کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
(2017-03-06 ساعت 09:19)Ali--usa نوشته:  
(2017-03-06 ساعت 00:00)behrad78 نوشته:  خسته شدم بخدا دیگه Sad(
روز عید مصاحبه دارم مثلا ولی از فردام بیخبرم
انصافا حق هیشکی نیست این وضعیت Sad

من هم مثل شما
هفته دیگه همین موقع مصاحبه دارم و منتظر حکم این آقای به اصطلاح رییس جمهور
عین حکم اعدام شده برامون
هی باید خبرگذاری ها رو چک کنیم
5 میلیون هم برای تور چارتر دبی دادم که اونم با حکم این آقا میره رو هوا
خدا دنیا رو از وجود تند روها پاک کنه
اینور مارو بدبخت کردن اونور هم ...
ای بابا

من متوجه نشدم
مگه شما رو به مصاحبه دعوت نکردن . توکل کنید به خدا انشاالله همچی درست میشه . مثبت فکر کنید.
کیس: ‎2017AS73XX‎
تعداد اعضاء ‎: 1‎ نفر
تاریخ مشاهده نتیجه:2016 ,16 Jun‎
تاریخ ارسال فرم: 2016,July ‎4  
تاریخ نامه دوم: 2017,‎April 24
محل مصاحبه: ارمنستان 
تاریخ مصاحبه  June 27
نتیجه:AP
ایشود 11 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، Paniz888
(2017-03-06 ساعت 12:23)Mehran11 نوشته:  
(2017-01-12 ساعت 16:43)mostafa2017 نوشته:  سلام دوستان، یک سوال:

این رو میدونم که سفارت خونه های آمریکا در ترکیه، ارمنستان و دوبی از ایرانیها پلیس ریپورت رو نمیخواد. اما دو تا از دوستان برنده که در مالزی بودند هردوتا پلیس ریپورت ایران رو با خودشون بردند روز مصاحبه. پرسیدم که آفیسر ازتون خواست؟ که گفتند نه. مسئولی که مدارک رو چک میکرد گفت پلیس ریپورت و ما هم هر دوتا رو بهشون تحویل دادیم (هم برای مالزی و هم برای ایران) و خوب پلیس ریپورت ایران رو هم بهمون برنگردوند که یعنی لازم نیست و تحویل گرفت ازمون هردوتاشو. این دوستان گفتند که سفارت آمریکا تو هر کشور فرق میکنه . مثلن تو سفارت آمریکا تو ترکیه تو قسمت مدارک برای ایرانیها نوشته پلیس ریپورت لازم نیست. اما تو سفارت مالزی نوشته که میخواد!!!!!

میخواستم ببینم دوستانی که سفارت دیگه ای غیر از این سه تا سفارت مصاحبه اشون هست آیا پلیس ریپورت ایران رو گرفتند یا خیر؟

نکته آخر اینکه در اینجا که مدارک مربوط به ایران در سایت وزارت امور خارجه آمریکا هست، در پاراگراف اول میگه:

Police Records
Available but unreliable. Police certificates are issued by the General Department of Penal Records and Pardon Amnesty (Idar-e Kul Sajl-e Kifari va Afva Bakhshudagi ). However, police records are not required for immigrant visa applicants because posts cannot verify them.

ولی متوجه منظورش در این قسمت دوم نشدم:

Clean record certificates can be obtained in Iran or from Iranian Embassies and Consulates and the physical appearance of the certificate changes significantly depending on which authority issued it

بالاخره لازم هست یا لازم نیست؟ پاراگراف اول میگه چون نمیشه تاییدش کرد پس لازم نیست و پاراگراف دوم میگه میشه تهیه اش کرد؟؟؟

پ.ن: خودم هرچی تو سایت سفارت گشتم پیدا نکردم. به اون دوستان هم پیام دادم که اگه لینکشو دارند بهم بدند و منتظر پاسخشون هستم. با توجه به اینکه نزدیک کارنت شدن شمارم هست و پلیس ریپورت ایران هم 3 تا 6 ماه طول میکشه بدجور استرس داده این قضیه. ممنون میشم اگه کسی اطلاع حقیقی داره راهنمایی کنه.

متشکرم

سلام

شما  جواب سوپیشنه  مالزی گرقتین  - ان لاینه جدید یا کاغذی و دو هفنه ای میدن یا بیشتر.

سلام. نه هنوز. میخواستم کارنت بشم و بعد اقدام کنم. این هفته که ایشالله کارنت شدم بعدش اقدام میکنم. اینجا همه چیز آنلاینه و بعد 3-4 هفته شایدم کمتر جواب سوء پیشینه میادش.
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
ببخشید حالا که دستور اقای ترامپ لغو شده این به معنای ان است که همه چیز مثل قبل برگشته و مسلمانان این هفت کشور اجازه ورود به ایالات متحده را دارند یا نه ؟
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-06 ساعت 19:59)ARSHIN007 نوشته:  سلام
ببخشید حالا که دستور اقای ترامپ لغو شده این به معنای ان است که همه چیز مثل قبل برگشته و مسلمانان این هفت کشور اجازه ورود به ایالات متحده را دارند یا نه ؟
متشکرم

دیروز قانون منع ورود رو امضا کرد ترامپ از 26 اسفند تا 26 خرداد منع ورود شش کشور از جمله ایرا ن ( عراق از لیست حدف شد )
یسری تبصره زدن واسش

روزنامه ایران:
ترامپ فرمان جدید درباره ممنوعیت موقت ورود شهروندان ۶ کشور مسلمان، از جمله ایران، به آمریکا را امضا کرد. عراق از لیست قبلی حذف شد.
twitter.com/IranNewspaper/status/838797592184115206

:speech_balloon:
بهمن کلباسی:
فرمان جدید #ترامپ از ده روز دیگر اجرایی میشود. همانطور که گزارش شده بود اگر ویزا دارید شامل نمیشود ولی روند بررسی ویزاها متوقف میشود.
twitter.com/bbckalbasi/status/838768500655161346

متن پرسش و پاسخ مقامهای دولت در مورد اینکه این فرمان چه نوع ویزاهایی را شامل میشود: t.co/o7jnGtfbLE

در پاسخ به پرسش شماره ۵ نوشته اند کسانی که ویزای چند ورودی (مالتی) دارند میتوانند رفت و آمد کنند.

در پاسخ به پرسش شماره ١٠ نوشته اند فقط پناهجویانی که تاریخ سفرشان تعیین و قطعی شده میتوانند بیایند.

کسانی که گرین کارت دارند شامل نمیشود و میتوانند رفت و آمد کنند. همه بررسی ها برای دادن گرین کارت جدید متوقف میشود.

در پاسخ به پرسش ١۶ نوشته اند اگر ویزای مهاجرت( پاکت گرین کارت برای اولین بار) را گرفته اید میتوانید وارد شوید.

دانشجوها و خانواده شان ویزای معتبر داشته باشند می آیند، نداشته باشند هم نه.

شماره ٢۶: برای کسانی که در داخل آمریکا هستند و مثلا میخواهند گرین کارت یا ویزای کار بگیرند مشکلی پیش نمی آید.

twitter.com/bbckalbasi/status/838780038648573954

هیچ ویزای جدیدی صادر نمیشود. از دانشجویی تا کار تا گرین کارت/لاتری تا ویزای دیدار.
این تصور که سر ٩٠ روز ممنوعیت برداشته میشود خوش بینانه است. میتوانند تمدید کنند.
تاریخ اجرا. ١۶ مارچ/٢۶ اسفند.

شهروندان این ۶ کشور. نه فقط مسلمانان. شامل یهودیان، بهائیان، زرتشتیان و مسیحیان ایران و ۵ کشور دیگر هم میشود.

توییت‌های بیشتری رو در صفحه بهمن کلباسی می‌تونید ببینید:
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، ARSHIN007
سلام دوستان

روي سخنم با برندگان لاتاري 2017 هستش

نود روز بعد از 26 اسفند ميشه 26 خرداد مصادف با 16 جون. يعني زماني كه يك هفته قبلش كارنتي هاي آگوست اعلام شده

پس اگه حتي اين قانون موقت باشه و بعد از نود روز لغو بشه دوستان چند حالت پيدا مي كنند

1- اونهايي كه ap خوردن سه ماه و نيم فرصت دارند كه كلير بشن. به احتمال زياد اين دوستان به مشكل بر نمي خورن

2-اونهايي كه كارنت شدن و نامه دوم دريافت نكردند براي ماه آگوست دعوت به مصاحبه ميشن (يعني از يازدهم مرداد به بعد) پس كمتر از دو ماه براي پروسه اداري وقت دارن

3- اونهايي كه كارنت نشدن براي ماه سپتامبر دعوت به مصاحبه ميشن يعني كمتر از يك ماه وقت دارند كه پروسه اداري رو طي كنند.

من فكر مي كنم گروه اول به مشكل بر نمي خورن

گروه دوم 50 /50

و گروه سوم احتمال ضعيف داره ويزا بگيرن مگر اونهايي كه يه ضرب ويزا ميگيرن

بر اساس تجربيات سنوات قبل معمولا فرايند ap در ماه هاي آخر خيلي سريعتر ميشه يعني سفارت ها تمام وقتشون رو روي اينكار ميزارن

به نظر من با توجه به شرايط موجود، تمام گزينه ها رو روي ميز داشته باشيد و فقط متكي به يك برنامه مشخص نباشيد

پاسخ
تشکر کنندگان: علیا ، شهرادلیلا ، limbo ، Ali--usa ، AsemanAbee ، mostafa2017
منم فک کنم شرایط لاتاری بهتر از کاری تحصیلی خانوادگی هستش به خودتون مسلط باشید
امیدوارم هرجا میری یکی مثل خودت سرراهت باشه این جمله میتونه زیباترین دعای خیر ، یا بدترین اتفاق ممکن باشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-07 ساعت 14:26)خوش لحن نوشته:  سلام دوستان

روي سخنم با برندگان لاتاري 2017 هستش

نود روز بعد از 26 اسفند ميشه 26 خرداد مصادف با 16 جون.   يعني زماني كه يك هفته قبلش كارنتي هاي آگوست اعلام شده

پس اگه حتي اين قانون موقت باشه و بعد از نود روز لغو بشه دوستان چند حالت پيدا مي كنند

فکر نمیکنم قرار باشه این قانون بعد از ۹۰ روز لغو بشه ،
این ۹۰ روز فرصتی برای اونها است که سیستم ورود مهاجرین خودشون رو تقویت کنند و تعامل کشورهای اعلام شده رو در زمینه مبادله اطلاعات فرد مهاجر از کشور های مذکور رو بررسی کنند ،
اگه دقت کرده باشید خودشون گفتن که عراق رو از لیست خارج کردن چون عراق تعهدات محکمی در زمینه ارائه پیشینه افراد داده و قرار شده که تماما همکاری کنه
و با در نظر گرفتن این امر فکر نمی‌کنم که ۳ ماه یا ۳۳ ماه بعد ایران یک همچین همکاری بکنه یا اونها اطلاعات دریافتی از ایران در مورد اشخاص رو با طرز فکری که از ایران دارند قبول کنند ، پس احتمالا این قصه سر دراز دارد ،
به هر حال ، چاره ای جز صبر و تمرین مهارت ها نیست
اگر هم شد چه بهتر و اگر هم نشه لااقل یه مهارتی در افراد تقویت میشه
چون گزینه سومی نیست و ما و هیچ کس دیگری از اینجا نمیتونیم رو نظر آقای نارنجی تاثیر بگذاریم
فقط تغییرات آینده کیس خودتون رو برای نتیجه گیری منطقی تر لطفاً و خواهشاً اعلام کنید
به امید خدا
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-06 ساعت 11:50)نرگس2017 نوشته:  دوستان لطفا یه بار میگید که واکسنها رو اینجا چه جوری بزنیم؟ منظورم از نظر زمانبندی هست.
من و همسرم واکسن هپاتیت رو دو مرحله اش رو زدیم و مرحله سومش خرداد هست.
بقیه رو کی بزنیم؟ ممنونم

اگه تاریخ مصاحبه شما بعد از خرداد باشه میتونید تا قبل از مصاحبه مرحله سوم واکسن رو بزنید ولی اگر قبل از خرداد مصاحبه باشه همون دو مرحله کفایت میکنه.. تو ایروان خیلی سخت نمی گیرن.. ولی بعد از مصاحبه حتما مرحله سوم رو بزنید و تو کارت زرد ثبت کنید.
کیس نامبر:2017AS3xxx
تاریخ رویت قبولی:3 ‎May
تعداد اعضای کیس: 1 نفر
تاریخ ارسال فرم: ‎ May   31
محل مصاحبه: ارمنستان - ایروان
کارنتی:   Feb
تاریخ مصاحبه  : 28  فوریه
نتیجه مصاحبه:  AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
من بلیطم ۱۶مارچه
۱۷ام مدیکال دارم
الان واقعا وضعیت مسخره‌ای شده :/
سفارتم جواب ایمیلمو نداده :|
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،سر فرمان قبلی این اقای عزیز روزی که پامون رسید فرودگاه دبی برامون ایمیل اومد وقت سفارت کنسله بعد از چند روز موندن تو امارات بی نتیجه برگشتیم دوباره بعد از کلی انتظار تماس با سفارت ایمیل به کی سی سی خلاصه موفق شدیم تو فروردین یه وقت دوباره بگیریم با هزینه های سفر توی نوروز گرفتن بلیط و هتل هم قیمت رو کرد دو برابر حالا با این اوضاع و احوال دارن میگن باز همون آش و همون کاسه من که دیگه بریدم از این سری بد شانس تر دیگه نبود بگین فراموش کنیم اسممون درومده لاتاری تموم و خلاص این شل کن سف کنا دیوونه میکنه آ دمو
پاسخ
تشکر کنندگان:
Photo 
(2017-03-09 ساعت 09:26)میثم ارونی نوشته:  سلام،سر فرمان قبلی این اقای عزیز روزی که پامون رسید فرودگاه دبی برامون ایمیل اومد وقت سفارت کنسله بعد از چند روز موندن تو امارات بی نتیجه برگشتیم دوباره بعد از کلی انتظار تماس با سفارت ایمیل به کی سی سی خلاصه موفق شدیم تو فروردین یه وقت دوباره بگیریم با هزینه های سفر توی نوروز گرفتن بلیط و هتل هم قیمت رو کرد دو برابر حالا با این اوضاع و احوال دارن میگن باز همون آش و همون کاسه من که دیگه بریدم از این سری بد شانس تر دیگه نبود بگین فراموش کنیم اسممون درومده لاتاری تموم و خلاص این شل کن سف کنا دیوونه میکنه آ دمو

در پاسخ سفارت آمریکا در ابوظبی جهت وضعیت مصاحبه های بعد از تاریخ ۱۶ مارچ اعلام شده برنامه ای جهت لغو یا تغییر زمان مصاحبه ندارند و خواسته مطابق زمان قبلی تعیین شده اقدام شود.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: sayhoon ، Paniz888 ، elikad ، کیارش2017 ، ostokhan
مرسی از اطلاع رسانی تون
پاسخ
تشکر کنندگان:
در پاسخ سفارت ارمنستان هم مصاحبه ها برقرار خواهد بود.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: Pooya ، elikad ، کیارش2017 ، a_cute65
در پاسخ سفارت آمریکا در ابوظبی جهت وضعیت مصاحبه های بعد از تاریخ ۱۶ مارچ اعلام شده برنامه ای جهت لغو یا تغییر زمان مصاحبه ندارند و خواسته مطابق زمان قبلی تعیین شده اقدام شود.
[/quote]

سلام
تشکر از زحمات دوستان عزیز
از زمانی که این دوست نارنجی ما پیگیر این وعده انتخاباتی خودش شد و الباقی رو بیخیال شد ، دیگه هیچ عزیزی نیومد اعلام کنه که رفته مصاحبه یا نه و نتیجه چی شده و یا حتی نامه گرفتن یا نه
من که از روی این انجمن نتیجه گرفتم که از زمان طرح دعوی اولیه دیگه کلا پروسه برای ما متوقف شد
حالا نمیدونم اینطور هست یا اطلاع رسانی متوقف شده
اون حکم اولی که باطل شد ، حالا این دومی که هنوز شروع نشده
نمیدونم چی میشه ولی امیدوارم
ولی دوستان عزیز اگر همه امضای خودشون رو تکمیل کنن ، خیلی از سوالات بی جواب به نتیجه مستند میرسه و نتیجه گیری ها منطقی تر میشه و به هرچی قبول دارید باور کنید ضرری نداره
اگه من اشتباه میکنم ضمن عرض پوزش ، لطفاً عزیزی بنده رو راهنمایی کنه
سپاس از مطالعه شما .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67 ، MOZHDEHHHHHH ، elikad ، کیارش2017
(2017-03-04 ساعت 15:23)avci نوشته:  سلام دوستان، امروز یه خانومی ازم یه سوالی پرسید من جوابش رو نمی دونستم، لطفا اگه می دونین جواب بدین، سوال خانومه:
(من موقع ثبت نام لاتاری داشتم طلاق می گرفتم به همین خاطر اسم همسرم رو ننوشتم، یه ماه بعد ثبت نام رسما طلاق گرفتم و توی فرم ۲۶۰ هم همه چیز رو درست و کامل نوشتم، هفته پیش مصاحبه شدم و بهم گفتن وایزا یک ضرب گرفتی و چند روز بعد از پست پاسپورتت رو تحویل بگیر، ولی وقتی رفتم پست، پاسپورتم رو بدون ویزا برگردوندن با یه نامه که نوشته شما بدلیل عدم ذکر نام همسرتون موقع ثبت نام ریجکت شدین، ایا راهی برای اعتراض هست؟ من الان کاری می تونم بکنم؟! )

به شرکت پاریز تراول تماس بگیرید شاید بتونن راهی معرفی کنن
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان