کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیکاپ پاسپورت | انتخاب شعبه پستی
(2017-05-29 ساعت 09:54)خوش لحن نوشته:  
(2017-05-28 ساعت 17:47)h.mgh نوشته:  دوستان ما به سلامتی و دعای خیر شماها ویزامونو گرفتیم فقط خواستم یه تجربه که خیلی منو اذیت کرد بهتون بگم که شما هم مشکل نخورید برای پست پاسپورت حتما حتما عکس جدید ببرید من جایی خونده بودم که اگه میخواید عکس قبلی رو ویزا نخوره و عکس جدید بخوره ببرید وگرنه لازم نیست در صورتیکه لازمه و حتما هم باید جدید باشه من دو قطعا عکی 5*5 که قبلا هم داده بودم رو دادم و متاسفانه یک روز صدور ویزام به تاخیر افتاد و خیلی استرس کشیدیم تا به دستمون رسید . به امید خبر خوش ار همه
#تجربه

تبريك عرض مي كنم خدمتتون
يه سوال يعني سفارت به عكس قبلي شما ايراد گرفت و شما مجبور شديد دوباره بريد پست و عكس جديد ارسال كنيد؟
شاید بخاطر اینه که 7 ماه از عکس مصاحبه گذشته
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: alonak ، خوش لحن
(2017-05-29 ساعت 11:02)sabmn نوشته:  
(2017-05-29 ساعت 09:54)خوش لحن نوشته:  
(2017-05-28 ساعت 17:47)h.mgh نوشته:  دوستان ما به سلامتی و دعای خیر شماها ویزامونو گرفتیم فقط خواستم یه تجربه که خیلی منو اذیت کرد بهتون بگم که شما هم مشکل نخورید برای پست پاسپورت حتما حتما عکس جدید ببرید من جایی خونده بودم که اگه میخواید عکس قبلی رو ویزا نخوره و عکس جدید بخوره ببرید وگرنه لازم نیست در صورتیکه لازمه و حتما هم باید جدید باشه من دو قطعا عکی 5*5 که قبلا هم داده بودم رو دادم و متاسفانه یک روز صدور ویزام به تاخیر افتاد و خیلی استرس کشیدیم تا به دستمون رسید . به امید خبر خوش ار همه
#تجربه

تبريك عرض مي كنم خدمتتون
يه سوال يعني سفارت به عكس قبلي شما ايراد گرفت و شما مجبور شديد دوباره بريد پست و عكس جديد ارسال كنيد؟
شاید بخاطر اینه که 7 ماه از عکس مصاحبه گذشته

ببینید وقتی میرید برای پیکاپ پاسپورت باید دو قطعه عکس 5*5 ببرید همراه پاسپورت پست کنید منهمون عکس هایی که 7 ماه پیش انداخته بودم را اضافه داشتم بردم ولی قبول نکردند گفتند باید عکس جدید بیارید.
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، خوش لحن ، TiredAdmin ، hesgan ، س.ح
#تجربه

به به، مبارکه همراهان قدیمی
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، mohajer1360
ببینید وقتی میرید برای پیکاپ پاسپورت باید دو قطعه عکس 5*5 ببرید همراه پاسپورت پست کنید منهمون عکس هایی که 7 ماه پیش انداخته بودم را اضافه داشتم بردم ولی قبول نکردند گفتند باید عکس جدید بیارید.
[/quote]

یک سوال دوست عزیز
اگر کار پیکاپ پاسپورت رو بدیم یه یک آژانس مسافرتی که برن به شعبه پستی که قبلا ثبت نام کردیم، بازم باید مدارک و عکس و ... بدیم ببرن یا همون ثبت نام شعبه پستی قبل مصاحبه کافیه؟
کيس نامبر: ‎2017AS7###‎
تعداد افراد: 2
سفارت: Abudhabi
مشاهده قبولی: 2 Oct
ارسال فرم: 18 Oct
نامه دوم: 24 May
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یه سوال .. ما یه کیس دو نفره هستیم که الان یک نفرمون کلیر شده و برای پیکاپ ویزا درخواست دادیم. اژانس موقع پرینت رسید کوریر رسید رو برای هر دو نفر دو سری پرینت گرفت و یک سریش رو به همراه مدارک نفر کلیر شده فرستاد به پیک و اون یکی رسید رو داد دست من که هر وقت کلیر شدم با مدارک بفرستم سفارت.
سوال من اینه که وقتی گزینه کنسولگری از من درخواست مدارک کرده میزنیم اسم کیس هارو جدا میاره و چند خط زیرش نوشته درصورتی که مراحل انجام نشده ادامه درخواست ممکنه باعث ایجاد تاخیر و تلاش برای گول زدن و این حرفا بشه.
آیا این روندی که آژانس انجام داده منطقیه یا نباید رسید کوریر برای منی که هنوز کلیر نشدم درخواست می داد. ممنون اگه کسی که در جریانه جواب بده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-30 ساعت 09:43)س.ح نوشته:  ببینید وقتی میرید برای پیکاپ پاسپورت باید دو قطعه عکس 5*5 ببرید همراه پاسپورت پست کنید منهمون عکس هایی که 7 ماه پیش انداخته بودم را اضافه داشتم بردم ولی قبول نکردند گفتند باید عکس جدید بیارید.

یک سوال دوست عزیز
اگر کار پیکاپ پاسپورت رو بدیم یه یک آژانس مسافرتی که برن به شعبه پستی که قبلا ثبت نام کردیم، بازم باید مدارک و عکس و ... بدیم ببرن یا همون ثبت نام شعبه پستی قبل مصاحبه کافیه؟
[/quote]

به هر حال باید مدارک رو ببرید پست حالا یا خودتون یا پیکاپ
کارنتی اکتبر
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح
سلام من ماه آینده مصاحبه دارم متاسفانه تاریخ اعتبار پاسپورتم تموم شد و مجبور شدم عوض کنم اما موقع ثبتنام در سایت ais.usvisa-info.com با اطلاعات پاسپورت قدیمی ثبتنامم رو کامل کردم و هیچ مشکلی نداشتم

میخواستم بدونم مشکلی برام پیش نمیاد؟ چون پاسپورتم جدیده و اطلاعات پاسپورت قدیم رو وارد کردم

ممنون
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه برای پیکاپ پاسپورت برای ابوظبی از طرف یک شخص ثالث روال کار به چه صورته و مدارک چه چیزهایی می خواد؟ البته یکی از دوستان توضیح کاملی داده بودن که مربوط به آنکارا بود ، برای ابوظبی وکالت نامه و سایر مدارک باید به چه صورت باشه؟ ممنون از راهنمایی دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود دوست عزیز
نه هیچ ایرادی نداره. اصلا ذهن خودتون را درگیر این مساله نکنید. فقط بهتره پسپورت قبلی را هم روز مصاحبه (تنها محض احتیاط) به همراه داشته باشید.
(2017-06-02 ساعت 14:10)eblis_67 نوشته:  سلام من ماه آینده مصاحبه دارم متاسفانه تاریخ اعتبار پاسپورتم تموم شد و مجبور شدم عوض کنم اما موقع ثبتنام در سایت ais.usvisa-info.com با اطلاعات پاسپورت قدیمی ثبتنامم رو کامل کردم و هیچ مشکلی نداشتم

میخواستم بدونم مشکلی برام پیش نمیاد؟ چون پاسپورتم جدیده و اطلاعات پاسپورت قدیم رو وارد کردم

ممنون
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67
(2017-06-02 ساعت 14:10)eblis_67 نوشته:  سلام من ماه آینده مصاحبه دارم متاسفانه تاریخ اعتبار پاسپورتم تموم شد و مجبور شدم عوض کنم اما موقع ثبتنام در سایت ais.usvisa-info.com با اطلاعات پاسپورت قدیمی ثبتنامم رو کامل کردم و هیچ مشکلی نداشتم

ممنون

سلام خیر مشکلی پیش نمیاد فقط به سفارت و KCC ایمیل بزنید و اطلاع بدید بعد هم که انشااله کلییر شدید حتما کپی پاسپورت جدید رو برای مدیکال و سفارت ببرید .
کارنتی اکتبر
سفرنامه
پاسخ
بعد از کلیری وقتی پاسپورت و مدیکال برای سفارت ارسال میشه تا ویزا صادر بشه
آیا قبل از دریافت پاسپورت از طریق پست ایشود میشیم ؟
آیا بالا فاصله بعد از صدور ویزا ایشود میشیم یا خیر بلافاصله نیست؟
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-13 ساعت 20:16)FFF1234 نوشته:  بعد از کلیری وقتی پاسپورت و مدیکال برای سفارت ارسال میشه تا ویزا صادر بشه
آیا قبل از دریافت پاسپورت از طریق پست ایشود میشیم ؟
آیا بالا فاصله بعد از صدور ویزا ایشود میشیم یا خیر بلافاصله نیست؟

بین یک روز تا دو روز کاری بعد از ایشود شدن پاسپورتتون میرسه پست.
وقتی ترک نامبرتون بیاد یعنی در پست هست که میتونین چک کنین ببینین به شعبه ای که پیکاپ کردین رسیده یا خیر.
وقتی ویزا توی پاسپورتتون پرینت بشه استاتوس سایت سیس میشه ایشود و براتون یک ایمیل تبریک میاد.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
با سلام و احترام
به استحضار میرساند اینجانب بهمراه همسرم و دخترما در تاریخ 09 فوریه درساعت 8:30 وقت مصاحبه داشتیم که به علت دستور مهاجرتی اول آقای ترامپ تاریخ مصاحبه در ابتدا در وبسایت ais.usvisa-info.com (http://ais.usvisa-info.com/) حذف شد که بعداز رای دادگاه فدرال و بازگشت وضعیت مصاحبه ها به حالت اولیه ، سفارت ارمنستان طی ایمیلی خواستار آن شد که درهمان وقت مصاحبه ای که از قبل برنامه ریزی شده بوده حاضر شویم .نتیجه مصاحبه مشمول بررسی بیشتر (AP) شد که در تاریخ امروز 14/06/2017 بررسی پایان یافته و سفارت خواستار ارسال پاسپورت ها جهت الصاق ویزا ها شده است .

مشکل اصلی : متاسفانه به دلیل خذف شدن وقت مصاحبه درحساب کاربری قسمت ((بخش کنسولی از من خواست موارک بیشتری ارسال کنم)) را ندام
کسی چنین مشکلی داشته چه اقدامی انجام داده
با تشکر فراوان
کیس نامبر: ‎2017AS1XXX‎
تعداد اعضای کیس  : ‎3 نفر
تاریخ رویت قبولی : ‎3 می‎
سربازی : معافی
شغل :شرکت خصوصی
تاریخ اولین ارسال فرم :  15 می‎
درخواست آنلاک : ‎3 مرتبه
کامل شدن و امضا فرم   DS260 :جولای 20
تاریخ دریافت نامه دوم : 20 دسابر
تاریخ مصاحبه :  9  فوریه
تاریخ مدیکال :  8  فوریه
نتیجه مصاحبه   -  AP -Administrative Processing
آپدیت ها :  13 فوریه ، 14 فوریه,17فوریه ،12 آپریل(توسط ایمیل)،،23 می(توسط ایمیل)،14 جون
کلیرینس:  14  جون
وضعیت ویزا : ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh ، نرگس2017
با سلام خدمت دوستان

اگر کسی که ویزای یکضرب گرفته، شرایط موندن تو اون کشور رو نداشته باشه تا پاسپورتش رو از پست تحویل بگیره،سفارت قبول میکنه که ویزای یکضرب رو صادر کنه و شخص چند روز بعد که خارج شده پاسپورتش رو با یک آژانس مسافرتی براشون ارسال کنه؟
کيس نامبر: ‎2017AS7###‎
تعداد افراد: 2
سفارت: Abudhabi
مشاهده قبولی: 2 Oct
ارسال فرم: 18 Oct
نامه دوم: 24 May
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-16 ساعت 17:18)س.ح نوشته:  با سلام خدمت دوستان

اگر کسی که ویزای یکضرب گرفته، شرایط موندن تو اون کشور رو نداشته باشه تا پاسپورتش رو از پست تحویل بگیره،سفارت قبول میکنه که ویزای یکضرب رو صادر کنه و شخص چند روز بعد که خارج شده پاسپورتش رو با یک آژانس مسافرتی براشون ارسال کنه؟
گمرک بدون پاسپورت اجازه خروج از کشور را نمیدهد .زمان ورود و خروج، گمرک پاسپورت را درخواست میکند و روی پاسپورت مهر ورود یا خروج میزنه
شماره کیس:××45 2017AS  
تاریخ رویت قبولی: ‎05 May‎
تعداد افراد:3 (برنده اصلی همسرم)
کنسولگری:انتخاب اولیه آنکارا و تغییر توسط سفارت به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 25 May
کارنت شدن کیس:  10 ژانویه
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 ژانویه
تاریخ مصاحبه: 23 مارچ
نتیجه: خودم AP آپدیتها 24,27,28 مارچ ، 4 می و 6 سپتامبر دوخطی و 6 سپتامبر or و 12 سپتامبر آپدیت مجدد و بالاخره 13 سپتامبر اسلش و بعد از یک ساعت ایشود و همان روز دریافت پاس و ویزا
همسر و فرزندم یک ضرب  دریافت ویزا 27مارچ
مقصد:Atlanta
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان