کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
سلام
از همه دوستان که اطلاعات خودشون رو در اختیار بقیه میزارن بینهایت سپاسگزارم.
من یکبار در سال 2015 برای فرصت مطالعاتی ویزا دریافت کردم .
اونموقع لازم نبود مدرکی رو به سفارت پست کنم. البته ویزامو یکضرب دریافت کردم.
الان هم که دوستمون فرمودن خود سفارت گفته لازم نیست مدرکی پست بشه.
پس من دیگه چیزی پست نمیکنم و مدارکم رو همونروز مصاحبه تحویل سفارت باید بدم.
ممنون از راهنماییهاتون

(2017-04-07 ساعت 11:41)Eskaf نوشته:  
(2017-04-05 ساعت 21:35)mkb نوشته:  
(2017-04-05 ساعت 19:34)Paniz888 نوشته:  دوست عزیز سلام
موضوع اعتماد داشتن یا نداشتن نیست
موضوع کسب یک جواب واضح و منطقی هست  ، عزیزانی که لطف میکنند میان اینجا و تجربیات خودشون رو به اشتراک می‌گذارند نهایت لطف  و انسانیت خودشون رو میرسونن
اما تا زمانی که تعاریف گوناگونی از یک مبحث هست کمی سر در گمی ایجاد میشه
به نظرم بهتره مدیر محترم فروم در اینباره نظر خودشون رو بگن و عزیزانی هم که در این دوره آنکارا بودن و یا به زودی قراره برن کمک کنن
سپاس فراوان از لطف همه شما
#مبهم#

سلام
به نظر من بهتره که از افرادی که رفتن و مصاحبه شدن پیگیری کنید ما این تجربه را داشتیم  حتی بعد اینکه به ما شماره دادن صدامون کردن و مدارک اضافی را به ما دادن و مدارکی که می خواستن برداشتن دوباره منتظر شدیم بار سوم که صدا کردن مضاحبه شدیم اگر پست نکنید به نظر من در صورت کسر مدرک بخصوص AP می خورید چرا اصرار دارید که پست نکنید .
پست DHl خیلی راحته و می توانید کاملا پیگیری کنید که در هر لحظه بسته شما کجا هست .

سلام
من از سفارت پرسيدم در مورد ارسال مدارك كه جواب دادن نياز نيست
You are not requested to send any documents to our office before the interview.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit
US Embassy, Ankara, Turkey
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975
سلام دوستان، اونهایی که در مورد ارسال مدارک به سفارت ترکیه می پرسیدن و همینطور برای خود من هم سوال بود. من ایمیلی به سفارت زدم و گفتن که اصلا نیازی نیست شما چیزی رو پست کنید و باید روز مصاحبه با خودتون بیارید. متاسفانه یه سری از دوستان اینجا هستن که دروغ میگن و یا اطلاعات کافی ندارن و بقیه رو به اشتباه میندازن! هدفشون چی هست نمیدونم اما با اعتماد بنفس کامل میگن که مدارک باید پست بشه و ما همه جا خوندیم! وقتی هم که می پرسی ازشون که لینک جایی که خوندی رو لطفا بزار، غیبشون میزنه! در هر صورت این متن ایمیلی هست که به من زدن:
Dear H**** K ****,

You are not required to send any documents to the Embassy prior to your interview on May 09, 2017. You will receive a separate email regarding your appointment. You will need to bring the documents you are required to at the time of the interview.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed98 ، Ashkan3832
(2017-04-12 ساعت 10:13)hadanin نوشته:  سلام دوستان، اونهایی که در مورد ارسال مدارک به سفارت ترکیه می پرسیدن و همینطور برای خود من هم سوال بود. من ایمیلی به سفارت زدم و گفتن که اصلا نیازی نیست شما چیزی رو پست کنید و باید روز مصاحبه با خودتون بیارید. متاسفانه یه سری از دوستان اینجا هستن که دروغ میگن و یا اطلاعات کافی ندارن و بقیه رو به اشتباه میندازن! هدفشون چی هست نمیدونم اما با اعتماد بنفس کامل میگن که مدارک باید پست بشه و ما همه جا خوندیم! وقتی هم که می پرسی ازشون که لینک جایی که خوندی رو لطفا بزار، غیبشون میزنه! در هر صورت این متن ایمیلی هست که به من زدن:
Dear H**** K ****,

You are not required to send any documents to the Embassy prior to your interview on May 09, 2017. You will receive a separate email regarding your appointment. You will need to bring the documents you are required to at the time of the interview.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
دوستان من ماه مارچ مصاحبه داشتم . مدارك رو هم پست نكردم و با خودم بردم. نيازي به پست مدارك نيست.
(2016-10-26 ساعت 18:37)m.jalili75 نوشته:  با سلام
من هر روز ايميلم رو چك ميكنم ولي عليرغم كارنت شدن توي OCT هنوز چيزي دريافت نكردم. از دوستان تقاضا دارم راهنماييم كنيد آيا نامه دوم ايميل ميشه يا توي سايت DV Lottery ارسال ميشه؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-12 ساعت 10:13)hadanin نوشته:  سلام دوستان، اونهایی که در مورد ارسال مدارک به سفارت ترکیه می پرسیدن و همینطور برای خود من هم سوال بود. من ایمیلی به سفارت زدم و گفتن که اصلا نیازی نیست شما چیزی رو پست کنید و باید روز مصاحبه با خودتون بیارید. متاسفانه یه سری از دوستان اینجا هستن که دروغ میگن و یا اطلاعات کافی ندارن و بقیه رو به اشتباه میندازن! هدفشون چی هست نمیدونم اما با اعتماد بنفس کامل میگن که مدارک باید پست بشه و ما همه جا خوندیم! وقتی هم که می پرسی ازشون که لینک جایی که خوندی رو لطفا بزار، غیبشون میزنه! در هر صورت این متن ایمیلی هست که به من زدن:
Dear H**** K ****,

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

سلام
ما دسامبر مصاحبه داشتیم و مدارک رو پست کردیم از تجربه خودمون نوشتیم و فقط همین سایت رو می خونم خیلی هم وقت ندارم که هر روز سایت رو چک کنم نه دروغ گفتم نه غیبم زده وقت ندارم هر روز چک کنم .
هدفم هم فقط راهنمایی بوده نمی دونم شاید بخاطر مسائل پیش اومده ترامپ و کنسل شدن مصاحبه ها دیگه مدارک رو پیش پیش نمی خوان دوست عزیز .
به امید خدا ویزا یک ضرب بگیری.
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان: j@vad
سلام وقت بخیر

مصاحبه من روز پنجشنبه هستش. به نظر شما برای روز دوشنبه وقت مدیکال بگیرم مناسبه ؟
نتایج تا دو روز کاری آماده میشه ؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-26 ساعت 22:35)amir_esp نوشته:  سلام وقت بخیر

مصاحبه من روز پنجشنبه هستش. به نظر شما برای روز دوشنبه وقت مدیکال بگیرم مناسبه ؟

ممنون

برا من ۱ روزه آماده شد ، امروز صبح رفتم دکتر گفت فردا عصر بیا جوابش رو بگیر ، ولی مطمعا نیستم همیشه اینجوری باشه .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: amir_esp ، j@vad
(2017-04-27 ساعت 11:34)zamini1975 نوشته:  

ممنون

برا من ۱ روزه آماده شد ، امروز صبح رفتم دکتر گفت فردا عصر بیا جوابش رو بگیر ، ولی مطمعا نیستم همیشه اینجوری باشه .

سلام به همه دوستان
جواب ما هم یک روزه آماده شد .
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان: amir_esp ، zamini1975 ، saeidsh ، j@vad

ممنون

بله برای دوشنبه بگیرین. چون باید با پرواز یکشنبه برین.
اگر هم دوشنبه صبح اولین نفر برین مدیکال جوابش سه شنبه عصر آماده میشه.
خودشون میگن ما ضمانت نمیدیم یک روزه بدیم. احتمال اینکه طول بکشه هست.
حتی میشه جواب مدیکال رو بعدا برای سفارت فرستاد. اما برای اطمینان خاطر بهتره همون دوشنبه برین مدیکال و خیالتون تا پنجشنبه راحت باشه.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، j@vad ، amir_esp
با تشكر زياد از مديران و دوستان مهاجرسرا، من تازه عضو شده ام و كتگورى F4 در تاريخ 2004 september هستم و تازه دارم با اطلاعات كاربردى و كاملا مفيد آشنا ميشم ، ولى همچنان نحوه سرچ كردن مطالب رو نميدونم. باز هم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
با سلام خدمت دوستان ... من برای تمدید مدیکال باید برم آنکارا و به ناچار پاسپورت را خودم به پست تحویل میدهم. سوال من اینه که من و همسرم باید پاکت جداگانه برای ارسال مدارک داشته باشیم یا مدارک هر دو نفر را میشه با یک پاکت ارسال کرد ؟ بهرحال کیس نامبر ما یکی است. من برنده و همسرم همراهم هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، يه سوال فوري و مهم دارم كه ممنون ميشم سريع پاسخ بدين
همسرم بخاطر فشار خون و چربي خون دارو مصرف ميكنه
با توجه به ايميل دكتر اونگان آيا بايد نامه ي خاصيو از پزشك بگيريم و ترجمه كنيم؟
توي پرونده ها كه دو سه خط ناخوانا بيشتر نوشته نميشه، يا اصلا ممكنه گم شده باشه...
آيا گفتن شفاهي و نشون دادن قرص ها كافي هست؟
كسي تجربه ي مشابه داشته؟؟!!
كيس**٦٤
تعداد اعضاي كيس:٣ نفر
برنده ي اصلي:همسر
تاريخ كارنت:١١ آپريل
نامه ي دوم:٢٤ آپريل
تارخ مصاحبه: ٧ جون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-19 ساعت 22:48)arezoo dream نوشته:  سلام دوستان، يه سوال فوري و مهم دارم كه ممنون ميشم سريع پاسخ بدين
توي پرونده ها كه دو سه خط ناخوانا بيشتر نوشته نميشه، يا اصلا ممكنه گم شده باشه...

chera vase mohkam kari nemigirid? ta ja dare neshoon nadid vali hamrahetoon bashe. ke khialetoon rahat bashe
پاسخ
تشکر کنندگان: arezoo dream
(2016-08-30 ساعت 18:29)alonak نوشته:  
(2016-08-30 ساعت 16:45)fortminor نوشته:  
(2016-08-29 ساعت 10:42)alonak نوشته:  کلیپ روند مصاحبه در سفارت آمریکا در کشور ترکیه
(توضیح برای دانلود : بر روی ترکیه کلیک کنید. در صفحه باز شده بر روی دانلود رایگان با سرعت کم کلیک کنید. در صفحه بعد بر روی ساخت لینک دانلود کلیک کنید. چند ثانیه باید منتظر بمانید. در انتها بر روی دانلود کلیک کنید.)

فایلی وجود ندارد. امکان uploadروی سایت دیگری آپلود کنید

سلام دوست گرامی
بررسی کردم مشکلی برای دانلود وجود ندارد.
دقت کنید که توضیح دادم که چگونه دانلود کنید. طبق توضیحات عمل نمایید مشکلی برای دانلود وجود ندارد.

من هم به این سایت مراجعه کردم و حساب کاربری هم ساختم ولی چنین گزینه ای که شما گفتید تحت عنوان دانلود رایگان با سرعت کم وجود نداره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-19 ساعت 22:48)arezoo dream نوشته:  سلام دوستان، يه سوال فوري و مهم دارم كه ممنون ميشم سريع پاسخ بدين

سلام
گرفتن نامه از پزشک لازم نیست فقط داروها رو با خودتون ببرید. خود دکتر در زمان معاینه ازتون سوال می پرسه در مورد قند و فشار خون و چربی و مصرف دخانیات و ... که می تونید به سوالات جواب بدید. کلا زیاد روی این موارد گیر نیستند.
خیالتون راحت باشه. انشالله برید برای یکضرب.
شماره کیس: ‎2017AS4XXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ ‎2016‎  
تعداد افراد کیس:            2
کنسولگری:                   آنکارا
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ ‎2016‎
کارنت شدن کیس:         ‎8 فوریه ‎ ‎2017‎
تاریخ دریافت نامه دوم:   28 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه:                 ‎ 04می 2017
نتیجه:                   خانم : یکضرب  آقا : Ap           
آپدیت :                   8 جون ( تبدیل به or )
نامه کلیر :                9 جون
ارسال پاسپورت (حضوری): 12 جون
صدور ویزا :  19 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: arezoo dream
سپاس دوست گرامي بابت پاسخگويي
آخه توي ايميلش نوشته بود در مورد بيماريها ترجمه ي مدارك پزشكي لازمه، منم نگران شدم....
پس ظاهرا نگراني خاصي نبايد باشه...
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان