کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2016-12-08 ساعت 23:29)mkb نوشته:  #sobhanidv2017
سلام دوست عزیز
هر کاری کردم روی متن خودتون پاسخ بفرستم نشد جداگانه فرستادم .
در نامه دوم که برای مصاحبه زمانبندی میشه نام همراهان را ذکر می کند به نامه دوم خود مراجعه کنید اگر اونجا هست پرینت بگیرید مدرک خوبیه .
الهی مشکلتون زودتر حل بشه .

سپاس از لطف شما، نه اون کمک نمیکنه، میگه روز اول تو ثبت نام لاتاری، اسم همسر را اعلام نکردی، من بهش گفتم، خانم فرم پیچیده ای نبود، وقتی می زنی Married تازه صفحه مربوط به همسر باز میشه که پر میکنی و فرم هوشمند هست هرجا جا بندازی خطا میگیره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-08 ساعت 23:52)sobhanidv2017 نوشته:  
(2016-12-08 ساعت 23:39)sabmn نوشته:  
(2016-12-08 ساعت 22:33)sobhanidv2017 نوشته:  درود بر دوستان عزیز
من میخواستم تجربه دردناک و تلخ از سفر خودم و همسرم به ترکیه و انجام مصاحبه را واستون تعریف کنم و اول امیدوارم این اتفاق برای هیچ کدام از دوستان پیش نیاد و بعدش هم خواهش کنم اگر کسی راهنمایی داره به من بگه که چکار کنم

سلام وقتی فرم ۲۶۰ را آنلاین پر می کردین نام همسرتون هم بود یا خودتون اضافه کردین؟

نه نبود، خودم اضاف کردم

احتمالا موقع ثبت نام دکمه back مرورگر را زدین ...
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
اصلا محال ممکن هست، چون اگر خاطر شما باشه، سه حالت داشت هر صفحه، Next, back review و من قطعا هر صفحه را مرور میکردم و در نهایت review را چک میکردم و سابمیت کردم، اصلا انقدر مطمئن هستم که میگم، من 2003 ازدواج کردم و هر ساله چشم بسته قسمت Married را انتخاب میکردم و ....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-09 ساعت 00:12)sobhanidv2017 نوشته:  اصلا محال ممکن هست، چون اگر خاطر شما باشه، سه حالت داشت هر صفحه، Next, back review و من قطعا هر صفحه را مرور میکردم و در نهایت review را چک میکردم و سابمیت کردم، اصلا انقدر مطمئن هستم که میگم، من 2003 ازدواج کردم و هر ساله چشم بسته قسمت Married را انتخاب میکردم و ....

چی بگم والا Sad Sad Sad واقعا استثنا بوده کیس شما
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
پاسخ
تشکر کنندگان:
خودم واقعا نمیفهمم چه اتفاقی افتاده، باگ سیستم بوده، یا چیز دیکه، واقعا اون افیسر هم خیلی تلاش کرد که به من بفهمونه که به هر دلیل اطلاعات همسرت از کی سی سی نیامده، به نظر شما تماس با کی سی سی کمک میکنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-09 ساعت 00:19)sobhanidv2017 نوشته:  خودم واقعا نمیفهمم چه اتفاقی افتاده، باگ سیستم بوده، یا چیز دیکه،  واقعا اون افیسر هم خیلی تلاش کرد که به من بفهمونه که به هر دلیل اطلاعات همسرت از کی سی سی نیامده، به نظر شما تماس با کی سی سی کمک میکنه؟

حتما این کار رو انجام بدین دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: sobhanidv2017
درود مجدد،

به نظر شما به کی سی سی ایمیل بزنم یا تماس بگیرم؟

ایا چیزی هم نیاز هست که به عنوان attachment بفرستم؟

تنها مدرکی که از زمان ثبت نام دارم، Confirmation Number خودم هست که با این قبولی را چک کردم و همچنین برگه ثبت نام همسرم که باز با اطمینان 100 درصد میگم در اون هم ایشان مشخصات منو به عنوان همسر پر کرده.

مضاف بر این به نظر شما تا قبل از مکاتبه یا تماس با کی سی سی ، بهتر نیست نظر یک وکیل در امریکا را بگیرم و بعد اقدام کنم؟

یه سوال دیگه که فکرم را مشغول کرده، من واسه شروع پر کردن فرم DS 260 وقتی لاگین کردم با کیس نامبر، اولش فقط اسم خودم به عنوان نفر اصلی بود و بعد اسم و مشخصات همسرم را هم اضاف کردم، روال کار درست بوده؟ یا از همان اول اسم ایشان هم میباست باشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
(2016-12-09 ساعت 11:43)sobhanidv2017 نوشته:  درود مجدد،

تنها مدرکی که از زمان ثبت نام دارم، Confirmation Number خودم هست که با این قبولی را چک کردم و همچنین برگه ثبت نام همسرم که باز با اطمینان 100 درصد میگم در اون هم ایشان مشخصات منو به عنوان همسر پر کرده.

مضاف بر این به نظر شما تا قبل از مکاتبه یا تماس با کی سی سی ، بهتر نیست نظر یک وکیل در آمریکا را بگیرم و بعد اقدام کنم؟

یه سوال دیگه که فکرم را مشغول کرده، من واسه شروع پر کردن فرم DS 260 وقتی لاگین کردم با کیس نامبر، اولش فقط اسم خودم به عنوان نفر اصلی بود و بعد اسم و مشخصات همسرم را هم اضاف کردم، روال کار درست بوده؟ یا از همان اول اسم ایشان هم میباست باشه ؟

برای این اتفاق خیلی متاسفم؛ معمولا اسامی همراهان که در ثبت نام اولیه ذکر شده است ؛در فرم است ؛بنظرم اون موقعه باید با کی سی سی تماس میگرفتین...شاید هنوز امیدی باشه حتمن حتمن تماس بگیرید تا سپتامبر هنوز خیلی فرصت هست؛براتون ادرس بلاگ سیمون میذارم برای اطمینان بیشتر با او مشورت کنید .
http://britsimonsays.com/ask-questions/
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
سلام دوست عزیز،
من نمیدونم اشتباه از شما بوده یا جای دیگه و واقعاً متاسفم که این مشکل براتون پیش اومده...

اگر خواستید پیگیری کنید بهتره ایمیل بزنید به کی سی سی که کتبی مشکلتون رو بگین و کتبی هم پاسخ بگیرید.
شما در هنگام ثبت نام بعد از اینکه اطلاعات رو پر کردی وارد صفحه مرور اطلاعات میشی که اطلاعات متقاضی و همراهانش هست. اگر از این صفحه که درست قبل از مرحله سابمیت هست پرینت داشتی کمک بزرگی بود. زیر این صفحه هم همیشه مینویسه please print this form for your personal records. اگر این مدرک رو دارید بفرستید.

به هر صورت به کی سی سی ایمیل بزنید و مشکلتون رو بگین. اون بالای ایمیل هم اسم، شماره پرونده، تاریخ تولد و کشورتون رو بگین.  ولی نیازی نیست راجع به پرونده خانومتون صحبت کنید که شما زیر مجموعش بودین یا نه. این دو پرونده از هم مستقل اند. فکر نمیکنم صحبت کردن با یک وکیل در این مرحله کارایی زیاد داشته باشه ولی بد نیست امتحان کنید. ملاک ردی و قبولی در کیس شما اینه که در روز اولیه ثبت نام اسم همسر و فرزندان زیر 21 سال را نوشته باشید. امیدوارم مشکلتون حل شه.

مضاف بر این به نظر شما تا قبل از مکاتبه یا تماس با کی سی سی ، بهتر نیست نظر یک وکیل در آمریکا را بگیرم و بعد اقدام کنم؟

پاسخ
(2016-12-08 ساعت 22:33)sobhanidv2017 نوشته:  درود بر دوستان عزیز
من میخواستم تجربه دردناک و تلخ از سفر خودم و همسرم به ترکیه و انجام مصاحبه را واستون تعریف کنم و اول امیدوارم این اتفاق برای هیچ کدام از دوستان پیش نیاد و بعدش هم خواهش کنم اگر کسی راهنمایی داره به من بگه که چکار کنم

مشکل اینجاست که فرم اولیه به صورت انفرادی برای اون ها ارسال شده
شما هم هرچی بگین اونا باور نمی کنن

فقط به نظرم از خود KCC  نظر بخواین
بگین این اتفاق افتاده ، خودشون حتما می تونن چک کنن

جسارتا می تونم بپرسم چند سال لاتاری شرکت کردین؟
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
سپاس از شما،

این پنجمین سالی بود که شرکت کرده بودم.
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi

سلام امیدوارم هرچه زودتز این مستله شما حل بشه...به نظر من از مدیر فنی تاپیک یعنی اقا کاوه سوالاتتون رو بپرسین...به جرات میتونم بگم که ایشون تو امر مهاجرت نامبر وان هستند....مطمین باشید کمکتون میکنن....
پاسخ
درود بر شما دوست عزیز

لطفا ID آقا کاوه یا ایمیل ایشان را اعلام بفرمایید، تا با ایشان هم چکنم،

سپاس از شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-09 ساعت 00:19)sobhanidv2017 نوشته:  خودم واقعا نمیفهمم چه اتفاقی افتاده، باگ سیستم بوده، یا چیز دیکه،  واقعا اون افیسر هم خیلی تلاش کرد که به من بفهمونه که به هر دلیل اطلاعات همسرت از کی سی سی نیامده، به نظر شما تماس با کی سی سی کمک میکنه؟

حتما با کی سی سی تماس بگیرید. اگر واقعا اطلاعات را درست فرستاده باشید آنها باید ردش را داشته باشند و مشکل را حل خواهند کرد. نگران نباشید پیگیری کنید به امید خدا حل می شود.
پاسخ
با سلام و احترام
بنده ٤ ژانويه در انكارا مصاحبه دارم،امروز يك ايميل از سفارت انكارا واسم اومد و مدارك مورد نيازو كه بايد ببرم نوشته بود
و نوشته بود كه ميتوني مداركو با خودت بياري و پست نكني.
موردي كه خيلي مهمه واسم اينه كه تو ايميل نوشته بايد براي تمكن مالي گردش ١٢ ماه گذشتمو بگيرم و ببرم
من تمكن مالي از بانك ملي به مبلغ ١٤٩ ميليون تومان گرفتم ولي پرينت گردش ندارم چون كلاً دو روز پول ريختم تو حسابم كه تمكن بگيرم
كيس ما هم دو نفرس من و همسرم
عزيزاني كه تشريف بردن مصاحبه لطفاً راهنماييم كنن،مداركمو پست كنم يا نيازي نيست؟پرينت گردش حساب ميخوان؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان