کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر وضعیت ساکنان آمریکا (Adjustment of Status)
(2017-05-13 ساعت 10:36)sabmn نوشته:  
(2017-05-13 ساعت 10:32)akijoon نوشته:  سلام. دوستان میشه جواب من رو بدین لطفا. من دانشجو هستم در آمریکا و درر فرم DS260 برای شغلم که پرسیده بود نیاز به آموزش داره زدم خیر. آیا اشتباه بوده؟

درست نوشتی چون شما دیپلم به بالا هسی اون واسه کسایی هس که با امتیاز شغل میخان اقدام کنن و زیر دیپلم هستم

مرسی از جواب سریعتون. من کیس نامبر 2900 هستم. من فقط نمیدونم الان باید با USCIS تماس بگیرم یا نه. فرمها رو از کجا تهیه کنم؟
Case#: 201829xx
seen: 2nd May
DS260 : 5th May
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من توی ایران تو یه شرکت علمی کار میکردم و سابقه بیمه هم دارم. اما کلا ذکر نکردم توی DS. چون نمیتونم ازشون تاییدیه بگیرم. فکر میکنین مشکلی ایجاد کنه؟
Case#: 201829xx
seen: 2nd May
DS260 : 5th May
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-11 ساعت 01:31)2018laya نوشته:  
(2016-07-02 ساعت 05:25)atm849 نوشته:  تو این مدت جستجو کردم که اطلاعات راجع به پروسه adjustment of status پیدا کنم.(AOS)
مراحل کلی رو اینجا مینویسم
۱- بررسی وضعیت قبولی (سایت لاتاری)
۲-پر کردن فرم DS 260
۳- دریافت نامه از KCC به عنوان تائيدیه که قصد انجام پروسه adjustment of status را دارید
۴- پرداخت ۳۳۰ دلار هزینه اداری (administrative fee) به Department of State )DOS) به صورت cashier check یا money order (ارسال از طریق پست)
۵-دریافت رسید پرداخت هزینه اداری (administrative fee) از طریق پست
۶- آماده کردن پکیج AOS و انجام آزمایش های پزشکی
۷- منتظر ماندن تا کارنت شدن شماره در ویزا بولتن.
۸- وقتی ویزا بولتن ماه آینده اعلام شد و شماره شما در قسمت ماه آینده اعلام شد(یعنی ۶ هفته قبل از ماه کارنت شدن) پکیج AOS را برای Chicago Lockbox ارسال کنید: مثال: ۱۵ ژانویه ویزا بولتن فوریه منتشر میشود و در ویزا بولتن فوریه مشخص شده که چه کسانی فوریه و چه کسانی مارچ کارنت شده اند. اگر شماره شما جز کارنتی های مارچ هست میتوانید ۱۵ ژانویه پکیج را ارسال کنید.
۹- دریافت رسید پکیج
۱۰-استفاده از شماره رسید برای چک کردن وضعیت در سایت
۱۱- دریافت نامه دعوت به بیومتریک (عکس و انگشت نگاری)
۱۲-انجام بیومتریک (عکس و انگشت نگاری)
۱۳- دریافت نامه دعوت به مصاحبه
۱۴- رفتن به مصاحبه
۱۵- چک کردن وضعیت در سایت
۱۶- دریافت نامه خوشامدگویی Welcome Letter
۱۷- دریافت گرین کارت

مرجع: فایل کامل به زبان انگلیسی

salam dooste aziz mishe lotfan file englisie ke amade kardin man ham access dashte basham?
من آماده نکردم. من هم استفاده کردم
فایل
پاسخ
تشکر کنندگان: مهر٢٠١٧
(2017-05-18 ساعت 11:55)atm849 نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 01:31)2018laya نوشته:  
(2016-07-02 ساعت 05:25)atm849 نوشته:  تو این مدت جستجو کردم که اطلاعات راجع به پروسه adjustment of status پیدا کنم.(AOS)
مراحل کلی رو اینجا مینویسم
۱- بررسی وضعیت قبولی (سایت لاتاری)
۲-پر کردن فرم DS 260
۳- دریافت نامه از KCC به عنوان تائيدیه که قصد انجام پروسه adjustment of status را دارید
۴- پرداخت ۳۳۰ دلار هزینه اداری (administrative fee) به Department of State )DOS) به صورت cashier check یا money order (ارسال از طریق پست)
۵-دریافت رسید پرداخت هزینه اداری (administrative fee) از طریق پست
۶- آماده کردن پکیج AOS و انجام آزمایش های پزشکی
۷- منتظر ماندن تا کارنت شدن شماره در ویزا بولتن.
۸- وقتی ویزا بولتن ماه آینده اعلام شد و شماره شما در قسمت ماه آینده اعلام شد(یعنی ۶ هفته قبل از ماه کارنت شدن) پکیج AOS را برای Chicago Lockbox ارسال کنید: مثال: ۱۵ ژانویه ویزا بولتن فوریه منتشر میشود و در ویزا بولتن فوریه مشخص شده که چه کسانی فوریه و چه کسانی مارچ کارنت شده اند. اگر شماره شما جز کارنتی های مارچ هست میتوانید ۱۵ ژانویه پکیج را ارسال کنید.
۹- دریافت رسید پکیج
۱۰-استفاده از شماره رسید برای چک کردن وضعیت در سایت
۱۱- دریافت نامه دعوت به بیومتریک (عکس و انگشت نگاری)
۱۲-انجام بیومتریک (عکس و انگشت نگاری)
۱۳- دریافت نامه دعوت به مصاحبه
۱۴- رفتن به مصاحبه
۱۵- چک کردن وضعیت در سایت
۱۶- دریافت نامه خوشامدگویی Welcome Letter
۱۷- دریافت گرین کارت

مرجع: فایل کامل به زبان انگلیسی

salam dooste aziz mishe lotfan file englisie ke amade kardin man ham access dashte basham?
من آماده نکردم. من هم استفاده کردم
فایل
با اينكه ديگه كار من تموم شده با اين قسمت و گرين كارتمو گرفتم هنوز گاهي دلم تنگ ميشه و ميام يه سري ميزنم. ممنون از همه كمك هاتون
پاسخ
تشکر کنندگان: atm849 ، roeentan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان