کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

دوستان عزیز...من دیروز 27ژانویه یک آپدیت در سایت CEAC داشتم...بیاید به فال نیک بگیریم که هنوزهم در این شرایط پرونده ها بررسی میشه!
به امید موفقیت همه دوستان
2017As23xx
رویت قبولی:می ۲۰۱۶
ارسال فرم: 20 می2016
کارنت: سپتامبر 2016- نامه دوم: 15روز بعدش
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : هفته سوم نوامبر
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
نتیجه: AP هردو
پاسخ
تشکر کنندگان: pegkh ، Paniz888 ، saeidsh ، ekhveh ، onasiss ، mostafa2017 ، m_baghaei ، AbbasHTC ، V_B ، فام مج ، anita56 ، hesgan
(2017-01-28 ساعت 16:01)ََAfra نوشته:  دوستان عزیز...من دیروز 27ژانویه یک آپدیت در سایت CEAC داشتم...بیاید به فال نیک بگیریم که هنوزهم در این شرایط پرونده ها بررسی میشه!

سلام ممنون امیدوارم باز خبرای خوب بشنویم راستش من که دیگه هنگ هنگم بقول دوستمون باید خوش بین باشیم دوستان لطفا ما را از تحربیاتتون بی نصیب نذارید لطفا. همه ما داریم شرایط پر استرسی را سپری می کنیم همه باید هوای همو داشته باشیم از نامه ،اپدیت،دعوت به مصاحبه و هر چیزی را به اشترک بذارید.موفق باشید
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧ ، m_baghaei ، anita56 ، hesgan ، ََAfra ، mostafa2017
(2017-01-27 ساعت 19:33)MOZHDEHHHHHH نوشته:  
(2017-01-26 ساعت 19:59)Paniz888 نوشته:  
(2017-01-26 ساعت 17:38)sabmn نوشته:  سلام

آین امار رو از مبحث کلیرنس ۲۰۱۶ استخراج کردم ....

سلام
تشکر از لطف شما
چقدر خوب و جامع تر هست مباحث سالهای قبل ،
امسال که کاملا دور از یک عده دوستان فعال و مهربان
همه چراغ خاموش میان و میرن
نمیدونم واقعا چه تفکری پشت این رفتار هست که برخی دوستان فقط خواننده هستند و ۱ پست هم ندارند
یا اینکه برخی امضای خودشون رو قرار نمیدن
الان که بحث ترامپ ایجاد شده و نگرانی پیش اومده کلی عضو تازه داریم که ویزا هم گرفتن
مگه میشه آخه ، تا حالا کجا بودن این عزیزان
متاسفم برای این سال
ولی باز هم گلی به جمال و معرفت شما و دوستان مانند شما
پیروز باشید
درود بر شما
به نكته ي خيلي خوبي اشاره كردين. متاسفانه خيليا فقط تماشاچي فروم هستن و اطلاعات ميگيرن بدون اينكه حتا امضاشون رو كامل كنن تا بقيه با روند كارشون اشنا بشن، كساني كه مصاحبه رفتن و ويزا گرفتن و حتا سفرنامه نداشتن. واقعن جاي تاسف داره. كاش ياد بگيريم از هر دست بديم از همون دست ميگيريم و تو كمك كردن بهم سخاوتمندانه تر عمل ميكرديم.
با آرزوي موفقيت و خبرهاي خوش براي همه??????

سلام به همگي
من هم با نظر اين دوستمون كه بعضي ها چراغ خاموش ميان و اطلاعات ميگيرن موافقم ولي بنظرم هيچ فكري پشت قضيه نيست .
ببينيد ما كه برندگان ٢٠١٦ بوديم از تجربيات بچه هاي گروه خودمون و ٢٠١٥ استفاده بسيار برديم ولي متاسفانه اين گروه هاي تلگرام باعث متشتت شدن اطلاعات ميشه كه به دوستابعدي اطلاعات كمي برسه پس بنظرم اگه در اينجا تجربياتتون رو در ميون بزاريد خيلي بهتره البته اين نظر شخصي من هست
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: ََAfra ، Paniz888
اما در مورد اين دستور العمل اوس ترامپ كه واقعا همه رو شوكه كرد بايد منتظر بود تا اطلاعات بيشتري بيرون بياد البته به نظر من اين يك نمايش موقتي هست تا گزارش ١٠٠روزه رو ايشون به مردم بدن كه من چه ها كردم و ٠٠٠٠ بريم سر كار خودمون
١-اگه تو اين ٩٠ روز هيچ مصاحبه اي صورت نگيره كه بنظر ميرسه اينجوري باشه با توجه به كتگوري هاي مهاجرتي بيشترين ضربه بعد از اونهايي كه ويزا گرفتن و زندگيشون رو هم فروختن و الان تا سه ماه نميتونن وارد امريكا بشن مثل بعضي از دوستان من كه مديكالشون رو تمديد كردن كه براي فوريه بيان ضربه ديگه البته نه به اون ابعاد به بچه هاي لاتاري ميخوره و احتمال رفتن به مصاحبه كيس هاي بالا پايين مياد چون زمانبندي محدود (پايان سپتامبر)دارن يعني ٣ ماه خوشگل از اين زمان به هدر ميره البته اين يك حدسه و با توجه به اينكه برنامه زمانبندي مصاحبه ٢٠١٦ قابل مقايسه با ٢٠١٥ نبود بنابراين هيچ چيز قطعي نيست و ممكنه سفارتها اين زمان از دست رفته رو بسرعت جبران كنند .
٢-پس اميدواري هنوز وجود داره و بايستي صبور بود و زندگي رو ادامه داد و همگي بدونيم كه لاتاري تا قبل از ورود به امريكا لاتاري هست .پس هيچ چيز قطعي نيست.
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: ََAfra
چرا من کیس نامبرم رو تو این سایت وارد میکنم میگه اینولید )Invalid) هست؟
(2017-01-28 ساعت 16:01)ََAfra نوشته:  دوستان عزیز...من دیروز 27ژانویه یک آپدیت در سایت CEAC داشتم...بیاید به فال نیک بگیریم که هنوزهم در این شرایط پرونده ها بررسی میشه!
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-29 ساعت 10:13)نرگس2017 نوشته:  چرا من کیس نامبرم رو تو این سایت وارد میکنم میگه اینولید )Invalid) هست؟

متاسفانه سفارت به من ایمیل زد و مصاحبه رو کنسل کرد..........
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei
(2017-01-29 ساعت 12:03)al_dabiri نوشته:  
(2017-01-29 ساعت 10:13)نرگس2017 نوشته:  چرا من کیس نامبرم رو تو این سایت وارد میکنم میگه اینولید )Invalid) هست؟

درود بر شما و آرزوی دعوت دوباره، سپاس از اطلاع رسانیتون.
از صمیم قلب آرزوی بهترینها و خبرهای خوش دارم واسه شما و همه دوستان عزیز
شماره کیس: ‎2017ASXXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:         ‎2016 - may 5‎
تعداد افراد کیس:            3
نظام وظیفه:                خرید خدمت
کنسولگری:                  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 - may 13
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016 - may 18‎
کارنت شدن کیس:        ‎2016 - agu 14
تاریخ دریافت نامه دوم:   ‎2016 - agu 22            
تاریخ مصاحبه:               ‎2016 - oct 21
نتیجه:AP
آپدیتها:12دسامبر،11و15و16 می توسط سیس.
7فوریه، 7مارچ توسط ایمیل
دریافت ایمیل کلیرنس:16می
ایشود: 31می
پاسخ
تشکر کنندگان: ََAfra
چقدر سوت و کور شد اینجا حیف ???????
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج ، MOZHDEHHHHHH
دوستان انشالله اين حكم توسط اعتراض هاي مردمي باطل بشه و همه ي بچه هاي لاتاري ٢٠١٧ به آرزوشون برسن.اميدوارم اتفاق هاي خوب بيوفته.
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج ، Paniz888 ، MOZHDEHHHHHH ، pishtaz611 ، ََAfra ، m_baghaei ، mrticoen ، ekhveh ، pegkh
(2017-01-29 ساعت 19:38)m_baghaei نوشته:  
(2017-01-29 ساعت 12:03)al_dabiri نوشته:  

درود بر شما و آرزوی دعوت دوباره، سپاس از اطلاع رسانیتون.
از صمیم قلب آرزوی بهترینها و خبرهای خوش دارم واسه شما و همه دوستان عزیز

ممنونم برای شما و همه دوستان
اما چیزی که واقعیته احتمال آماده نشدن و نرسیدن دوستان لاتاری 2017 تا پایان سپتامبر خیلی زیاده
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، pishtaz611 ، m_baghaei
ایشالا بعد از سه ماه همه چی درست میشه دوستان نگران نباشید
پاسخ
تشکر کنندگان: ََAfra ، m_baghaei
من برنده لاتاری ۲۰۱۵ هستم که متاسفانه نتونستم ویزا بگیرم.
خیلی حس الان شما رو درک میکنم ولی بازم نگران نباشید شاید این پروسه متوقف بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، m_baghaei ، pegkh
سلام دوستان و وقت بخیر. من ‎CEAC‎ رو چک کردم و این تصویر رو دیدم. با توجه به فرمان جدید رییس جمهور آمریکا. این 6 مرحله ای که اینجا نوشته رو طی نکنم فعلا؟
پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

⚬ کيس نامبر: ‎2017AS7###‎
⚬ تعداد افراد: یک نفر
⚬ کنسولگری: ناپل
⚬ مشاهده قبولی: ۶ سپتامبر
⚬ ارسال فرم: ۸ سپتامبر
⚬ نامه دوم: ۲۲ مِی
⚬وقت مصاحبه: ۱۸ جولای
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-31 ساعت 01:03)mrticoen نوشته:  
(2017-01-31 ساعت 00:36)Sam83 نوشته:  ایشالا بعد از سه ماه همه چی درست میشه دوستان نگران نباشید

میشه بگی بعد سه ماه چی درست میشه؟

واقعیت اینه که اونایی که کیس نامبر بالای 5000 دارن احتمالش ضعیفه بتونن تا 30 سپتامبر ویزا بگیرن امید الکی دادن شاید درست نباشه
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei
(2017-01-31 ساعت 02:56)mrarchbeba نوشته:  سلام دوستان و وقت بخیر. من ‎CEAC‎ رو چک کردم و این تصویر رو دیدم. با توجه به فرمان جدید رییس جمهور آمریکا. این 6 مرحله ای که اینجا نوشته رو طی نکنم فعلا؟
پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون.

سلام دوست عزیز من کیس نامبرم **62 اما چک میکنم هنوز همون نامه اول هستش.
کیس نامبر:**62 2017AS0000
تاریخ رویت قبولی:9May
ارسال فرم:18may
تعداد:3 نفر
محل مصاحبه:فعلا آنکارا(تغییر به ایروان توسط kcc)
تاریخ مصاحبه: 23 may
وضعیت دریافت ویزا:
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان