کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون، آزمایشها و سایر مسائل پزشکی
دوستان عزیز کسی میتونه کمک کنه؟
مصاحبه ما اروپا میباشد از کجا باید دکتر معتمد سفارت رو پیدا کنیم؟
چون نمیدونیم برا بچه هامو چه واکسن هایی باید بزنیم؟
11 ساله و 13 ساله هست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 08:30)nilo78 نوشته:  دوستان عزیز کسی میتونه کمک کنه؟
مصاحبه ما اروپا میباشد از کجا باید دکتر معتمد سفارت رو پیدا کنیم؟
چون نمیدونیم برا بچه هامو چه واکسن هایی باید بزنیم؟
11 ساله و 13 ساله هست.
با سلام دوست عزیز ضمن تبریک
شما میتونید برید داخل سایت سفارت امریکا تو اون کشور اونجا هم نام عکاسی و هم نام پزشک معتمد رو داره
همچنین شما میتونید از CDC امریکا واکسن ها رو پیدا کنید که پی بزنید البته ما در ایران که هستم واکسن ها طبق گفته دوستان زدیم شما هم میتونید از داخل امضا من سفرنامه رو بردارین و ببینید که چه واکسن هایی بوده.
موفق باشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,475)
پاسخ
تشکر کنندگان: nilo78 ، cupcake ، soruosh ، bahareh75
(2016-05-09 ساعت 00:00)foroumand نوشته:  لطفا در مورد واکسن هایی که باید زد یه توضیحی بدید و اینکه برای زنان باردار و یا کسانی که قصد بارداری دارن باید چیکار کرد؟ برای مادر و بچه خطرناک نیست؟

سوالتون تخصصی هست و مشخصا باید از یک پزشک پرسیده بشه....منطقی نیست اینجا دنبال جوابش باشید که خدایی نکرده به اشتباه راهنمایی بشید و اتفاق بدی بیفته. Smile
شماره کیس 8XX مصاحبه Oct. 2015 آنکارا
وضعیت: برنده اصلی همسر جان + AP
Clear: 4th of March
مقصد: هیوستون. تگزاس ...شهریور 95 به امید خدا

پاسخ
تشکر کنندگان: AliReza_fr ، lighthouse
(2016-05-10 ساعت 12:35)Lilimamali نوشته:  با عرض ادب.
دوستان عزیز میخواستم ببینم برای معاینات در بیمارستان یا مطب دکتر به انگلیسی سوالات رو میپرسن؟ آخه من زبانم خوب نیست و اگر سوالاشونو انگلیسی بپرسن اصلا نمیتونم جواب بدم.
کسی می تونه راهنمایی کنه؟

ما آنکارا بودیم و دکتر اونگان از خودتون میپرسه که فارسی توضیح بده خدمتتون یا اینگلیش....نگران این مسائل نباشید...به هر حال اونها هر روز با مهاجرین سر وکار دارن و می دونن چطور با شما ارتباط بگیرن Smile
شماره کیس 8XX مصاحبه Oct. 2015 آنکارا
وضعیت: برنده اصلی همسر جان + AP
Clear: 4th of March
مقصد: هیوستون. تگزاس ...شهریور 95 به امید خدا

پاسخ
تشکر کنندگان: Lilimamali ، soruosh ، a_cute65
(2016-05-11 ساعت 12:58)cupcake نوشته:  
دوستان عزیز میخواستم ببینم برای معاینات در بیمارستان یا مطب دکتر به انگلیسی سوالات رو میپرسن؟ آخه من زبانم خوب نیست و اگر سوالاشونو انگلیسی بپرسن اصلا نمیتونم جواب بدم.

ما آنکارا بودیم و دکتر اونگان از خودتون میپرسه که فارسی توضیح بده خدمتتون یا اینگلیش....نگران این مسائل نباشید...به هر حال اونها هر روز با مهاجرین سر وکار دارن و می دونن چطور با شما ارتباط بگیرن Smile

ممنون از اینکه پاسخ دادید.
موفق باشید.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: cupcake ، a_cute65
سلام
شماره كيسم زير 500 است احتمالا اكتبر بايد مصاحبه برم و نيز واكسنهاي هپاتيت 3 سال پيش زدم سوال دارم
العان بايد شروع به زدن واكسنها كنم ؟
براي زدن واكسنها فقط بايد پاسپورت همرام باشه ؟
ممنون ميشم پاسخ بديد Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-05-12 ساعت 01:56)niopdc نوشته:  سلام
شماره كيسم زير 500 است احتمالا اكتبر بايد مصاحبه برم و نيز واكسنهاي هپاتيت 3 سال پيش زدم سوال دارم
العان بايد شروع به زدن واكسنها كنم ؟
براي زدن واكسنها فقط بايد پاسپورت همرام باشه ؟
ممنون ميشم  پاسخ بديد Shy

سلام

بله چون کیس نامبرتون پایینه کم کم شروع کنید

خیر پاسپورت برای صدور کارت زرد نیازه اگه تهرانید میتونید برید انستتیو پاستور خودشون همه کارهای واکسنتون رو انجام میدن
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ

.pdf   لیست واکسن.pdf (اندازه 310.27 KB / تعداد دانلود: 523) -->
.pdf   لیست واکسن.pdf (اندازه 310.27 KB / تعداد دانلود: 523)
سلام.
لیست واکسنهارو از سایت پزشک معتمد سفارت امریکا در ترکیه برداشتم با ترجمه به صورت پی دی اف پیوست کردم.
همراه خودتون به عنوان چک لیست داشته باشین برای گرفتن کارت زرد واکسیناسیون.(پاسپورتتون لازمه)
کارت زرد رو هم معمولا حلال احمر هر شهر صادر میکنه.
چند تا نکته:
1_فاصله ی نوبت اول و سوم هپاتیت 6 ماهه پس همین حالا  بزنین.
2_توی سایت نوشته تست های ایمنی (مثلا ازمایش تیتر کردن ایمنی در برابر ابله مرغان) و عکسهای ایکس ری (مثل عکس قفسه سینه برای تشخیص سل) و همچنین هر نوع ازمایش خون که در ایران گرفته بشه قابل قبول نیست پس زحمت نکشین .یعنی اگه واکسن ابله مرغون نزدین چون قبل گرفتین تو ترکیه ازتون تست انتی بادی میگیرن حتی اگه ایران این تست رو داده باشین.
3_بعضی واکسنها (واکسنهای با میکروب زنده ) تا سی روز روی نتیجه ی ازمایش خون تاثیر دارن .پس همه ی واکسنها رو تا یک ماه مونده به نوبت مدیکالتون زده باشین.
4_بعضی واکسنا شامل چند بیماری هستن مثلا واکسن *دی تی پی* باعث ایمنی در برار دیفتری، کزاز و سیاه سرفه می شه
یا واکسن *ام ام آر *برای پیشگیری از بیماری های سرخک ، سرخجه ، اوریونه
شماره کیس: ‎ 16**‎
تاریخ رویت قبولی: ‎05 May‎
تعداد افراد:2
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرم:May 26
کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
نتیجه:
مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، mmatour ، hasanyri
(2016-05-11 ساعت 13:16)Lilimamali نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 12:58)cupcake نوشته:  

ممنون از اینکه پاسخ دادید.
موفق باشید.

سلام
در دبی هم دکتر بیمارستان میتونه به زبان فارسی صحبت کنه
پاسخ
سلام
اين واكسن ها جايي تو شيراز هست كه معتبر باشه؟؟
درضمن ما كيسمون خيلي پايينه.خوب شايد هپاتيت و اونايي كه ٦ ماهه هست رو نرسه به روز مصاحبه.تكليف چيه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 07:18)Civilizable نوشته:  سلام
اين واكسن ها جايي تو شيراز هست كه معتبر باشه؟؟
درضمن ما كيسمون خيلي پايينه.خوب شايد هپاتيت و اونايي كه ٦ ماهه هست رو نرسه به روز مصاحبه.تكليف چيه؟؟

سلام.تایپیک واکسیناسیون رواگه ازاول بخونین دوستان شیرازی آدرس دقیق هم گذاشته اند.شماکه شماره کیس پایین دارین بایدازهمین امروزشروع کنین به زدن واکسنها.نهایتا نوبت سوم بعضی واکسنها میمونه که بعدا میزنید ومشکلی نیست.ولی هرچه زودتر شروع کنین.موفق باشین
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 16:05)Emmanuel نوشته:  من این مطلب رو توی مطالب سال ۲۰۱۶ دیدم. بخونیدش و بعد یه سوال دارم که مهمه و آخرش پرسیدم. لطفا جواب دقیق بهم بدین اگه میدونین. دوستانی که حدس و گمان دارن ممنون میشم اظهار نظر نکنن!!! ?

??????????????????????
دوستان 2016 ای عزیز سلام
در رابطه با واکسیناسیون پیشنهاد بنده این است که همین امروز اقدام کنید (مخصوصا دوستانی که کیس نامبر پایینی دارند)
شما در کل باید این  واکسن ها رو بزنید .
1.هپاتیت
2.تی دی
3.ام ام آر
4.آبله مرغان
5.آنفلانزا

بازم میگم بازه ی زدن واکسن ها طولانیه پس همین امروز شروع کنید !!
هپاتیت 3 نوبت ، تی دی و ام ام آر هم 2 نوبت .

موضوع مهم :
پزشک هر سفارت به یه سری واکسن ها حساس هست .
انکارا به واکسن ابله
ابوظبی به تی دی (که باید سه نوبت زده بشه)
پس این بازم محتمل هستش که پزشک سفارت به شما  واکسن بزنه  !!!!  

دوستانی میتونن با مراجعه به انستیتو پاستور تجریش که ابتدای خیابان شریعتی هست همه این کارهارو انجام بدن .
با آرزوی موفقیت واسه همتون (رتبه فراموش نشه !!)

--> به امید ویزای یکضرب <--

✅و حالا سوال من:
شما فرمودین تا جواب لاتاری اومد اقدام کنین واسه واکسن ها مخصوصا کسانی که کیس نامبر پایینی دارن!! من رفتم مرکز بهداشت پرسیدم (شیراز) گفتن زمان مصاحبه تون که مشخص شد پرینتشو بیارین با پاسپورت براتون انجام میدیم.. به نظرتون دیر نمیشه؟ میشه یکم راهنمایی کنین؟!!
[/quote]

بله خیلی هم دیرمیشه.دوستان شیرازی درتایپیک واکسیناسیون توضیحات وآدرس کامل داده اند که به کجا مراجعه بکنید.اگرهم کارتون روانجام ندادند وکیس نامبرتون پائینه برین شهرهای نزدیک وانجام بدین.مهم اینه که هرواکسنی هرجایی زدید بگیدبراتون. توی یک کاغذ بنویسند تاریخ بزنند وحتما ممهورکنند تابعد ببرین جایی که کارت زرد داره براتون واردکارت زرد کنه(درشهرستانها هلال احمرها کارت زردبین المللی دارند ورایگان هم هست.درتهران هم انستیتو پاستور که البته رایگان نیست.موفق باشید
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
اگه بچه های شیراز کمک کنند ممنون میشم. سوال منم هست که دقیقا کجاها باید رفت تو شیراز؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
براي بچه سه ماهه هم بايد اين واكسن ها زده بشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال فنی تخصصی!
اگه AP بخوریم و مثلا 4 ماه بعدش کلیر بشیم، اگه خود سفارت در خواست مدیکال مجدد نداد، خودمون می تونیم درخواست بدیم که مدیکال مجدد بدیم که 6 ماه کامل رو فرصت داشته باشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان