کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
(2017-02-28 ساعت 21:37)hamed98 نوشته:  با سلام
وقتی نامه دوم در سایت بارگذاری میشه ظاهرا یک ایمیل مبنی بر آبدیت شدن کیس برنده ارسال میشه . حالا این ایمیل فقط برای شخص برنده اصلی ارسال میشه یا برای دیگر اعضا هم ارسال میشه ؟

سلام فقط براي برنده اصلي ارسال ميشه اميدوارم به زودي نامه ها ارسال بشه
شماره کیس:  2017as40XX
تعداد افراد منظور در کیس:3نفر
تاریخ رویت قبولی : اولین روز اعلام
تاریخ ارسال فرم:9 می
تاریخ انلاک و ارسال مجدد:october
کارنت:ژانويه
تاریخ دریافت نامه دوم:٢٠ژانويه
تاریخ مصاحبه:٦مارچ
محل مصاحبه:ابوظبي
نتیجه:AP
مقصد:انشالله florida
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed98
(2017-02-28 ساعت 23:22)amirfarhan نوشته:  
وقتی نامه دوم در سایت بارگذاری میشه ظاهرا یک ایمیل مبنی بر آبدیت شدن کیس برنده ارسال میشه . حالا این ایمیل فقط برای شخص برنده اصلی ارسال میشه یا برای دیگر اعضا هم ارسال میشه ؟

سلام فقط براي برنده اصلي ارسال ميشه اميدوارم به زودي نامه ها ارسال بشه

من در مورد نامه دوم به kcc نامه زدم امیدوارم زود جواب بدن
شماره کیس: ‎2017AS4XXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ ‎2016‎  
تعداد افراد کیس:            2
کنسولگری:                   آنکارا
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ ‎2016‎
کارنت شدن کیس:         ‎8 فوریه ‎ ‎2017‎
تاریخ دریافت نامه دوم:   28 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه:                 ‎ 04می 2017
نتیجه:                   خانم : یکضرب  آقا : Ap           
آپدیت :                   8 جون ( تبدیل به or )
نامه کلیر :                9 جون
ارسال پاسپورت (حضوری): 12 جون
صدور ویزا :  19 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: کیارش2017

فقط برنده
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
برای اینکه تو این شرایط پر استرس کمی خیال دوستان رو راحت کنم ، توجه کنید به توضیحات سیمون در مورد نامه دوم این ماه
Where are the 2NLs for April

OK – I have had many people asking why the 2NLs for April interviews have not yet gone out.

Just to be clear, they aren’t actually LATE yet. The VB is typically published from the 8th the the 15th of each month, and then at least one week later (but commonly 2 weeks later) the 2NLs are sent. That means that although we have seen 2NLs being sent as early as the 19th/20th of some months, there have been other months where 2NLs have not gone out until the last days of the month.

However, KCC have additional workload this month. As well as the interviews they would normally be scheduling, they have had to do some re-scheduling for appointments that got cancelled due to Trumps Executive order a few weeks ago. So – that has increased the workload on a team that would normally have their hands full. So – that is my guess why the 2NLs have not been sent.

I was expecting the 2NLs to be sent today, but I called KCC and they told me that they expect to send them within the next week. So – I would imagine they will go out by the end of this week – but regardless, there is no need to panic. It does not mean anything sinister. So – RELAX!
به خدا که بسپاری همه چی حله .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، فرناز٥٧

سلام
ولي اونموقع كه نامه دوم براي ما اومد اصلن ايميلي براي ما ارسال نشده بود. نه براي برنده ي اصلي و نه همراه.
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی
23جولای آپدیت و تبدیل به یک خطی و OR
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-01 ساعت 08:24)Paniz888 نوشته:  سلام دوستان عزیز
برای اینکه تو این شرایط پر استرس کمی خیال دوستان رو راحت کنم ، توجه کنید به توضیحات سیمون در مورد نامه دوم این ماه
Where are the 2NLs for April

OK – I have had many people asking why the 2NLs for April interviews have not yet gone out.

Just to be clear, they aren’t actually LATE yet. The VB is typically published from the 8th the the 15th of each month, and then at least one week later (but commonly 2 weeks later) the 2NLs are sent. That means that although we have seen 2NLs being sent as early as the 19th/20th of some months, there have been other months where 2NLs have not gone out until the last days of the month.

However, KCC have additional workload this month. As well as the interviews they would normally be scheduling, they have had to do some re-scheduling for appointments that got cancelled due to Trumps Executive order a few weeks ago. So – that has increased the workload on a team that would normally have their hands full. So – that is my guess why the 2NLs have not been sent.

I was expecting the 2NLs to be sent today, but I called KCC and they told me that they expect to send them within the next week. So – I would imagine they will go out by the end of this week – but regardless, there is no need to panic. It does not mean anything sinister. So – RELAX!
به خدا که بسپاری همه چی حله .

سلام دوستان

بنظر من اين فقط يه توجيهه

همونطور كه خودشون گفتن بولتن ويزا از 8 تا 15 ماه اعلام ميشه و نامه دوم معمولا از دوهفته بعدش تا پايان ماه مياد

اينكه براي اولين بار امسال بولتن ويزا زودتر از ماه هاي ديگه يعني هشتم اعلام شد نشون ميده كه سرشون زياد هم شلوغ نيست

مگه چه اتفاقي افتاده كه workload دارند فقط سه تا سفارت خونه به مدت دو هفته مصاحبه ها رو كنسل كردن بعدش هم به اكثر كيس ها وقت مصاحبه مجدد دادن

به نظر شما بايد به خاطر اين قضيه نامه دوم همه قاره ها دير بياد؟

من فكر مي كنم توي اون دو هفته اونها با حجم زيادي از تماس و ايميل مواجه شدن و نمي خوان ديگه اون قضيه پيش بياد بنابراين سعي مي كنند اول فرمان جديد ترامپ رو ببينن و بعد تصميم بگيرن

واقعا سيمون انتظار چه پاسخي داشته ؟ واقعا انتظار داره در جواب سوالش كه چرا تاخير داريد اونها بگن بخاطر اينكه منتظر فرمان جديد ترامپ هستيم.

به نظر شما سفارت هايي كه براي ماه اكتبر تونستن 3200 نفر رو مصاحبه كنند چطور نمي تونن براي دو ماه يعني مارچ و آوريل 1600 نفر رو مصاحبه كنند.

من توصيم به دوستاني كه براي آوريل مصاحبه دارند اينه كه كارهاشون رو انجام بدن مداركشون رو ترجمه كنند چون ايام عيد نزديكه و مملكت دو هفته تعطيل ميشه

خيلي پيش اومده كه ايميل دادن به دوستاني كه مصاحبه شون كنسل شده بوده و گفتن فردا بيايد براي مصاحبه

پس آمادگي لازم رو داشته باشيد و كارهاتون رو از الان انجام بديد.

پاسخ
تشکر کنندگان: Ali--usa ، علیا ، hamed98 ، mrticoen ، کیارش2017 ، شهرادلیلا
سلام دوستان، پس این نامه دوم کی میاد؟!!! ۳ هفته شد!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-04 ساعت 08:48)hadanin نوشته:  سلام دوستان، پس این نامه دوم کی میاد؟!!! ۳ هفته شد!!!

یکسری از نامه ها گویا بارگزاری شده دوست عزیز مراجعه کنید به سایت
اگر نیمده متاسفانه باید صبر کنید تا ماه آینده
بنده هم یک ماه علی الرغم کارنت شدن در ماه بعد نامه ام اومد و این طبیعی
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، hsh85 ، خوش لحن ، علیا
دوستان گویا نامه های دوم برای ماه آپریل بارگذاری شده

لینک خبر

برای من که هنوز نیومده لطفا اگر کسی نامه اش اومده اعلام کنه
شماره کیس: ‎2017AS48XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 may 4‎
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016  may 17
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016  may 21
کارنت شدن کیس: ‎2017  feb 8
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎2017  March 28
تاریخ و محل مصاحبه: ‎2017  may 3 ANKARA
آپدیت ها: 29 مارچ,10 ,11 ,13 آپریل, 5,4,3 می
نتیجه: AP
کلیرنس : 15 آگوست - صدور ویزا 25 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: علیا
سلام دوستان

واسه ما هم هنوز نيومده

البته توي سايت سيمون يكي سوال كرده كه چرا براي بعضي ها نامه اومده و براي بعضي ها نيومده

ايشون جواب دادن صبر كنيد

با توجه به اينكه امروز و فردا تعطيله (شنبه و يكشنبه ) اگه قرار باشه اتفاقي بيافته روز دوشنبه مي افته

دوستان لطف مي كنند اگه چنانچه نامه دوم رو دريافت كردن ما رو هم در جريان بزارن
کیس: ‎   2017AS50xx/مشاهده نتیجه: هفته اول مي / ارسال فرم: هفته آخر مي / كنسولگري:آنكارا /تاريخ كارنت شدن:فوريه / دريافت نامه دوم: آوريل / تاريخ مصاحبه: مي
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85 ، elikad
ظاهرا كار ارسال نامه دوم به پايان رسيده و اگر تا الان نامه دريافت نكرديد ديگه دريافت نمي كنه

دوستان كسي هست كه نامه دوم رو دريافت كرده باشه مي خوام بدونم ايران براي ماه آوريل كسي به مصاحبه دعوت شده ؟
کیس: ‎   2017AS50xx/مشاهده نتیجه: هفته اول مي / ارسال فرم: هفته آخر مي / كنسولگري:آنكارا /تاريخ كارنت شدن:فوريه / دريافت نامه دوم: آوريل / تاريخ مصاحبه: مي
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا
(2017-03-04 ساعت 11:20)علیا نوشته:  ظاهرا كار ارسال نامه دوم به پايان رسيده و اگر تا الان نامه دريافت نكرديد ديگه دريافت نمي كنه

دوستان كسي هست كه نامه دوم رو دريافت كرده باشه مي خوام بدونم ايران براي ماه آوريل كسي به مصاحبه دعوت شده ؟

شما مطمین هستید که دیگه برای کسی نامه ارسال نمیشه هفتهی اینده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
آخه براي هيچ كس نيومده حتما أعلام مي كنن اينجوري اگه بشه كه كارنت هم نخواهند كرد
شماره كيس:2017AS54xx
تاريخ رويت قبولي:3may
تعداد اعضاي كيس:٣نفر
تاريخ ارسال فرم:23may
تاريخ دريافت نامه دوم:28march
محل مصاحبه:آنكارا تغير به أبوظبي توسط خودشان
تاريخ مصاحبه:7may
من و پسرم يكضرب و همسرم ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-04 ساعت 16:50)hamid.mar5000@icloud.com نوشته:  
(2017-03-04 ساعت 11:20)علیا نوشته:  ظاهرا كار ارسال نامه دوم به پايان رسيده و اگر تا الان نامه دريافت نكرديد ديگه دريافت نمي كنه

من مطمئن نيستم كه ديگه نامه اي ارسال نشه

تا الان روال بر اين بوده كه ارسال نامه ها ظرف سه الي چهار ساعت انجام مي شده مگر اينكه فرآيند عوض شده باشه

اما از يه چيز مطمئنم كه اصلا خبر خوبي نيست

براي هيچ ايراني نامه دوم ارسال نشده ( من اينو به استناد كيس هاي زيادي كه ازشون استعلام كردم ميگم)

لطفا ، خواهشا يكي بياد گفته منو نقض كنه

يكي بياد بگه واسه من نامه دوم ارسال شده

يكي كه تازه 8 فوريه كارنت شده باشه بياد گفته من رو نقض كنه
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، شهرادلیلا
(2017-03-04 ساعت 17:23)علیا نوشته:  
(2017-03-04 ساعت 16:50)hamid.mar5000@icloud.com نوشته:  

من مطمئن نيستم كه ديگه نامه اي ارسال نشه

تا الان روال بر اين بوده كه ارسال نامه ها ظرف سه الي چهار ساعت انجام مي شده مگر اينكه فرآيند عوض شده باشه

اما از يه چيز مطمئنم كه اصلا خبر خوبي نيست

براي هيچ ايراني نامه دوم ارسال نشده ( من اينو به استناد كيس هاي زيادي كه ازشون استعلام كردم ميگم)

لطفا ، خواهشا يكي بياد گفته منو نقض كنه

يكي بياد بگه واسه من نامه دوم ارسال شده

يكي كه تازه 8 فوريه كارنت شده باشه بياد گفته من رو نقض كنه

درسته براي إيراني ها نيومده نامه دوم ولي شايد به دليل همون بهم خوردگي وقتها باشه كاش يكي نامه مي زد
شماره كيس:2017AS54xx
تاريخ رويت قبولي:3may
تعداد اعضاي كيس:٣نفر
تاريخ ارسال فرم:23may
تاريخ دريافت نامه دوم:28march
محل مصاحبه:آنكارا تغير به أبوظبي توسط خودشان
تاريخ مصاحبه:7may
من و پسرم يكضرب و همسرم ap
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان