کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیکاپ پاسپورت | انتخاب شعبه پستی
سلام به همگی بچه ها.ما ۱۴مارچ مصاحبه داشتیم ایروان.بخاطر کمبود وقت روز قبل از مصاحبه رفتیم مدیکال.روز مصاحبه موقع تحویل مدارک سوالات زیادی پرسید.مصاحبمونم خیلی طول کشید.همسرم که خانه داره ویزای یکضرب گرفت که جمعه به پست نرسید.ایشالا دوشنبه میگیریم.توی سایت issued شده.منم بخاطر کارم که خصوصی نفتیه ap شدم.
همزمان با ایشو شدن ویزای همسرم،یه ایمیل برامن امد از سفارت که درخواست کرده ادرس شبکه های اجتماعی و cv وجواب چنتا سوالو بفرستم(احتمالا با ایمیل.چون noreply نبود)میخاستم نظرتونو بدونم؟
CN:2017AS3500~4000
MEMBERS:2
DS260:AUG
EMBASSY:YEREVAN
2NDL:JAN
INTERVIEW:14 MARCH
RESULT:برنده اصلی همسرم-ویزای یکضرب
خودمAP
شرایط:شغل خصوصی-مربوط به نفت وگاز-سربازی معاف
دریافت ایمیل6 سوالی وارسال سریع پاسخ
اپدیتها:21 مارچ-4 می
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2017-03-18 ساعت 19:42)BAFFLE نوشته:  سلام به همگی بچه ها.ما ۱۴مارچ مصاحبه داشتیم ایروان.بخاطر کمبود وقت روز قبل از مصاحبه رفتیم مدیکال.روز مصاحبه موقع تحویل مدارک سوالات زیادی پرسید.مصاحبمونم خیلی طول کشید.همسرم که خانه داره ویزای یکضرب گرفت که جمعه به پست نرسید.ایشالا دوشنبه میگیریم.توی سایت issued شده.منم بخاطر کارم که خصوصی نفتیه ap شدم.
همزمان با ایشو شدن ویزای همسرم،یه ایمیل برامن امد از سفارت که درخواست کرده ادرس شبکه های اجتماعی و cv وجواب چنتا سوالو بفرستم(احتمالا با ایمیل.چون noreply نبود)میخاستم نظرتونو بدونم؟

سلام افیسر به من گفت فردا واست ایمیا میاد زود جواب بده بهتون پیام خصوصی دادم
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-18 ساعت 01:39)شوفا نوشته:  سلام دوستان
من برأي ويزايk1 اقدام كرده ام و ٢٤ فوريه مصاحبه داشتم ارمنستان و گفتند مدارك كامله و منتظر پروسه اداري بمانيد،امروز إيميل زدن كه صفحه مربوط به پيك را پرينت بگيريد و با ساير مدارك ( پاسپورت وپاسپورت قديمي كه مسافرتهاي بين المللي مشخص باشه و عكس و ..) در زمان مصاحبه همراه داشته باشم، اين يعني چي؟ من كه مصاحبه دادم. الان بايد چكار كنم؟

میتونین بهشون ایمیل بزنین و بگین که مصاحبه شدین و بهتون بیشتر توضیح بدن.
من هم برام سواله بعد از کلیر شدن باز باید مصاحبه رفت یا نه.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 21:10)farhhad نوشته:  سلام دوستان
من ثبت نام پستی که انجام میدم مرحله اخر میگه برای ملاقات اماده نیست.هنوز دیروز نامه دوم اومده.ایا طبیعیه؟
با سلام
دوست عزيز ١ الي ٢ هفته مانده به زمان مصاحبه مراحل ثبت نام انجام دهيد.
اگر آن زمان مجددا ( قرار ملاقات شما قابل شناسايي نيست) اين مراحل را انجام دهيد.

موقع ثبت نام در c‎sc‎ وقتی پیغام داد کیس آماده نیست بايد با ایمیلی مورد اشکال رو اعلام کنیم به این آدرس ایمیل بزنيد :
‎esee_contactus+tr+ivcasenumber+fa@visaops.net‎
متن ايميل:
‎Case Number:‎
‎Name:...........‎
Date ‎of birth.............‎
Foreign ‎State Chargeability: IRAN‎

‎Dear Sir/Madam,‎

‎My interview is scheduled for August in ........ I have tried to designate a post office on CSC website, but it is not possible since my case status is: "IN TRANSIT". Considering that I must send the post office registration receipt along with my other documents to US embassy as soon as , I would really appreciate if you kindly consider solving this matter.‎
Regards,
‎.................‎
در جواب از اين آدرس این ایمیل ‎: info@gssvisa.zendesk.com‎ براي پاسخگويي به این شکل براي شما ارسال مي شود :

‎# Please type your reply above this line #‎
Your ‎request (#.................) has been deemed solved. To reopen, reply to this email or follow the link below:‎
http://gssvisa.zendesk.com/requests/.................
‎The Contact Desk Support Team (U.S Visa and Consular Services)‎

‎Jul 11, 3:19 PM EDT‎

‎Dear Applicant,‎

‎Your case number has been loaded to the system and is good to schedule appointment as well as registering for courier services.‎

‎Best regards,‎
The ‎Contact Desk Support Team‎

و وقتی لینکش رو باز می كنيد صفحه ای میاد ‎: https://gssvisa.zendesk.com
و ایمیل و پسورد از شما می خواهد بعد از اتمام اين مراحل به سايت باز مي گرديد و مراحل را مجددا انجام مي دهيد و ثبت نام را كامل مي كنيد.
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: farhhad ، Ebrahimikia
سلام. آیا ثبت نام تو سایت ‎ais.usvisa-info.com‎ برای همه سفارتها میبایست انجام بشه؟
کیس من لاتاری هست و تازه کارنت شدم . فعلا زمان مصاحبه اواسط می در سفارت ابوظبی هست ، منتها دارم مکاتبه میکنم جهت تغییر محل مصاحبه به سیدنی. چکار باید بکنم؟ الان ثبت نام کنم؟ سفارت رو کدوم انتخاب کنم؟ اگه با تغییر محل مصاحبه موافقت بشه آیا اصلا لازمه تو لون سایت ‎ais.usvisa-info.com‎ ثبت نام کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-30 ساعت 08:13)modichan نوشته:  سلام. آیا ثبت نام تو سایت ‎ais.usvisa-info.com‎ برای همه سفارتها میبایست انجام بشه؟
کیس من لاتاری هست و تازه کارنت شدم . فعلا زمان مصاحبه اواسط می در سفارت ابوظبی هست ، منتها دارم مکاتبه میکنم جهت تغییر محل مصاحبه به سیدنی. چکار باید بکنم؟ الان ثبت نام کنم؟ سفارت رو کدوم انتخاب کنم؟ اگه با تغییر محل مصاحبه موافقت بشه آیا اصلا لازمه تو لون سایت ‎ais.usvisa-info.com‎ ثبت نام کرد؟

با سلام
بله براي همه سفارت ها.
براي تغيير محل مصاحبه بايد با سفارت محل مصاحبه كه در نامه دوم تعيين شده مكاتبه كنيد.
دوست عزيز اگر تغيير محل مصاحبه ضروري نيست ، انجام ندهيد به دليل اينكه امكان ديرتر به مصاحبه رسيدن شما وجود دارد.
براي ثبت نام در سايت مشتريان سفارت حتي يك روز مانده به زمان مصاحبه امكان پذير است.
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: modichan ، Ebrahimikia
(2017-03-30 ساعت 10:58)gogoli-boy نوشته:  
(2017-03-30 ساعت 08:13)modichan نوشته:  سلام. آیا ثبت نام تو سایت ‎ais.usvisa-info.com‎ برای همه سفارتها میبایست انجام بشه؟

با سلام
بله براي همه سفارت ها.
براي تغيير محل مصاحبه بايد با سفارت محل مصاحبه كه در نامه دوم تعيين شده مكاتبه كنيد.
دوست عزيز اگر تغيير محل مصاحبه ضروري نيست ، انجام ندهيد به دليل اينكه امكان ديرتر به مصاحبه رسيدن شما وجود دارد.
براي ثبت نام در سايت مشتريان سفارت حتي يك روز مانده به زمان مصاحبه امكان پذير است.
موفق باشيد.

ممنون از پاسختون.
متاسفانه یجورایی مجبورم محل مصاحبه رو عوض کنم.
سایت سفارت ابوظبی رو چک کردم، گفته بود اگه میخواهید محل مصاحبه رو از ابوظبی به جای دیگه منتقل کنید باید با سفارت محل مورد نظرتون مکاتبه کنید تا اونا رسما درخواست کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-30 ساعت 11:10)modichan نوشته:  
(2017-03-30 ساعت 10:58)gogoli-boy نوشته:  

با سلام
بله براي همه سفارت ها.
موفق باشيد.

ممنون از پاسختون.
سایت سفارت ابوظبی رو چک کردم،  گفته بود اگه میخواهید محل مصاحبه رو از ابوظبی به جای دیگه منتقل کنید باید با سفارت محل مورد نظرتون مکاتبه کنید تا اونا رسما درخواست کنند.
خواهش دوست عزيز
شما با سفارت از طريق ايميل يك مكاتبه انجام دهيد، تا به صورت قطعي يك مكاتبه داشته باشيد ، و يك سند از طريق مكاتبه داشته باشيد ، بعد با سفارت سيدي هم مكاتبه كنيد.
دوست عزيز اين مراحل هر چه سريعتر انجام دهيد.
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: modichan
(2017-03-30 ساعت 11:24)gogoli-boy نوشته:  
(2017-03-30 ساعت 11:10)modichan نوشته:  
(2017-03-30 ساعت 10:58)gogoli-boy نوشته:  با سلام
بله براي همه سفارت ها.
موفق باشيد.

ممنون از پاسختون.
سایت سفارت ابوظبی رو چک کردم،  گفته بود اگه میخواهید محل مصاحبه رو از ابوظبی به جای دیگه منتقل کنید باید با سفارت محل مورد نظرتون مکاتبه کنید تا اونا رسما درخواست کنند.
خواهش دوست عزيز
شما با سفارت از طريق ايميل يك مكاتبه انجام دهيد، تا به صورت قطعي يك مكاتبه داشته باشيد ،  و يك سند از طريق مكاتبه داشته باشيد ، بعد با سفارت سيدي هم مكاتبه كنيد.
موفق باشيد.

ایمیلی تو سایت سفارت ابوظبی پیدا نکردم فقط یکجا یه صفحه ای بود جهت نوشتن و ارسال درخواستها که همین الان پر کردم و فرستادمش. به سفارت سیدنی هم ایمیل زدم.
یادمه بچه ها میگفتند یه شماره ای هست که میشه با اسکایپ با سفارت ابوظبی تماس گرفت ولی پیداش نکردم. ایمیلی یا شماره تماسی از سفارت ابوظبی دارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-30 ساعت 12:04)modichan نوشته:  
(2017-03-30 ساعت 11:24)gogoli-boy نوشته:  
(2017-03-30 ساعت 11:10)modichan نوشته:  ممنون از پاسختون.
خواهش دوست عزيز
شما با سفارت از طريق ايميل يك مكاتبه انجام دهيد، تا به صورت قطعي يك مكاتبه داشته باشيد ،  و يك سند از طريق مكاتبه داشته باشيد ، بعد با سفارت سيدي هم مكاتبه كنيد.
موفق باشيد.

ایمیلی تو سایت سفارت ابوظبی پیدا نکردم فقط یکجا یه صفحه ای بود جهت نوشتن و ارسال درخواستها که  همین الان پر کردم و فرستادمش. به سفارت سیدنی هم ایمیل زدم.
یادمه بچه ها میگفتند یه شماره ای هست که میشه با اسکایپ با سفارت ابوظبی تماس گرفت ولی پیداش نکردم. ایمیلی یا شماره تماسی از سفارت ابوظبی دارید؟
آدرس سایت سفارت US در ابوظبي
http://www.abudhabiivo.net
از اینجا میتوانید با سفارت US در ابوظبی مکاتبه کنید:
‎http://www.abudhabiivo.net/contactus.aspx
در اين قسمت نوع درخواست خود را مشخص مي كنيد ، براي تغيير مكان مصاحبه بايد گزينه I need to change the location of my interview‎
را بايد انتخاب كنيد و در صفحه بعد مشخصات كيس خود و دليل درخواست را انجام مي دهيد.
Immigrant ‎Visa Unit‎
Embassy ‎of the United States of America‎
P.O. ‎Box 4009‎
Abu ‎Dhabi, UAE‎
Telephone: ‎+971-2-414-2200
پاسخ
تشکر کنندگان: modichan
سلام دوستان من یه سوال داشتم من تو ترکیه انکارا بردم مدارکمو پست هیچکدوم انگلیسی بلد نبودن گفت که تو قسمت فرستنده ادرس خودت بنویس و تو قسمت گیرنده ادرس سفارت امریکارو میخوام بدونم مگه مدارک نمیره پست از سفارت ادرس فرستنده چرا باید هتل بنویسم؟
Cr1
مصاحبه ۲۳ feb
Ankara
نقص مدرک رزومه ??برای ویزای ازدواج
اپدیت سایت سیس ۲۳ ۲۸ ۱ ۲ ۱۶ ۲۰ ۲۲ ۲۴
استتوس ceac ready در ۲۴ مارچ
هنوز ایمیل انکارا نیومده ایشالا تو هفته اینده ویزا ☺️ به امید خوشحال شدن همه کسایی که سایت ceac چک میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-30 ساعت 16:56)saba rad نوشته:  سلام دوستان من یه سوال داشتم من تو ترکیه انکارا بردم مدارکمو پست هیچکدوم انگلیسی بلد نبودن گفت که تو قسمت فرستنده ادرس خودت بنویس و تو قسمت گیرنده ادرس سفارت آمریکارو  میخوام بدونم  مگه مدارک نمیره پست از سفارت ادرس فرستنده چرا باید هتل بنویسم؟

شما هر بسته ای هر جا بفرستین باید آدرس فرستنده هم باشه. برای سفارت هم همینطوره دیگه.
روز مصاحبه هم میپرسن تو آنکارا کجا هستین. از ما تو سفارت شماره اتاقمونم گرفتن.
F3
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان محل مصاحبه من مالزی هستش اما در سایت https://ais.usvisa-info.com کشور مالزی وجود نداشت!!!
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Moh.Bahrami1989
(2017-03-31 ساعت 19:58)mostafa2017 نوشته:  دوستان محل مصاحبه من مالزی هستش اما در سایت https://ais.usvisa-info.com کشور مالزی وجود نداشت!!!

جالبه اصلا از آسیا نیست چیزی. همه کشورهای اروپایی هم نیستن!
F3
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 21:10)farhhad نوشته:  سلام دوستان
من ثبت نام پستی که انجام میدم مرحله اخر میگه برای ملاقات اماده نیست.هنوز دیروز نامه دوم اومده.ایا طبیعیه؟
سلام
من امروز ثبت نام کردم، مشکلی پیش نیومد، مجددا امتحان کنید.

شماره کیس: ‎2017AS61xx‎
رویت نامه اول: 10 اکتبر ‎2016‎
ارسال فرم ‎260 : 16‎ اکتبر ‎2016‎
درخواست آنلاک و سابمیت مجدد: 09 مارچ ‎2017‎
تعداد افراد کیس: تغییر از یک به دو نفر
کارنت شدن: مارچ ‎2017‎
دریافت نامه دوم:28 مارچ ‎2017‎
مصاحبه: 4 می 2017، ایروان(تغییر از آنکارا به ایروان)
پاسخ
تشکر کنندگان: farhhad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان