کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکــس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
(2015-10-16 ساعت 14:25)mojtaba01 نوشته:  سلام دوستان
من ثبت نام کردم و تایید نهایی را گرفتم. عکس هایی که من گذاشتم از طریق موبایل توی خونه گرفتم و بعد بوسیله فتوشاپ بگراندش رو اصلاح کردم. ایا اشتباه کردم؟
اگه اشتباه کرده باشم یعنی ممکنه که کلاً کیس من مردود اعلام بشه و از سیستم خارج شم؟ یا نه مثل ادرس بعدها میشه اصلاحش کرد؟
ممنون میشم دوستان پاسخ بدن. خیلی نگرانم...

اگه عکستون مطابق با استاندارد هایی باشه که توی سایتشون گفتن نه مشکلی اینجاد نمیکنه

نیازی نیست 100% مطابق باشه اونقدرا هم گیر نمیدن

(2015-10-16 ساعت 14:23)avayebahar نوشته:  سلام من عکسی که ۴ ساله باهاش ثبت نام کردم میذارم.ولی قبول نمیکنه.میگه عکس کوچکه. سایز 222kb
591*591
لطفا راهنمایی کنید

با نرم افزار Paint توی ویندوز

از طریق Resize و انتخاب Pixel

عدید رو به 600 تغییر بدید و فایل رو ذخیره کنین

ولی به نظر من یه عکس جدید تهیه کنید ممکنه عکس 4 سال پیش رو قبول نکنن موقع مصاحبه
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز روی عکس خیلی دقت کنید تا موفق بشید خخخخییییلی مهمه به امید موفقیت
تشکر کنندگان:
(2015-10-06 ساعت 20:52)alibati نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 23:15)victor2016 نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 16:31)nahal_64 نوشته:  میشه بگین عکس ۳*۴ و چجوری میشه سایزش و عوض کرد؟
بذارید یه توضیح کامل برای همه دوستانی نیاز دارن بدم.
به این آدرس مراجعه کنید: http://travel.state.gov/content/visas/en...hotos.html
سمت راست صفحه دکمه Start Photo Tool رو بزنید. یه صفحه باز میشه که پایینش ۳تا دکمه هست، دکمه Choose Photo رو بزنید و عکسی که گرفتید یا اسکن کردید رو انتخاب کنید، با تغییر اندازه (به کمک نواری که پایین عکس میاد) و جابجا کردن عکس میاد سر فرد رو در محدوده بین دوتا بیضی سبز تنظیم کنید. و دکمه crop رو بزنید. عکس برش خورده رو بهتون نشون میده. ضربدر بالا سمت راست عکس رو بزنید و ببندینش و دکمه Save photo رو بزنید تا عکستون با اندازه و مشخصات مناسب ذخیره بشه. در آخر هم برای من و سایر دوستان دعا کنید Wink

من یه مشکلی دارم عکس رو که انتخاب می کنم و دکمه کراپ رو میزتم اتفاقی نمیفته و دکمه سیو هم خاموش هست
نکته دیگه اینکه نمی دونم اینکه موها از اون بیضی بیرونی بیرون باشه عکس غیر قابل قبول هست یا خیر یعنی ایا حتما موها باید داخل اون بیضی بیرونی باشه یا اینکه فرقی نمیکنه ؟
کراپ نمی کنه چون که یا سایز عکس شما کوچیکه یا اینکه طوری تنظیم نکردید که کادر PHOTO TOOLS رو پوشش بده ( هیچ یک از چهار طرف کادر نباید خالی باشه )
یه مقدار زوم کنید البته نه اونقدری که صورت و سر شما از اون بیضی های سبز بیرون بزنه ( در حدی که کادر PHOTO TOOLS پر بشه )
تشکر کنندگان:
زوم باعث میشه فرم کلی عکس به هم بخوره

بهترین کار تغییر سایز عکس هست
تشکر کنندگان:
(2015-10-16 ساعت 15:35)kkr1373 نوشته:  زوم باعث میشه فرم کلی عکس به هم بخوره

بهترین کار تغییر سایز عکس هست

جهت تغییر سایز توسط برنامه PAINT از بالای نوار افزار resizeرو انتخاب و تیک pixels رو میزنید و اعداد زیرش رو 600 انتخاب میکنید بعد ok وبعد از save استفاده میکنید موفق باشید
تشکر کنندگان:
دوستان من ثبت نام کردم ولی عکسم رو از اون قسمت تاییدیه که گذاشتن هرکار کردم تایید نمیشد! گفتم ولش دیگه و ثبت نام کردم بازم! به نظرتون مشکل داره و به مشکل میخورم؟
منظورم این صفحه هستش: http://travel.state.gov/content/visas/en...hotos.html

چون من همه ویژگی های عکس رو رعایت کرده بودم توی عکسم، پس زمینه سفید، 600*600 و بدون هیچ دستکاری ای! ولی یک کم فکر کنم صورتم تپل افتاده بود واسه همین این لینکه درست کار نمیکرد و وقتی سرم رو بین دو تا دایره سبز میذاشتم و crop میکردم اررور میداد که بیشتر تنظیم کن یا یک عکس دیگه بگیر! و اون دکمه save هم فعال نبود تا crop رو نمیزدم. بعدشم من اصلا فکر میکنم این لینکی که دادم بدرد کسی میخوره که مثلا عکس 3 در 4 داره و میخواد crop کنه ولی من که عکسم از اول 600*600 اصلا نیازی به این ندارم اصلا، من این عکس رو جدید گرفتم به عکاسی هم گفتم واسه لاتاری میخوام.
تشکر کنندگان: radman87
سلام و شب بخیر خدمت دوستان مهاجرسرایی
یه بچه ی چهار ماهه داریم که هر جوری عکس گرفتم و با photo tool هر جوری crop کردم آخرش یکی از دو نسبتی که تو دستورالعمل ثبت نام راجع به مشخصات عکس اومده تو عکس بچه جفت و جور نمیشه ( نسبت 50 تا 69 درصدی فاصله بالای سر تا نوک چانه به ارتفاع کل عکس و نسبت 56 تا 69 درصدی چشم تا پایین تصویر به ارتفاع کل عکس )
دوستان پیشنهاد یا راه حلی ندارید ؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-16 ساعت 21:27)mohammad1990 نوشته:  دوستان من ثبت نام کردم ولی عکسم رو از اون قسمت تاییدیه که گذاشتن هرکار کردم تایید نمیشد! گفتم ولش دیگه و ثبت نام کردم بازم! به نظرتون مشکل داره و به مشکل میخورم؟
منظورم این صفحه هستش: http://travel.state.gov/content/visas/en...hotos.html

چون من همه ویژگی های عکس رو رعایت کرده بودم توی عکسم، پس زمینه سفید، 600*600 و بدون هیچ دستکاری ای! ولی یک کم فکر کنم صورتم تپل افتاده بود واسه همین این لینکه درست کار نمیکرد و وقتی سرم رو بین دو تا دایره سبز میذاشتم و crop میکردم اررور میداد که بیشتر تنظیم کن یا یک عکس دیگه بگیر! و اون دکمه save هم فعال نبود تا crop رو نمیزدم. بعدشم من اصلا فکر میکنم این لینکی که دادم بدرد کسی میخوره که مثلا عکس ۳ در ۴ داره و میخواد crop کنه ولی من که عکسم از اول 600*600 اصلا نیازی به این ندارم اصلا، من این عکس رو جدید گرفتم به عکاسی هم گفتم واسه لاتاری میخوام.

درود
دوست عزیز اگر عکس شما 600*600 پیکسل هست و سایر مشخصات مربوط به عکس مورد قبول برای ثبت نام در لاتاری رو داره، دیگه نیازی نیست با ابزار photo tools تغییری در عکستون ایجاد کنید. معمولا وقتی عکس شرایط اولیه رو داره، دیگه کراپ نمیشه. عکس من هم به همین صورت بود و تمام شرایط رو داشت. زیاد سخت نگیرید. مهم عکسی هست که به امید خدا بعد از قبولی به سفارت ارائه میدید.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT
دوستان من ثبت نام کردم عکس ر وعکاسی گرفتم تقریبا وارد بود حالا فقط تو تست عکس قرار ندادم و همون جوری تو سایت فرستادم عکس رو برا ثبت نام 600در600
الان که میرم تو سایت و عکس رو برا تست قرا میدم و کلید تایید برا تست رو میزنم قبول میکنه و لود میشه به نظرتون عکسم درست بوده؟؟؟؟؟که تست عکس تو همون حالت قبولش میکنه و تایید میشه بدونه جا به جا کردنش؟؟

2-دوستان عکس خانومم با مقنعه بود و گردی صورد کامل مشخص مشکل ساز نمیشه|؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
تا اونجایی که من اطلاع دارم تغییر در بک گراند مشکلی ابجتد نمیکنه ولی دوستان دیگه هم تایید کنند بهتره
(2015-10-01 ساعت 12:22)farrokh33 نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 11:56)bousherpeyman نوشته:  سلام دوستان لطفا امروز جوابمو بدید
من عکس دیجیتالی تهیه کردم اما به دلیل چروک بودن پرده پشت سرم بک گراند رو با فتوشاپ از رنگ خود دیوار استفاده و قسمت وسیعی رو ترمیم کردم ،ایا تغییر در بک گراند مشکلی ایجاد میکنه ؟؟؟
سلام بهتره دوباره عکس بگیرید واز فوتوشاپ استفاده نکنید
تشکر کنندگان:
طبق مشخصات اعلام شده واسه عکس لاتاری، گوشها نباید پوشیده باشه، این جزو شرایته گمونم

(2015-10-17 ساعت 12:53)delikanle نوشته:  دوستان من ثبت نام کردم عکس ر وعکاسی گرفتم تقریبا وارد بود حالا فقط تو تست عکس قرار ندادم و همون جوری تو سایت فرستادم عکس رو برا ثبت نام 600در600
الان که میرم تو سایت و عکس رو برا تست قرا میدم و کلید تایید برا تست رو میزنم قبول میکنه و لود میشه به نظرتون عکسم درست بوده؟؟؟؟؟که تست عکس تو همون حالت قبولش میکنه و تایید میشه بدونه جا به جا کردنش؟؟

۲-دوستان عکس خانومم با مقنعه بود و گردی صورد کامل مشخص مشکل ساز نمیشه|؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز باید 600*600باشه عکستون
(2015-10-16 ساعت 14:28)kkr1373 نوشته:  
(2015-10-16 ساعت 14:25)mojtaba01 نوشته:  سلام دوستان
من ثبت نام کردم و تایید نهایی را گرفتم. عکس هایی که من گذاشتم از طریق موبایل توی خونه گرفتم و بعد بوسیله فتوشاپ بگراندش رو اصلاح کردم. ایا اشتباه کردم؟
اگه اشتباه کرده باشم یعنی ممکنه که کلاً کیس من مردود اعلام بشه و از سیستم خارج شم؟ یا نه مثل ادرس بعدها میشه اصلاحش کرد؟
ممنون میشم دوستان پاسخ بدن. خیلی نگرانم...

اگه عکستون مطابق با استاندارد هایی باشه که توی سایتشون گفتن نه مشکلی اینجاد نمیکنه

نیازی نیست 100% مطابق باشه اونقدرا هم گیر نمیدن

(2015-10-16 ساعت 14:23)avayebahar نوشته:  سلام من عکسی که ۴ ساله باهاش ثبت نام کردم میذارم.ولی قبول نمیکنه.میگه عکس کوچکه. سایز 222kb
591*591
لطفا راهنمایی کنید

با نرم افزار Paint توی ویندوز

از طریق Resize و انتخاب Pixel

عدید رو به 600 تغییر بدید و فایل رو ذخیره کنین

ولی به نظر من یه عکس جدید تهیه کنید ممکنه عکس ۴ سال پیش رو قبول نکنن موقع مصاحبه
تشکر کنندگان:
(2015-10-16 ساعت 23:29)dd7472003 نوشته:  سلام و شب بخیر خدمت دوستان مهاجرسرایی
یه بچه ی چهار ماهه داریم که هر جوری عکس گرفتم و با photo tool هر جوری crop کردم آخرش یکی از دو نسبتی که تو دستورالعمل ثبت نام راجع به مشخصات عکس اومده تو عکس بچه جفت و جور نمیشه ( نسبت 50 تا 69 درصدی فاصله بالای سر تا نوک چانه به ارتفاع کل عکس و نسبت 56 تا 69 درصدی چشم تا پایین تصویر به ارتفاع کل عکس )
دوستان پیشنهاد یا راه حلی ندارید ؟

این پیشنهادو توی سایت برای کودکان هست؛
یا بصورت خوابیده و از روبرو عکس بگیرید یا روی صندلی ماشین بنشونید و یه ملافه سفید پشت صندلی پهن کنید و عکس بگیرید

(2015-10-05 ساعت 23:59)amin_j نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 21:53)delavaz نوشته:  دوستان من رفتم عکاسی گفتم عکس حداکثر حجمش 240کیلوبایت باشه ولی امروز عکس تحویل گرفتم 283 کیلوبایته به نظر شما مورد قبوله؟

با سلام

فکر کنم هنگام آپلود ایراد بگیره سایت، اگه میخواین محکم کاری بشه و اگه به فوتوشاپ دسترسی دارین توی منوی فایل یه گزینه داره Save for web دست چپ یه نوار متحرک داره Quality، پایین هم حجم نهایی رو نشون میده، کمی اگه کیفیت رو بیارین پایین به حجم مناسب میرسین.
با نرم افزار دیگه فک نکنم با این دقت بتونین حجم عکس آپلودیتون رو تنظیم کنین، اگر دوستان راه ساده تری بلدن منم دوست دارم یاد بگیرم.
ممنون
توی وبسایت قسمت فتو ولید چکش کنید هرچند که گمونم ایراد بگیره
تشکر کنندگان: dd7472003
(2015-10-02 ساعت 13:39)dd7472003 نوشته:  دوستان با تجربه لطفا به این سؤال پاسخ دهید
آیا از کودک ۴-۳ ماهه هم باید عکس گرفت ؟

بله دوست عزیز باید عکس بگیرید و من پیشنهاد میدم. با توجه به سن کودک بصورت خوابیده و از روبرو عکس بگیرید و دقت کنید که سایه خودتون توی عکس نیفته
تشکر کنندگان:
سلام؛
سوال من اینه که اگر بینی یا خال عمل کرده باشی و یا مو و ابرو رو رنگ کرده باشی باید چکار کنی، چون با عکس پاسپورت و عکس سال قبل تفاوت فاحش هست

البته منظورم در صورتیه که انتخاب شدی، ایا باید نامه پزشک ببری همراه خودت؟ عکس پاس رو عوض کنی؟
تشکر کنندگان: عمو سام
(2015-10-17 ساعت 14:20)kookia نوشته:  سلام؛
سوال من اینه که اگر بینی یا خال عمل کرده باشی و یا مو و ابرو رو رنگ کرده باشی باید چکار کنی، چون با عکس پاسپورت و عکس سال قبل تفاوت فاحش هست

البته منظورم در صورتیه که انتخاب شدی، ایا باید نامه پزشک ببری همراه خودت؟ عکس پاس رو عوض کنی؟

جواب سوالتون روشنه
یک عکس جدید بگیرید و با اون ثبت نام کنید، برنده شدید اگر اختلاف خیلی فاحش نیست مهم نیست اما اگر فاحشه ترجیحاً پاسپورتتون رو عوض کنید
In GOD We Trust
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان