کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
نامه همه تو یه روز ارسال میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
در نظرات کاربران زیر پست سیمون همه عزیزان ایرانی که نمیدونم اینجا هم عضو هستن یا نه نوشتن ما نامه دوم رو
در یافت نکردن ، اما خود سیمون تو پست نوشته که دریافت نامه ها از چند ساعت تا در مواردی شاید دو روز طول بکشه
حالا اینکه چقدر صحیح هست من هم مثل همه شما دوستان

People have started receiving their 2NLs for April 2017 interviews. It will take a few hours – and possibly even a couple of days before all have gone out. As we know, these 2NLs were significantly delayed this month, most likely due to the additional work for KCC caused by the travel ban canceled interviews that needed to be rescheduled.

چه کنیم دیگه ، کاری که از دستمون ساخته نیست
فقط باید به لطف خدا امیدوار باشیم .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، شهرادلیلا
[quote='Paniz888' pid='745450' dateline='1488633689']
سلام
در نظرات کاربران زیر پست سیمون همه عزیزان ایرانی که نمیدونم اینجا هم عضو هستن یا نه نوشتن ما نامه دوم رو
در یافت نکردن ، اما خود سیمون تو پست نوشته که دریافت نامه ها از چند ساعت تا در مواردی شاید دو روز طول بکشه

People have started receiving their 2NLs for April 2017  interviews.   It will take a few hours – and possibly even a couple of days before all have gone out. As we know, these 2NLs were significantly delayed this month, most likely due to the additional work for KCC caused by the travel ban canceled interviews that needed to be rescheduled.

فقط باید به لطف خدا

منم خوندم براي أون ٧ كشور شما متوجه شديد اومده يا نه؟
شماره كيس:2017AS54xx
تاريخ رويت قبولي:3may
تعداد اعضاي كيس:٣نفر
تاريخ ارسال فرم:23may
تاريخ دريافت نامه دوم:28march
محل مصاحبه:آنكارا تغير به أبوظبي توسط خودشان
تاريخ مصاحبه:7may
من و پسرم يكضرب و همسرم ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-04 ساعت 18:04)فرناز٥٧ نوشته:  
(2017-03-04 ساعت 17:51)Paniz888 نوشته:  سلام

People have started receiving their 2NLs for April 2017  interviews.   It will take a few hours – and possibly even a couple of days before all have gone out. As we know, these 2NLs were significantly delayed this month, most likely due to the additional work for KCC caused by the travel ban canceled interviews that needed to be rescheduled.

فقط باید به لطف خدا

منم خوندم براي أون ٧ كشور  شما متوجه شديد اومده يا نه؟
دوستان زیر نظرات سایمون یه نفر از لیبی و یه نفرم از عراق هست که گفتن نامه دوم نگرفتن
بنظر میاد چون تعلیق و تاخیر مصاحبه برای این ۷ کشور اتفاق افتاده حالا هیچ کدوم نامه دوم نگرفتن
حالا یا با تاخیر میاد یا اینکه کلا میره ماه بعد متاسفانه
خود سایمونم به دوست ایرانی توصیه کرده که فقط صبر کنه، همین....!

Hi Brit I’m from Iran and my case no is AS2017AS48XX, I’ve submitted ds260 form on may 21th and like Maryam I didn’t get the second letter either, is it possible that I receive the letter in current month or I should wait until next month ,and does it help to send an email to KCC regarding this issue?
thanks a lot

BritSimon
March 4, 2017 at 6:55 am
JUst wait. That’s all.
کیس: حدود ۴۰۰۰   Cool
رویت قبولی: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶- برنده مرحله دوم
ارسال فرم: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : ۴ می ۲۰۱۷
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
شغل آزاد
سربازی معاف
نتیجه: ویزای یک ضرب
سفرنامه

...... مى‏ گويند مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد *سوره نساء*
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، Paniz888
هر چي مي خواد پيش بايد ديگه وإلا خستمون كردن با اين سيستم شون حالا هم كه دو روز تعطيلن
شماره كيس:2017AS54xx
تاريخ رويت قبولي:3may
تعداد اعضاي كيس:٣نفر
تاريخ ارسال فرم:23may
تاريخ دريافت نامه دوم:28march
محل مصاحبه:آنكارا تغير به أبوظبي توسط خودشان
تاريخ مصاحبه:7may
من و پسرم يكضرب و همسرم ap
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
انشالله كه اينطور نباشه و رودتر نامه هاتون بياد دوستان ولي جاي نگراني نيست به نظرم اگر ميخواستن وقت مصاحبه ندن اصلا كارنت نميكردن از ايران در ضمن اقاي سپهر از كجا پس متوجه شدن كه نامه ها اومده ؟
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا
دوستان نگران نباشید بدلیل اینکه ازدحام ایرانی ها در سفارت ها زیاد شده زمان مصاحبه ها یکم به عقب افتاده. وقت های جدید انشالله در هفته آینده اعلام میشه. من دو سه روز پیش به KCC نامه زدم و در جواب نامه گفتند که کیس شما آماده است و بزودی وقت مصاحبه تعیین میشه حتی گفتند درخواست انلاک هم نمی تونم بدم چون کیس رفته به مرحله تعیین وقت مصاحبه و گفته بودند اگر مشکلی هست حضورا مدارکتون رو به افیسر مصاحبه کننده ارائه کنید. پس جای نگرانی نیست.
شماره کیس: ‎2017AS4XXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ ‎2016‎  
تعداد افراد کیس:            2
کنسولگری:                   آنکارا
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ ‎2016‎
کارنت شدن کیس:         ‎8 فوریه ‎ ‎2017‎
تاریخ دریافت نامه دوم:   28 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه:                 ‎ 04می 2017
نتیجه:                   خانم : یکضرب  آقا : Ap           
آپدیت :                   8 جون ( تبدیل به or )
نامه کلیر :                9 جون
ارسال پاسپورت (حضوری): 12 جون
صدور ویزا :  19 جون
پاسخ
(2017-03-04 ساعت 19:27)hamed98 نوشته:  دوستان نگران نباشید بدلیل اینکه ازدحام ایرانی ها در سفارت ها زیاد شده زمان مصاحبه ها یکم به عقب افتاده. وقت های جدید انشالله در هفته آینده اعلام میشه. من دو سه روز پیش به KCC  نامه زدم و در جواب نامه گفتند که کیس شما آماده است و بزودی وقت مصاحبه تعیین میشه حتی گفتند درخواست انلاک هم نمی تونم بدم چون کیس رفته به مرحله تعیین وقت مصاحبه و گفته بودند اگر مشکلی هست حضورا مدارکتون رو به افیسر مصاحبه کننده ارائه کنید. پس جای نگرانی نیست.
بله
منم فک میکنم با تاخیر همین ماه نامه ها میاد، چون اگه می خواستن بندازن ماه دیگه اصلا کارنت جدید اعلام نمیکردن
توکلتون بخدا باشه دوستان
به سال دیگه اینوقت فک کنید که همه نگرانیها و انتظارهای فعلی تموم شده و جاشو به اتفاقات جدید داده ان شا الله
کیس: حدود ۴۰۰۰   Cool
رویت قبولی: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶- برنده مرحله دوم
ارسال فرم: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : ۴ می ۲۰۱۷
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
شغل آزاد
سربازی معاف
نتیجه: ویزای یک ضرب
سفرنامه

...... مى‏ گويند مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد *سوره نساء*
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧ ، کیارش2017 ، soruosh
با سلام
ممنون که اطلاع رسانی می کنید اگه درست متوجه شده باشم نامه ذوم می بایست تا هفته بعد یعنی ماکزیمم 15 مارچ بیاد؟ سابقه داشته که اصلا برای کسی نیاد؟ برای افرادی که سال قبل قبول شده بودند تا 10 روز بعد ارسال شده بوده

با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-04 ساعت 19:27)hamed98 نوشته:  دوستان نگران نباشید بدلیل اینکه ازدحام ایرانی ها در سفارت ها زیاد شده زمان مصاحبه ها یکم به عقب افتاده. وقت های جدید انشالله در هفته آینده اعلام میشه. من دو سه روز پیش به KCC  نامه زدم و در جواب نامه گفتند که کیس شما آماده است و بزودی وقت مصاحبه تعیین میشه حتی گفتند درخواست انلاک هم نمی تونم بدم چون کیس رفته به مرحله تعیین وقت مصاحبه و گفته بودند اگر مشکلی هست حضورا مدارکتون رو به افیسر مصاحبه کننده ارائه کنید. پس جای نگرانی نیست.

ممنون عزیز از خبر خوبی که دادی ... یعنی بعد از ۱۶ مارچ هم مصاحبه کردن بر قراره ؟؟

میشه با یه ایمیل تتوی این قضیه رو در بیاری دوست عزیز .. خیلی ممنون میشم واقعا ‌..
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
من کیس نامبرم 47** و الان یک ماه هستش که تا ۵۳۰۰ کارنت شدن و حتی امروز هم دوباره تا ۶۳۰۰ کارنت شدن ، اما هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم! واقعا چی شده؟! کسی از کیس نامبر ۴۶۰۰ تا ۵۳۰۰ که ماه پیش کارنت شده، نامه دوم رو دریافت کرده؟! واقعا این داستان رو اعصاب رفته دیگه!
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا
(2017-03-10 ساعت 03:50)hadanin نوشته:  من کیس نامبرم 47** و الان یک ماه هستش که تا ۵۳۰۰ کارنت شدن و حتی امروز هم دوباره تا ۶۳۰۰ کارنت شدن ، اما هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم! واقعا چی شده؟! کسی از کیس نامبر ۴۶۰۰ تا ۵۳۰۰ که ماه پیش کارنت شده، نامه دوم رو دریافت کرده؟! واقعا این داستان رو اعصاب رفته دیگه!

منم زير 5000 هستم نيومده
شما كي فرم و فرستادي؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-10 ساعت 03:50)hadanin نوشته:  من کیس نامبرم 47** و الان یک ماه هستش که تا ۵۳۰۰ کارنت شدن و حتی امروز هم دوباره تا ۶۳۰۰ کارنت شدن ، اما هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم! واقعا چی شده؟! کسی از کیس نامبر ۴۶۰۰ تا ۵۳۰۰ که ماه پیش کارنت شده، نامه دوم رو دریافت کرده؟! واقعا این داستان رو اعصاب رفته دیگه!

متاسفانه گویا برای ایرانی ها نامه دوم رو ارسال نمیکنند تا تکلیف فرمان جدید مشخص شه. شما که کارنت شدید یک ایمیل به kcc بزنید و سوال بکنید که برنامشون برای ارسال نامه چطوریه . حتما جواب میدن . اگر لطف کنید و جوابشون رو برای ما هم بگید ممنون میشیم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

یه سوال در مورد لاتاری وقتی شماره ای کارنت بشه چند وقت دیگه نامه دوم میاد و مصاحبه ها چند وقت دیگه برگزار میشه

ممنون
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-10 ساعت 20:19)eblis_67 نوشته:  سلام

یه سوال در مورد لاتاری وقتی شماره ای کارنت بشه چند وقت دیگه نامه دوم میاد و مصاحبه ها چند وقت دیگه برگزار میشه

ممنون

نامه دو هفته حدودا بعد کارنت شدن.. مصاحبه هم در ماهی که کارنت شده اید برگزار میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان