کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
(2017-02-25 ساعت 15:00)شهرادلیلا نوشته:  سلام دوستان
ببخشید مجدد می پرسم
خبر دارین این ماه کسی نامه دوم دریافت کرده جدیدا یا نه؟
منظورم کنسل شده ها نیستا، منظورم برا دفعه اوله؟
سلام
ما هم مثل شما منتظر هستيم

نامه دوم معمولا به فاصله دو هفته بعد از كارنت شدن تا پايان ماه مياد

ولي امسال غير از ماه اول كه بيست و سوم ماه اومد ساير ماه ها بيستم ماه نامه ارسال شده

اين ماه تاخير زيادي داشته چون امروز بيست و پنجمه

با توجه به اينكه امروز و فردا آ م ر ي ك ا تعطيل هستش به احتمال زياد دوشنبه ارسال ميشه

ضمنا به دليل اختلاف وقت محلي، معمولا از ساعت هشت و نيم شب به بعد نامه ارسال ميشه
کیس: ‎   2017AS50xx/مشاهده نتیجه: هفته اول مي / ارسال فرم: هفته آخر مي / كنسولگري:آنكارا /تاريخ كارنت شدن:فوريه / دريافت نامه دوم: آوريل / تاريخ مصاحبه: مي
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، pishtaz611 ، شهرادلیلا ، mrticoen
دوستان کسی اطلاع داره که uscis immigrant fee باید چگونه پرداخت بشه؟
ایا باید بعد از دریافت ویزای مهاجرت و قبل از اولین سفر پرداخت بشه؟
و ایا این شامل همه کیسها میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2017-02-25 ساعت 15:12)علیا نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 15:00)شهرادلیلا نوشته:  سلام دوستان
ببخشید مجدد می پرسم
خبر دارین این ماه کسی نامه دوم دریافت کرده جدیدا یا نه؟
منظورم کنسل شده ها نیستا، منظورم برا دفعه اوله؟
سلام
ما هم مثل شما منتظر هستيم

نامه دوم معمولا به فاصله دو هفته بعد از كارنت شدن تا پايان ماه مياد

ولي امسال غير از ماه اول كه بيست و سوم ماه اومد ساير ماه ها بيستم ماه نامه ارسال شده

اين ماه تاخير زيادي داشته چون امروز بيست و پنجمه

با توجه به اينكه امروز و فردا  آ م ر ي ك ا تعطيل هستش به احتمال زياد دوشنبه ارسال ميشه

ضمنا به دليل اختلاف وقت محلي،  معمولا از ساعت هشت و نيم شب به بعد نامه ارسال ميشه

ممنون دوست عزیز از اطلاعاتی که دادین
من احساس کردم شاید منتظر روشن شدن تکلیف نهایی دستور ترامپ هستن از طرفی چون برنده مرحله دوم هستم یکم نگران تاخیر شدم
خدا به هممون صبر بده
به امید موفقیت همه دوستان
کیس: حدود ۴۰۰۰   Cool
رویت قبولی: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶- برنده مرحله دوم
ارسال فرم: ۱۵ اکتبر ۲۰۱۶
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : ۴ می ۲۰۱۷
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
شغل آزاد
سربازی معاف
نتیجه: ویزای یک ضرب
سفرنامه

...... مى‏ گويند مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد *سوره نساء*
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، limbo
تا امروز صبح ۲۵ February ، هیچ یک از کارنت شده ها حتی در سایر مناطق نامه دوم رو دریافت نکرده بودن ،
فکر نمی کنم خیلی به فرمان نارنجی مربوط باشه
احتمالاً سیستمی هست .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا ، فرناز٥٧ ، کیارش2017
(2017-02-25 ساعت 15:41)Amiran53 نوشته:  دوستان کسی اطلاع داره که uscis immigrant fee باید چگونه پرداخت بشه؟

سلام دوست گلم
بعد از اینکه ایشالا رفتید پست و پاسپورت دارای ویزا و پاکت سفید را گرفتید در پاکت سفید همه مدارک اضافی که از شما گرفتند به همراه پاکت زرد و 2 برگ به شما تحویل داده می شود.
در یکی از این برگه ها اشاره شده که باید چیکار کنید. در این برگه گفته شده که شما SSN یا Social Security Number نیاز دارید و خیلی به شما توصیه می شود که قبل از ورود به آمریکا این مبلغ را به طور کامل پرداخت کنید و از رسید آن پرینت بگیرید. البته این امکان هم وجود داره که در فرودگاه در آمریکا پرداخت کنید.
اصلا نگران نباشید در اون کاغذا کاملا گفته شده چیکار کنید. سوالی داشتید در خدمتم.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، Paniz888 ، mrticoen ، zamini1975 ، Amiran53
(2017-02-25 ساعت 15:41)Amiran53 نوشته:  دوستان کسی اطلاع داره که uscis immigrant fee باید چگونه پرداخت بشه؟

سلام دوست عزیز:
شما قبل از ورود به امریکا از طریق اقوام یا دوستان هزینه گرین کارت که مبلغ 165 دلار میباشد در هرکجای جهان که هستند بنام شماوهریک از همراهان
پرداخت نموده وزمانیکه وارد امریکا میشوید پس از انگشت نگاری وگرفتن عکس در فرودگاه بطور اتوماتیک مراحل صدور گرین کارت اجرا میگردد البته میتوانید
این هزینه را در امریکا پرداخت کنید ولی انجام مراحل فوق طولانی تر خواهد شد. ما قبل از رفتن پرداخت کردیم وپس از ورود به امریکا بعد از 40 روز گرین کارتها را دریافت نمودیم.موفق باشید
bardiya2016-dv*5xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، mrticoen ، Amiran53
(2017-02-27 ساعت 19:22)gama نوشته:  

سلام دوست عزیز:
شما قبل از ورود به آمریکا از طریق اقوام یا دوستان هزینه گرین کارت که مبلغ 165 دلار میباشد در هرکجای جهان که هستند بنام  شماوهریک از همراهان
پرداخت نموده وزمانیکه وارد آمریکا میشوید پس از انگشت نگاری وگرفتن عکس در فرودگاه بطور اتوماتیک مراحل صدور گرین کارت اجرا میگردد البته میتوانید
این هزینه را در آمریکا پرداخت کنید ولی انجام مراحل فوق طولانی تر خواهد شد. ما قبل از رفتن پرداخت کردیم وپس از ورود به آمریکا بعد از 40 روز گرین کارتها را دریافت نمودیم.موفق باشید

البته این مبلغ امسال 220 ذلار شده است.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، Amiran53
سلام.میخواستم از مدیر فروم خواهش کنم در مورد کلاه برداری به نام رامین دلاوری اطلاع رسانی کنند. همچنین ما تعدادی از مال باختگان هستیم که از طریق کانال تلگرام همدیگر را پیدا کردیم. روز به روز بر تعداد ما افزوده میشود و قصد داریم برای شکایت وکیل بگیریم.. تو رو خدا اطلاع رسانی کنید که مثل ما گول این شیاد رو نخورند. مال باختگان لطفا به این کانال بپیوندید.
@delavari2017
t.me/delavari2017
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، mrticoen ، amirfarhan
(2017-02-27 ساعت 23:10)saeidsh نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 19:22)gama نوشته:  

سلام دوست عزیز:
شما قبل از ورود به آمریکا از طریق اقوام یا دوستان هزینه گرین کارت که مبلغ 165 دلار میباشد در هرکجای جهان که هستند بنام  شماوهریک از همراهان
پرداخت نموده وزمانیکه وارد آمریکا میشوید پس از انگشت نگاری وگرفتن عکس در فرودگاه بطور اتوماتیک مراحل صدور گرین کارت اجرا میگردد البته میتوانید
این هزینه را در آمریکا پرداخت کنید ولی انجام مراحل فوق طولانی تر خواهد شد. ما قبل از رفتن پرداخت کردیم وپس از ورود به آمریکا بعد از 40 روز گرین کارتها را دریافت نمودیم.موفق باشید

البته این مبلغ امسال 220 ذلار شده است.

سلام دوست عزیز: بیشتر هدف این بود که چگونه میتوان هزینه گرین کارت را پرداخت نمود.تشکر از اطلاع شما دوست گرامی.
bardiya2016-dv*5xxx
پاسخ
تشکر کنندگان: Amiran53
سلام دوستان، امروز یه خانومی ازم یه سوالی پرسید من جوابش رو نمی دونستم، لطفا اگه می دونین جواب بدین، سوال خانومه:
(من موقع ثبت نام لاتاری داشتم طلاق می گرفتم به همین خاطر اسم همسرم رو ننوشتم، یه ماه بعد ثبت نام رسما طلاق گرفتم و توی فرم ۲۶۰ هم همه چیز رو درست و کامل نوشتم، هفته پیش مصاحبه شدم و بهم گفتن وایزا یک ضرب گرفتی و چند روز بعد از پست پاسپورتت رو تحویل بگیر، ولی وقتی رفتم پست، پاسپورتم رو بدون ویزا برگردوندن با یه نامه که نوشته شما بدلیل عدم ذکر نام همسرتون موقع ثبت نام ریجکت شدین، ایا راهی برای اعتراض هست؟ من الان کاری می تونم بکنم؟! )
پاسخ
تشکر کنندگان:
Farsi VOA:
وکلای ترامپ برای اعتراض به تعلیق فرمان ویزا دو هفته دیگر وقت گرفتند
http://ir.voanews.com/a/us-trump-extra-t...?nocache=1
این دوست نارنجی مثل اینکه فکرهای دیگه ای تو سرش هست تا صدور حکم جدید
ویزای کاری رو هم داره حذف میکنه و ۶ ماه تعلیق کرده

جز صبر راهی نیست .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: شهرادلیلا
خسته شدم بخدا دیگه Sad(
روز عید مصاحبه دارم مثلا ولی از فردام بیخبرم
انصافا حق هیشکی نیست این وضعیت Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh
(2017-03-06 ساعت 00:00)behrad78 نوشته:  خسته شدم بخدا دیگه Sad(
روز عید مصاحبه دارم مثلا ولی از فردام بیخبرم
انصافا حق هیشکی نیست این وضعیت Sad

من هم مثل شما
هفته دیگه همین موقع مصاحبه دارم و منتظر حکم این آقای به اصطلاح رییس جمهور
عین حکم اعدام شده برامون
هی باید خبرگذاری ها رو چک کنیم
5 میلیون هم برای تور چارتر دبی دادم که اونم با حکم این آقا میره رو هوا
خدا دنیا رو از وجود تند روها پاک کنه
اینور مارو بدبخت کردن اونور هم ...
ای بابا

پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، amirdehghani20
دوستان لطفا یه بار میگید که واکسنها رو اینجا چه جوری بزنیم؟ منظورم از نظر زمانبندی هست.
من و همسرم واکسن هپاتیت رو دو مرحله اش رو زدیم و مرحله سومش خرداد هست.
بقیه رو کی بزنیم؟ ممنونم
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-12 ساعت 16:43)mostafa2017 نوشته:  سلام دوستان، یک سوال:

این رو میدونم که سفارت خونه های آمریکا در ترکیه، ارمنستان و دوبی از ایرانیها پلیس ریپورت رو نمیخواد. اما دو تا از دوستان برنده که در مالزی بودند هردوتا پلیس ریپورت ایران رو با خودشون بردند روز مصاحبه. پرسیدم که آفیسر ازتون خواست؟ که گفتند نه. مسئولی که مدارک رو چک میکرد گفت پلیس ریپورت و ما هم هر دوتا رو بهشون تحویل دادیم (هم برای مالزی و هم برای ایران) و خوب پلیس ریپورت ایران رو هم بهمون برنگردوند که یعنی لازم نیست و تحویل گرفت ازمون هردوتاشو. این دوستان گفتند که سفارت آمریکا تو هر کشور فرق میکنه . مثلن تو سفارت آمریکا تو ترکیه تو قسمت مدارک برای ایرانیها نوشته پلیس ریپورت لازم نیست. اما تو سفارت مالزی نوشته که میخواد!!!!!

میخواستم ببینم دوستانی که سفارت دیگه ای غیر از این سه تا سفارت مصاحبه اشون هست آیا پلیس ریپورت ایران رو گرفتند یا خیر؟

نکته آخر اینکه در اینجا که مدارک مربوط به ایران در سایت وزارت امور خارجه آمریکا هست، در پاراگراف اول میگه:

Police Records
Available but unreliable. Police certificates are issued by the General Department of Penal Records and Pardon Amnesty (Idar-e Kul Sajl-e Kifari va Afva Bakhshudagi ). However, police records are not required for immigrant visa applicants because posts cannot verify them.

ولی متوجه منظورش در این قسمت دوم نشدم:

Clean record certificates can be obtained in Iran or from Iranian Embassies and Consulates and the physical appearance of the certificate changes significantly depending on which authority issued it

بالاخره لازم هست یا لازم نیست؟ پاراگراف اول میگه چون نمیشه تاییدش کرد پس لازم نیست و پاراگراف دوم میگه میشه تهیه اش کرد؟؟؟

پ.ن: خودم هرچی تو سایت سفارت گشتم پیدا نکردم. به اون دوستان هم پیام دادم که اگه لینکشو دارند بهم بدند و منتظر پاسخشون هستم. با توجه به اینکه نزدیک کارنت شدن شمارم هست و پلیس ریپورت ایران هم 3 تا 6 ماه طول میکشه بدجور استرس داده این قضیه. ممنون میشم اگه کسی اطلاع حقیقی داره راهنمایی کنه.

متشکرم

سلام

شما جواب سوپیشنه مالزی گرقتین - ان لاینه جدید یا کاغذی و دو هفنه ای میدن یا بیشتر.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان