کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-05-22 ساعت 15:45)FFF1234 نوشته:  سلام وقتی دوخطی شدیم چه مدت طول میکشه or بشیم
یکجا گفتند یک ماه.درسته بنظرتون

(2017-05-16 ساعت 15:55)h.mgh نوشته:  جالبه صبح دو خطی شدم بعد از ظهر کلییر الانم دو باره یه خطی شدم ولی OR شدیم هنوزم ایمیلی نیومده برام

تعداد روز مشخصی نداره تا اونجایی که من میدونم, با توجه به کیس نامبرتون ممکنه ظرف همین چند روز هم اور بشید و به امیدخدا کلیر. اما ممکنه چند هفته تا یک ماه هم طول بکشه. هفته پیش یکی از دوستان دوخطی شدن همون روز گفتن که اور و کلیر هم شدن.
شماره کیس: ‎2017AS48XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 may 4‎
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016  may 17
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016  may 21
کارنت شدن کیس: ‎2017  feb 8
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎2017  March 28
تاریخ و محل مصاحبه: ‎2017  may 3 ANKARA
آپدیت ها: 29 مارچ,10 ,11 ,13 آپریل, 5,4,3 می
نتیجه: AP
کلیرنس : 15 آگوست - صدور ویزا 25 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-21 ساعت 20:39)ranaghg نوشته:  سلام دوستان عزیز به امید کلییر شدن همه دوستان یه سوال داشتم
ما کیسمون شامل ای پی شده و فقط هم یکبار اپدیت شده کسی هست وضعیتش مثل ما باشه چون من اونجور که خوندم همه دوبار اپدیت داشتم. و طبق اون چیزایی که گفتین فهمیدم اون اپدیتم توسط سفارت بوده
سلام برای ما دقیقا هنینجوزیه امیدوارم هممون بزودی از این انتظار خلاص شیم
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: ranaghg
دوستان خوبم ما ننیتونم سایت سفارت را باز کنیم لطفا شملرهایی که سفارت اعلام میکنه را حتما اینجا لطف کنید و بذارید.مث همیشه ممنون از همتون
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-22 ساعت 16:42)ترنم هستی نوشته:  
(2017-05-21 ساعت 20:39)ranaghg نوشته:  سلام دوستان عزیز به امید کلییر شدن همه دوستان یه سوال داشتم
ما کیسمون شامل ای پی شده و فقط هم یکبار اپدیت شده کسی هست وضعیتش مثل ما باشه چون من اونجور که خوندم همه دوبار اپدیت داشتم. و طبق اون چیزایی که گفتین فهمیدم اون اپدیتم توسط سفارت بوده
سلام برای ما دقیقا هنینجوزیه امیدوارم هممون بزودی از این انتظار خلاص شیم

Na ziad ertebati be in updata nadare. Man ziad dashtam vali tafavoti ijad nashode
پاسخ
تشکر کنندگان: ترنم هستی ، ranaghg
(2017-05-22 ساعت 16:48)ترنم هستی نوشته:  دوستان خوبم ما ننیتونم سایت سفارت را باز کنیم لطفا شملرهایی که سفارت اعلام میکنه را حتما اینجا لطف کنید و بذارید.مث همیشه ممنون از همتون

با ف ی ل ت ر ش ک ن باز کنید.
https://am.usembassy.gov/visas/immigrant...pplicants/
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-22 ساعت 00:29)AbbasHTC نوشته:  
(2017-05-21 ساعت 22:53)rahghozar نوشته:  
(2017-05-21 ساعت 21:20)shahin41 نوشته:  سلام دوستان
وضعیت ما هم دقیقا مثل شما دو بزرگوار است. یعنی از آپدیت خبری نیست.
البته با توجه به کلیر شدن کیسهای زیر ۲۰۰۰ در ماه می ، احتمالا آپدیتهای ۳۰۰۰ به بالا از این ماه پشت هم شروع بشه
[/q
عزیزم اینجوری که شما نوشتید پس وضعیت بین 2000 و 3000 چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ زیر 2000 ماه می، بالای 3000 هم از این ماه، پس بین این دو شماره هم تعطیل اند؟
یه انگشت شمار تا کیس 2600 هم داشتیم که کلییر شدن..اکتبر  و نوامبرهای کلیر نشده به احتمال قوی تو همین دو سه هفته کلیر میشن ایشالله..

خدا از دهنتون بشنوه. انشاالله برای همه زودتر درست بشه. دیدار در امریکا سیاتل. Wink Wink Wink Wink
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: V_B ، AbbasHTC
سلام دوستان ما بعد از 7 ماه چند روزor شدیم و اپدیت برای همه
از دوخطی شدن که یک هفته گذشت بعد or شدیم
حالا کلییری چقدر طول میکشه؟
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، mahii ، ترنم هستی
لطفا چک کنید ببینید اپدیت دارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-23 ساعت 01:08)FFF1234 نوشته:  سلام دوستان ما بعد از 7 ماه چند روزor شدیم و اپدیت برای همه

تبريك ميگم شما كلير شديد، يه ايميل به سفارت بزنيد و تو سايت سفارت هم چك كنيد، چون احتمالا ايميل سفارت بدستتون نرسيده و يا تو جانك ميل رفته
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2017-05-23 ساعت 01:08)FFF1234 نوشته:  سلام دوستان ما بعد از 7 ماه چند روزor شدیم و اپدیت برای همه

بعد از اور شدن ۳-۴روز طول میکشه
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ما کیس نامبرمون نزدیک 8000 هست و برای 20 جولای مصاحبه داریم. با توجه به اینکه شغل من و همسرم دولتی هست آیا احتمال داره ویزا بگیریم؟ منظورم اینه که فقط دو ماه زمان هست تا وضعیت ap برامون بررسی بشه. آیا این زمان کافی هست یا میخوریم به آخر سپتامبر و دیگه این فرصت رو از دست میدیم؟
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67
دوستان عزیز طبق آماری که یکی از دوستان گلم درآوردن (که ارادت خاصی نسبت به ایشون دارم )تا کیس نامبر 2000 در سفارت ابوظبی تا این تاریخ تعداد 60 کیس هنوز تو مرحله پروسه اداری هسنن که حدودا تو ماههای اکتبر و نوامبر مصاحبه شدن...
امیدوارم هر چه زودتر این عزیزان کلییر بشن به همچنین خودم......
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، soruosh ، V_B ، onasiss ، eblis_67
(2017-05-23 ساعت 10:28)AbbasHTC نوشته:  دوستان عزیز طبق آماری که یکی از دوستان گلم که ارادت خاصی نسبت به ایشون دارم تا کیس نامبر 2000 در سفارت ابوظبی تا این تاریخ تعداد 60 کیس هنوز تو مرحله پروسه اداری هسنن که حدودا تو ماههای اکتبر و نوامبر مصاحبه شدن...

عباس آقا ممنون از اطلاع رسانیتون یعنی امکان داره ما کلیر بشیم به همین زودیاااا؟ Rolleyes
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، eblis_67
Thumbsup 
(2017-05-23 ساعت 10:47)ekhveh نوشته:  
(2017-05-23 ساعت 10:28)AbbasHTC نوشته:  دوستان عزیز طبق آماری که یکی از دوستان گلم که ارادت خاصی نسبت به ایشون دارم تا کیس نامبر 2000 در سفارت ابوظبی تا این تاریخ تعداد 60 کیس هنوز تو مرحله پروسه اداری هسنن که حدودا تو ماههای اکتبر و نوامبر مصاحبه شدن...

عباس آقا ممنون از اطلاع رسانیتون یعنی امکان داره ما کلیر بشیم به همین زودیاااا؟ Rolleyes

ایشالا تا اخر خرداد کلییر میشین.....به امید خبرای خوب

به قول اقا مصطفی انرژی مثبت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei ، ekhveh ، V_B ، eblis_67
(2017-05-23 ساعت 06:35)onasiss نوشته:  

تبريك ميگم شما كلير شديد، يه ايميل به سفارت بزنيد و تو سايت سفارت هم چك كنيد، چون احتمالا ايميل سفارت بدستتون نرسيده و يا تو جانك ميل رفته

ممنون از شما خدا کنه اینطور که میگید باشه.من سایت سفارت چک کردم ار18may به بعد آپدیت نشده امیدوارم خبرهای خوب بعد از آپدیت جدید باشه و کلیر بشیم
امیدوارم همه زود کلیر بشیم
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، V_B ، onasiss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان