کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه (نامه دوم)
(2017-03-10 ساعت 03:50)hadanin نوشته:  من کیس نامبرم 47** و الان یک ماه هستش که تا ۵۳۰۰ کارنت شدن و حتی امروز هم دوباره تا ۶۳۰۰ کارنت شدن ، اما هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم! واقعا چی شده؟! کسی از کیس نامبر ۴۶۰۰ تا ۵۳۰۰ که ماه پیش کارنت شده، نامه دوم رو دریافت کرده؟! واقعا این داستان رو اعصاب رفته دیگه!

دوست من نگران نباشید تا چند روز اینده به ترتیب کیس نامبرها ، نامه دوم را دریافت می کنید که تعدای از انها هم ماه آینده ارسال خواهد شد.
شماره کیس: ‎2017AS4XXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ ‎2016‎  
تعداد افراد کیس:            2
کنسولگری:                   آنکارا
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ ‎2016‎
کارنت شدن کیس:         ‎8 فوریه ‎ ‎2017‎
تاریخ دریافت نامه دوم:   28 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه:                 ‎ 04می 2017
نتیجه:                   خانم : یکضرب  آقا : Ap           
آپدیت :                   8 جون ( تبدیل به or )
نامه کلیر :                9 جون
ارسال پاسپورت (حضوری): 12 جون
صدور ویزا :  19 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-11 ساعت 16:08)hamed98 نوشته:  
(2017-03-10 ساعت 03:50)hadanin نوشته:  من کیس نامبرم 47** و الان یک ماه هستش که تا ۵۳۰۰ کارنت شدن و حتی امروز هم دوباره تا ۶۳۰۰ کارنت شدن ، اما هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم! واقعا چی شده؟! کسی از کیس نامبر ۴۶۰۰ تا ۵۳۰۰ که ماه پیش کارنت شده، نامه دوم رو دریافت کرده؟! واقعا این داستان رو اعصاب رفته دیگه!

دوست من نگران نباشید تا چند روز اینده به ترتیب کیس نامبرها ، نامه دوم را دریافت می کنید که تعدای از انها هم  ماه آینده ارسال خواهد شد.

jaei goftan ke nameye dovom momkene hafteye dge biad? chon 16 om gharare hokme jadid ejra beshe.
پاسخ
تشکر کنندگان:

دوست من نگران نباشید تا چند روز اینده به ترتیب کیس نامبرها ، نامه دوم را دریافت می کنید که تعدای از انها هم  ماه آینده ارسال خواهد شد.

اصلا قرار هست kcc وقت جدیدی تو این سه ماه هماهنگ کنه ؟ این رو فقط خود kcc میتونه جواب بده ..بعد از فرمان جدید به نظر هماهنگ کردن قرار های جدید رو متوقف کردن. کسی نیست ایمیل زده باشه و جواب گرفته باشه ؟ عجیبه هیچ ایمیلی برای ایرانیها ارسال نمیشه و از بلاتکلیفی در بیارن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
پس با این حساب من هم که تازه کارنت شدم باید حالا حالاها منتظر نامه دوم باشم .درسته؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من ٤٤٠٠ هستم
اما يكبار كنسل كرردن باز برقرار كرردن

بهمينخاطر احتمالا هيچ جوابي ندن
يكي از دوستانم نامه زد و جواب دادن كه منتظر باشيد فعلا برنانه مشخصي نيست
 Case ‎Number‎  :   ٤٥٠٠
? تعداد افراد منظور در کیس  :   1 نفر ( خودم )

? مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

?تاریخ ارسال فرم  :   5th ‎Of May‎

?سفارت   :  آنکارا تغییر به ابوظبي

?تاریخ نامه دعوت به مصاحبه : ان شاء الله به زودی ‎?
پاسخ
تشکر کنندگان: Pooya ، soruosh
کلا رو هوا هستیم! نه نامه دوم میدن و نه کنسل میکنن! معلوم نیست چه خبره!
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid.mar5000@icloud.com

با سلام
البته به تاریخ ارسال فرم 260 بستگی داره ما باید برای اکتبر برای مصاحبه دعوت می شدیم با توجه به کیس نامبر ولی بخاطر تاخیر در ارسال فرم در آذر ماه به مصاحبه رفتیم.
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
آیا اطلاع دارید نامه دوم برای دوستانی که کارنت شدن میاد یا خیر ؟
آخه میگن کنسولگریها دارن مثل سابق کارشونو انجام میدن و مصاحبه هم میکنن.
کیس: ‎2017AS73XX‎
تعداد اعضاء ‎: 1‎ نفر
تاریخ مشاهده نتیجه:2016 ,16 Jun‎
تاریخ ارسال فرم: 2016,July ‎4  
تاریخ نامه دوم: 2017,‎April 24
محل مصاحبه: ارمنستان 
تاریخ مصاحبه  June 27
نتیجه:AP
ایشود 11 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سپاس از update کردن اخبار مربوط به تعلیق حکم آقای ترامپ امیدوارم نامه دوم همه به زودی بیاد و نوروز 96 همه منتظران خوشحال بشن
Thanks God, there are still people and responsibles in other part of the world who care about others and Law permits them to defend injustice.
پاسخ
تشکر کنندگان: کیارش2017
Nameye dovom akhare har mah miad?
پاسخ
تشکر کنندگان:
بالاخره نامه های دوم میاد یا نه؟! ۴۵ روز از کارنت شدن ۴۶۰۰ تا ۵۳۰۰ گذشته، حتی هفته پیش تا ۶۳۰۰ هم کارنت شدن اما هنوز نامه دوم نیومده! یعنی تمام زندگیمون رو هواست!
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، gbtm
(2017-03-20 ساعت 02:40)hadanin نوشته:  بالاخره نامه های دوم میاد یا نه؟! ۴۵ روز از کارنت شدن ۴۶۰۰ تا ۵۳۰۰ گذشته، حتی هفته پیش تا ۶۳۰۰ هم کارنت شدن اما هنوز نامه دوم نیومده! یعنی تمام زندگیمون رو هواست!

نه منم مثل شما هستم ما تازه از اول آوریل 10 روز دیگه کارنت میشیم
Case num : 48xx
تاريخ رويت قبولى : July 2016
تاريخ تكميل فرم : October 2016
تاريخ كارنت : March 2017
تاريخ مصاحبه :  4 May
نتيجه مصاحبه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت تمام دوستان لاتاری 2017 سال نو شما پر از پیروزی و سلامت باد
چند وقتی بود میخواستم یه پست در مورد وضعیت قابل درک همه دوستان اینجا به اشتراک بزارم ولیکن صبر میکردم تا شاید اوضاع بهتر شه که هنوز نشده ،
دوستان من ، همزبانان عزیزم همه ما به امید زندگی خیلی بهتر پا تو این مسیر به همراه هم گذاشتیم و شاید اگر قرعه کار به نام ما نمی افتاد همسفران هم نمیشدیم، همه ما همسفران کشوری هستیم که شاید از لحاظ کیفیت زندگی قابل مقایسه با هیچ جا برای ما نباشه (به صورت کلی عرض میکنم) ، شاید یکی از زیباترین تجربیات زندگی همه ما موقعی بود که اسم خودمون رو تو لیست برندگان لاتاری 2017 دیدیم شاید در اون لحظه احساس کردیم خیلی خوشبخت هستیم که شانس زندگی جدیدی به همه ما دوباره داده شده شایدم برای بعضی ها نه ! نمیدونم ! شاید دارم حس خودم رو میگم و ممکنه این حس رو هممون تجربه کرده باشیم؟!! خیلی اتفاقاتی رو داریم تجربه میکنیم که دیگران نکردند و امیدوارم هرگز نکنند . روزها خیلی سخت میگذرد حتی گاهی دقیقه ها ما رو دنبال میکنند . صادقانه بگم از ته دل خیلی سخته و سخت . نمیدونم چرا اسم ما در اومد و چرا اینقدر نا عادلانه قضاوت شدیم ، قضاوتی که هرگز مستحقش نبودیم ، بدون هیچ جرمی و هیچ اشتباهی محکوم شدیم . چرا؟؟!!!
اینکه خیلی از کشورهای دنیا سر سازگاری با ما ندارند و ما به خاطر اشتباهات دیگران محاکمه میشیم و اینکه متفاوت ترین مردم دنیا شدیم در جایی زندگی میکنیم که مال ماست ولی نداریمش . در جایی زندگی میکنیم که بهترین کشور دنیاست ولی از ما گرفته شد(بدون اینکه تصمیمی خودمون گرفته باشیم) ، خیلی زجر اوره
نمیخوام بحثی رو شروع کنم که همه ما میدونیم و پذیرش اون درصدش در ما متفاوته ولی همه ما میدونیم.
گاهی به این فکر میکنم که چرا میخوام از اینجا برم و خیلی سخته که دلیل واقع بینانه ای داشته باشم ، از طرفی میبینم که شاید این شانسیه که باید قدرش رو بدونم
به یک نتیجه ای رسیدم که میگم شاید ارامشی رو به همه ما بده که به همه توصیه میکنم روش متمرکز بشند تا ارامشی در ته دلهای قشنگتون شکل بگیره:
1- من برنده شدم چون من باید اسمم در میومد
2- من هرگز در این راه ناامید نخواهم شد حتی اگر روز های اخر کلییر بشم
3- من حتما به مقصودم خواهم رسید حتی اگر قدرتمندترین ها مانعم بشن
4- این فرصتی است که آسان به من داده نخواهد شد پس تا روز اخر ناامید نمیشم و بابت اون منتهای تلاشم رو خواهم کرد
5- در این امتحان من بزرگترین صبر را در زندگیم تجربه خواهم کرد و این پشتوانه آینده من خواهد شد
6- این لحظات مهمترین لحظات زندگی من نیست شاید فقط سختترین لحظات اونه پس امیدم همیشه استوار خواهد ماند
7-برای همه بهترینها رو در این مسیر سخت ارزو میکنم که حق همان شود که باید

در پایان امیدوارم تا هفته اینده تمامی دوستانی که کارنت شدند نامه های دوم خودشون رو دریافت کنند و آرامش به همه دلهاتون برگرده ، ما اینجاییم چون قرار بوده باشیم پس امیدمان هرگز ناامید نخواهد شد و هیچ کاری از دستمون بر نمیاد جز امید امید و باز هم امید و برای هم دعا خواهیم کرد
موفق و سربلند باشید
کیس نامبر: 201758**
تاریخ قبولی:3 MAY
تاریخ ارسال فرم: 30 MAY
تعداد:3 نفر
وضعیت خدمت: معاف
تحصیلات:لیسانس مکانیک
شغل: شرکت خصوصی مرتبط با اهن
تاریخ مصاحبه: 8 می
نتیجه مصاحبه: ap
تاریخ آپدیت ها: 11 می

پاسخ
تشکر کنندگان: Forozan_mo ، sabmn ، hsh85 ، فافافا ، elikad ، فلیسیتی ، rainyday ، arash bon ، m_baghaei ، milad.abadani ، saeidsh ، gbtm ، mina_s1 ، soruosh
کیارش جان از پیام پر امید و دلگرم کننده ات سپاسگزارم. حس خوبیه که فکر کنی تنها نیستی. امیدوارم همه ما به زودی خوشحال شیم
We trust in God and for sure he/she doesnt leave us hopeless
پاسخ
تشکر کنندگان: کیارش2017 ، soruosh
درود به کیارش عزیز،
مرسی از پیام زیبا پرامید و انرژی زات.
امیدوارم تو و بقیه دوستان هرچه زودتر به مصاحبه برسید و یک ضرب ویزا بگیرید،که این دوران کلییرنس واقعا طاقت فرساست.
به امید شادکامی و کامیابی همه دوستان
شماره کیس: ‎2017ASXXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:         ‎2016 - may 5‎
تعداد افراد کیس:            3
نظام وظیفه:                خرید خدمت
کنسولگری:                  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 - may 13
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016 - may 18‎
کارنت شدن کیس:        ‎2016 - agu 14
تاریخ دریافت نامه دوم:   ‎2016 - agu 22            
تاریخ مصاحبه:               ‎2016 - oct 21
نتیجه:AP