کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیکاپ پاسپورت | انتخاب شعبه پستی
(2017-05-20 ساعت 15:46)h.mgh نوشته:  
(2017-05-17 ساعت 18:25)shahin41 نوشته:  
(2017-05-17 ساعت 17:15)h.mgh نوشته:  ممنونم - متاسفانه یک ماه از انقضای مدیکالمون گذشته مجبوریم تکرار کنیم

از امضای شما اینطور معلومه که هیچ آپدیتی از طرف اونا نداشتین تا روزی که کلیر شدین . درسته؟
یعنی کسانی که هیچ آپدیتی ندارن نگران نشن؟
درسته من فقط دو تا آپدیت داشتم که اونم بخاطر ایمیل بود همون روزی که کلییر شدیم صبح آپدیت داشتم عصر هم تو سایت کلییر شدم

مبارک باشه. براتون آرزوی موفقیت میکنم.
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh
دوستان سلام
من هم پریشب با آخرین سری کارنتی ها نامه دومم اومد. اما هنوز نتونستم پست رو ثبت نام کنم.هر طوری که که کیس نامبر رو وارد می کنم(با صفر یا بدون صفر) ارور میده که کد صحیح نمی باشد. زود اقدام کردم و طبیعیه یا باید نگران باشم؟کسی تونسته از اخرین سری کارنتی ها ثبت نام کنه؟
کيس نامبر: ‎2017AS7###‎
تعداد افراد: 2
سفارت: Abudhabi
مشاهده قبولی: 2 Oct
ارسال فرم: 18 Oct
نامه دوم: 24 May
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-24 ساعت 15:13)س.ح نوشته:  دوستان سلام
من هم پریشب با آخرین سری کارنتی ها نامه دومم اومد. اما هنوز نتونستم پست رو ثبت نام کنم.هر طوری که که کیس نامبر رو وارد می کنم(با صفر یا بدون صفر) ارور میده که کد صحیح نمی باشد. زود اقدام کردم و طبیعیه یا باید نگران باشم؟کسی تونسته از اخرین سری کارنتی ها ثبت نام کنه؟
سلام وقت بخیر
دوست عزیز در حال حاضر ثبت نام زوده، دوهفته مانده به قرار مصاحبه سایت کیس رو میشناسه
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح
(2017-05-24 ساعت 16:09)fn_glor نوشته:  
سلام وقت بخیر
دوست عزیز در حال حاضر ثبت نام زوده، دوهفته مانده به قرار مصاحبه سایت کیس رو میشناسه

سلام دوست خوبم
من 12 اکتبر نامه دومم آمد. روز 14 اکتبر در پست ثبت نام کردم. 20 دسامبر هم مصاحبه داشتم.
دوستان ثبت نام در پست مهم نیست در چه تاریخی باشه فقط تا قبل از روز مصاحبه باید انجام شده باشه.
دوست عزیز پیگیر ثبت نام باش ننداز برا 2 هفته قبل از مصاحبه و با اون همه استرس در اون روزا.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ

شما میتونید یک ایمیل به آدرس ‎esee_contactus+ae+ivcasenumber+en@visaops.net‎
بفرستید
‎Subject‎ ایمیل باید این باشه ‎Case number not ready to schedule‎
داخل متن اول اسم برنده ی اصلی و تاریخ تولد و کیس نامبر نوشته بشه به این شکل
‎Principal applicant name:xxx,xxxx‎
Date ‎of birth:xxx/xxx/xxx‎
Case ‎number:2017xxxx‎
برای اولین مورد اول فامیل و بعد اسم برنده ی اصلی نوشته بشه
برای تاریخ تولد از سمت راست اول سال بعد روز و بعد ماه تولد نوشته بشه
برای متن ایمیل میتونید با این جمله شروع کنید
‎Dear Sir, Madam‎
بعد متن ایمیل تون روبنویسید و تاربخ مصاحبه تون رو هم بنویسید
بعد از ارسال ایمیل شاید چند روز طول بکشه جواب بدن ممکنه یه ایمیل بیاد که میگه داخل یه سایت که لینکش داخل ایمیل هست ریجستر کنید و چند روز بعد یه ایمیل دیگه بیاد که سایت پست آپدیت شده و میشه ثبت نام کنید.

موفق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، س.ح ، Tilda

با سلام
من 2 روز بعد از رويت نامه دوم ديروز تونستم تو سايت ثبت نام كنم، قبلش مثا شما كيس نامبرم رو نمي شناخت ولي ديروز خيلي رلحت ثبت نام كردم. Wink
پاسخ
ممنون از شما عباس عزیز که همیشه لطف می کنید و پاسخ من رو میدید
با راهنمایی شما الان ایمیل فرستادم Shy
ممکنه شماره حسین آقا در دبی رو اگر دارید در پیام خصوصی بفرستید برام؟
سپاس
کيس نامبر: ‎2017AS7###‎
تعداد افراد: 2
سفارت: Abudhabi
مشاهده قبولی: 2 Oct
ارسال فرم: 18 Oct
نامه دوم: 24 May
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، AbbasHTC
سلام دوستان، من دارم میرم دبی، اگر کمکی از دستم برمیاد خوشحال میشم در خدمت دوستان باشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما هم هفته پیش نامه دوممون اومد و من دیروز تو سایت پست ثبت نام کردم و با موفقیت. شما هم دوباره تلاش کنید.
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
ثبت نام پست کلا برای چی هست؟ میشه لطفا یه توضیح کلی بدین.
کیس نامبر 2017000007xxx
برنده خودم
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
(2017-05-28 ساعت 08:40)نرگس2017 نوشته:  ثبت نام پست کلا برای چی هست؟ میشه لطفا یه توضیح کلی بدین.
سلام
قبلا وقتي دريافت ويزا شامل حالتون ميشد مي گفتن فلان روز بيايد سفارت ويزاتون رو بگيريد ولي الان اجازه اين كار رو نميدن بغير از مصاحبه هر گونه ارتباط با سفارت از طريق پست و ايميل انجام ميشه مثلا اگه ويزاي يه ضرب بگيريد بهتون ميگن چند روز ديگه بريد از پست پاسپورت ها و ويزاتون رو بگيريد و اگه كليرنس خورده باشيد و دوره كليرنس به پايان رسيده باشه بايد پاسپورتتون رو از طريق همون پست براي سفارت ارسال كنيد و جوابش رو چند روز بعد از همون جا بگيريد.

استفاده از پست خيلي خوبه چون به ازاي هر كاري كه روي پروندتون انجام ميشه با ايميل بهتون خبر ميدن مثلا ايميل ميدن كه الان پاسپورت شما از سفارت تحويل پست ابوظبي شد بعد ايميل ميدن ساعت فلان پاسپورت شما تحويل پست دبي شد و مي تونيد بيايد پاستون رو بگيريد.

پاسخ
تشکر کنندگان: نرگس2017 ، علیا ، feidom30
یعنی اونایی که کلیرنس خوردن بعد از اینکه کلیر شدن دوباره باید یه سفر به همون کشور محل مصاحبه برن و پاسپورتشون رو تحویل پست بدن؟ یا از ایران هم میشه این کارا رو انجام داد؟
(2017-05-28 ساعت 09:28)خوش لحن نوشته:  
(2017-05-28 ساعت 08:40)نرگس2017 نوشته:  ثبت نام پست کلا برای چی هست؟ میشه لطفا یه توضیح کلی بدین.
سلام
قبلا وقتي دريافت ويزا شامل حالتون ميشد مي گفتن فلان روز بيايد سفارت ويزاتون رو بگيريد ولي الان اجازه اين كار رو نميدن بغير از مصاحبه هر گونه ارتباط با سفارت از طريق پست و ايميل انجام ميشه مثلا اگه ويزاي يه ضرب بگيريد بهتون ميگن چند روز ديگه بريد از پست پاسپورت ها و ويزاتون رو بگيريد و اگه كليرنس خورده باشيد و دوره كليرنس به پايان رسيده باشه بايد پاسپورتتون رو از طريق همون پست براي سفارت ارسال كنيد و جوابش رو چند روز بعد از همون جا بگيريد.

استفاده از پست خيلي خوبه چون به ازاي هر كاري كه روي پروندتون انجام ميشه با ايميل بهتون خبر ميدن مثلا ايميل ميدن كه الان پاسپورت شما از سفارت تحويل پست ابوظبي شد بعد ايميل ميدن ساعت فلان پاسپورت شما تحويل پست دبي شد و مي تونيد بيايد پاستون رو بگيريد.
کیس نامبر 2017000007xxx
برنده خودم
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-28 ساعت 10:35)نرگس2017 نوشته:  یعنی اونایی که کلیرنس خوردن بعد از اینکه کلیر شدن دوباره باید یه سفر به همون کشور محل مصاحبه برن و پاسپورتشون رو تحویل پست بدن؟ یا از ایران هم میشه این کارا رو انجام داد؟
(2017-05-28 ساعت 09:28)خوش لحن نوشته:  
سلام
قبلا وقتي دريافت ويزا شامل حالتون ميشد مي گفتن فلان روز بيايد سفارت ويزاتون رو بگيريد ولي الان اجازه اين كار رو نميدن بغير از مصاحبه هر گونه ارتباط با سفارت از طريق پست و ايميل انجام ميشه مثلا اگه ويزاي يه ضرب بگيريد بهتون ميگن چند روز ديگه بريد از پست پاسپورت ها و ويزاتون رو بگيريد و اگه كلي...........

بعضي از آژانسهاي مسافرتي كار پيكاپ پاسپورت رو انجام ميدن ولي معمولا كساني كه اينكارو كردن راضي نبودن و توصيه كردن كه يه نفر از اعضاء كيس بره اينكارو انجام بده

پاسخ
تشکر کنندگان: نرگس2017 ، علیا
دوستان ما به سلامتی و دعای خیر شماها ویزامونو گرفتیم فقط خواستم یه تجربه که خیلی منو اذیت کرد بهتون بگم که شما هم مشکل نخورید برای پست پاسپورت حتما حتما عکس جدید ببرید من جایی خونده بودم که اگه میخواید عکس قبلی رو ویزا نخوره و عکس جدید بخوره ببرید وگرنه لازم نیست در صورتیکه لازمه و حتما هم باید جدید باشه من دو قطعا عکی 5*5 که قبلا هم داده بودم رو دادم و متاسفانه یک روز صدور ویزام به تاخیر افتاد و خیلی استرس کشیدیم تا به دستمون رسید . به امید خبر خوش ار همه
#تجربه
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85 ، Paniz888 ، فافافا ، س.ح ، TiredAdmin ، hesgan ، soruosh
(2017-05-28 ساعت 17:47)h.mgh نوشته:  دوستان ما به سلامتی و دعای خیر شماها ویزامونو گرفتیم فقط خواستم یه تجربه که خیلی منو اذیت کرد بهتون بگم که شما هم مشکل نخورید برای پست پاسپورت حتما حتما عکس جدید ببرید من جایی خونده بودم که اگه میخواید عکس قبلی رو ویزا نخوره و عکس جدید بخوره ببرید وگرنه لازم نیست در صورتیکه لازمه و حتما هم باید جدید باشه من دو قطعا عکی 5*5 که قبلا هم داده بودم رو دادم و متاسفانه یک روز صدور ویزام به تاخیر افتاد و خیلی استرس کشیدیم تا به دستمون رسید . به امید خبر خوش ار همه
#تجربه

تبريك عرض مي كنم خدمتتون
يه سوال يعني سفارت به عكس قبلي شما ايراد گرفت و شما مجبور شديد دوباره بريد پست و عكس جديد ارسال كنيد؟

پاسخ
تشکر کنندگان: alonak ، علیا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان