کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر پیرامون آمار و اطلاعات CEAC

یکی از دوستان عزیزم زحمت کشیدن و بر اساس فایل 16 فوریه سیمون آمار سه سفارت آنکارا,ابوظبی و ایروان رو بصورت نمودار درآوردن که اینجا براتون به اشتراک میزارم .

[عکس: photo_2016-02-522_01-22-37.jpg]

[عکس: photo_2016-02-22_01-31-58.jpg]
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
دوستان کسی میتونه اخرین فایل سیس مربوط به برندگان 2015 که در صفحه 44 تایپیک مربوطه اومده رو تحلیل کنه.به عنوان مثال هیچ کیسی از ماه اکتبر در حالت apباقی نمونده اما درصد ویزای صادر شده 73% بوده و 27% در حالت ready باقی موندن که من مفهوم اون رو نمیدانم. یا تعدادکل ویزای صادر شده 1807 قید شده در حالیکه دوستان 2015 گفته بودن این تعداد 2501 عدد بوده است.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2016-02-22 ساعت 01:50)siamak نوشته:  
یکی از دوستان عزیزم زحمت کشیدن و بر اساس فایل 16 فوریه سیمون آمار سه سفارت آنکارا,ابوظبی و ایروان رو بصورت نمودار درآوردن که اینجا براتون به اشتراک میزارم .

[عکس: photo_2016-02-522_01-22-37.jpg]

[عکس: photo_2016-02-22_01-31-58.jpg]

دوستان عزیز
به نظرتون عملکرد سفارت ایروان خیلی کند و آهسته نیست ؟
تشکر کنندگان: sahar2016 ، nimashariat ، matin86
برای ۲۰۱۵ سفارت ایروان در کل چه طوری عمل کرد ؟
اواخر ۲۰۱۵ چه طور؟
ممنون میشم پاسخ بدید.
کيس نامبر**72 2016As
تعداد افراد كيس:سه نفر
تاريخ مصاحبه: ۱۹جون یا ۱۳ماه رمضان یا ۳۰خرداد
از انکارا به ابوظبی
تاريخ دريافت ويزا:
ورود به آمریکا:
احتمالا به قصد دالاس
تشکر کنندگان:
(2016-02-25 ساعت 13:51)ازیتیدین نوشته:  برای ۲۰۱۵ سفارت ایروان در کل  چه طوری عمل کرد ؟
اواخر ۲۰۱۵ چه طور؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

سلام دوست عزیز.من آمار دقیق رو نمی دونم ولی در کل سفارت ها تفاوت خیلی معناداری ندارن.فک میکنم کلا آمارشون 2-3 درصد در نهایت باهم فرق داره.تا جایی که من یادمه برای 2015 تو ماه آخر عملکرد ابوضبی بهتر از باقی بود.البته ایروان هم بد نبود.ولی سفارت آنکارا ماه آخر افتضاح بود و حسابی بچه هارو دق آورده بود.البته در نهایت همونطوری که عرض کردم سفارت ها خیلی باهم تفاوت ندارن.
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، j.modarres ، ازیتیدین ، copol
آمار سه سفارت انکارا،ابوظبی و ایروان بر اساس فایل 1 مارس سیمون

[عکس: 55.jpg]
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
سلام یه سوال امسال ایران سهمیش چه تعداد ویزاس چند تا ویزا داریم ما و چند نفر ویزا گرفتن؟
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان:
با عرض سلام و تبریک سال نو به همگی دوستان گرامی
سوال من اینه که وقتی در سایت سیس کیس نامبرمو وارد میکنم دو ردیف باز میشه که جلوی یکیشون عدد یک و نوشته مراحل اداری و جلوی اون یکی عدد دو و نوشته آماده حالا من میخوام بدونم که این دو ستون که آپدیتایی با تاریخای مختلف هم دارن آیا هر دوش مربوط به من میشه یا اینکه اون شماره دو مربوط به همسرم میشه ؟
با تشکر و سپاس فراوان
کیس نامبر: 2016as4xxx
تعداد افراد کیس: دو نفر
ارسال فرم 260: می ۳۱
مصاحبه: مارچ ، ابوظبی
سربازی: معاف
شغل: غیردولتی ، غیرحساس
مدرک تحصیلی: کارشناسی غیر حساس
کلیر: با سپاس از پروردگار مهربان ۷ آگوست

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار ...
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
روز مصاحبه آفیسر به همسر من گفتن که هیچ مشکلی نداره و خودمم که سربازی معاف بودم و شغل غیر حساس خصوصی داشتم متاسفانه چک خوردم و آفیسر گفت که مشکل خاصی نیست و از یکماه دیگه سایت رو چک کنید ، و تنها آپ دیت من فردای مصاحبه بوده ولی همسرم هشت روز بعد از مصاحبه آپ دیت داشته ، آیا کسی از دوستان و اساتید دلیل این آپ رو میدونه که چیه ؟
با تشکر
کیس نامبر: 2016as4xxx
تعداد افراد کیس: دو نفر
ارسال فرم 260: می ۳۱
مصاحبه: مارچ ، ابوظبی
سربازی: معاف
شغل: غیردولتی ، غیرحساس
مدرک تحصیلی: کارشناسی غیر حساس
کلیر: با سپاس از پروردگار مهربان ۷ آگوست

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار ...
تشکر کنندگان:
(2016-03-17 ساعت 16:58)sinar نوشته:  سلام یه سوال امسال ایران سهمیش چه تعداد ویزاس چند تا ویزا داریم ما و چند نفر ویزا گرفتن؟

سلام سینا جان
امیدوارم جناب کاوه هم تحلیل هاشون رو بیشتر کنند.

تعداد نفراتی که تا الان ویزاشون رو گرفتن که تووی همین پست قبلی شما، دوستان زحمتش رو کشیدن و تا 1 مارس آپدیتش رو گذاشتن. تعداد کل ویزاهای سهمیه ی هر کشور هم که عینا تووی سایت خود kcc اعلام شده که 7 درصد کل ویزاهای لاتاری اون سال هستش، یعنی 7درصد 50هزار نفر که میشه 3500 نفر. ولی در واقع، بنا به ویزاهای اختصاص داده شده به هر قاره و شرایط و مسائل دیگه که در این مورد دخیل هستند، درواقع همه ی این 3500 نفر به طور کامل ویزا نمیگیرن و به صورت میانگین، پایینتر از این عدد بوده و خیلی خیلی به این بستگی داره که چه تعداد از دوستانی که AP میخورن، تا روزهای آخر کلیر بشن و بتونن ویزاشون رو دریافت کنند. در کل امسال طبق پیش بینی دوستان و همچنین طبق نظر سایمون، بعید میدونم مشکلی به لحاظ محدودیت تعداد ویزاها پیش بیاد.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: nimashariat ، پرسپولیس6 ، panizrm ، USIMMIGRANT ، matin.sh ، matin86 ، ehsan TT ، copol ، sahar2016 ، behjan ، MG313313
Wink 
با سلام خدمت دوستان عزیز، اگر امکان دارد فایل اکسل مربوط به ژانویه را اگر کسی دارد برای آپلود بذاره چون هر چی میگردم پیدا نمیکنم ممنونم
CASE NO:2016AS3XXX ✈  DS260:28 MAY✈ CURRENT :9 OCT✈ SECOND LETTER:21 OCT✈ ANKARA CHANGED TO YEREVAN✈ INTERVIEWBig GrinEC-17th-CLEARED :8 AUG-1SEP-AFTER ( 8 MONTHS+2WEEKS)

تشکر کنندگان:
آمار مصاحبه شدگان سه سفارت آنکارا ,ابوظبی و ایروان بر اساس فایل 1 اپریل سیمون

[عکس: new-1.jpg]
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، غنچه ، sara_ka ، sahar2016 ، ehsan TT ، matin.sh ، golia ، ستوده ، copol ، matin86 ، behjan
دوستان متخصص در مورد فایل 1 آپریل سیمون نظری ندارید
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان:
(2016-04-05 ساعت 00:25)siamak نوشته:  آمار مصاحبه شدگان سه سفارت آنکارا ,ابوظبی و ایروان بر اساس فایل 1 اپریل سیمون

[عکس: new-1.jpg]

سلام بر دوستان عزیز
آمار بالا نشون میده :
بیشترین درصد صدور ویزا مربوط به آنکارا و کمترین مربوط به ایروان است. طبیعتاً نسبتهای منتظران در دوره کلیرنس برعکس میباشد.
بیشترین نسبت ریجکت شده ها مربوط به آنکارا (و البته ایروان تفاوت جزئی با آنکارا داره) و کمترین مربوط به ابوظبی است.
تشکر کنندگان: matin86 ، behjan ، golia
سلام دوستان
من یک موضوعی شنیدم بحث یک خطی و 2 خطی در فایل ‎html‎ سیس
کسی از این موضوع خبر داره و میتونید توضیح بدید ممنون میشم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان