کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیکاپ پاسپورت | انتخاب شعبه پستی
سلام ببخشید وقتی موبایلمون تو ارمنستان خاموشه برا اینکه پول رومینگ ندیم انونقا اونت به کجا باید زنگ بزنند؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(2016-10-29 ساعت 12:10)Mohajer2017 نوشته:  
(2016-10-19 ساعت 23:22)TiredAdmin نوشته:  خب من بدون دردسر امشب برای پست ارمنستان ثبت نام کردم. متاسفانه حواسم نبود اسکرین شات بگیرم که براتون راهنما بذارم
به هر حال شما باید وارد سایت ais.usvisa-info.com  بشید:
۱-از صفحه اول ویزاهای مهاجرتی رو انتخاب کنید و کشور محل مصاحبه تون رو تو صفحه بعدی انتخاب کنید و زبانی که میخواید باهاش فرم رو پر کنید که مثلا ارمنستان انگلیسی و فارسی و ارمنی داره.
۲-صفحه بعد گزینه اول که KCC براتون وقت تعیین کرده رو انتخاب کنید.
۳-صفحه بعد یه حساب کاربری باید بسازید، اسم  وفامیل و ایمیل رو وارد میکنیدو رمز عبور می سازید که حداقل ۸ رقم باید باشه، پایین صفحه هم یه کپچا داره که باید طبق اون حروف و اعدادی که داده تو کادر بزنید و کانفیرم کنید.
۴-در مرحله بعدی مشخصاتتون رو کامل به همراه شماره پاسپورت و کیس نامبر و تاریخ تولد و کشور تولد و.. مثل اطلاعات پاسپورتتون پر کنید و کانفرم کنید.
۵-صفحه بعد باید بقیه اعضای کیس رو اضافه کنید و کارهای مرحله قبل رو برای اونها انجام بدید..
۶-اینها رو که انجام دادید میره تو یه صفحه ای که اسم و فامیلو  ایمیلتون رو نوشته و زیرش هم نوشته وقت مصاحبه تعیین نشده و پست انتخاب نشده پس تو همون صفحه Continue ادامه میزنید و در صفحه بعدی پست رو انتخاب میکنید که مثلا برای ایروان کلا یه گزینه بیشتر ندارید و انتخابش میکنید.
۷- در مرحله بعدی میبینید که تاریخ مصاحبه و محل مصاحبه تون رو زده و رجیستر میکنید
۸-در نهایت Confirmation  بهتون میده و تو یه صفحه اسم و فامیل و شماره پاسپورت و تاریخ مصاحبه و  آدرس پست رو نشونتون داده و باید از این صفحه پرینت بگیرید.

این خلاصه کارهایی بود که کردم و تا جایی که یادمه براتون نوشتم. من تو منوی اول زبان رو انگلیسی انتخاب کردم چون با ترجمه های فارسی راحت نیستم ولی فکر نکنم فارسی هم مشکلی باشه.

شما شماره ضروری توی فرم رو شماره ایران دادین یا ارمنستان؟
من مال ایران رو دادم..به نظرتون ایمیل میزنن اگه کاری باشه یا تماس میگیرن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-01 ساعت 11:57)Sudeh نوشته:  
(2017-03-31 ساعت 19:58)mostafa2017 نوشته:  دوستان محل مصاحبه من مالزی هستش اما در سایت https://ais.usvisa-info.com کشور مالزی وجود نداشت!!!

جالبه اصلا از آسیا نیست چیزی. همه کشورهای اروپایی هم نیستن!

درسته. برای همین فکر میکنم برای سفارت خونه هایی هست که خودشون انجام نمیدن. اونها رو در یک سایت جمع کردند. اون سفارت خونه ها هم که از سایتشون میشه برای پیکآپ رجیستر کرد تو این سایت نیستند. این نظر منه. حالا نمیدونم دوستان مطلع تر شاید بتونن کمک کنند. چون واقعن برام سوال پیش اومده.
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Moh.Bahrami1989 ، Sudeh
دوستان دو تا سوال:

1- محل مصاحبه من مالزی هستش اما در سایت ‎https://ais.usvisa-info.com‎ کشور مالزی وجود نداشت.

2- وقتی سعی میکنم در سایت سفارت مالزی که قسمتی برای رجیستر پیکآپ ویزا داره رجیستر کنم، قسمتی هست به اسم Priority Date. دوستان مطلع میدونند این چه تاریخی هستش؟ تا این قسمت هم تاریخش مشخص نشه اجازه رفتن به مرحله بعد رو نمیده.

سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Moh.Bahrami1989 ، Sudeh
سلام دوستان
یه سوال دارم بنده اوایل ماه می یعنی یه ماه و نیم دیگه حدودا مصاحبه دارم و توی اون تاریخ شش ماه از زمان اکسپایر شدن پاسپورتم بیشتر نمیمونه . بنابراین باید فبل از مصاحبه پاسم رو عوض کنم. الان سوالم اینه که از اون جایی که تا دو هفته مونده به مصاحبه نمیشه زودتر توی سایت سفارت ثبت نام پست رو انجام داد و شناره پاسپورت رو هم در این ثبت نام میخواد من باید چکار کنم. یعنی اشکالی ایحاد نمیشه من پاسم رو عوض کنم و با پاسپورت جدید و البته شماره جدید اون ثبت نام کنم.؟در حالی که تو اطلاعات اولیه ثبت نام و تکمیل فرم ۲۶۰ شماره پاسپورت قبلی رو وارد کرده ام
لطفا اگر دوستان اطلاعی دارن کمکم کنن. موندم چکار کنم .اگه پاسم رو تا دو هفته به مصاحبه عوض نکنم تا این ثبت نام رو انحام بدم میترسم بعدش واسه گرفتن ویزا امارات و اومدن به مصاحبه پاس جدید دیر اماده بشه و به مشکل بخورم
کیس نامبر :۲۰۱۷as59xx
مشاهده :۳may
تکمیل فرم ۲۶۰:may9
کارنت شدن :march
دریافت نامه دوم :28march
مصاحبه :۲۴ may
نتیجه :ای پی
آپدیت ها : 25 26 29 می . 6 جون . 18 جولای . 10 . اگوست
کلییری 16 اگوست همسر 17 آگوست اور شدن همسر  .
23 اگوست اپ کیس اصلی ( خودم) . 5 سپتامبر کلییری
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-01 ساعت 16:09)mostafa2017 نوشته:  دوستان دو تا سوال:

1- محل مصاحبه من مالزی هستش اما در سایت ‎https://ais.usvisa-info.com‎ کشور مالزی وجود نداشت.

2- وقتی سعی میکنم در سایت سفارت مالزی که قسمتی برای رجیستر پیکآپ ویزا داره رجیستر کنم، قسمتی هست به اسم Priority Date. دوستان مطلع میدونند این چه تاریخی هستش؟ تا این قسمت هم تاریخش مشخص نشه اجازه رفتن به مرحله بعد رو نمیده.

سپاس

با سلام
دوست عزيز ثبت نام پيكاب ويزا براي سفارت هاي كه به زبان فارسي مصاحبه مي كنند به تازگي الزامي شده است ، (سفارت تركيه از سال ٢٠١٦ و سفارت هاي ابوظبي و ارمنستان در اواخر دوره قبل لاتاري ٢٠١٦) ، هنوز بعضي به از سفارت ها به اين پروسه پيكاب ويزا أضافه نشده اند.
شما از طريق ريجستر پيكاب ثبت نام كنيد.
اين گزينه به معني تاريخ قبلي است. دوست عزيز اگر تصوير اين قسمت در سايت پيوست كنيد بيشتر ميتوان راهنماي كرد.
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-01 ساعت 17:17)gogoli-boy نوشته:  

سپاس

با سلام
دوست عزيز ثبت نام پيكاب ويزا براي سفارت هاي كه به زبان فارسي مصاحبه مي كنند به تازگي الزامي شده است ، (سفارت تركيه از سال ٢٠١٦ و سفارت هاي ابوظبي و ارمنستان در اواخر دوره قبل لاتاري ٢٠١٦) ، هنوز بعضي به از سفارت ها به اين پروسه پيكاب ويزا أضافه نشده اند.
اين گزينه به معني تاريخ قبلي است. دوست عزيز اگر تصوير اين قسمت در سايت پيوست كنيد بيشتر ميتوان راهنماي كرد.
موفق باشيد.

ممنونم. درسته. سفارت امریکا تو مالزی اما پیکاپ ویزا رو داره و داخل سایت خودش باید پست رو رجیستر کنیم. این Priority Date هم مربوط به سایت سفارت در مالزی برای رجیستر پیکاپ ویزا هست که نمیدونم چه تاریخی هستش و تو عکس مشخصه. ولی در سایت https://ais.usvisa-info.com  اسم مالزی رو ندیدم.

[عکس: 3_31_2017_10_22_42_PM.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: Moh.Bahrami1989
(2017-04-01 ساعت 18:07)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 17:17)gogoli-boy نوشته:  

سپاس

با سلام
موفق باشيد.

ممنونم. درسته. سفارت آمریکا تو مالزی اما پیکاپ ویزا رو داره و داخل سایت خودش باید پست رو رجیستر کنیم. این Priority Date هم مربوط به سایت سفارت در مالزی برای رجیستر پیکاپ ویزا هست که نمیدونم چه تاریخی هستش و تو عکس مشخصه. ولی در سایت https://ais.usvisa-info.com  اسم مالزی رو ندیدم.

DS-260 ‎Confirmation Number‎شماره ای که پس از ثبت نهایی فرم DS-260 به شما اعلام می گردد.
Priority Date : تاریخ تکمیل فرم DS-260
Case ID : شماره کیس نامبر
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
(2017-04-01 ساعت 18:40)gogoli-boy نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 18:07)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 17:17)gogoli-boy نوشته:  با سلام
موفق باشيد.

ممنونم. درسته. سفارت آمریکا تو مالزی اما پیکاپ ویزا رو داره و داخل سایت خودش باید پست رو رجیستر کنیم. این Priority Date هم مربوط به سایت سفارت در مالزی برای رجیستر پیکاپ ویزا هست که نمیدونم چه تاریخی هستش و تو عکس مشخصه. ولی در سایت https://ais.usvisa-info.com  اسم مالزی رو ندیدم.

DS-260 ‎Confirmation Number‎شماره ای که پس از ثبت نهایی فرم DS-260 به شما اعلام می گردد.
Priority Date : تاریخ تکمیل فرم DS-260
Case ID : شماره کیس نامبر
موفق باشید.

سلام دوست عزیز
به نظر من شما با خود سفارت مکاتبه کنید راهنماییتون میکنند.
بهترین گزینه فکر کنم همین باشه
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
سلام
آیا ثبت نام در سایت ais.usvisa-info.com‎ بعد از نامه دوم هست یا قبلش؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-02 ساعت 10:51)alireza 86 نوشته:  سلام
آیا ثبت نام در سایت ais.usvisa-info.com‎  بعد از نامه دوم هست یا قبلش؟

سلام، بعد از نامه دوم که مکان و زمان مصاحبتون مشخص شده باشه
شماره کیس: ‎2017AS61xx‎
رویت نامه اول: 10 اکتبر ‎2016‎
ارسال فرم260: 16 اکتبر 2016
درخواست آنلاک: 06 مارچ 2017
سابمیت مجدد: 09 مارچ ‎2017‎
تعداد افراد کیس: تغییر از یک به دو نفر در زمان آنلاک به دلیل ازدواج
کارنت شدن: 9 مارچ ‎2017‎
دریافت نامه دوم:28 مارچ ‎2017‎
مصاحبه: 4 می 2017، ایروان(تغییر از آنکارا به ایروان)
نتیجه مصاحبه: AP
آپدیت :نفر اول 5<=== ، 8، 10 و 11 می------- 16 جون،10 و 17 جولای آپدیت با ایمیل (ایمیل=گل آفساید) و 26 جولای دوخطی
نفر دوم 5 و 11 می <=== دو خطی
کلیر شدن هر دو نفر 27 جولای
ارسال مدارک به پست ارمنستان 7 آگست
دریافت ویزا از پست ارمنستان 10 آگست
ورود به آمریکا 7 اکتبر 2017
الهی به امیدتو
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان در این صفحه کدام از گزینه ها باید انتخاب بشه؟!
I need to register an Immigrant Visa appointment
I have received a letter from the consular section with instructions to schedule an immigrant visa appointment.
I have received a letter from the consular section with instructions to register or schedule a K visa appointment.
I am a Returning Resident outside the U.S. for less than one year with an expired, lost or stolen permanent resident card
I am a Returning Resident outside the U.S. for longer than one year
I have received a letter to register or schedule a Diversity Lottery visa appointment

من بین گزینه اول و آخر موندم که کدوم درسته!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-02 ساعت 19:09)hadanin نوشته:  دوستان در این صفحه کدام از گزینه ها باید انتخاب بشه؟!
I have received a letter from the consular section with instructions to schedule an immigrant visa appointment.
I have received a letter from the consular section with instructions to register or schedule a K visa appointment.
I am a Returning Resident outside the U.S. for less than one year with an expired, lost or stolen permanent resident card
I have received a letter to register or schedule a Diversity Lottery visa appointment

گزینه دوم
بعد از گرفتن نامه دوم البته باید ثبت نام کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-02 ساعت 19:09)hadanin نوشته:  دوستان در این صفحه کدام از گزینه ها باید انتخاب بشه؟!

گزینه دوم برای ماست.
بعد از گرفتن نامه دوم البته باید ثبت نام کنید
(چون تاریخ مصاحبه موقع ثبتنام لازمه)
پاسخ
تشکر کنندگان:

سپاس

سلام.
من هم در حال تغییر محل مصاحبم از امارات به سیدنی هستم. تو اون سایت ais.usvisa-info.com هم استرالیا وجود نداره. تو دستورالعمل سایت سیدنی هم اصلا اسمی از این سایت نبود. فقط گفتند یک پاکت نامه 3kg Platinum/Express Post envelope با خودتون بیارید تا ویزا و پاسپورتو براتون پست کنیم.
منظورم اینه که مثلا من اگه عضو مهاجرسرا نبودم اصلا با اسم سایتی مثل ais.usvisa-info.com هم اشنا نشده بودم . میخوام نتیجه بگیرم که احتمالا ثبت نام تو این سایت برای همه اجباری نیست و بستگی داره کدوم سفارت مصاحبه انجام میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-03 ساعت 05:50)modichan نوشته:  

سپاس

سلام.
من هم در حال تغییر محل مصاحبم از امارات به سیدنی هستم. تو اون سایت ais.usvisa-info.com هم استرالیا وجود نداره. تو دستورالعمل سایت سیدنی هم اصلا اسمی از این سایت نبود. فقط گفتند یک پاکت نامه   3kg Platinum/Express Post envelope با خودتون بیارید تا ویزا و پاسپورتو براتون پست کنیم.
منظورم اینه که مثلا من اگه عضو مهاجرسرا نبودم اصلا با اسم سایتی مثل ais.usvisa-info.com هم اشنا نشده بودم . میخوام نتیجه بگیرم که احتمالا ثبت نام تو این سایت برای همه اجباری نیست و بستگی داره کدوم سفارت مصاحبه انجام میشه.

سلام.
من اینطور نتیجه گرفتم که در مورد ایران اون سایت درباره افرادی هست که در یکی از 3 کنسولگری آنکارا، ارمنستان و یا دبی ثبت نام میکنند. همچنین، برای باقی سفارت خونه ها، اون سفارت خونه هایی که خودشون توی سایتشون محل رجیستر برای پیکاپ ندارند رو اینجا یکجا جمع آوری کرده. حالا هر سفارت خونه ای که توی این سایت نیست حتمن خود سایت سفارت اون کشور به طور مستقیم هدایت میکنه به سایت رجسیتر پیکاپ.

در مورد شما، میتونم بپرسم وقتی میخواستین درون سایت رجسیتر کنین، قسمتی داشت که از شما Priority Date رو بپرسه؟ اگه آره، اون چه تاریخی هستش؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان