کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
فوری

سلام دوستان، درصورت امکان زود جواب بدین، ما چند روز دیگه وقت مصاحبه داریم و امروز سفارت یه ایمیل زده و از همسرم رزومه و جاب هیستوری خواسته، جریان اینه که همسر من هیات علمی‌ دانشگاه هستش یه مدت شغل اجرائی (معاون دانشگاه) داشته، الان به نظرتون اونو بنویسیم یا نه؟ اگه بنویسیم چه اتفاقی میفته و اگه ننویسیم چه می‌شه؟ به نظرتون پوئن منفی‌ حساب می‌شه برامون ؟ و امکان ریجکت شدنمون به این خاطر هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-07-11 ساعت 11:40)Paxon نوشته:  فوری

سلام دوستان، درصورت امکان زود جواب بدین، ما چند روز دیگه وقت مصاحبه داریم و امروز سفارت یه ایمیل زده و  از همسرم رزومه و جاب هیستوری  خواسته، جریان اینه که همسر من هیات علمی‌ دانشگاه هستش یه مدت شغل اجرائی (معاون دانشگاه) داشته، الان به نظرتون اونو بنویسیم یا نه؟ اگه بنویسیم چه اتفاقی میفته و اگه ننویسیم چه می‌شه؟ به نظرتون پوئن منفی‌  حساب می‌شه برامون ؟ و امکان ریجکت شدنمون به این خاطر هست؟

سلام فقط حقیقت رو بنویسید من هم هیات علمی ازاد هستم و هیچ مشکلی نبود. سی وی و رزومه رو هم برده بودم افیسر گفت باز سی وی رو ایمیل کن. نگران نباشید
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
سلام دوستان

کسی‌ میتونه یه آژانس مسافرتی‌ برای آنکارا که قیمتهاش مناسب باشه،معرفی کنه؟ مرسی
پاسخ
(2017-08-03 ساعت 19:58)kasra نوشته:  سلام دوستان

کسی‌ میتونه یه آژانس مسافرتی‌ برای آنکارا  که قیمتهاش مناسب باشه،معرفی کنه؟ مرسی

معمولا این موقع سال بلیت ها خیلی گرون میشه برای آنکارا. اگر میخواین کم هزینه براتون دربیاد هتل رو جدا و بلیت رو سیستمی بگیرین.
میتونین از سایت الی گشت هتلتون رو بگیرین. معمولا قیمتاش از جاهای دیگه به صرفه تر در میاد.
بلیت رو هم آنلاین از ماهان بگیرین. فقط خیلی زودتر بگیرین چون رو همون کلاس اکونومی چند تا نرخ داره.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، kasra
(2017-08-04 ساعت 11:49)Sudeh نوشته:  
(2017-08-03 ساعت 19:58)kasra نوشته:  سلام دوستان

کسی‌ میتونه یه آژانس مسافرتی‌ برای آنکارا  که قیمتهاش مناسب باشه،معرفی کنه؟ مرسی

معمولا این موقع سال بلیت ها خیلی گرون میشه برای آنکارا. اگر میخواین کم هزینه براتون دربیاد هتل رو جدا و بلیت رو سیستمی بگیرین.
میتونین از سایت الی گشت هتلتون رو بگیرین. معمولا قیمتاش از جاهای دیگه به صرفه تر در میاد.
بلیت رو هم آنلاین از ماهان بگیرین. فقط خیلی زودتر بگیرین چون رو همون کلاس اکونومی چند تا نرخ داره.

میتونید از بوکینگ هتلتونو رزرو کنید.و بلیط هواپیما رو جدا تهیه کنید.
کیس: ‎2017AS73XX‎
تعداد اعضاء ‎: 1‎ نفر
تاریخ مشاهده نتیجه:2016 ,16 Jun‎
تاریخ ارسال فرم: 2016,July ‎4  
تاریخ نامه دوم: 2017,‎April 24
محل مصاحبه: ارمنستان 
تاریخ مصاحبه  June 27
نتیجه:AP
ایشود 11 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: kasra ، farrokh33
بچه ها من برای 17 و 18 آگوست هتل خیلی خوبی در آنکارا نزدیک سفارت رزرو دارم، ولی سفر خودم کنسل شد. به قیمت خوب میتونم بدم بهتون، اگر علاقمند بودین توخصوصی بهم پیغام بدین.
پاسخ
سلام دوستان

می‌دونستید از شنبه هفته دیگه (۲۶ آگوست) ترکیه به مدت ۱۰ روز تعطیل رسمی‌ هستش؟

من پنج شنبه مصاحبه دارم. اگر ویزا رو یک ضرب بگیرم، دفاتر پستی باز هستن؟ هر چی‌ تو اینترنت گشتم ،چیزی پیدا نکردم. مرسی‌ از راهنمایتون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان