کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر پیرامون آمار و اطلاعات CEAC
(2016-04-29 ساعت 01:19)Elyar84 نوشته:  سلام دوستان
من یک موضوعی شنیدم بحث یک خطی و 2 خطی در فایل ‎html‎  سیس
کسی از این موضوع خبر داره و میتونید توضیح بدید ممنون میشم؟

سلام دوست عزیز
لطفا صفحه اول و دوم این تاپیک را مطالعه فرمایید.
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: moh.saee
سلام
ببخشید بابت این سوال اگه یه کم خنده داره.
من تازه این تاپیک رو خوندم. و متوجه شدم که شرط 12 سال تحصیل خیلی مهمه. ایا دیپلمی که ترجمه میکنیم گویای همون 12 ساله . منظورم اینه که ایا دیپلم مارو معادل همون 12 سال در نظر دارن یا باید مدارکی باشه که نشون بده 12 سال درس خوندیم. چون تو دیپلم نوشته گواهی چهار سال متوسطه. اینو میپرسم چون تو سفارت آلمان مدارک متوسطه و ابتدایی رو میخواستن.
شماره کیس: ‎2016AS00007XxX‎
تاریخ رویت قبولی: 05 may
کنسولگری: Yerevan
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:19 may
کارنت شدن کیس: ‎21 Apr
مصاحبه:9 June
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من مشکلی دارم برای ثبت نام برای انتخاب اداره پست در انکارا
هرچی میخوام ثبت نام کنم سیستم شماره پرونده یا همون کیس نامبر منو نمیشناسه و میگه هیچ وقت ملاقاتی برای این پرونده در نظر گرفته نشده...حتی بدونه اون چهار تا صفر گذاشتم بازم درست نشد.... لطفا کمک کنن اساتید?
شماره کیس:    68xx   تاریخ رویت قبولی:   2015 ‎20 may
کنسولگری:     ‎Ankara     تعداد افراد منظور در کیس :    1
ارسال فرمهای سری اول:    26may   
کارنت شدن کیس:   ‎10 April.
نامه دوم : ۲۲ April
مصاحبه:            2jun2016       
دریافت ویزا:       ورود به آمریکا:           دریافت گرین کارت:
وضعیت : سربازی معافی.        شغل : دارای شرکت خصوصی. بدونه سابقه کار دولتی      مدرک تحصیلی : کارشناسی برق
مجرد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، اعضای کیس ما 4 نفر هستن ولی در سایت ceac فقط 3 نفر نمایش داده شده. مصاحبه مون هم 9 June هست. مگه میشه یکی از افراد حذف بشه ؟ یا اینکه ستون آخر فقط زیرمجموعه کیس رو بجز برنده اصلی نشون میده؟
شماره کیس: 2016AS71XX
مصاحبه: هفته اول June
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد کیس: 4 (برنده اصلی مادرم هستن)-->3 نفر(من بخاطر سنم از پرونده حذف شدم، موقع ثبت نام تازه ٢٠ سالم شده بود و موقع مصاحبه سنمو محاسبه كردن و١٤ روز زياد داشتم )
نتیجه: AP
آپدیت ها: 19, 21 June کل کیس. 16 June نفر سوم. 22 June نفر اول و دوم. 26 June نفر اول(بخاطر ایمیل جهت شناسایی کیس در سایت سفارت). 26 July نفر اول(دو خطی). 27 July(آپدیت کل کیس و or نفر اول). 29 July نامه کلیری نفر اول و سوم. 10 August(نفر دوم or).  نامه کلیری نفر دوم 15 August.
صدور ويزاى نفر اول و سوم: 8 August
صدور ویزای نفر دوم(با اعمال شاقه بعد از یک ماااه و 5 روز): 20 September
تشکر کنندگان:
Salam doostan man avayele esfand mosahebe shodam Alan bish az do mah mishe chera natijeye ap nemiad mordam az esteres?????
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 12:59)Aminhoorilianasorena نوشته:  Salam doostan man avayele esfand mosahebe shodam Alan bish az do mah mishe chera natijeye ap nemiad mordam az esteres?????
نگران نباش من بعد از 4 ماه و نیم کلییر شدم

[font=Tahoma] به نام اهورامزدا[/font]
تشکر کنندگان:
سلام ممکنه بفرمایید در صورتیکه پروسه AP بیشتر از 30 سپتامبر طول بکشه تکلیفمون چی مشه؟
ما 3 نفر هستیم و تاریخ 17.05.2016 در سفارت ایروان مصاحبه شدیم. با کیس 6600
تشکر کنندگان:
(2016-05-22 ساعت 23:52)محمد کامیاب مهر نوشته:  سلام ممکنه بفرمایید در صورتیکه پروسه AP بیشتر از 30 سپتامبر طول بکشه تکلیفمون چی مشه؟
ما 3 نفر هستیم و تاریخ 17.05.2016 در سفارت ایروان مصاحبه شدیم. با کیس 6600

هیچی متاسفانه پرونده شما نا تموم باقی می مونه . و دیگه نمی توانید ویزا دریافت کنید.
تشکر کنندگان:
همقطاران عزیز سلام
کسی می دونه اگر همراهان بعد از نفر اصلی کلیر بشن چطور میشه فهمید؟
به این سفارت ابوظبی که هر چی ایمیل میزنیم جواب نمیدن
ممنونم
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: omid man

سلام خدمت همه دوستان عزیز

سرانجام برنامه لاتاری 2016 با تمام اتفاقات خوب و بدش به پایان رسید .

به تمام دوستانی که موفق به دریافت ویزا شدند تبریک عرض میکنیم و خدمت دوستان عزیزی هم که به هر دلیلی موفق به دریافت ویزا نشدن پیشنهاد میکنیم که تسلیم نشن و از راههای دیگر برای رسیدن به هدف استفاده کنند .

تاپیکهای 2016 بسته خواهد شد .برندگان 2017 میتوانند از تاپیکهای DV-2017 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند و دوستانی که میخوان برای برنامه لاتاری 2018 ثبت نام کنند میتوانند از تاپیکهای DV-2018 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند .

برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت داریم
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: KORYO

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان