کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیکاپ پاسپورت | انتخاب شعبه پستی
(2017-04-03 ساعت 14:52)sayhoon نوشته:  سلام دوستان کسی از کارنتی های می (کیس نامبر5300 به بالا) سفارت ابوظبی تا کنون تونسته برای پیکاپ پستی ثبت نام کنه، هر چند در سایت ceac وضعیت من از ترنسفر به ready تغییر پیدا کرده ولی همچنان هنگام ثبت نام کیس نامبرم رو نمیشناسه.
ممنون

بعله من پست رو انتخاب كردم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان به نظرتون ميشه ويزاي يكضرب رو تحويل پست بدن؟
ده روز زياده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-03 ساعت 07:42)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 06:55)modichan نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 06:15)mostafa2017 نوشته:  سلام.
من اینطور نتیجه گرفتم که در مورد ایران اون سایت درباره افرادی هست که در یکی از 3 کنسولگری آنکارا، ارمنستان و یا دبی ثبت نام میکنند. همچنین، برای باقی سفارت خونه ها، اون سفارت خونه هایی که خودشون توی سایتشون محل رجیستر برای پیکاپ ندارند رو اینجا یکجا جمع آوری کرده. حالا هر سفارت خونه ای که توی این سایت نیست حتمن خود سایت سفارت اون کشور به طور مستقیم هدایت میکنه به سایت رجسیتر پیکاپ.

در مورد شما، میتونم بپرسم وقتی میخواستین درون سایت رجسیتر کنین، قسمتی داشت که از شما Priority Date رو بپرسه؟ اگه آره، اون چه تاریخی هستش؟

چرا برای من هم داره. منتها هنوز تاریخی ندادم. منتظرم کیسم منتقل بشه به سیدنی بعدش باهاشون مکاتبه کنم بپرسم منظورشون چیه چون فعلا ثبت نام من در حد یوزرنیم و پسورد هست. اگه شما از سفارتتون پرسیدید لطفا به من هم بگید.

حتمن دوست عزیز.

سلام. شما در مورد priority date اطلاعاتی تونستید بگیرید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-10 ساعت 07:20)modichan نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 07:42)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 06:55)modichan نوشته:  چرا برای من هم داره. منتها هنوز تاریخی ندادم. منتظرم کیسم منتقل بشه به سیدنی بعدش باهاشون مکاتبه کنم بپرسم منظورشون چیه چون فعلا ثبت نام من در حد یوزرنیم و پسورد هست. اگه شما از سفارتتون پرسیدید لطفا به من هم بگید.

حتمن دوست عزیز.

سلام. از سیمون پرسیدم گفتش لاتاری اینو نداره. ایمیل زدم به خود سفارت مسیر دیگه ای رو گفتند رجیستر کنم تو همون وبسایتشون که نیاز به وارد کردن priority date نداره. اینو قبلن انجام داده بودم، فکر کنم همون باشه. دیگه حالا کد رجیسترو دارم. ولی تاریخ مصاحبه ام تو سایت نیست که شاید نزدیک مصاحبه آپدیت بشه. شما تاریخ مصاحبه اتون تو سایت آپدیت شده؟
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-10 ساعت 09:26)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-10 ساعت 07:20)modichan نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 07:42)mostafa2017 نوشته:  حتمن دوست عزیز.

سلام. از سیمون پرسیدم گفتش لاتاری اینو نداره. ایمیل زدم به خود سفارت مسیر دیگه ای رو گفتند رجیستر کنم تو همون وبسایتشون که نیاز به وارد کردن priority date نداره. اینو قبلن انجام داده بودم، فکر کنم همون باشه. دیگه حالا کد رجیسترو دارم. ولی تاریخ مصاحبه ام تو سایت نیست که شاید نزدیک مصاحبه آپدیت بشه. شما تاریخ مصاحبه اتون تو سایت آپدیت شده؟

فعلا که نشده و کلا فکر نکنم بشه. تو اون فایل توضیحات سفارت سیدنی نوشته که تاریخ مصاحبه و نوع ویزا تو سایت مشخص نمیشه.
Your scheduled interview date/time will not appear in your online profile, nor will you be able to select your specific visa type

الان فایل کوالامپور رو نگاه میکردم. جفتشون تو سایت USTravelDocs رجیستر میکنند اما کاربردشون متفاوته. برای سیدنی ظاهرا فقط برای پرسش و پاسخ هست. چون پاسپورت از طریق پست و مستقیم به آدرس شخص ارسال میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-10 ساعت 10:21)modichan نوشته:  
(2017-04-10 ساعت 09:26)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-10 ساعت 07:20)modichan نوشته:  سلام. شما در مورد priority date اطلاعاتی تونستید بگیرید؟

فعلا که نشده و کلا فکر نکنم بشه. تو اون فایل توضیحات سفارت سیدنی نوشته که تاریخ مصاحبه و نوع ویزا تو سایت مشخص نمیشه.
Your scheduled interview date/time will not appear in your online profile, nor will you be able to select your specific visa type

الان فایل کوالامپور رو نگاه میکردم. جفتشون تو سایت USTravelDocs رجیستر میکنند اما کاربردشون متفاوته. برای سیدنی ظاهرا فقط برای پرسش و پاسخ هست. چون پاسپورت از طریق پست و مستقیم به آدرس شخص ارسال میشه.

درسته. البته برای مالزی سایت USTravelDocs هدایت میکنه کاربر رو به وبسایت سفارت مالزی و اونجا باید رجیستر کنیم. هوزم به آخرین ایمیلم سفارت پاسخ نداده. فکر میکنم ثبت نامم درست بوده باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-11 ساعت 06:37)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-10 ساعت 10:21)modichan نوشته:  
(2017-04-10 ساعت 09:26)mostafa2017 نوشته:  سلام. از سیمون پرسیدم گفتش لاتاری اینو نداره. ایمیل زدم به خود سفارت مسیر دیگه ای رو گفتند رجیستر کنم تو همون وبسایتشون که نیاز به وارد کردن priority date نداره. اینو قبلن انجام داده بودم، فکر کنم همون باشه. دیگه حالا کد رجیسترو دارم. ولی تاریخ مصاحبه ام تو سایت نیست که شاید نزدیک مصاحبه آپدیت بشه. شما تاریخ مصاحبه اتون تو سایت آپدیت شده؟

درسته. البته برای مالزی سایت USTravelDocs هدایت میکنه کاربر رو به وبسایت سفارت مالزی و اونجا باید رجیستر کنیم. هوزم به آخرین ایمیلم سفارت پاسخ نداده. فکر میکنم ثبت نامم درست بوده باشه.

کلا داستان رجیستر کردن و پیکاپ برای چی هست؟
کاربردش اینه که انشااله وقتی ویزاتون صادر شد ، پاسپورتو بفرستند به یک دفتر پستی؟ بعنی پاسپورت به آدرس مثلا خونه خود متقاضی ارسال نمیشه. درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-11 ساعت 09:02)modichan نوشته:  
(2017-04-11 ساعت 06:37)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-10 ساعت 10:21)modichan نوشته:  فعلا که نشده و کلا فکر نکنم بشه. تو اون فایل توضیحات سفارت سیدنی نوشته که تاریخ مصاحبه و نوع ویزا تو سایت مشخص نمیشه.

کلا داستان رجیستر کردن و پیکاپ برای چی هست؟
کاربردش اینه که انشااله وقتی ویزاتون صادر شد ، پاسپورتو بفرستند به یک دفتر پستی؟ بعنی پاسپورت به آدرس مثلا خونه خود متقاضی ارسال نمیشه. درسته؟

چرا فرستاده میشه. وقتی ویزاتون صادر شد برای تحویل گرفتم پاسپورت 3 حالت وجود داره:

1- تحویل در منزل
2- تحویل در محل کار
3- تحویل در اداره پست که در اینصورت خودتون تشریف میبرین و پاسپورتتون رو تحویل میگیرین

اینها 3 گزینه ای بود که وقتی خواستم رجیستر کنم در سایت برای دلیوری پاسپورت وجود داشت. بسته به انتخاب و راحتی شما هر 3 گزینه قابلیت انجام رو داره. فکر میکنم برای باقی سفارت خونه ها هم باید اینجور باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
من در سایت ‎ais.usvisa‎ برای پیک اپ پاسپورت ثبت نام کردم اما متاسفانه در موقع ثبت نام جای نام خانوادگی و اسم کوچک را اشتباه وارد کردم. برای اصلاح نمیشود در اسم و فامیل تغییر ایجاد کرد و فقط بقیه اطلاعات رو.میشه اصلاح کرد .راه حل چیست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-11 ساعت 14:24)minaz00 نوشته:  من در سایت ‎ais.usvisa‎ برای پیک اپ پاسپورت ثبت نام کردم اما متاسفانه در موقع ثبت نام جای نام خانوادگی و اسم کوچک را اشتباه وارد کردم. برای اصلاح نمیشود در اسم و فامیل تغییر ایجاد کرد و فقط بقیه اطلاعات رو.میشه اصلاح کرد .راه حل چیست ؟

به اسکایپشون تلفن بزن بگو. راهنماییت میکنن.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: Pooya
با سلام خدمت دوستان ::: در صورت امکان راهنمایی کنید.::::
بنده 9 می در ابو ظبی مصاحبه دارم وچند سوال دارم :
1- انتخاب ‎مدیکال در دبی یا ابوظبی بستگی به خودمون داره یا نه ، در صورتیکه به انتخاب خودمونه کدام پیشنهاد میدهید؟
2- شماره تلفن کسی را در دبی دارید کمک کنه؟
3- کسی در 9 می وقت مصاحبه دارد با هم هماهنگی داشته باشیم ؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدهید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-13 ساعت 12:05)سالار 51 نوشته:  با سلام خدمت دوستان ::: در صورت امکان راهنمایی کنید.::::
بنده 9 می در ابو ظبی مصاحبه دارم وچند سوال دارم :
1- انتخاب ‎مدیکال در دبی یا ابوظبی بستگی به خودمون داره یا نه ، در صورتیکه به انتخاب خودمونه کدام پیشنهاد میدهید؟
2- شماره تلفن کسی را در دبی دارید کمک کنه؟
3- کسی در 9 می وقت مصاحبه دارد با هم هماهنگی داشته باشیم ؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدهید.

1- بستگی به خودتون دراه، طبق نظر دوستان دبی سریعتر جواب میدند.
2- حسین آقا نامی هست که اگر تو همین فروم جستجو کنید پیداش میکند، به نظرم خودتون از پسش برمیاین پس نیازی نیست که از کسی کمک بگیرید.
3- ....
4- دوستان اطلاعات خوبی تو فروم است لطفا مطالعه کنید.
5- استرس نداشته باشید
موفق باشید
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای چک کردن CEAC باید کیس نامبر نامه اول رو بزنیم؟! من هرچی میزنم میگه Invalid Immigrant Visa Case Number.
کمکم کنین لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
مشکل اول حل شد
مشکل دوم
من حواسم نبود دوباره وارد فرم 260 شدم ولی سریع اومدم بیرون الان تو چک نوشته Ready ولی last update رو همین امروز که وارد شدم زده، مشکلی پیش میاد اینجوری؟ استرس گرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان یه سوال دارم وقتی که کلیر شدی دوباره باید پول بلیط بدی بری اون دفتر پستی که اونجا مصاحبه داشتی و پاست رو بدی برای ویزا؟؟
یعنی دو دفعه باید به اون کشور محل مصاحبه رفت؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان