اصلاً قرار هم نیست توی امریکا حجاب داشته باشن ولی وقتی خودشون میگن مشکلی نداره یعنی نداره مطمئن باشید اگه عکس با حجاب قبول نمیکردن اینو اعلام میکردن اسم این ویزا، ویزای گوناگونی فرهنگی هست بنابراین اون ها مطمئن باشید با حجاب شما هیچ مشکلی ندارن
In GOD We Trust
تشکر کنندگان: victor2016 ، Amir.AA ، karpenter ، delikanle
دوستان يه سوال اگه عكس ارسالي كمي با اوني كه اونا مدنظر دارن فرق بكنه آيا از ليست قرعه كشي حذف ميشه؟

شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان:
اگر کمی فرق کنه نه. ولی اگر خطاهایی که روش تاکید شده داشته باشه، بله حذف میشه. مثلا رنگ زمینه روشن نباشه، قسمتی از صورت پوشیده باشه، سر وسط تصویر نباشه، سر یا نگاه مستقیم رو به دوربین نباشه، دستکاری (تابلو!) روی عکس شده باشه و...
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان:
برای ثبت نام عکسها رو قبول نمی کنه و پیغامش اینه:
you have already uploaded your photograph file. if you wish to change the photograph please follow the instruction below

باید چکار کنم...

عکسا جدید هستند ... چرا میگه قبلا آپلود شده...؟؟؟؟

سال گذشته پیغام recive می داد...
2015: تسلیم رضای او شدم!
2016: تسلیم رضای او شدم! Shy
2017: راضی هستم به رضای او!Rolleyes
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان