کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون، آزمایشها و سایر مسائل پزشکی
از زمانی که واکسن هپاتیت زدم بیشتر از 10 سال میگذره* Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
متاسفانه هلال احمر شهرستان ما هیچ واکسنی جز ممنژیت نداره و قبولم نمیکنه بهداشت یا مطب بزنیم و تو کارت واکسیناسیون وارد کنه.
مجبورم برم پاستور اما با پاستورم تماس گرفتم گفت یه آزمایش آبله مرغان بده بیا به واکسن ممنژیت ممیزنیم تموم. نه هپاتیت و نه هیچ واکسن دیگه ای با توجه به سنت که بالا 18 نیاز نداری خلاصه با اصرار که برا مصاحبه میگن لازمه گفت یه هپاتیتم بزن بیا ! حالا کجا باید هپاتیت رو زد یکی کمکم کنه چون حتی داروخانه هلال احمر هم زنگ زدم گفت یه مدته که توزیع نشده. اگه کسی از دوستان شروع به واکس زدن کردن لطفا راهنمایی کنن.
?شماره کیس: ‎2017AS40XX‎
?تاریخ رویت قبولی:12 MAY‎
??تعداد افراد:2
?کنسولگری:ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY 26
?کارنت شدن کیس: Feb
?تاریخ مصاحبه: March 21
?نتیجه: همسر یکضرب - بنده AP- آپدیت اول MAY 4 -
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-29 ساعت 12:53)foroumand نوشته:  متاسفانه هلال احمر شهرستان ما هیچ واکسنی جز ممنژیت نداره و قبولم نمیکنه بهداشت یا مطب بزنیم و تو کارت واکسیناسیون وارد کنه.
مجبورم برم پاستور اما با پاستورم تماس گرفتم گفت یه آزمایش آبله مرغان بده بیا به واکسن ممنژیت ممیزنیم تموم. نه هپاتیت و نه هیچ واکسن دیگه ای با توجه به سنت که بالا 18 نیاز نداری خلاصه با اصرار که برا مصاحبه میگن لازمه گفت یه هپاتیتم بزن بیا ! حالا کجا باید هپاتیت رو زد یکی کمکم کنه چون حتی داروخانه هلال احمر هم زنگ زدم گفت یه مدته که توزیع نشده. اگه کسی از دوستان شروع به واکس زدن کردن لطفا راهنمایی کنن.

سلام دوست عزیز

کدوم شهرستان هستید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-29 ساعت 12:53)foroumand نوشته:  متاسفانه هلال احمر شهرستان ما هیچ واکسنی جز ممنژیت نداره و قبولم نمیکنه بهداشت یا مطب بزنیم و تو کارت واکسیناسیون وارد کنه.
یعنی کسی هنوز اقدام نکرده !
منتظر راهنمایی دوستان باتجربه هم هستیم
?شماره کیس: ‎2017AS40XX‎
?تاریخ رویت قبولی:12 MAY‎
??تعداد افراد:2
?کنسولگری:ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY 26
?کارنت شدن کیس: Feb
?تاریخ مصاحبه: March 21
?نتیجه: همسر یکضرب - بنده AP- آپدیت اول MAY 4 -
✈️مقصد:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-28 ساعت 19:32)Mahtab2016 نوشته:  
(2016-05-28 ساعت 09:56)Lilimamali نوشته:  
(2016-05-25 ساعت 21:25)Mahtab2016 نوشته:  سلام
من رفتم انستيتو پاستور سوال كردم بهم گفتن كه فقط واكسن ام ام آر و كزاز و ديفترى رو بايد بزنم و واكسن هپاتیت لازم نيست! درسته؟!

دوست عزیز پاستور میگه لازم نیست و برای سن زیر 18 سال هست. ولی شما بزنیدو بگید می خوام بزنم. چون برای مدیکال برید اونجا میگن نزدید و با هزینه خیلی گزافی براتون میزنن. پس بهتره که اینجا هرچی واکسن هست بزنیدو هپاتیت 3 نوبت هم هست .
من زدم نوبت اول رو 7000 تومان  پاستور تجریش.
البته اگر کمتر از 10 سال هست که ازدواج کردین  و  سند ازدواج دارید تو آزمایشات ازدواج TD  رو زدید. سند ازدواج رو ببرید وارد کارتتون میکنن.

خیلی ممنون. بیشتر از 10 سال میگذره از زمانی که هپاتیت گرفتم. پس باز باید بزنم.
فقط یه سوال. من چون کیس نامبرم پایینه احتمالا تو اکتبر نوبت مصاحبه ام هست یعنی زودتر از 6 ماه دیگه. با این حساب مرحله سوم رو نمیرسم بزنم. از یه نفر شنیدم روی مرحله سوم حساس نیستن درسته؟

بله و کسانی رو میشناسم که مرحله 3 واکسنشون رو بعد از مصاحبه زدن. مشکلی نداشتن.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، AbbasHTC ، a_cute65
یعنی اگر مرحله آخر واکسن هپاتیت رو نزنیم بازم کارت زرد رو با تایید زدن واکسن هپاتیت بهمون میدن؟؟
پاسخ
سلام دوستان من امروز رفتم هلال احمر اراک پرسیدم برای واکسن ها گفتن اینجا میتونید بزنیذ بعد کارت واکسن رو ببرید پاستور تا بهتون کارت زرد بده اما زنگ زذم پاستور گفتن فقط آنتی بادی آبله مرغان و ام ام ار رو تزریق کنید بعد بیاید اینجا گفتم برای هپاتیت گفت باید بیای اینجا؟
حالا چکار کنم تمامی واکسن هارو بزنم یا برم پاستور؟
ببخشید واکسن TD چیه تو سند ازدواج؟ من یادم نمیاد واکسنی زده باشیم.
کیس نامبر : 2017AS5***
تاریخ رویت قبولی: 9 MAY
محل مصاحبه‌:ایروان
تعداد کیس:2 نفر
برنده اصلی: همسرم (مرد)
تاریخ مصاحبه: 30 می
یکضرب? ولی نقص مدرک?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-30 ساعت 12:12)M.fanisaberi نوشته:  یعنی اگر مرحله آخر واکسن هپاتیت رو نزنیم بازم کارت زرد رو با تایید زدن واکسن هپاتیت بهمون میدن؟؟

بله میدن
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
با سلام
من هم برنده لاتاری2017هستم(البته همسرم برنده شده)
یه پسر 4 ساله هم داریم
بعد از گرفتن کارت زرد موقع مصاحبه دکتر معتمد سفارت برای بچه چه واکسنایی رو دوباره میزنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من همسرم بیماری ام اس داره داخل فرمهای ds260 سوالی در موردش نپرسیده بود و ماهم چیزی در موردش نگفتیم حالا سوالم اینه نیازه که این مورد رو توی آزمایشات مدیکال بیان کنیم؟ یا آیا بیان کردنش مشکلی در روند کارمون پیش نمیاره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-30 ساعت 14:56)NEGAR.GOLKAR نوشته:  سلام دوستان من امروز رفتم هلال احمر اراک پرسیدم برای واکسن ها گفتن اینجا میتونید بزنیذ بعد کارت واکسن رو ببرید پاستور تا بهتون کارت زرد بده اما زنگ زذم پاستور گفتن فقط آنتی بادی آبله مرغان و ام ام ار رو تزریق کنید بعد بیاید اینجا گفتم برای هپاتیت گفت باید بیای اینجا؟
حالا چکار کنم تمامی واکسن هارو بزنم یا برم پاستور؟
ببخشید واکسن TD چیه تو سند ازدواج؟ من یادم نمیاد واکسنی زده باشیم.
سعی کنین تا میتونید واکسن هارو تو شهر خودتون بزنین به ۲ دلیل۱- هزینه کمتری داره نسبت به پاستور۲-بعضی واکسن ها چند مرحله ای هستن
بعضی از مطب ها و کلینیک ها و مراکز بهداشت هم این کارارو انجام میدن
TDمیشه دیفتری و کزاز-اگر زدید همون کارت رو ببرین و نشون بدین که وارد کارت زرد کنن
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn
(2016-06-03 ساعت 19:09)amirali9051 نوشته:  با سلام
من هم برنده لاتاری2017هستم(البته همسرم برنده شده)
یه پسر 4 ساله هم داریم
بعد از گرفتن کارت زرد موقع مصاحبه دکتر معتمد سفارت برای بچه چه واکسنایی رو دوباره میزنه؟
خب شما اگر همه واکسن هارو کامل بزنین شاید واکسنی نزنه-ولی معمولا به بچه ها یه واکسن میزنن-مخصوصا ابله مرغان که در ایران نیست!
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-06 ساعت 19:33)mjnk نوشته:  سلام دوستان من همسرم بیماری ام اس داره داخل فرمهای ds260 سوالی در موردش نپرسیده بود و ماهم چیزی در موردش نگفتیم حالا سوالم اینه نیازه که این مورد رو توی آزمایشات مدیکال بیان کنیم؟ یا آیا بیان کردنش مشکلی در روند کارمون پیش نمیاره؟

هنگام کار های پزشکی در شهر سفارت،پزشک سوال هایی رو از شما میپرسه و معایناتی انجام میده
اگر جزو سوالاتشون بود که جواب بدین
اگر نبود خودتون بگین و بپرسین که مشکلی ایجاد نمیکنه که؟
اصل همواره بر صداقت هست Smile
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان: mjnk ، Ali--usa ، a_cute65
(2016-06-06 ساعت 19:33)mjnk نوشته:  سلام دوستان من همسرم بیماری ام اس داره داخل فرمهای ds260 سوالی در موردش نپرسیده بود و ماهم چیزی در موردش نگفتیم حالا سوالم اینه نیازه که این مورد رو توی آزمایشات مدیکال بیان کنیم؟ یا آیا بیان کردنش مشکلی در روند کارمون پیش نمیاره؟

به نظر من با پزشک همسرتون صحبت کنید که ایا ممکنه پزشک معتمد سفارت در موقع معاینه متوجه بیماری همسرتون بشه
در ضمن اگه علائم ظاهری دارن که حتما باید بگین
با توکل به خدا انشالله بهبودی کامل حاصل بشه وگرین کارتتون روبگیرید
پاسخ
تشکر کنندگان: mjnk ، a_cute65
(2016-06-07 ساعت 00:06)amirali9051 نوشته:  

به نظر من با پزشک همسرتون صحبت کنید که ایا ممکنه پزشک معتمد سفارت در موقع معاینه متوجه بیماری همسرتون بشه
در ضمن اگه علائم ظاهری دارن که حتما باید بگین
با توکل به خدا انشالله بهبودی کامل حاصل بشه وگرین کارتتون روبگیرید

علائم ظاهری که نداره چون بیماری همسرم خفیفه و تو آزمایش خون هم چیزی مشخص نمیشه و فقط راه تشخیصش ام آر آی هستش
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان