کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر وضعیت ساکنان آمریکا (Adjustment of Status)
ممنون از محبت اتون؛ ظاهرا برای کاربران جدید یه مدت طول میکشد که ارسال نمایش داده شود؛ من هم این مشکل را دارم...براتون همین جا ایمیلم را میگذارم..اگر لطف کنید از این طریق با هم در تماس باشیم ..شاید کمک بیشتری شامل حال هر دو ما بشود.
با تشکر
‎kttm787@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-02 ساعت 11:50)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-06-30 ساعت 11:31)ktt نوشته:  دوست عزیز :مهر۲۰۱۷
من هم مثل شما ساکن آمریکا هستم...و هنوز هیچ ایمیلی دریافت نکرده ام: ممکن است ازتون خواهش کنم ،،ایمیلی را که دریافت کرده اید؛ با حذف مشخصات شخصی اتان برای دیگر دوستان اینجا کپی کنید.
با یه دنیا مهر

دوست عزيز من پاسخ شما رو ديروز دادم ولي نمي دونم چرا مديريت بررسي نكرده يا صلاح نديده كه روي سايت باشه به هر حال بي ادبي نباشه

ممنون از محبت اتون؛ ظاهرا برای کاربران جدید یه مدت طول میکشد که ارسال نمایش داده شود؛ من هم این مشکل را دارم...براتون همین جا ایمیلم را میگذارم..اگر لطف کنید از این طریق با هم در تماس باشیم ..شاید کمک بیشتری شامل حال هر دو ما بشود.
با تشکر
‎kttm787@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-02 ساعت 09:12)مهر٢٠١٧ نوشته:  معمولا اين پروسه براي افرادي كه امريكا حضور دارن چند ماه زمان ميبره؟
این طور که من جدول های مربوط به سوال های گذشته را چک کردن. اگر یک ماه و نیم بعد از کارنت شدن شروع کنید. تا دو ماه بعد از کارنت شدن طول میکشه.
جدول اطلاعات افراد برای پروسه adjustment of status در سال های قبل:

۲۰۱۱

۲۰۱۲

۲۰۱۳

۲۰۱۴

۲۰۱۵

۲۰۱۶
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-05 ساعت 13:18)Kaveh نوشته:  سوالات متداول:

موارد مبهم و بدون پاسخ مشخص:

مورد مبهم:
جناب مدیر این که پیوست‌های جدید در این انجمن نیاز به تأیید مدیریت قبل از نمایش دارند. باعث کندی پرسش و پاسخ بین اعضا میشه. تا جایی که من یادمه از وقتی که عضو مهاجرسرا هستم (اولین روزی که مهاجرسرا تشکیل شد و شروع به کار کرد) همچین روالی نبوده.لطفا در این باره تجدید نظر کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: مهر٢٠١٧ ، ktt ، peidaye penhan
(2016-07-02 ساعت 22:02)atm849 نوشته:  
(2016-07-02 ساعت 09:12)مهر٢٠١٧ نوشته:  معمولا اين پروسه براي افرادي كه امريكا حضور دارن چند ماه زمان ميبره؟
این طور که من جدول های مربوط به سوال های گذشته را چک کردن. اگر یک ماه و نیم بعد از کارنت شدن شروع کنید. تا دو ماه بعد از کارنت شدن طول میکشه.

۲۰۱۱

۲۰۱۲

۲۰۱۳

۲۰۱۴

۲۰۱۵

۲۰۱۶

من دقيقا متوجه نشدم يعني تا دو ماه بعد از كارنت شدن ويزا صادر ميشه و ميتونيم براي گرين كارد اقدام كنيم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با تشکر
‎kttm787@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان براي تمكن مالي ما چي بايد ارائه بديم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='ktt' pid='716801' dateline='1467493086']
با تشکر
‎kttm787@gmail.com
[/متن فايل فايل اتچ شده تقريبا اينه:
‎Dear mehr.....‎
Thank ‎you for informing us that you plan to apply for adjustment of status with u.s. Citizenship and immigration service.‎
Befor ‎you apply, you should know there are some restrictions on who qualifies for adjustment of status in the united states.for more information on the requirements and form needed, please see the uscis website at......‎
As ‎indicated on the uscis website, you must include your diversity lottery selection notice when you submit your adjustment of status application to uscis ......‎
Also ‎, it is important to remember that you cannot apply for adjustment of status until immigration visa number is available. To see if visa number is available......visa bulletin........ If uscis determines you are eligible to adjust status, you must pay non-refundable diversity-processing fee of 330..........‎ ادامه هم در مورد اعضاي احتمالي خارج از امريكا تو ضيح داده
پاسخ
تشکر کنندگان: ktt
(2016-07-03 ساعت 00:53)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-02 ساعت 22:02)atm849 نوشته:  

۲۰۱۱

۲۰۱۲

۲۰۱۳

۲۰۱۴

۲۰۱۵

۲۰۱۶

من دقيقا متوجه نشدم يعني تا دو ماه بعد از كارنت شدن ويزا صادر ميشه و ميتونيم براي گرين كارد اقدام كنيم؟
یک ماه بعد مصاحبه آخر هست و به طور معمول دو ماه بعدش گرین کارت میاد در خونتون. براتون لینک سال های مختلف رو گذاشتم که ببینید هر شخص هر مرحله را تو چه زمانی انجام داده.
پاسخ
تشکر کنندگان: مهر٢٠١٧
الان باید مرحله اول و دوم از مراحل ۱۷ گانه تموم شده باشه و منتظر مرحله سوم که دریافت نامه از کی سی سی هست باشید یا اون رو دریافت کرده باشید. به طور معمول ایمیل بین ۲ هفته تا ۲ ماه بعد از سابمیت DS 260 ارسال میشه و در بعضی موارد بیشتر از ۲ ماه هم طول کشیده. پیشنهاد من برای افراد با کیس نامبر زیر ۳۰۰۰ این هست که به محض دریافت ایمیل Administrative Fee را پرداخت کنن تا از نظر زمانی به نفعشون باشه. پرداخت می تواند به صورت money order یا cashier check باشد.
پیوست: فرم پرداخت Administrative Fee
پاسخ
(2016-07-03 ساعت 07:03)atm849 نوشته:  الان باید مرحله اول و دوم از مراحل ۱۷ گانه تموم شده باشه و منتظر مرحله سوم که دریافت نامه از کی سی سی هست باشید یا اون رو دریافت کرده باشید. به طور معمول ایمیل بین ۲ هفته تا ۲ ماه بعد از سابمیت DS 260 ارسال میشه و در بعضی موارد بیشتر از ۲ ماه هم طول کشیده. پیشنهاد من برای افراد با کیس نامبر زیر ۳۰۰۰ این هست که به محض دریافت ایمیل Administrative Fee را پرداخت کنن تا از نظر زمانی به نفعشون باشه. پرداخت می تواند به صورت money order یا cashier check باشد.

ماني اردر شرايط خاصي داره بايد از جاي بخصوصي بگيريم يا ماني اردر بانكي يا سون الون هم قبوله ميشه لطف كنيد توضيح بديد چون من اون نامه رو دريافت كردم و فايل برگه رسيد هم توي اون نامه هست كه بايد براي هر نفر پر بشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-03 ساعت 09:57)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-03 ساعت 07:03)atm849 نوشته:  الان باید مرحله اول و دوم از مراحل ۱۷ گانه تموم شده باشه و منتظر مرحله سوم که دریافت نامه از کی سی سی هست باشید یا اون رو دریافت کرده باشید. به طور معمول ایمیل بین ۲ هفته تا ۲ ماه بعد از سابمیت DS 260 ارسال میشه و در بعضی موارد بیشتر از ۲ ماه هم طول کشیده. پیشنهاد من برای افراد با کیس نامبر زیر ۳۰۰۰ این هست که به محض دریافت ایمیل Administrative Fee را پرداخت کنن تا از نظر زمانی به نفعشون باشه. پرداخت می تواند به صورت money order یا cashier check باشد.

ماني اردر شرايط خاصي داره بايد از جاي بخصوصي بگيريم يا ماني اردر بانكي يا سون الون هم قبوله ميشه لطف كنيد توضيح بديد چون من اون نامه رو دريافت كردم و فايل برگه رسيد هم توي اون نامه هست كه بايد براي هر نفر پر بشه

Money Order را باید از USPS بگیرید. در ضمن برای گرفتن Money Order کردیت کارت قبول نمیکنن یا باید Cash پرداخت کنید و یا از Debit Card.
یک سوال داشتم میشه بگید تاریخ سابمیت فرم DS 260 شما کی هست. می خوام بر اساس اون ببینم که ایمیل ها به چه صورت میاد. تاریخ سابمیت اگه یادتون نیست تو صفحه آخر DS 260 نوشته شده. ممنون
پاسخ
(2016-07-03 ساعت 11:06)atm849 نوشته:  
(2016-07-03 ساعت 09:57)مهر٢٠١٧ نوشته:  

Money Order را باید از USPS بگیرید. در ضمن برای گرفتن Money Order کردیت کارت قبول نمیکنن یا باید Cash پرداخت کنید و یا از Debit Card.
یک سوال داشتم میشه بگید تاریخ سابمیت فرم DS 260 شما کی هست. می خوام بر اساس اون ببینم که ایمیل ها به چه صورت میاد. تاریخ سابمیت اگه یادتون نیست تو صفحه آخر DS 260 نوشته شده. ممنون

May6 فرم رو پر كردم و jun15 ايميل رسيد رو گرفتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: atm849
(2016-07-03 ساعت 12:52)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-03 ساعت 11:06)atm849 نوشته:  
(2016-07-03 ساعت 09:57)مهر٢٠١٧ نوشته:  ماني اردر شرايط خاصي داره بايد از جاي بخصوصي بگيريم يا ماني اردر بانكي يا سون الون هم قبوله ميشه لطف كنيد توضيح بديد چون من اون نامه رو دريافت كردم و فايل برگه رسيد هم توي اون نامه هست كه بايد براي هر نفر پر بشه

May6 فرم رو پر كردم و jun15 ايميل رسيد رو گرفتم.

البته تو ايميل تاكيد كرده پول رو تا كارنت شدن پرداخت نكنيم ولي خودمم فكر ميكنم بهتره پرداخت كنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-03 ساعت 12:55)مهر٢٠١٧ نوشته:  البته تو ايميل تاكيد كرده پول رو تا كارنت شدن پرداخت نكنيم ولي خودمم فكر ميكنم بهتره پرداخت كنم

بله اون مربوط به کیس نامبر های بالا هست که احتمال کارنت شدنشون ممکنه وجود نداشته باشه. شما الان پرداخت کنید. حالا اگر اکتبر شمارتون کارنت شد که از آگست و اگر نوامبر کارنت شد از سپتامبر میتونید مدارکتون رو فایل کنید
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان