کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیکاپ پاسپورت | انتخاب شعبه پستی
(2017-04-03 ساعت 06:15)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 05:50)modichan نوشته:  
(2017-04-01 ساعت 16:09)mostafa2017 نوشته:  دوستان دو تا سوال:

1- محل مصاحبه من مالزی هستش اما در سایت ‎https://ais.usvisa-info.com‎ کشور مالزی وجود نداشت.

2- وقتی سعی میکنم در سایت سفارت مالزی که قسمتی برای رجیستر پیکآپ ویزا داره رجیستر کنم، قسمتی هست به اسم Priority Date. دوستان مطلع میدونند این چه تاریخی هستش؟ تا این قسمت هم تاریخش مشخص نشه اجازه رفتن به مرحله بعد رو نمیده.

سپاس

سلام.
من هم در حال تغییر محل مصاحبم از امارات به سیدنی هستم. تو اون سایت ais.usvisa-info.com هم استرالیا وجود نداره. تو دستورالعمل سایت سیدنی هم اصلا اسمی از این سایت نبود. فقط گفتند یک پاکت نامه   3kg Platinum/Express Post envelope با خودتون بیارید تا ویزا و پاسپورتو براتون پست کنیم.
منظورم اینه که مثلا من اگه عضو مهاجرسرا نبودم اصلا با اسم سایتی مثل ais.usvisa-info.com هم اشنا نشده بودم . میخوام نتیجه بگیرم که احتمالا ثبت نام تو این سایت برای همه اجباری نیست و بستگی داره کدوم سفارت مصاحبه انجام میشه.

سلام.
من اینطور نتیجه گرفتم که در مورد ایران اون سایت درباره افرادی هست که در یکی از 3 کنسولگری آنکارا، ارمنستان و یا دبی ثبت نام میکنند. همچنین، برای باقی سفارت خونه ها، اون سفارت خونه هایی که خودشون توی سایتشون محل رجیستر برای پیکاپ ندارند رو اینجا یکجا جمع آوری کرده. حالا هر سفارت خونه ای که توی این سایت نیست حتمن خود سایت سفارت اون کشور به طور مستقیم هدایت میکنه به سایت رجسیتر پیکاپ.

در مورد شما، میتونم بپرسم وقتی میخواستین درون سایت رجسیتر کنین، قسمتی داشت که از شما Priority Date رو بپرسه؟ اگه آره، اون چه تاریخی هستش؟

چرا برای من هم داره. منتها هنوز تاریخی ندادم. منتظرم کیسم منتقل بشه به سیدنی بعدش باهاشون مکاتبه کنم بپرسم منظورشون چیه چون فعلا ثبت نام من در حد یوزرنیم و پسورد هست. اگه شما از سفارتتون پرسیدید لطفا به من هم بگید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
(2017-04-03 ساعت 06:55)modichan نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 06:15)mostafa2017 نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 05:50)modichan نوشته:  سلام.
من هم در حال تغییر محل مصاحبم از امارات به سیدنی هستم. تو اون سایت ais.usvisa-info.com هم استرالیا وجود نداره. تو دستورالعمل سایت سیدنی هم اصلا اسمی از این سایت نبود. فقط گفتند یک پاکت نامه   3kg Platinum/Express Post envelope با خودتون بیارید تا ویزا و پاسپورتو براتون پست کنیم.
منظورم اینه که مثلا من اگه عضو مهاجرسرا نبودم اصلا با اسم سایتی مثل ais.usvisa-info.com هم اشنا نشده بودم . میخوام نتیجه بگیرم که احتمالا ثبت نام تو این سایت برای همه اجباری نیست و بستگی داره کدوم سفارت مصاحبه انجام میشه.

سلام.
من اینطور نتیجه گرفتم که در مورد ایران اون سایت درباره افرادی هست که در یکی از 3 کنسولگری آنکارا، ارمنستان و یا دبی ثبت نام میکنند. همچنین، برای باقی سفارت خونه ها، اون سفارت خونه هایی که خودشون توی سایتشون محل رجیستر برای پیکاپ ندارند رو اینجا یکجا جمع آوری کرده. حالا هر سفارت خونه ای که توی این سایت نیست حتمن خود سایت سفارت اون کشور به طور مستقیم هدایت میکنه به سایت رجسیتر پیکاپ.

در مورد شما، میتونم بپرسم وقتی میخواستین درون سایت رجسیتر کنین، قسمتی داشت که از شما Priority Date رو بپرسه؟ اگه آره، اون چه تاریخی هستش؟

چرا برای من هم داره. منتها هنوز تاریخی ندادم. منتظرم کیسم منتقل بشه به سیدنی بعدش باهاشون مکاتبه کنم بپرسم منظورشون چیه چون فعلا ثبت نام من در حد یوزرنیم و پسورد هست. اگه شما از سفارتتون پرسیدید لطفا به من هم بگید.

حتمن دوست عزیز.
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی از کارنتی های می (کیس نامبر5300 به بالا) سفارت ابوظبی تا کنون تونسته برای پیکاپ پستی ثبت نام کنه، هر چند در سایت ceac وضعیت من از ترنسفر به ready تغییر پیدا کرده ولی همچنان هنگام ثبت نام کیس نامبرم رو نمیشناسه.
ممنون
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-01 ساعت 12:09)houmanlimoo نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 21:10)farhhad نوشته:  سلام دوستان
من ثبت نام پستی که انجام میدم مرحله اخر میگه برای ملاقات اماده نیست.هنوز دیروز نامه دوم اومده.ایا طبیعیه؟
سلام
من امروز ثبت نام کردم، مشکلی پیش نیومد، مجددا امتحان کنید.

شماره کیس: ‎2017AS61xx‎
رویت نامه اول: 10 اکتبر ‎2016‎
ارسال فرم ‎260 : 16‎ اکتبر ‎2016‎
درخواست آنلاک و سابمیت مجدد: 09 مارچ ‎2017‎
تعداد افراد کیس: تغییر از یک به دو نفر
کارنت شدن: مارچ ‎2017‎
دریافت نامه دوم:28 مارچ ‎2017‎
مصاحبه: 4 می 2017، ایروان(تغییر از آنکارا به ایروان)

دوستان تجربه من شاید به درد بخوره
من تابحال ثبت نام رو بدون صفرهای قبل کیس نامبر انجام می دادم و پیغام قرار ملاقات اماده نیست می داد.ولی الان با صفرهای قبل عدد زدم و انجام شد.
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888

.pdf   انتخاب شعبه پستی.pdf (اندازه 558.63 KB / تعداد دانلود: 842) -->
.pdf   انتخاب شعبه پستی.pdf (اندازه 558.63 KB / تعداد دانلود: 842)

راهنمای تصویری انتخاب دفتر پستی (ابوظبی)
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، vanima
سلام دوستان، من چون پاسپورتم زیر ۵ ماه اعتبار داشت عوض کردم و الان تو Register شماره پاسپورت رو میخواد! الان موندم قدیمیه (همونی که تو Ds-260) وارد کردم رو بدم و یا جدیده؟! اگر جدید رو بدم میترسم با فرم هام نخونه و مشکل درست کنه و از یه طرف هم میترسم که اگر قدیمیه رو بدم اونجا بگن چرا شما که اون تایم پاسپورت جدید رو در اختیار داشتی شماره جدید رو وارد نکردی! خلاصه گیر کردم چیکار کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان برای Register کردن پست در سفارت آنکارا، تو قسمت Courier Details , شهر رو که آنکارا انتخاب میکنیم، district و Branch رو چی بهتره انتخاب کنیم؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-05 ساعت 18:32)hadanin نوشته:  سلام دوستان، من چون پاسپورتم زیر ۵ ماه اعتبار داشت عوض کردم و الان تو Register شماره پاسپورت رو میخواد! الان موندم قدیمیه (همونی که تو Ds-260) وارد کردم رو بدم و یا جدیده؟! اگر جدید رو بدم میترسم با فرم هام نخونه و مشکل درست کنه و از یه طرف هم میترسم که اگر قدیمیه رو بدم اونجا بگن چرا شما که اون تایم پاسپورت جدید رو در اختیار داشتی شماره جدید رو وارد نکردی! خلاصه گیر کردم چیکار کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون

سلام پاسپورت ما هم كمتر از ٦ ماه اعتبار داشت و تمديد كرديم تو همين فاصله هم رجيستر رو با پاس قبلي انجام داديم و موقع مصاحبه پاسپورت قديمي رو هم همراهتون بايد داشته باشيد اميد به خدا مشكلي نيست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-06 ساعت 02:08)مهرداد آريا نوشته:  
(2017-04-05 ساعت 18:32)hadanin نوشته:  سلام دوستان، من چون پاسپورتم زیر ۵ ماه اعتبار داشت عوض کردم و الان تو Register شماره پاسپورت رو میخواد! الان موندم قدیمیه (همونی که تو Ds-260) وارد کردم رو بدم و یا جدیده؟! اگر جدید رو بدم میترسم با فرم هام نخونه و مشکل درست کنه و از یه طرف هم میترسم که اگر قدیمیه رو بدم اونجا بگن چرا شما که اون تایم پاسپورت جدید رو در اختیار داشتی شماره جدید رو وارد نکردی! خلاصه گیر کردم چیکار کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون

سلام پاسپورت ما هم كمتر از ٦ ماه اعتبار داشت و تمديد كرديم تو همين فاصله هم رجيستر رو با پاس قبلي انجام داديم و موقع مصاحبه پاسپورت قديمي رو هم همراهتون بايد داشته باشيد اميد به خدا مشكلي نيست.

ممنون از پاسختون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-06 ساعت 00:54)hadanin نوشته:  دوستان برای Register کردن پست در سفارت آنکارا، تو قسمت Courier Details , شهر رو که آنکارا انتخاب میکنیم، district و Branch رو چی بهتره انتخاب کنیم؟!

بیشتر دوستان مرکز ینیشهیر رو انتخاب کردن که شنبه ها هم بازه

PTT - YENİŞEHİRPTT -ANK. MERKEZI

MITHATPASA
KÜLTÜR
ANKARA, ÇANKAYA, 06441
Turkey

Çalışma Saatleri M - F 8:30 am - 12:00 pm and 1:30 pm - 5:00 pm

من خودم پ ت ت کیزیلای که در خیابون ازمیر دو بود رو انتخاب کردم.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2017-04-06 ساعت 10:18)Sudeh نوشته:  
(2017-04-06 ساعت 00:54)hadanin نوشته:  دوستان برای Register کردن پست در سفارت آنکارا، تو قسمت Courier Details , شهر رو که آنکارا انتخاب میکنیم، district و Branch رو چی بهتره انتخاب کنیم؟!

بیشتر دوستان مرکز ینیشهیر رو انتخاب کردن که حمعه ها هم بازه

MITHATPASA
KÜLTÜR
ANKARA, ÇANKAYA, 06441
Turkey

ممنون پس فرقی نمیکنه چی انتخاب کنیم فقط باید نزدیک محل اقامت باشه و از نظر روزهای کاری مناسب باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007
(2017-04-06 ساعت 16:31)hadanin نوشته:  
(2017-04-06 ساعت 10:18)Sudeh نوشته:  

بیشتر دوستان مرکز ینیشهیر رو انتخاب کردن که حمعه ها هم بازه

MITHATPASA
KÜLTÜR
ANKARA, ÇANKAYA, 06441
Turkey

ممنون پس فرقی نمیکنه چی انتخاب کنیم فقط باید نزدیک محل اقامت باشه و از نظر روزهای کاری مناسب باشه.

خواهش میکنم. بله بستگی داره کجا هستین. البته منظورم این بود شنبه ها هم بازه. اشتباه نوشتم جمعه. اصلاحش کردم.
من که دیدم اینجا بچه ها ینی شهیر رو انتخاب میکنن. میتونین باز از کسایی که مستقیم از این پستخونه گرفتن پرس و جو کنین بعد انتخاب کنین. چون بعدش تغییر بدین دنگ و فنگ داره. خود usvisa توصیه میکنه جایی رو انتخاب کنین که تغییر ندین.
اگر قصد پیکاپ دارین هم باید پستخونه مرکزی رو انتخاب کنید. ما بعد از اینکه با آژانس ایران آنکارا صحبت کردیم گفتن اگر جز پستخونه مرکزی پستخونه دیگه ای باشه هزینه اضافه دریافت میکنیم.
اگر قصد دارین پیکاپ کنین با آژانسی که وکالت میدین بهش هماهنگ کنین.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
میشه لطفا میشه فایل پیکاپ برای ارمنستان هم بگذارید؟
به کدام آژانس معتبر مراجعه کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان
بنده 9 می در ابو ظبی مصاحبه دارم وچند سوال دارم :
1- انتخاب nmc در دبی یا ابوظبی بستگی به خودمون داره یا نه ، در صورتیکه به انتخاب خودمونه کدام پیشنهاد میدهید؟
2- ثبت نام شعبه پستی آیا پیش فرض دارد یا خودمان بایستی آدرس پستی داشته باشیم ؟
3- شماره تلفن کسی را در دبی دارید کمک کنه؟
4- کسی در 9 می وقت مصاحبه دارد با هم هماهنگی داشته باشیم ؟
لطف میکنید راهنمایی کنید. ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان به نظرتون ميشه ويزاي يكضرب رو تحويل پست بدن؟
ده روز زياده
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان