کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیکاپ پاسپورت | انتخاب شعبه پستی
(2016-10-25 ساعت 21:17)jozi نوشته:  سلام به همه دوستان
من در قسمت رجیستر برای پست بعد از مرحله انتخاب دفتر پستی و زمانی که تاریخ مصاحبه رو نشون میده رسیدم. راستش ساعت و روز و ماه تاریخ مصاحبه درست هست ولی سال رو زده 2020، می خواستم بدونم این جریانش چیه؟ آیا دوستان کس دیگه ای هم بوده که این مسئله براش پیش اومده باشه؟

ممنون از همه عزیزان و به آرزوی ویزا یکضرب برای همه

برای من هم به همین صورته. روز و ماه و ساعت درسته اما سال روز زده 2020.
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 12:48)afshin14753 نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 21:17)jozi نوشته:  سلام به همه دوستان
من در قسمت رجیستر برای پست بعد از مرحله انتخاب دفتر پستی و زمانی که تاریخ مصاحبه رو نشون میده رسیدم. راستش ساعت و روز و ماه تاریخ مصاحبه درست هست ولی سال رو زده 2020، می خواستم بدونم این جریانش چیه؟ آیا دوستان کس دیگه ای هم بوده که این مسئله براش پیش اومده باشه؟

ممنون از همه عزیزان و به آرزوی ویزا یکضرب برای همه

برای من هم به همین صورته. روز و ماه و ساعت درسته اما سال روز زده 2020.

دوست عزیز من یک ایمیل زدم به این آدرس:
esee_contactus+ae+info+fa@visaops.net
و مشکل رو توضیح دادم. ظرف 4 تا 5 روز جواب داده و اصلاح کردن، فقط با ایمیلتون یک نسخه از دعوتنامه رو هم پیوست کنید.
شاد و موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
Guidelines to Register an IV Appointment.

• Please visit website : www.usvisa-info.com to create applicant profile and register interview appointment.
• Select option “Immigrant Visa Applicant”
• Click option 1 “Register”
• Select respective condition applies to your case and click continue.
• Enter user details to create account.
• Select relevant IV service and click “Continue”
• Enter applicant details to create profile.
• Select delivery location from where you want to collect your document / passports after processing.
• System will register scheduled interview appointment as mentioned in letter received from NVC / KCC / Embassy.
• Take print out of appointment confirmation email to bring along at the time of interview.

Process to Courier- in Passports / Documents.
• Please follow below steps if you are instructed to submit Passport / documents to Embassy.
• Sign-in into your account on website: www.usvisa-info.com
• Select option “Consular section instructed me to send more documents “, follow next steps to generate Courier-In Authorization receipt.
• Please click on option “View Courier-In Receipt” and take print out of Courier-In Receipt to submit along with your passport at Empost.

To know more about Document Visa Services and procedure to collect passport, please visit website: https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv/inf...on/courier
شماره کیس: ‎2017AS18XX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ 2016  
تعداد افراد کیس:            3- همسر و فرزند 11 ساله
کنسولگری:                  آنکارا - تغيير به ابوظبي توسط KCC
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ 2016
کارنت شدن کیس:         ‎20 آگوست ‎ 2016
تاریخ دریافت نامه دوم:    21 سپتامبر ‎ 2016
تاریخ مديكال:                 14 نوامبر ‎ 2016
تاریخ مصاحبه:               20 نوامبر ‎ 2016
تاريخ آپديت:                  21 نوامبر (سايت سفارت) - 29 نوامبر(سايت سيس)- ‎14 فوريه (سايت سيس)‎ -  20 فوريه (سايت ‎CSEA)‎- 26 فوريه (سايت سيس)- 27 فوريه (سايت سيس) - 27 اپريل (سايت سيس، به دليل ارسال ايميل)
نتیجه:                          AP
✈مقصد:                     شايد ميشيگان
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، MOZHDEHHHHHH

.pdf   Register IV screen shots .pdf (اندازه 387.29 KB / تعداد دانلود: 488) -->
.pdf   Register IV screen shots .pdf (اندازه 387.29 KB / تعداد دانلود: 488)
.pdf   Instructions on how to Send Documents.pdf (اندازه 344.41 KB / تعداد دانلود: 700) -->
.pdf   Instructions on how to Send Documents.pdf (اندازه 344.41 KB / تعداد دانلود: 700)
Guidelines to Register an IV Appointment.

• Please visit website : www.usvisa-info.com to create applicant profile and register interview appointment.
• Select option “Immigrant Visa Applicant”
• Click  option 1 “Register”
• Select respective condition applies to your case and click continue.
• Enter user details to create account.
• Select relevant IV service and click “Continue”
• Enter applicant details to create profile.
• Select delivery location from where you want to collect your document / passports after processing.
• System will register scheduled interview appointment as mentioned in letter received from NVC / KCC / Embassy.
• Take print out of appointment confirmation email to bring along at the time of interview.

Process to Courier- in Passports / Documents.
• Please follow below steps if you are instructed to submit Passport / documents to Embassy.
• Sign-in into your account on website: www.usvisa-info.com
• Select option “Consular section instructed me to send more documents “, follow next steps to generate Courier-In Authorization receipt.
• Please click on option “View Courier-In Receipt” and take print out of Courier-In Receipt to submit along with your passport at Empost.

To know more about Document Visa Services and procedure to collect passport, please visit website: https://ais.usvisa-info.com/en-ae/iv/inf...on/courier
[/quote]
شماره کیس: ‎2017AS18XX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ 2016  
تعداد افراد کیس:            3- همسر و فرزند 11 ساله
کنسولگری:                  آنکارا - تغيير به ابوظبي توسط KCC
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ 2016
کارنت شدن کیس:         ‎20 آگوست ‎ 2016
تاریخ دریافت نامه دوم:    21 سپتامبر ‎ 2016
تاریخ مديكال:                 14 نوامبر ‎ 2016
تاریخ مصاحبه:               20 نوامبر ‎ 2016
تاريخ آپديت:                  21 نوامبر (سايت سفارت) - 29 نوامبر(سايت سيس)- ‎14 فوريه (سايت سيس)‎ -  20 فوريه (سايت ‎CSEA)‎- 26 فوريه (سايت سيس)- 27 فوريه (سايت سيس) - 27 اپريل (سايت سيس، به دليل ارسال ايميل)
نتیجه:                          AP
✈مقصد:                     شايد ميشيگان
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، MOZHDEHHHHHH
متشکر و ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 00:26)mkb نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 00:17)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 00:08)mkb نوشته:  خیلی ممنون از جوابتون .ببخشید پسرم از آدرس دیگری رفته حالا که من می خوام مسیر شمارو برم میگه این آدرس ایمیل قبلا تعریف شده برای پسرم نیز میگه شماره فرم ds160  رو بنویس ، حالا به نظر شما باید چکار کنیم ؟

خب در این مورد دیگه تجربه ای ندارم.. ولی شما الان این مراحل رو رفتید تو این سایت در حقیقت فقط یه اکانت ساختید که احتمالا فرقی هم نمیکنه که بخواید برای ویزای مهاجرتی اقدام کنید یا غیرمهاجرتی.. باید بتونید ساین این کنید و برید تو بخش ویزاهای مهاجرتی و بقیه کارها رو بکنید.
تو این آدرس https://ais.usvisa-info.com/en-tr/iv fi به جای رجیستر کانتینیو رو بزنید و ساین این کنید ببینید میذاره بقیه مراحل رو جلو برید؟

تا یه جاهایی الان جلو رفتم فقط شماره تلفنی که میخواد شماره تلفن خودمونه که باید بدیم ؟ توی قسمت سوال زیر
شماره تلفن اصلی*
اطمینان حاصل نمایید شماره کشور مورد نظرتان برای درخواست ویزا را درست شماره گیری نموده اید.(مثال: کد کشور- شهر و شماره)

سلام
شمابرای سوال "شماره کشور مورد نظرتان برای درخواست ویزا را درست شماره گیری نموده اید.(مثال: کد کشور- شهر و شماره)" چی نوشتین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-04 ساعت 15:40)m0na نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 00:26)mkb نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 00:17)TiredAdmin نوشته:  خب در این مورد دیگه تجربه ای ندارم.. ولی شما الان این مراحل رو رفتید تو این سایت در حقیقت فقط یه اکانت ساختید که احتمالا فرقی هم نمیکنه که بخواید برای ویزای مهاجرتی اقدام کنید یا غیرمهاجرتی.. باید بتونید ساین این کنید و برید تو بخش ویزاهای مهاجرتی و بقیه کارها رو بکنید.
تو این آدرس https://ais.usvisa-info.com/en-tr/iv fi به جای رجیستر کانتینیو رو بزنید و ساین این کنید ببینید میذاره بقیه مراحل رو جلو برید؟

تا یه جاهایی الان جلو رفتم فقط شماره تلفنی که میخواد شماره تلفن خودمونه که باید بدیم ؟ توی قسمت سوال زیر
شماره تلفن اصلی*
اطمینان حاصل نمایید شماره کشور مورد نظرتان برای درخواست ویزا را درست شماره گیری نموده اید.(مثال: کد کشور- شهر و شماره)

سلام
شمابرای سوال "شماره کشور مورد نظرتان برای درخواست ویزا را درست شماره گیری نموده اید.(مثال: کد کشور- شهر و شماره)" چی نوشتین؟

من موبایلم رو زدم ولی اصولش اینه که شماره ی کشور میزبان داده شه که خب البته ما نداریم تا نرسیم اونجا Big Grin میتونید صبر کنید و اونجا تکمیلش کنید ولی کلا چیز خاصی نباید باشه. فکر کنم میشه بعدا هم ادیتش کرد و شماره ی هتل رو گذاشت ولی فکر کنم دوستانی که تا الان رفتن شماره ی موبایل گذاشتن و مشکلی نبوده
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: m0na ، MOZHDEHHHHHH
سلام دوستان وقت بخیر

من برای یکی‌ از دوستام که کلیر شده می‌خوام ادارهٔ پست مشخص کنم زمانی‌ که وارد میشم و از اول رجیستر می‌کنم تاریخ مصاحبه و همه چیز رو همون تاریخ مصاحبهٔ قدیمی‌ می‌زنه می‌شه راهنمایی کنید ؟

دیدم یکی‌ از دوستان نوشته باید ایمیل بزنم بهشون که درستش کنن ، می‌خوام ببینم مشکله من همین هست یا دارم اشتباه فرم رو پر می‌کنم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستان کسی نیست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-11 ساعت 11:57)OXyGeNziX نوشته:  از دوستان کسی نیست ؟

سلام
لطف کنید امضاء خودتون رو تکمیل کنید
و مشخصات دوستتون رو بفرمائید ( سفارت ، زمان کلیر ،....)
حتما دوستان بهتر می تونن کمک کنند .
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

جا داره که اینجا بعد از تشکر از پروردگار از KAVEH عزیز ( مدیر فنی ) تشکر کنم که با راهنمایی هاشون باعث شدن من با آرامش کامل بتونم مصاحبه رو انجام بدم و تمامی این چند ماه رو از زمان ثبت نام در این سایت تا روز مصاحبه ( حتی بعد از مصاحبه ) تونستم با آرامش مراحل رو طی کنم .

و همچنین خوشحالم که تونستم تو این مدّت دوستان خوبی پیدا کنم .

در پناه خدا
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993 ، alonak ، m0na ، MOZHDEHHHHHH
سلام من قبلا ثبت نام کردم در اون سایت ais.usvisa الان که وارد میشم آیا باید گزینه "باید یه قرار مصاحبه ویزای مهاجرتی را ثبت کنم" انتخاب کنم؟؟ غیر ازمشخصات پاسپورت شماره پرونده میخواد کدوم شماره رو باید وارد کنیم؟
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام بعد از مرحله ی دو ی صفحه باز میشه که چنتا گزینه داره کدومو باید انتخاب کنیم؟باید یک قرار مصاحبه ویزای مهاجرتی را ثبت کنم یا گزینه ی ما نامه ی حاوی دستورالعمل برنامه ریزی برای ملاقات از طرف بخش کنسولی دریافت کرده ایم رو انتخاب کنیم؟ دوستان لطفا جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-28 ساعت 00:10)Reihaneh 1210 نوشته:  با سلام بعد از مرحله ی دو ی صفحه باز میشه که چنتا گزینه داره کدومو باید انتخاب کنیم؟باید یک قرار مصاحبه ویزای مهاجرتی را ثبت کنم یا گزینه ی ما نامه ی حاوی دستورالعمل برنامه ریزی برای ملاقات از طرف بخش کنسولی دریافت کرده ایم رو انتخاب کنیم؟ دوستان لطفا جواب بدین

با سلام
بعد از كليك بر روي ثبت، در مرحله بعد بر روي گزينه من تاريخ وقت مصاحبه كنسولي را از مركز ملي ويزا (NVC), مركز كنسولي كنتاكي يا بخش كنسولي دريافت كرده ام و به من گفته شده است قرار مصاحبه خود را در سايت كنم
در مرحله بعد نام و نام خانوادگي (طبق پاسپورت) ايميل و تكرار ايميل و رمز عبور و تكرار رمز عبور و بعد كد امنيتي را وارد مي كنيد و وارد مرحله بعد مي شويد
در مرحله بعد گزينه ما نامه اي حاوي دستورالعمل برنامه ريزي براي ملاقات از طرف بخش كنسولي دريافت كرده ايم.
در مرحله بعد اطلاعات دقيق خود را بر طبق پاسپورت وارد مي كنيد و حساب كاربري خود را ايجاد مي كنيد.
اگر كيس شما داراي زير مجموعه هست در مرحله بعد گزينه إيجاد متقاضي را كليك مي كنيد در غير اين صورت كليد ادامه را مي نزيد و ثبت نام را تكميل مي كنيد
در مرحله بعد محل پست را انتخاب مي كنيد و از پايين صفحه زبان را به زبان انگليسي تغيير مي دهيد و برگه انتخاب محل پيك را پرينت مي كنيد.
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، m0na ، MOZHDEHHHHHH ، س.ح
سلام
دوستان بازه زمانی ثبت نام در سایت ‎ais.usvisa-info.com چه زمانی باید باشه ؟
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان