کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
(2015-10-27 ساعت 19:30)آرادایمان نوشته:  برای ثبت نام عکسها رو قبول نمی کنه و پیغامش اینه:
you have already uploaded your photograph file. if you wish to change the photograph please follow the instruction below

باید چکار کنم...

عکسا جدید هستند ... چرا میگه قبلا آپلود شده...؟؟؟؟

سال گذشته پیغام recive می داد...

میگه شما عکس هاتون رو قبلا آپلود کردید. یا شما حواستون نبوده و اول عکس رو آپلود کردید و مجددا هم خواستید آپلود کنید، یا به دلیل ترافیک سایت یا هر مشکل دیگه این خطا رو مشاهده میکنید. در هر صورت اگر امکانش هست یا عکس رو حذف کنید و مجددا آپلود کنید و یا طبق دستورالعملی که خودش در انتها برای تعویض گفته، عکس رو با عکس مد نظرتون تعویض کنید. و یا اگر ثبت نام نهایی نشده مجددا اقدام کنید.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: mehdihk ، ehsan TT
سلام دوستان ممنون از راهنمائی های خوبتون.یه سوال داشتم.در قسمت فوتو تولز دقیقا باید چی کار کرد؟حتما باید عکس کراپ شه یا نه میشه اصلا در قسمت فوتوتولز نرفت و بدون دستکاری عکس همون رو فرستاد؟ممنون میشم کمکم کنید
تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 20:19)miladhaSani نوشته:  سلام دوستان ممنون از راهنمائی های خوبتون.یه سوال داشتم.در قسمت فوتو تولز دقیقا باید چی کار کرد؟حتما باید عکس کراپ شه یا نه میشه اصلا در قسمت فوتوتولز نرفت و بدون دستکاری عکس همون رو فرستاد؟ممنون میشم کمکم کنید

دوستان عزیزی که همچنان مشکل دارن تو عکس ، به عکس زیر نگاه کنید ، عکس شما باید دقیقا شرایط عکس زیر رو داشته باشه ( حالا قیافه رو ول کنید یکم داغونه Big Grin )

[عکس: sample.jpg]
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: victor2016
سه الی چهار بار تا وسطای ثبت نام پیش رفتم ولی این پیغام تمومی نداره و به هر طریقی متوسل میشم... جواب نمی گیرم.

You have already uploaded your photograph file. If you wish to change the photograph please follow the instructions below.
2015: تسلیم رضای او شدم!
2016: تسلیم رضای او شدم! Shy
2017: راضی هستم به رضای او!Rolleyes
تشکر کنندگان:
دوستانی که ثبت نام کردین پس از اینکه فایل عکس رو می ذارین پیغام received میده یا نه....
تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 22:18)آرادایمان نوشته:  سه الی چهار بار تا وسطای ثبت نام پیش رفتم ولی این پیغام تمومی نداره و به هر طریقی متوسل میشم... جواب نمی گیرم.

You have already uploaded your photograph file. If you wish to change the photograph please follow the instructions below.

از چه مرورگری استفاده می کنید؟ توصیه شده که از internet explorer استفاده کنید. سایر برنامه های اضافی مرتبط با اینترنت رو هم ببندید. اگر مشکلتون حل نشد، یک بار مراحلی رو که انجام می دید توضیح بدید ببینیم مشکل کجاست.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان:
از اینترنت اکسپلورر استفاده می کنم و هیچ برنامه ای هم باز نیست و مرحله به مرحله موارد مورد نیازم رو می نویسم و نمیشه.... یک بار اول عکس رو گذاشتم و بقیه رو نوشتم و چن بار هم به ترتیب عمل کردم ولی نشد که نشد ....
تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 20:33)azimi1368 نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 20:19)miladhaSani نوشته:  سلام دوستان ممنون از راهنمائی های خوبتون.یه سوال داشتم.در قسمت فوتو تولز دقیقا باید چی کار کرد؟حتما باید عکس کراپ شه یا نه میشه اصلا در قسمت فوتوتولز نرفت و بدون دستکاری عکس همون رو فرستاد؟ممنون میشم کمکم کنید

دوستان عزیزی که همچنان مشکل دارن تو عکس ، به عکس زیر نگاه کنید ، عکس شما باید دقیقا شرایط عکس زیر رو داشته باشه ( حالا قیافه رو ول کنید یکم داغونه Big Grin )

دوست عزیز. با اجازتون عکستون رو دادم به photo tool جدید سایت لاتاری، نتیجه این شد:
[عکس: Capture1.JPG]

[عکس: CROPPED_sample.jpg]

راستش من هم عکس سال قبلم رو به این برنامه دادم دیدم باید یه خورده crop بشه. چون گفته سر باید بین دو بیضی سبز قرار بگیره.
تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 23:30)آرادایمان نوشته:  از اینترنت اکسپلورر استفاده می کنم و هیچ برنامه ای هم باز نیست و مرحله به مرحله موارد مورد نیازم رو می نویسم و نمیشه.... یک بار اول عکس رو گذاشتم و بقیه رو نوشتم و چن بار هم به ترتیب عمل کردم ولی نشد که نشد ....

اون توضیحاتی که زیرش میاد (instructions below) رو بذارید ببینیم چی گفته. اولین باره چنین موردی میبینم. یه بار هم با گوگل کروم امتحان کنید.
تشکر کنندگان:
جناب ویکتور روی instruction blow کلیک می کنم وارد همون صفحه ای میشه که توضیحات عکس هست...و همه دوستان لینکش رو گذاشتن...

فقط لطفا بگین که وقتی عکستونو میذارین چه پیغامی میده.... «رسیو»یا اینکه «با موفقیت ارسال شد»..... ضمنا در مورد عکس همه افراد خانواده پیغام میده یا اینکه فقط برای متقاضی اصلی .... ممنون میشم جواب بدین... یکم استرس گرفتم.!!!!
تشکر کنندگان:
راستش من خاطرم نیست که همون موقع پیغام رسیو میداد یا نه (بقیه دوستانی که حافظه شون بهتر از منه نظر بدن لطفا). بعد از پرکردن قسمت های مختلف و انتخاب عکس، دکمه ادامه رو میزدم و همین کار رو برای مشخصات بقیه خانواده انجام میدادم. در ادامه یه صفحه میاد که کل مواردی رو که در فرم وارد کردید نشون میده و در قسمت عکس (چه خودم چه بقیه خانواده) هم مینویسه (Photograph received) بعد از اون ادامه رو میزنید و کانفرمسیشن نامبر میگیرید. با یه کامپیوتر دیگه امتحان کردید؟
تشکر کنندگان: Srod ، آرادایمان
(2015-10-28 ساعت 23:39)victor2016 نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 20:33)azimi1368 نوشته:  

دوست عزیز. با اجازتون عکستون رو دادم به photo tool جدید سایت لاتاری، نتیجه این شد:
[عکس: Capture1.JPG]

[عکس: CROPPED_sample.jpg]

راستش من هم عکس سال قبلم رو به این برنامه دادم دیدم باید یه خورده crop بشه. چون گفته سر باید بین دو بیضی سبز قرار بگیره.

دوست عزیز اون عکس قبلا کراپ شده بود و کاملا درسته و نیازی نیست دوباره کراپ بشه که ، من اینو به عنوان نمونه گذاشتمBig Grin
به عکس زیر دقت کن :

[عکس: 333.jpg]
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
تشکر کنندگان: آرادایمان
(2015-10-29 ساعت 00:30)victor2016 نوشته:  راستش من خاطرم نیست که همون موقع پیغام رسیو میداد یا نه (بقیه دوستانی که حافظه شون بهتر از منه نظر بدن لطفا). بعد از پرکردن قسمت های مختلف و انتخاب عکس، دکمه ادامه رو میزدم و همین کار رو برای مشخصات بقیه خانواده انجام میدادم. در ادامه یه صفحه میاد که کل مواردی رو که در فرم وارد کردید نشون میده و در قسمت عکس (چه خودم چه بقیه خانواده) هم مینویسه (Photograph received) بعد از اون ادامه رو میزنید و کانفرمسیشن نامبر میگیرید. با یه کامپیوتر دیگه امتحان کردید؟

دقیقا همینی که شما گفتی درسته هیچ پیغام دیگه ای نمیده
تشکر کنندگان: آرادایمان ، victor2016
victor جان یه نگاه به تصویر زیر بندازی و به سایز ها دقت کنی میبینی که همون عکسی که اول به عنوان نمونه گذاشتم درسته و نیازی به کراپ کردن نداره.

[عکس: sample2.jpg]

تشکر کنندگان:
این هم یک مقایسه دیگه با نمونه تصاویری که توی سایت dvlottery.state.gov قرار داده شده به عنوان نمونه

[عکس: sample3.jpg]

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان