کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیکاپ پاسپورت | انتخاب شعبه پستی
سوال فوری

سلام بچه ها
کسانیکه ویزاشون آماده شده بوده، مراحل آپدیت و ایشود را تو کدوم وبسایت چک میکنن؟ سایت CEAC یا سایت tr.usembassy.gov ؟ من الان آنکارا هستم، سایت CEAC برام دیروز آپدیت شد، ولی تو اون یکی سایت امروز هم آپدیت شدم، میخوام بدونم کدومش به روز تره و ایشود شدن و تو کدوم چک کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-05 ساعت 20:46)elhammehri نوشته:  سوال فوری

سلام بچه ها
کسانیکه ویزاشون آماده شده بوده، مراحل آپدیت و ایشود را تو کدوم وبسایت چک میکنن؟ سایت CEAC یا سایت tr.usembassy.gov   ؟   من الان آنکارا هستم، سایت CEAC برام دیروز آپدیت شد، ولی تو اون یکی سایت امروز هم آپدیت شدم، میخوام بدونم کدومش به روز تره و ایشود شدن و تو کدوم چک کنم.

آپدیت سیس مهمه
ویزاتون تو پاسپورت بخوره اونجا مینویسه ایشود
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-06 ساعت 23:58)Sudeh نوشته:  

سلام بچه ها
کسانیکه ویزاشون آماده شده بوده، مراحل آپدیت و ایشود را تو کدوم وبسایت چک میکنن؟ سایت CEAC یا سایت tr.usembassy.gov   ؟   من الان آنکارا هستم، سایت CEAC برام دیروز آپدیت شد، ولی تو اون یکی سایت امروز هم آپدیت شدم، میخوام بدونم کدومش به روز تره و ایشود شدن و تو کدوم چک کنم.

آپدیت سیس مهمه

سپاس. ضمنا یه سوال داشتم راجع به دریافت گرین کارت، ظاهرا شما الان تشریف بردین به امریکا و تجربشو دارین. اول اینکه گرین کارت ها را به چه آدرسی پست میکنن؟ همون آدرسی که قبلا تو فرم DS 260 نوشته بودیم یا اینکه تو فرودگاه وقتی میرسیم دوباره ازمون آدرس جدید میگیرن؟ ضمنا فرقی میکنه که به کدام ایالت وارد میشین؟ تو فرم DS 260 یه سوال در مورد محلی که میخوایم تو امریکا اقامت داشته باشیم هم پرسیده بودن، آیا باید به همون ایالت وارد شیم؟

خیلی ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-07 ساعت 00:09)elhammehri نوشته:  
(2017-10-06 ساعت 23:58)Sudeh نوشته:  

سلام بچه ها

آپدیت سیس مهمه

سپاس. ضمنا یه سوال داشتم راجع به دریافت گرین کارت، ظاهرا شما الان تشریف بردین به آمریکا و تجربشو دارین. اول اینکه گرین کارت ها را به چه آدرسی پست میکنن؟ همون آدرسی که قبلا تو فرم DS 260 نوشته بودیم یا اینکه تو فرودگاه وقتی میرسیم دوباره ازمون آدرس جدید میگیرن؟ ضمنا فرقی میکنه که به کدام ایالت وارد میشین؟ تو فرم DS 260 یه سوال در مورد محلی که میخوایم تو آمریکا اقامت داشته باشیم هم پرسیده بودن، آیا باید به همون ایالت وارد شیم؟

خیلی ممنون

سلام
بله به همون آدرس قید شده در فرم DS260 ارسال میشه. امکان تغییر آدرس در بدو ورود دارید ولی تا اونجایی که میتونید آدرس و تغییر ندید چون گرین کارتتون بین آدرس قدیم و جدید سرگردون میشه و برگشت میخوره. تقریبا بخش اعظم مشکلات تاخیر در دریافت گرین کارت مربوط به تغییر آدرس در فرودگاه میشه.سیستم اداریشون بیشتر از اونی که فکر میکنید درب و داغونه..... و اینکه اصلا مهم نیست ایالت و در فرم چی زدید، از هر شهر و ایالتی میتونید ورود کنید.

موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان