کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد
میشه راهنماییم کنید. موقع تکمیل فرم ds260ما ویزای استرالیا رو هنوز نگرفته بودیم وذکر نکردیم که ویزا داریم ولی حالا بعد ارسال فرم ویزامون اومده. ما نمیدونیم چیکارباید بکنیم برای تصحیح فرم ومکان مصاحبه?
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی میدونه تاثیر دیپورتی از یه کشور ثالث چی می تونه باشه و آیا تویه روند ویزای آمریکا از طریق لاتاری تاثیر داره یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-25 ساعت 23:39)رز قرمز نوشته:  میشه راهنماییم کنید. موقع تکمیل فرم ds260ما ویزای استرالیا رو هنوز نگرفته بودیم  وذکر نکردیم که ویزا داریم ولی حالا بعد ارسال فرم ویزامون اومده. ما نمیدونیم چیکارباید بکنیم برای تصحیح فرم ومکان مصاحبه?
تقاضای آنلاک بدید و فرم رو تصحیح کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی هست که دانشجو باشه و برای مصاحبه سفارت تو این مدت پاسپورت گرفته باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mr.parandavar
(2016-07-08 ساعت 20:15)Neemaa نوشته:  کسی هست که دانشجو باشه و برای مصاحبه سفارت تو این مدت پاسپورت گرفته باشه؟

نیما جان شما برو پلیس به علاوه ده راهنماییت میکنن
احتمالا از دانشگاه اشتغال به تحصیل اینا میگیرن کارتو راه میندازن
×××CASE NUMBER:        2017AS2
مصاحبه ارمنستان

Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام تو سایت بولتن زده کارنت به نظر شما تا چه شماره هایی رو اعلام میکنن؟

CA'**26
کیس نامبر**26
تعدادنفرات خودم
تاریخ مشاهده قبولی یادم نیس
تاریخ ارسال فرم18جون
محل مصاحبه انکارا تغییردادن به ابوظبی
نامه دوم هنوز نیومده :21نوامبر
زمان مصاحبه هفته اول ژانویه
نتیجه:یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان اگر در امریکا هستین و در سیاتل زندگی میکنید و به دنبال کار هستین یک رستوران ایرانی دو تا نیرو نیاز داره که میتوانید به این شماره تماس بگیرید
4257479500
restaurant irani caspian
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
پاسخ
تشکر کنندگان: Pedraaam ، Tero.guy
سلام دوستااان..میگم ترکیه این روزا خیلی وضع سیاسیش داغونه نکنه برا مایی که برا مصاحبمون باید بریم ترکیه مشکلی پیش بیاد؟؟؟:-( حالا از اون موقع ترکیه تو صلح و صفا بودااا از اون موقع که من لاتری برنده شدم یا راه به راه بمب میزارن یا مثله این روزا کودتا میشه احتمالا موقع مصاحبمم انقلابشون
پاسخ
تشکر کنندگان: Pedraaam
سلام.خوب ميتونين سفارت تون رو عِوَض كنين.خيالتون راحت تره..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-16 ساعت 10:03)shivadavoudi نوشته:  سلام دوستااان..میگم ترکیه این روزا خیلی وضع سیاسیش داغونه نکنه برا مایی که برا مصاحبمون باید بریم ترکیه مشکلی پیش بیاد؟؟؟:-( حالا از اون موقع ترکیه تو صلح و صفا بودااا از اون موقع که من لاتری برنده شدم یا راه به راه بمب میزارن یا مثله این روزا کودتا میشه احتمالا موقع مصاحبمم انقلابشون
سلام دوست عزيز
ر ابتدا بگم كه شما سفارت رو انتخا كرديد ولي لزوما محل مصاحبتون آنكارا نخواهد بود
در ضمن خود سفارت در جريان مشكلات و دردسرهاي موجود هست و اگه موردي باشه خودشون تغييرات رو اعمال ميكنند
از الان ذهنتون رو درگير اين مسائل نكنيد كه پروسه طولاني اي در پيش داريد
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: Pedraaam
سلام ، می خواستم بپرسم چهار شماره اخر کیس، در واقع کیس نامبر حساب میشه؟؟؟منظورم اینه به عنوان مثال اگه 2017xxxxxxxx3090 باشه یعنی این در کیس سه هزار و نهصد قرار داره؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید که نامه دوم رو از چه طریقی میتونیم دریافت کنیم؟برامون ایمیل میشه یا باید به سایت خاصی مراجعه کنیم؟
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من امروز رفته بودم انیستیتو پاستور تجریش برای تزریق واکسن هپاتیت که اتفاقا ۲ تا خانواده برنده لاتاری دیگه هم اونجا بودن
سر صحبت باز شد و گفتن که جفت خانواده ها ایمیل زدن به Kcc و درخواست تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی رو داده بودن و ۲ روزه جوابش اومده از Kcc که تغییر سفارت انجام شد

فکر میکنم باتوجه به شرایط ترکیه و شرایط ارمنستان امسال همه سفارت ابوظبی رو انتخاب میکنند
حالا بنظرتون ما هم ایمیل بزنیم؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.داخل فرم ds260که محل سفارتو میشد تغییر داد.واسه من انکارا بود به ایروان تغییر دادم .چه لزومی داره واسkccنامه بزنیم واسه تغییر سفارت.لطفا راهنمایی بفرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-18 ساعت 15:44)naz s نوشته:  سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید که نامه دوم رو از چه طریقی میتونیم دریافت کنیم؟برامون ایمیل میشه یا باید به سایت خاصی مراجعه کنیم؟

دوست عزیز ابتدا باید پروندتون به جریان بی افته یا اصطلاحا کیستون کارنت بشه بعد نامه دوم همونجایی که برنده شدنتون رو چک کردید جایگزین همون نامه برنده شدنتون میشه .

توضیحات کامل در مورد کارنت شدن کیس رو میتونید اینجا مطالعه بفرمایید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: simigil ، naz s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان