کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
HR158 یا اصلاحیه جدید قانون لغو روادید آمریکا با 38 کشور
دوستان من امتحان كردم ميشه بيشتر از يكبار هر نفر راي داد محدوديت نداره حتي با اسم مستعار يا هر چي لطفاً كمك مضاعف بفرماييد.
مچكرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-18 ساعت 19:38)Sam-90 نوشته:  دوستان من امتحان كردم ميشه بيشتر از يكبار هر نفر راي داد محدوديت نداره حتي با اسم مستعار يا هر چي لطفاً كمك مضاعف بفرماييد.
مچكرم

سلام
آقا/خانم محترم
خواهش میکنم این کار رو نکنید
آی پی ثبت میشه... مک آدرس ثبت میشه ... اگر بخان میتونن راحت افرادی که زیاد امضا کردن رو شناسایی کنند ... حالا آی پی ایران هم هست... دیگه هیچی

مهم اینه که امضا کنندگان کامل بشن
میتونید انرژی رو روی تبلیغ لینک بذارید و در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید
یادم هست اون زمان که دانشجویان ایرانی سعی کردن که ویزای دانشجویی ایالات متحده رو مالتیپل اینتری کنند ... و موفق هم شدن... با تلاش موفق شدن و نه با کلک زدن

سعی کنید افرادی که قصد مهاجرت دارن و یا گرین کارتی هستن رو تشویق به امضا این پتنشن کنید

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، j.modarres ، lingni
تصویب شد و به امضای رییس جمهور هم رسید
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، lingni
(2015-12-19 ساعت 06:12)soufia نوشته:  تصویب شد و به امضای رییس جمهور هم رسید

منبع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، Danoosh ، termeh_med ، Sam2014 ، tabrizi

سلام خیر.
فقط در مجلس نمایندگان آمریکا مطرح شده و فقط در صورت تصویب در سنا و امضای رییس جمهور به قانون تبدیل خواهد شد ... هر چند احتمال تصویب و تبدیل آن به قانون با توجه به پیشینه طرح های پیشنهادی خیلی دور از ذهن نیست ...
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، Danoosh ، Sam2014
(2015-12-19 ساعت 18:19)online27H نوشته:  

سلام خیر.
فقط در مجلس نمایندگان آمریکا مطرح شده و فقط در صورت تصویب در سنا و امضای رییس جمهور به قانون تبدیل خواهد شد ... هر چند احتمال تصویب و تبدیل آن به قانون با توجه به پیشینه طرح های پیشنهادی خیلی دور از ذهن نیست ...
[CRYING FACE][CRYING FACE][CRYING FACE][CRYING FACE][CRYING FACE][CRYING FACE][CRYING FACE][CRYING FACE]

شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-19 ساعت 18:19)online27H نوشته:  

سلام خیر.

محدودیت‌های تازه ویزای آمریکا با امضای اوباما به قانون تبدیل شد
پاسخ
تشکر کنندگان: free pigeon ، Sam2014 ، lingni
حالا ماها چی میشیم

شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
پاسخ
تشکر کنندگان: ali-2015
دوستان من اولین سفرم را هنوز انجام ندادم و امروز خبری را شنیدم که خیلی نگران شدم ولی از صحت خبر کاملا مطمئا نیستم. یکی از برندگان 2015 که اولین سفرش را با همسرش به آمریکا داشته بعد از 6 ماه خانومش به ایران برمیگرده ظاهرا خانومش در ایران نامه ای را از سفارت سوئیس دریافت می کنه که در صورت سفر مجدد به آمریکا تا 10 سال اجازه خروج از آمریکا را ندارد. متاسفانه من راهی را برای برقراری ارتباط با شخص مربوطه برای پی بردن به اصل ماجرا نتونستم پیدا کنم و خیلی نگران شدم که این یعنی چی؟ . آیا این چنین مسیله ای اگر صحت داشته باشه می تونه مربوط به این قانون جدید باشه یا از پیامدهای اون باشه ؟ اگر کسی چیزی شنیده کمک کنه از نگرانی در بیام ؟
بازم می گم نیت من شایعه پراکنی نیست و مطمین از صحت خبر نیستم . ببخشید اگر کسی را نگران کردم.
< شماره کیس: 3XXX > ######## < تعداد افراد: 4 نفر > ######## < کنسولگری: آنکارا تفییر دادند به ابوظبی > ######## < مصاحبه: 31 مارچ 2015> ######## < کلیر 13 سپتامبر 2015> ######## << مقصد : به امید خدا سن حوزه >
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، lingni
طرح محدودیت ویزا در قالب طرح بودجه آمریکا با ۶۶ رای موافق و ۳۳ رای مخالف از تصويب مجلس سنا گذشت و به امضای باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا هم رسید. این طرح آن دسته از شهروندان ۳۸ کشور از جمله بیشتر کشورهای اتحادیه اروپا را که به ایران، عراق، سوریه و سودان سفر کنند، یا تابعیت دوگانه داشته باشند، ملزم می کند تا برای ورود به خاک ‫#‏آمریکا‬ ‫#‏ویزا‬ بگیرند.
منبع خبر bbc
پاسخ
تشکر کنندگان:
يعني كسايي كه گرين كارت دارند هم بايد براي ورود به امريكا ويزا بگيرند؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: termeh_med
(2015-12-20 ساعت 03:52)Mahtabmhz نوشته:  يعني كسايي كه گرين كارت دارند هم بايد براي ورود به امريكا ويزا بگيرند؟!

خیر
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam2014 ، behjan

29 آذر 1394
اوباما قانون محدودیت صدور روادید برای مسافران ایران را امضا کرد
رئیس‌جمهوری آمریکا بی اعتنا به اعتراض گسترده ایرانیان در محیط‌های مجازی و تهدید معاون حقوقی ظریف به «اقدام»، قانون محدودیت صدور روادید برای مسافران ایران را ابلاغ کرد.

خبرگزاری فارس:
اوباما قانون محدودیت صدور روادید برای مسافران ایران را امضا کرد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در حالی که جنجال بر سر اینکه «آیا محدودیت سفر برای مسافران ایران در حکم نقض برجام هست یا نه» رسانه‌ها را به خود مشغول کرده بود، رئیس‌جمهوری آمریکا دیشب این مصوبه کنگره را بی‌سروصدا در میان اعداد و ارقام بودجه 1.1 تریلیون دلاری تصویب و برای اجرا ابلاغ کرد.

بر اساس فصل 203 متن لایحه بودجه سال 2016 آمریکا که اکنون قانون شده است، شهروندان 38 کشوری که تاکنون می‌توانستند برای تجارت یا گردشگری، مدت 90 روز بدون اخذ روادید در خاک ایالات‌متحده اقامت داشته باشند، اگر در 5 سال گذشته به سوریه، عراق، سودان و ایران سفر کرده باشند، دیگر «نمی‌توانند» مانند قبل بدون روادید وارد آمریکا شوند.

این یعنی اتباع بسیاری از کشورهای اروپایی که می‌خواهند برای تجارت یا گردشگری به ایران پساتحریم سفر کنند، باید بین پای گذاشتن روی خاک ایران و سخت شدن ورود به آمریکا، یکی را انتخاب کنند.

برخی معتقدند که این کار به منزله بازگشت و اجرای غیرمستقیم تحریم‌ها علیه ایران و در حکم «نقض برجام» است.

این بند جنجالی از بودجه سال آینده آمریکا گریبان ایرانی‌های مقیم خارج را هم می‌گیرد. یعنی آن دسته از ایرانیانی که به هر ترتیب، شهروند کشورهای معاف از روادید (برای ورود به آمریکا) مانند انگلیس و استرالیا شده‌اند، اکنون دیگر نمی‌توانند به عنوان یک انگلیسی یا استرالیایی، بدون روادید به آمریکا سفر کنند و باید با همان گذرنامه غیرایرانی خود، در صف صدور روادید سفارتخانه‌های آمریکا بایستند.

سیدعباس عراقچی، معاون حقوقی وزارت امور خارجه و عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان، چندی پیش گفته بود که «اگر» این محدودیت‌ها اعمال شود و مغایر برجام باشد، ایران اقدام خواهد کرد.

«آلن ایر» سخنگوی فارسی‌زبان وزارت خارجه آمریکا هم در صفحه فیس‌بوک نوشته بود که صدای اعتراض ایرانیان را به گوش مافوق‌های خود می‌رساند؛ صدای اعتراضی که اگر هم رسیده باشد، گوش شنوایی در واشنگتن نداشته است.

انتهای پیام/ع
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: naeiji1974 ، behjan ، samirakn ، online27H ، Sam2014 ، matin86 ، lingni
سلام دوستان
واقعا ناراحت كنندس كه تصويب شد و به قانون تبديل شد،واقعا شانس نداريم خيلي نامرديه،حالا كه نوبت ما شد بايد اينطوري بشه، دوستان من و همسرم از طريق ويزاي مهاجرتي eb3 اقدام كرديم و تازه كيس نامبر گرفتيم تا مراحل بعدي زمانه زياددي حدود ١/٥ باقي مونده،ما براي اين ويزا خيلي هزينه كرديم،همه ي زندگيمونو گذاشتيم براش، حالا چه اتفاقي ميوفته تو پروسه امون ؟؟!!
اميدي هست،ادامه بديم!؟
ما هزينه ي وكيل رو در طي پروسه پرداخت مي كنيم كه تا كنون ١٠ هزار دلار پرداخت كرديم!!![emoji17][emoji17][emoji17]خيلي ناراحتيم

پاسخ
تشکر کنندگان:
افعلا که دقیقا جزییات این قانون تعریف نشده. که اتفاقا جای اعمال سلیقه رو باز میگزاره ولی بهرحال فکر میکنم شرایطرهمه ما در هر مرحله تا حدودی تحت تاثیر این قانون قرار بگیره!
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان