کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای کلی پروسه لاتاری
سلام دوستان،
كسي تجربه بردن لاتري در حالي كه تو خاك آمريكا باشه رو داره؟
ممنونم از كمكتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-29 ساعت 12:57)Taromi نوشته:  سلام
من سوم می 2016 متوجه قبولی شدم و در 21 jun فرم  ds-260 رو ارسال کردم . چقدر زمان میگذره تا نامه دوم برام بیاد و با توجه به اینکه ایمیل هم ارسال نمیشه باید به خود سایت مراجعه کنیم کد قبلی رو باید وارد کنیم و حالا مرتب میگه نامعتبره . حالا چه کنیم ؟ (29/jun/2016)

سلام

اگه کیس نامبرتون جزو سری اول کارنتی ها باشه یکهفته دیگه نامه دوم میاد

در وارد کردن اعداد و حروف دقت کنید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-07 ساعت 10:05)ترنم هستی نوشته:  باسلام  و تبریک به همه دوستانی که برنده شدن.من از وقتی همسرجانم برنده شدن منتظر  کارنت شدن هستیم لطفا بگید با کیس نامبر 3600 احتمال کارنت شدنمون  و زمان مصاحبه مون واسه چه زمانی میشه؟ تاریخ رویت قبولی هفته اول می و پر کردن و ارسال فرم 20 جون .سه نفریم من و همسرم و دختر سی ماهه ام . تراخدا بگید من یه شرکت خصوصی مدیر داخلی هستم هنوز به همکارام چیزی نگفتم لطفا جواب بدید تا واسه تسویه حساب اقدام کنم

سلام
دوست من همانطوریکه همه پیش کسوتان توصیه کردند هیچگاه و هیچگاه و هیچگاه موضوع برنده شدنتون را اعلام عمومی نکنید و حتی به نزدیکترین افرادتون هم انتقال ندید . دلایل مختلفی هست که خود من بعنوان کسی که یک بار این مورد را توجه نکردم مشکلاتش هم به چشم دیدم. موضوع تغییر شرایط کار و روال جاری زندگی که جای خود دارد همانگونه که در کلیه مراحلی که طی خواهید نمود از سوی سفارت و .... اعلام میشود انجام این مراحل تضمینی برای اخذ ویزا نیست شنیده بودم حتی در موارد معدودی ویزای صادر شده را نیز به دلایلی باطل اعلام کردند و .... امیدوارم تمام مراحلتون پیش بره اما بدونید قبولی در لاتاری شروع ماراتنی است که صبوری لازم دارد و تضمینی برای ورود شما به ا. م .ر .ک. ا نیست. پس با کمال خونسردی زندگی طبیعی خود را ادامه دهید و منتظر طی شدن مراحل کاری تون باشید.
?قبولی2013 :
2013AS30XX -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در sep -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

?قبولی2016 :
2016AS33XX-تاریخ رویت قبولی : 2016-MAY Sad
کیس قبولی هر دو بار همسرم -تعداد نفرات 3 نفر
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
خانم و بچه مون ویزا یک ضرب و من  آپ خوردم
آپدیتهای من:
?آپدیتها : 2 ,3 ,11آگوست
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
19 آگوست تحویل پاس به پست
22-23 آگوست
24 آگوست ایشود

هزینه ها تا اینجا حدودا 15میلیون
ورود به امریکا :8 اکتبر .ارواین
آرزوی اخذ ویزا برای همه ی برندگان لاتاری
پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak ، matin.sh ، mehdihk
(2016-08-07 ساعت 10:05)ترنم هستی نوشته:  باسلام  و تبریک به همه دوستانی که برنده شدن.من از وقتی همسرجانم برنده شدن منتظر  کارنت شدن هستیم لطفا بگید با کیس نامبر 3600 احتمال کارنت شدنمون  و زمان مصاحبه مون واسه چه زمانی میشه؟ تاریخ رویت قبولی هفته اول می و پر کردن و ارسال فرم 20 جون .سه نفریم من و همسرم و دختر سی ماهه ام . تراخدا بگید من یه شرکت خصوصی مدیر داخلی هستم هنوز به همکارام چیزی نگفتم لطفا جواب بدید تا واسه تسویه حساب اقدام کنم

سلام
مبارک باشه
شما احتمالا در ماه اکتبر کارنت می شوید
و نوامبر مصاحبه دارید
از الان فقط پیگیر واکسیناسیون و ترجمه مدارک باشید
و برای تسویه حساب و هر اقدام دیگری فرصت زیاد هست
شما به امید خدا اگر ویزای یکضرب بگیرید شش ماه وقت دارید تا کارهاتون رو انجام بدید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-29 ساعت 02:39)saraeesara نوشته:  سلام عزيزان

من برنده لاتاري٢٠١٧ هستم

ديپلمم زير ١٢ ساله
ولي فوق ديپلم دارم
طلاق گرفتم

واكسن هپاتيت زدم ولي كارتشو ندارم ولي ازمايش دادم تيترم بالاست
بيماري هاي اريون و ابله مرغونم گرفتم

متاسفانه سابقه كيفري دارم

و سابقه خودكشي درخارج از كشور  ، پليس  كشور نيمه اروپايي ازم پرسيد و ثبت شد

سوالاتم
چه چيزايي را ترجمه كنم
ريز نمرات ديپلم و فوق ديلپلمم لازم هستن؟

انيستو پاستور برام راحت كارت واكسن صادر ميكنه يا بايد كارت واكسن هاي واقعيمو نشونش ب م
اخه هيچركدومشو ندارم

مخصىصا ابله مرغون و اربون كه گرفتم خو كارت واكسن واقعي ندارم

واكسن mmr  دو نوبتي هيتش يا يك نوبت؟

سابقه جرايم كيفري تو ايران قابل استناد به سفارت امريكا هستن؟

اقدام به خودكشي ، چطور مهمه؟

مجرد بودن زن چي؟!

از اون دوستي كه ميتونه جواب بده خواهش ميكنم بهم خصوصي هم بگه كه اگه دير اومدم تو سايت ، جوابم تو صفخاترگم نشه

كيس نامبرمم ٤٠٠٠ هستش اميدي هست؟

سلام
بله خانم
برای سال 2016 تا کیس نامبر 13000 خوندن چرا امیدی نباشه
کیس نامبر: 2017AS1XXX
تاریخ رویت قبولی: 2016 May 09
تعداد اعضای کیس: (---1---)
تاریخ شروع فرم: (2016 May 12)
تاریخ ارسال فرم: (2016 May 15)
سفارت: Yerevan
تاریخ کارنت شدن: 2016 August 09
تاریخ دریافت نامه دوم: 2016 September 22
تاریخ مدیکال: (Oct 30 2016)
تاریخ مصاحبه: 2016 November اوایل
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست من

هزززارررر تا سوال بود
اين جواب مال كدومشه؟
 Case ‎Number‎  :   ٤٥٠٠
? تعداد افراد منظور در کیس  :   1 نفر ( خودم )

? مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

?تاریخ ارسال فرم  :   5th ‎Of May‎

?سفارت   :  آنکارا تغییر به ابوظبي

?تاریخ نامه دعوت به مصاحبه : ان شاء الله به زودی ‎?
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
من چطور میتونم فرم رو انلاک کنم؟ Sad Sad Sad
1. سوابق کاریمو کامل نزدم چون اطلاعات دقیق از محل کار قبلیم نداشتم!!!
2. یه جا خوندم قسمت تحصیلات باید کلا از دیپلم وارد شه ولی من اخرین مدرک رو زدم Sad
ممنون میشم کمکم کنید
کیس نامبر ***7
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.آیا امکان داره کسی لاتاری برنده بشه و ویزا بهش نرسه؟اگر جواب مثبته در چه صورت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز برای اینکه بتونیم راحتر و بهتر بهم کمک کنیم لطفا امضا های خودتونو تکمیل نمایید سپاس
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-24 ساعت 15:55)saeednia نوشته:  سلام.آیا امکان داره کسی لاتاری برنده بشه و ویزا بهش نرسه؟اگر جواب مثبته در چه صورت؟

بله در لاتاری امکان همه چیز وجود داره حتی مواردی در سالهای قبل بوده است که ویزا صادر شده ولی در فرصتی کمتر چند روز با یک ایمیل ویزا رو باطل نمودن در سالهای قبل افراردی که کیس نامبر بالایی دارند امکان دارد به مصاحبه دعوت نشوند و یا اینکه زمایی دعوت میشوند و بعد از گذشتن پروسه کلیر امکان دارد که سهمیه ویزای اسیا تمام بشه
کیس نامبر 2017AS000020xx

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-21 ساعت 21:27)یوسف زاده نوشته:  سلام دوست عزیز
من چطور میتونم فرم رو انلاک کنم؟ Sad  Sad  Sad
1. سوابق کاریمو کامل نزدم چون اطلاعات دقیق از محل کار قبلیم نداشتم!!!
2. یه جا خوندم قسمت تحصیلات باید کلا از دیپلم وارد شه ولی من اخرین مدرک رو زدم Sad
ممنون میشم کمکم کنید
کیس نامبر ***7

ببینید من نمیدونم کیس نامبر شما که زدین 7 یعنی چی اگر منظورتون 7 هزار هست شما هنوز کارنت نشدین و اگر بخواهید آنلاک کنید باید با یک ایمیل به kccدرخواست آنلاک کنید ولیکن به نظر بهتر است بررسی کنید که این موارد ایا نیاز به انلاک هست یا خیر ؟ زیرا انلاک کردن باعث می شود پروسه شما به تاخیر می افته ولی شاید روز قبل از مصاحبه قبل از ادعای سوگند بتونید مشکلو حل کنید در این رابطه بهتره بقیه دوستان و مدیرانمحترم سایت نظر نهایی بدن دوست عزیز
کیس نامبر 2017AS000020xx

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-13 ساعت 02:25)matin.sh نوشته:  
(2016-06-29 ساعت 12:57)Taromi نوشته:  سلام
من سوم می 2016 متوجه قبولی شدم و در 21 jun فرم  ds-260 رو ارسال کردم . چقدر زمان میگذره تا نامه دوم برام بیاد و با توجه به اینکه ایمیل هم ارسال نمیشه باید به خود سایت مراجعه کنیم کد قبلی رو باید وارد کنیم و حالا مرتب میگه نامعتبره . حالا چه کنیم ؟ (29/jun/2016)

سلام

اگه کیس نامبرتون جزو سری اول کارنتی ها باشه یکهفته دیگه نامه دوم میاد

در وارد کردن اعداد و حروف دقت کنید
امسال یعنی 2017 روند ارسال نامه دوم کمی متغییر شده است گویا بر اساس زمان ارسال فرمهای کیس های کارنت شده نامه دوم ارسال میگردد البته این نتیجه بر اساس امار دریافتی از کیس های هست که نامه دوم انها ارسال شده است .پس در نتیجه با یک ماه اینور یا اونور نامه دعوت به مصاحبه شما با صبوری که البته خودم با هاش مشکل دارم میاد نامه ها
کیس نامبر 2017AS000020xx

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-24 ساعت 16:31)ekhveh نوشته:  
(2016-09-24 ساعت 15:55)saeednia نوشته:  سلام.آیا امکان داره کسی لاتاری برنده بشه و ویزا بهش نرسه؟اگر جواب مثبته در چه صورت؟

بله در لاتاری امکان همه چیز وجود داره حتی مواردی در سالهای قبل بوده است که ویزا صادر شده ولی در فرصتی کمتر چند روز با یک ایمیل ویزا رو باطل نمودن  در سالهای قبل افراردی که کیس نامبر بالایی دارند امکان دارد به مصاحبه دعوت نشوند و یا اینکه زمایی دعوت میشوند و بعد از گذشتن پروسه کلیر امکان دارد که سهمیه ویزای اسیا تمام بشه

ممنون از پاسختون.برای امسال کیس نامبر 6000 چه وضعیتی داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-24 ساعت 17:17)saeednia نوشته:  
(2016-09-24 ساعت 16:31)ekhveh نوشته:  

بله در لاتاری امکان همه چیز وجود داره حتی مواردی در سالهای قبل بوده است که ویزا صادر شده ولی در فرصتی کمتر چند روز با یک ایمیل ویزا رو باطل نمودن  در سالهای قبل افراردی که کیس نامبر بالایی دارند امکان دارد به مصاحبه دعوت نشوند و یا اینکه زمایی دعوت میشوند و بعد از گذشتن پروسه کلیر امکان دارد که سهمیه ویزای اسیا تمام بشه

ممنون از پاسختون.برای امسال کیس نامبر 6000 چه وضعیتی داره؟

امسال روند صدور نامه ها ي دعوت به مصاحبه نسبت به پارسال كندتره من خودم كيسم ٢٠xxهست ولي هنوز نامه دعوت به مصاحبه را دريافت نكردم ولي اگر براي ماهاي بعد انشالله روند سريعتر بشه شما براي فوريه يا مارچ دعوت خواهيد شد
کیس نامبر 2017AS000020xx

پاسخ
تشکر کنندگان: saeednia
#مبهم#

سلام دوستان

يكي از اشنايان من بسيااار مومن هستن و ميخوان لاتاري شركت كنن

قوانين عكس براي بانوان مذهبي چطوره
 Case ‎Number‎  :   ٤٥٠٠
? تعداد افراد منظور در کیس  :   1 نفر ( خودم )

? مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

?تاریخ ارسال فرم  :   5th ‎Of May‎

?سفارت   :  آنکارا تغییر به ابوظبي

?تاریخ نامه دعوت به مصاحبه : ان شاء الله به زودی ‎?
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان