کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای کلی پروسه لاتاری
(2016-10-14 ساعت 18:59)saraeesara نوشته:  #مبهم#

سلام دوستان

يكي از اشنايان من بسيااار مومن هستن و ميخوان لاتاري شركت كنن

قوانين عكس براي بانوان مذهبي چطوره

به نظر میرسه مشکلی نباشه ولی گردی صورت باید کامل مشخص باشه
https://travel.state.gov/content/visas/e...-page.html
اگه گوششون هم معلوم باشه که چه بهتر ولی انگار مشکلی نیست
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من می خوام بدونم اگه پیش دانشگاهی نداشته باشیم ولی مدرک کاردانی از علمی کاربردی داشته باشیم ، این مدرک معتبر هست؟
و آیا سفارت این مدرک رو معادل پیش دانشگاهی قبول می کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 11:08)mahyarmad نوشته:  دوستان من می خوام بدونم اگه پیش دانشگاهی نداشته باشیم ولی مدرک کاردانی از علمی کاربردی داشته باشیم ، این مدرک معتبر هست؟
و آیا سفارت این مدرک رو معادل پیش دانشگاهی قبول می کنه؟

کاردانی رو جای پیش دانشگاهی معادلسازی میکنن.. دقیق یادم نیست ولی یه واحدی تو وزارت علوم یا آموزش و پرورش هست که میتونه یه تاییدیه بده بگه این رو میشه جای پیش دانشگاهی حساب کرد.. بدون اون هم فکر کنم سفارت مدرک رسمی کاردانی و بالاتر رو که ببینه مشکلی با نداشتن پیش دانشگاهی نداره.. ولی بمطمئن نیستم.. تو تاپیکهای مربوط به مدارک تحصیلی سرچ کنید.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام
من و همسرم از سال 1387 تا 1388 حدود 7 ماه استرالیا زندگی کردیم. کسی میدونه چطور باید پلیس رکورد تهیه کنم؟ کسی مشابه ما این مشکل رو داره؟
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 14:20)نرگس2017 نوشته:  سلام
من و همسرم از سال 1387 تا 1388 حدود 7 ماه استرالیا زندگی کردیم. کسی میدونه چطور باید پلیس رکورد تهیه کنم؟ کسی مشابه ما این مشکل رو داره؟

How to get a Police Certificate
If you are not a citizen of Australia:

If you live outside of Australia:
You must apply for an Australian Federal Police National Police Check (NPC) Application Form, which can be obtained at:

Criminal Records – National Police Check
https://www.afp.gov.au/
Australian Federal Police
Locked Bag 8550
Canberra City ACT 2601
Australia
Telephone from Australia: (02) 6202-3333
Telephone from elsewhere: +61 2 6202-3333

IMPORTANT: When filling out the Australian Federal Police National Police Check (NPC) Application Form, enter Code Number 35 in section 8 (Purpose of Check).

IMPORTANT: If you have lived in Queensland and/or Victoria, please also refer to Special notes and considerations for additional requirements.
اینو سایت cic اداره مهاجرت کانادا گداشته برای اونهایی که استرالیا بودن و پلیس سرتیفکت میخاد

نمبدونم شاید بدردتون بخوره شاید هم نه
پاسخ
تشکر کنندگان: نرگس2017
خیلی لطف کردین بله تونستم پیدا کنم ممنونم.
(2016-10-23 ساعت 15:05)Mehran11 نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 14:20)نرگس2017 نوشته:  سلام

How to get a Police Certificate
If you are not a citizen of Australia:

If you live outside of Australia:
You must apply for an Australian Federal Police National Police Check (NPC) Application Form, which can be obtained at:

Criminal Records – National Police Check
https://www.afp.gov.au/
Australian Federal Police
Locked Bag 8550
Canberra City  ACT 2601
Australia
Telephone from Australia: (02) 6202-3333
Telephone from elsewhere: +61 2 6202-3333

IMPORTANT: When filling out the Australian Federal Police National Police Check (NPC) Application Form, enter Code Number 35 in section 8 (Purpose of Check).

IMPORTANT: If you have lived in Queensland and/or Victoria, please also refer to Special notes and considerations for additional requirements.
اینو سایت cic  اداره مهاجرت کانادا گداشته برای اونهایی که استرالیا بودن و پلیس سرتیفکت میخاد

نمبدونم شاید بدردتون بخوره شاید هم نه
کیس نامبر 2017000007xxx
برنده خودم
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من و همسرم از سال ‎1387‎ تا ‎1388‎ حدود 7 ماه استرالیا زندگی کردیم.  کسی مشابه ما این مشکل رو داره؟ از یکی پرسیدم گفت چون بیشتر از پنج سال ازش گذشته پلیس رکورد لازم نیست. لطفا اگه اطلاع دارید ممنن میشم راهنمای کنید.
کیس نامبر 2017000007xxx
برنده خودم
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-15 ساعت 15:55)نرگس2017 نوشته:  سلام
من و همسرم از سال ‎1387‎ تا ‎1388‎ حدود 7 ماه استرالیا زندگی کردیم.  کسی مشابه ما این مشکل رو داره؟ از یکی پرسیدم گفت چون بیشتر از پنج سال ازش گذشته پلیس رکورد لازم نیست. لطفا اگه اطلاع دارید ممنن میشم راهنمای کنید.

سلام
شما میتونید با مراجعه به سایت travel.state.gov قسمت us.visa مدارک مورد نیاز رو بررسی کنید و اگر باز هم متوجه نشدید میتونی همونجا ازشون با ایمیل سوال کنید
راه دیگه هم اینکه میتونید از britsimon سوال کنید
اون تو این زمینه آگاه هست
دوست عزیز لطفا امضای خودتون رو تکمیل کنید تا دوستان نسبت به شرایط کیس شما بهتر راهنمایی کنند
مطمئن باشید ضرر که نداره هیچ ، مفید نیز هست
موفق باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: نرگس2017
از راهنماییتون بسیار سپاسگزارم.
(2017-01-16 ساعت 00:24)Paniz888 نوشته:  
(2017-01-15 ساعت 15:55)نرگس2017 نوشته:  سلام

سلام
شما میتونید با مراجعه به سایت travel.state.gov قسمت us.visa مدارک مورد نیاز رو بررسی کنید و اگر باز هم متوجه نشدید میتونی همونجا ازشون با ایمیل سوال کنید
راه دیگه هم اینکه میتونید از britsimon سوال کنید
اون تو این زمینه آگاه هست
دوست عزیز لطفا امضای خودتون رو تکمیل کنید تا دوستان نسبت به شرایط کیس شما بهتر راهنمایی کنند
مطمئن باشید ضرر که نداره هیچ ، مفید نیز هست
موفق باشید
کیس نامبر 2017000007xxx
برنده خودم
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
سلام
دوستان که رفتید مصاحبه آیا از ایران پلیس رکورد یا همون تشخیص هویت رو میخوان؟
کیس نامبر 2017000007xxx
برنده خودم
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-16 ساعت 10:27)نرگس2017 نوشته:  سلام
دوستان که رفتید مصاحبه آیا از ایران پلیس رکورد یا همون تشخیص هویت رو میخوان؟

سلام
از ایران تا الان پلیس ریکورد نخواستن
چون همونطور که خودشون گفتن گواهی عدم سو پیشینه ایران قابل اعتماد نیست
نه در این سال نه در سالهای قبل از دوستان نخواستن
سو پیشینه گرفتنش کمتر از ۱۰ روز زمان میبره و اعتبارش ۱ ماه هست تو ایران
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، نرگس2017 ، AbbasHTC
سلام دوستان، بعد از گرفتن نامه دوم و دانلود PDF مربوط به سفارت آنکارا، اولین مرحله ای که تو PDF قبل از مدیکال نوشته، Register هستش. بعد از کلیک کردن روی گزینه Register وارد وب سایتی میشیم که مربوط به سفارت آنکارا هستش. تو اون وب سایت باید یک اکانت ساخته بشه و از طریق ایمیل اکانت Active میشه. اما بعد از Active شدن دقیقا نمیدونم چه کارهایی باید نجام بشه که Register کردن کامل بشه! میشه لطف کنید اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی بفرمایید. با سپاس ?
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
(2017-04-02 ساعت 12:13)hadanin نوشته:  سلام دوستان، بعد از گرفتن نامه دوم و دانلود PDF مربوط به سفارت آنکارا، اولین مرحله ای که تو PDF قبل از مدیکال نوشته، Register هستش. بعد از کلیک کردن روی گزینه Register وارد وب سایتی میشیم که مربوط به سفارت آنکارا هستش. تو اون وب سایت باید یک اکانت ساخته بشه و از طریق ایمیل اکانت Active میشه. اما بعد از Active شدن دقیقا نمیدونم چه کارهایی باید نجام بشه که Register کردن کامل بشه! میشه لطف کنید اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی بفرمایید. با سپاس ?

توضیح تصویری تو امضای من هست..
موفق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 01:15)hasanzade نوشته:  
(2016-05-05 ساعت 02:24)Abisarab نوشته:  سلام دوستان
بنده جزو قبولی های 2017 هستم. من و همسرم به همراه سه فرزند باید هر کدام جداگانه فرم 260 رو پر کنیم یا فقط بنده به تنهایی پر کنم کافی هست؟ در ضمن بچه های من همگی زیر 18 سال هستند.

این فرم برای تمام افراد کیس باید پر بشه
سلام من هم امسال برنده شدم برای پرکردن فرم 260 یعنی اول برای خودم فرم را پرکنم و دوباره صفحه جدید فرم 260 باز کنم و مشخصات همسر راوارد کنم یا نه داخل همون فرم خودم که پر میکنم قسمتی هست که باید مشخصات همسر وارد شود و لطفا راهنمایی دقیق
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-29 ساعت 00:04)Mansourfreeman نوشته:  با سلام داداشم برنده لاتاري ٢٠١٧ شده و كيس نامبرش 2017as6 كه فرم ds_260 رو پر كرديم فرستاديم چقد طول ميكشه كارنت بشه و در ضمن سفارت آنكارا رو انتخاب كرديم كه دوستم گفت خوب نيست چيكار كنيم عوض كنيم ؟؟
با سلام من سفارتم انکارا خورده ولی میخام به ابوظبی تغییر بدم به نظر شما ابوطبی بهتر هست و ایا کار درستی میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان