کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
سلام،
در دستورالعمل شرکت برای لاتاری نوشته که شما باید اسم و مشخصات همسر و همه فرزندانی که زیر 21 سال دارند در روز ثبت نام را بنویسید وگرنه بهتون ویزا نمیدن. بعید میدونم بشه کاری کرد باز هم با وکیل و دیگران مشورت کنید.

(2017-03-04 ساعت 15:23)avci نوشته:  سلام دوستان، امروز یه خانومی ازم یه سوالی پرسید من جوابش رو نمی دونستم، لطفا اگه می دونین جواب بدین، سوال خانومه:
(من موقع ثبت نام لاتاری داشتم طلاق می گرفتم به همین خاطر اسم همسرم رو ننوشتم، یه ماه بعد ثبت نام رسما طلاق گرفتم و توی فرم ۲۶۰ هم همه چیز رو درست و کامل نوشتم، هفته پیش مصاحبه شدم و بهم گفتن وایزا یک ضرب گرفتی و چند روز بعد از پست پاسپورتت رو تحویل بگیر، ولی وقتی رفتم پست، پاسپورتم رو بدون ویزا برگردوندن با یه نامه که نوشته شما بدلیل عدم ذکر نام همسرتون موقع ثبت نام ریجکت شدین، ایا راهی برای اعتراض هست؟ من الان کاری می تونم بکنم؟! )
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،
در دستورالعمل شرکت برای لاتاری نوشته که شما باید اسم و مشخصات همسر و همه فرزندانی که زیر 21 سال دارند در روز ثبت نام را بنویسید وگرنه بهتون ویزا نمیدن. بعید میدونم بشه کاری کرد باز هم با وکیل و دیگران مشورت کنید.

(2017-03-04 ساعت 15:23)avci نوشته:  سلام دوستان، امروز یه خانومی ازم یه سوالی پرسید من جوابش رو نمی دونستم، لطفا اگه می دونین جواب بدین، سوال خانومه:
(من موقع ثبت نام لاتاری داشتم طلاق می گرفتم به همین خاطر اسم همسرم رو ننوشتم، یه ماه بعد ثبت نام رسما طلاق گرفتم و توی فرم ۲۶۰ هم همه چیز رو درست و کامل نوشتم، هفته پیش مصاحبه شدم و بهم گفتن وایزا یک ضرب گرفتی و چند روز بعد از پست پاسپورتت رو تحویل بگیر، ولی وقتی رفتم پست، پاسپورتم رو بدون ویزا برگردوندن با یه نامه که نوشته شما بدلیل عدم ذکر نام همسرتون موقع ثبت نام ریجکت شدین، ایا راهی برای اعتراض هست؟ من الان کاری می تونم بکنم؟! )
پاسخ
تشکر کنندگان:
Farsi VOA:
ساعتی پیش یک قاضی فدرال در هاوایی، دومین فرمان اجرایی پرزیدنت دونالد ترامپ را موقت لغو کرد تا یک روز پیش از اجرای این فرمان، از اجرای آن جلوگیری شود.

قاضی فدرال آمریکا، درک واتسون در منطقه هاوایی چهارشنبه ۲۵ اسفند حکم به توقف فوری فرمان اجرایی ترامپ داد. وی سال ۲۰۱۲ از سوی پرزیدنت باراک اوباما نامزد شد و یکسال بعد سنا او را تایید کرد.

روز دوشنبه ۱۶ اسفند پرزیدنت ترامپ برای بار دوم فرمان اجرایی صادر کرد که براساس آن قرار بود از روز پنجشنبه ۲۶ اسفند ویزای شهروندان شش کشور عمدتا مسلمان شامل ایران، سوریه، لیبی، یمن، سودان و سومالی به مدت ۹۰ روز تعلیق شود.

هنوز وزارت خانه های دولت ترامپ به این حکم واکنشی نشان نداده اند. دفعه قبل، بعد از رای یک قاضی فدرال، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرده بود وضعیت صدور ویزا به حالت عادی باز می گردد.

رویترز گزارش داد چهارشنبه شب از شان اسپایسر درباره حکم قاضی فدرال هاوایی سوال شد، که او از اظهارنظر خودداری کرد.

جمهوریخواهان می گویند که این فرمان های اجرایی ترامپ با هدف ایجاد افزایش امنیت ملی آمریکا است اما دموکرات ها آن را خلاف قانون اساسی و تبعیض آمیز می دانند.

حکم قاضی فدرال هاوایی در حالی صادر شد که دو شکایت دیگر علیه فرمان اجرایی ترامپ در انتظار نظر قضات دادگاه های فدرال هستند.

اصلی ترین شکایت علیه فرمان اجرایی ترامپ در ایالت واشنگتن است. یک هفته بعد از صدور فرمان اجرایی اول ترامپ، قاضی فدرال جیمز روبارت که منصوب پرزیدنت بوش بوده، در شهر سیاتل واشنگتن در ۱۵ بهمن به شکایت وکلای ایالت های واشنگتن و مینه سوتا رسیدگی کرد و رای به لغو فرمان اجرایی ترامپ داد.

اکنون دادستان کل ایالت واشنگتن بعد از فرمان دوم ترامپ، استدلال کرده که این فرمان اجرایی از نظر محتوایی همان فرمان قبلی است و قاضی روبارت باید دوباره آن را تعلیق کند.

آقای روبارت سه شنبه شب استدلال های دولت ترامپ را شنید و باید درباره شکایت از فرمان دوم ترامپ رای بدهد. غیر از ایالت واشنگتن، چند ایالت دیگر از جمله نیویورک، ماساچوست و اورگان هم به این شکایت پیوسته اند.

غیر از هاوایی و ایالت واشنگتن، ایالت مریلند شکایت مشابهی علیه فرمان اجرایی ترامپ دارد که قرار است یک قاضی فدرال درباره آن تصمیم بگیرد.

دفاع دولت ترامپ

دولت دونالد ترامپ که از لغو فرمان اجرایی اول وی توسط قاضی فدرال واشنگتن ابراز ناراحتی کرده بود، به فرمان تجدیدنظر شده دوم ترامپ برای منع ورود شهروندان شش کشور عمدتا مسلمان، «خوش بین» بود.

ده روز پیش، در مراسم اعلام فرمان اجرایی جدید، رکس تیلرسون، جف سشنز و جان کلی وزرای خارجه، دادگستری و امنیت داخلی در مقابل خبرنگاران حضور یافتند و از این فرمان دفاع کردند.

شان اسپایسر، سخنگوی کاخ سفید نیز پیش از این اعلام کرد که دولت پرزیدنت ترامپ قویا معتقد است که فرمان جدید مهاجرتی در دادگاه پیروز خواهد شد.

دولت ترامپ امیدوار بود با تغییرات انجام شده، احتمال لغو این فرمان اجرایی کم شده است.

سی ان ان چهارشنبه شب گزارش داد پرزیدنت ترامپ از لغو موقت فرمان اجرایی خود مطلع شده است. قرار است آقای ترامپ در نشویل سخنرانی کند. پیش بینی می شود به این خبر واکنش نشان دهد.

در حالی دومین فرمان اجرایی ترامپ با مخالفت قضات فدرال روبرو می شود که شان اسپایسر، سخنگوی کاخ سفید پیشتر در دفاع از این فرمان اجرایی گفته بود عده زیادی از آمریکایی ها از این فرمان حمایت می کنند.

آقای اسپایسر روز چهارشنبه ۱۳ بهمن، هرگونه نگرانی مردم آمریکا نسبت به حکم مهاجرتی ترامپ را رد کرد و گفت بر اساس نظر سنجی های اخیر اکثریت مردم آمریکا از رییس جمهور تازه و رویکرد های او حمایت می کنند.

سخنگوی کاخ سفید به نظر سنجی تازه موسسه پژوهشی رسموسن استناد کرد که می گوید ۵۷ در صد آمریکایی ها از اجرای این حکم حمایت کرده اند.

و این مسخره بازی ادامه دارد .......
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا ، MOZHDEHHHHHH ، امیر007 ، ostokhan
واقعا مسخره بازی، یکی نیست به اینها بگه از سر کچل ما دست بردارید ...
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
سلام به همگی بچه ها.ما ۱۴مارچ مصاحبه داشتیم ایروان.بخاطر کمبود وقت روز قبل از مصاحبه رفتیم مدیکال.روز مصاحبه موقع تحویل مدارک سوالات زیادی پرسید.مصاحبمونم خیلی طول کشید.همسرم که خانه داره ویزای یکضرب گرفت که جمعه به پست نرسید.ایشالا دوشنبه میگیریم.توی سایت ‎issued‎ شده.منم بخاطر کارم که خصوصی نفتیه ap شدم.
همزمان با ایشو شدن ویزای همسرم،یه ایمیل برامن امد از سفارت که درخواست کرده ادرس شبکه های اجتماعی و cv وجواب چنتا سوالو بفرستم(احتمالا با ایمیل.چون ‎noreply‎ نبود)میخاستم نظرتونو بدونم؟
CN:2017AS3500~4000
MEMBERS:2
DS260:AUG
EMBASSY:YEREVAN
2NDL:JAN
INTERVIEW:14 MARCH
RESULT:برنده اصلی همسرم-ویزای یکضرب
خودمAP
شرایط:شغل خصوصی-مربوط به نفت وگاز-سربازی معاف
دریافت ایمیل6 سوالی وارسال سریع پاسخ
اپدیتها:21 مارچ-4 می
پاسخ
تشکر کنندگان: elikad ، MOZHDEHHHHHH ، ostokhan
(2017-03-18 ساعت 20:09)BAFFLE نوشته:  سلام به همگی بچه ها.ما ۱۴مارچ مصاحبه داشتیم ایروان.بخاطر کمبود وقت روز قبل از مصاحبه رفتیم مدیکال.روز مصاحبه موقع تحویل مدارک سوالات زیادی پرسید.مصاحبمونم خیلی طول کشید.همسرم که خانه داره ویزای یکضرب گرفت که جمعه به پست نرسید.ایشالا دوشنبه میگیریم.توی سایت ‎issued‎ شده.منم بخاطر کارم که خصوصی نفتیه ap شدم.
همزمان با ایشو شدن ویزای همسرم،یه ایمیل برامن امد از سفارت که درخواست کرده ادرس شبکه های اجتماعی و cv وجواب چنتا سوالو بفرستم(احتمالا با ایمیل.چون ‎noreply‎ نبود)میخاستم نظرتونو بدونم؟

ميشه بگين كه سؤالهايى كه ازتون پرسيده راجع به چيه؟
آليس-1980 هستم اين آيديم موقتيه CN:2014AS58## ابوظبى كارنت:مارچ مصاحبه: هفته ى دوم مى،خودم:كلير با إيميل فهميدم.آپديت: روز مصاحبه و فرداش هر ٢ مون،روز سوم: همسرم،٢٨ مى خودم،١١ جون خودم با ايميل،٣٠ جون،١و ٢ جولاى هر دومون و من ايشود٨ جولاى هردومون، ٣٠ جون پاسمو دادم سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-19 ساعت 05:33)Alissa نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 20:09)BAFFLE نوشته:  سلام به همگی بچه ها.ما ۱۴مارچ مصاحبه داشتیم ایروان.بخاطر کمبود وقت روز قبل از مصاحبه رفتیم مدیکال.روز مصاحبه موقع تحویل مدارک سوالات زیادی پرسید.مصاحبمونم خیلی طول کشید.همسرم که خانه داره ویزای یکضرب گرفت که جمعه به پست نرسید.ایشالا دوشنبه میگیریم.توی سایت ‎issued‎ شده.منم بخاطر کارم که خصوصی نفتیه ap شدم.

اسامی برادر خواهرا.ایدی شبکه های اجتماعی.شغلها.cvخواسته.سفرهای خارجی.شماره پاسپورتها.ادرس۱۵یال اخیر.خیلیاش تو۲۶۰ نوشتیم هممون
CN:2017AS3500~4000
MEMBERS:2
DS260:AUG
EMBASSY:YEREVAN
2NDL:JAN
INTERVIEW:14 MARCH
RESULT:برنده اصلی همسرم-ویزای یکضرب
خودمAP
شرایط:شغل خصوصی-مربوط به نفت وگاز-سربازی معاف
دریافت ایمیل6 سوالی وارسال سریع پاسخ
اپدیتها:21 مارچ-4 می
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، Alissa ، ostokhan
(2017-03-20 ساعت 00:08)BAFFLE نوشته:  
(2017-03-19 ساعت 05:33)Alissa نوشته:  

اسامی برادر خواهرا.ایدی شبکه های اجتماعی.شغلها.cvخواسته.سفرهای خارجی.شماره پاسپورتها.ادرس۱۵یال اخیر.خیلیاش تو۲۶۰ نوشتیم هممون
خيلى از پاسختون ممنونم.اميدوارم هر چه زودتر ويزاتون رو بگيريد.موفق باشيد.
آليس-1980 هستم اين آيديم موقتيه CN:2014AS58## ابوظبى كارنت:مارچ مصاحبه: هفته ى دوم مى،خودم:كلير با إيميل فهميدم.آپديت: روز مصاحبه و فرداش هر ٢ مون،روز سوم: همسرم،٢٨ مى خودم،١١ جون خودم با ايميل،٣٠ جون،١و ٢ جولاى هر دومون و من ايشود٨ جولاى هردومون، ٣٠ جون پاسمو دادم سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان:
Information 
سلام به همه دوستان عیدتون مبارک من کارنت ماه آوریل هستم تقریبا میشه اواسط فروردین میخاستم بدونم
1 - آیا از طرف اسپانسر هم باید نامه ای یا مدرک خاصی داشته باشم برای مصاحبه یا خیر
2 - معمولا از وقت دریافت نامه دوم چقدر فرصت دارم تا مصاحبه هنوز مدارکمو ترجمه نکردم
3 - شماره من 4800+ هست آیا طبیعی هست هنوز نامه دوم نیومده کمی نگران هستم
خیلی ممنون ایشالا همه موفق میشیم
Case num : 48xx
تاريخ رويت قبولى : July 2016
تاريخ تكميل فرم : October 2016
تاريخ كارنت : March 2017
تاريخ مصاحبه :  4 May
نتيجه مصاحبه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، آیا کسی از بین شماره های ۴۶۰۰ تا ۵۳۰۰ که برای ماه آپریل کارنت شدن، نامه دوم رو دریافت کرده و یا خبری داره؟
الان حدود ۵۰ روز گذشته اما هنوز نامه دوم نیومده!
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا ، elikad
زمان چقدر زود میگذره
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، Sudeh ، roeentan
(2017-03-23 ساعت 13:43)hadanin نوشته:  سلام دوستان، آیا کسی از بین شماره های ۴۶۰۰ تا ۵۳۰۰ که برای ماه آپریل کارنت شدن، نامه دوم رو دریافت کرده و یا خبری داره؟
الان حدود ۵۰ روز گذشته اما هنوز نامه دوم نیومده!

بله به لینک ذیل مراجعه کنید
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid747883
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز برای ما هم دعا کنید دیگه امسال پس از چندین سال انتظار قرعه به اسممون در بیاد و همینطور پروسه اخذ ویزای شما هم بدون مشکلی پیش بره و این مو قشنگ وقفه ای تو کارتون نندازه
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، Ebrahimikia ، abas_kashan
سلام دوستان خواهر من امروز مصاحبه داشتن وكليرنس خوردن .ازشون گواهى عدم سو پيشينه از پليس ايتاليا خواستن.اينا يه گواهى عدم سو پيشينه ى يه برگى برده بودن ولى منشى كنسول گفته كه اون گواهى ٢ برگيه و اسمش carichi pendente هست.چطورى بايد اين رو بگيريم.لطفا اگه كسى در اين مورد اطلاعى داره به ما كمك كنه.ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-28 ساعت 19:07)Alissa نوشته:  سلام دوستان خواهر من امروز مصاحبه داشتن وكليرنس خوردن .ازشون گواهى عدم سو پيشينه از پليس ايتاليا خواستن.اينا يه گواهى عدم سو پيشينه ى يه برگى  برده بودن ولى منشى كنسول گفته كه اون گواهى ٢ برگيه و اسمش carichi pendente هست.چطورى بايد اين رو بگيريم.لطفا اگه كسى در اين مورد اطلاعى داره به ما كمك كنه.ممنون.

فکر کنم خواهرتون باید برن همونجا که پلیس رکورد اول رو گرفتن و ازشون بخوان که این گواهی جدید رو بهشون بدن، اگرم اونجا این گواهی رو صادر نمیکنن بالاخره راهنمایی میکنن که خواهرتون کجا باید بره،نگران نباشین
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان