کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2017-05-19 ساعت 22:48)arezoo dream نوشته:  سلام دوستان، يه سوال فوري و مهم دارم كه ممنون ميشم سريع پاسخ بدين
همسرم بخاطر فشار خون و چربي خون دارو مصرف ميكنه
با توجه به ايميل دكتر اونگان آيا بايد نامه ي خاصيو از پزشك بگيريم و ترجمه كنيم؟
توي پرونده ها كه دو سه خط ناخوانا بيشتر نوشته نميشه، يا اصلا ممكنه گم شده باشه...
آيا گفتن شفاهي و نشون دادن قرص ها كافي هست؟
كسي تجربه ي مشابه داشته؟؟!!

برای مسايلی مثل فشار خون و چربی و.. مدارک نمیخوان
اگه عمل جراحی خاص یا خدا نکرده بیماری خاصتری دارن مدارک و .. ببرن. برای این جور بیماریها همون قرصاشون رو نشون بدن کافیه.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-20 ساعت 13:51)mashayekhi m نوشته:  
(2016-08-30 ساعت 18:29)alonak نوشته:  
(2016-08-30 ساعت 16:45)fortminor نوشته:  فایلی وجود ندارد. امکان uploadروی سایت دیگری آپلود کنید

سلام دوست گرامی
بررسی کردم مشکلی برای دانلود وجود ندارد.
دقت کنید که توضیح دادم که چگونه دانلود کنید. طبق توضیحات عمل نمایید مشکلی برای دانلود وجود ندارد.

من هم به این سایت مراجعه کردم و حساب کاربری هم ساختم ولی چنین گزینه ای که شما گفتید تحت عنوان دانلود رایگان با سرعت کم وجود نداره

سلام
وقتتون بخیر
بله متاسفانه سایت فایل رو حذف کرده است.
بزودی فایل را در یوتیوب آپلود نموده و لینک آنرا در اختیار دوستان قرار خواهم داد.
بابت مشکل بوجود آمده عذر خواهی می‌کنم.
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بر همگی
یه سوالی داشتم. بعد از آمدن نامه دوم من برای مصاحبه، امروز متوجه شدم که فرم DS-260 برای ادیت کردن باز هست. اگر تغییرات لازم اعمال کنم آیا زمان مصاحبه من تغییر خواهد کرد؟ یا اینکه باید در آنکارا حضوری بگم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من امروز رفتم برا سفارت عکس انداختم موقع تحویل دیدم که تو عکس‌ها دست برده و روتوش کرده، خواستم بدونم این عکسا رو قبول می‌کنن یا نه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوباره، شاید سوالم وسواسی باشه ولی‌ جریان اینه که رو شناسنامه همسرم یه قطره آب ریخته، رو اسمش افتاده و کمرنگش کرده جناب همسر هم پررنگش کرده با خودکار که وقتی‌ دقت میکنی‌ متوجه میشی‌ ،، الان موندین سفارت ایراد میگیره یا نه؟ و این که این جا که برا ترجمه و پلیس چک به دادگاه و ادارات دیگه برده متوجه نشدن و سالی‌ نکردن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اضافه وزن تو روند مدیکال تاثیر داره؟؟ فرد هیچگونه فشارخون یا چربی خون و قند بالایی نداره.
معافیت پزشکی بخاطر واریس پا که بعدش لیزر شده و الان هیچ اثری ازش نیست باید براش مدارک پزشکی برد؟؟
جراحیهای زیبایی چطور؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان هم میشه توی کنسول استانبول مصاحبه کرد و هم توی سفارت USA در آنکارا ؟
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، دوستان تو ایمیلی که برا همسر من به خاطره مدیکال اومده اصلا حرفی‌ از این که یک ماه قبل روز مدیکال نباید واکسن بزنی‌ چیزی نگفته، این به این معنی‌ که ما میتونیم الان واکسنمون رو بزنیم در حالی‌ که حدودا بیست روز مونده به روز مدیکالمون؟ اگه بزنیم اتفاقی میفته؟ به این صورت که وقت سفارتمون رو تغییر بدن؟ یا کنسل کنند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-24 ساعت 14:07)Paxon نوشته:  سلام، دوستان تو ایمیلی  که برا همسر من به خاطره مدیکال اومده اصلا حرفی‌ از این که یک ماه قبل روز مدیکال نباید واکسن بزنی‌ چیزی نگفته، این به این معنی‌ که ما میتونیم الان واکسنمون رو بزنیم در حالی‌ که حدودا بیست روز مونده به روز مدیکالمون؟ اگه بزنیم اتفاقی میفته؟ به این صورت که وقت سفارتمون رو تغییر بدن؟ یا کنسل کنند؟

اون واکسن MMr هست که میگن نباید یک ماه قبل باشه. چون زنده است.
حالا ما تمدید این واکسنمون 5 روز قبل مدیکال بود. زدیم و مشکلی هم نداشتیم.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها کسی میدونه مطب دکتر اونگان روزهای شنبه و یکشنبه هم خدمات میده؟
برای تمدید مدیکال میخوام برم و دیدم رو سایتش اون روزا وقت داده اما ایمیل دادم که مطمئن شم هست یا نه جوابی ندادن. تلفنی هم همینطور
کسی تازگی رفته آنکارا برای مدیکال یا نه؟
F3
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-01 ساعت 13:05)Sudeh نوشته:  بچه ها کسی میدونه مطب دکتر اونگان روزهای شنبه و یکشنبه هم خدمات میده؟
برای تمدید مدیکال میخوام برم و دیدم رو سایتش اون روزا وقت داده اما ایمیل دادم که مطمئن شم هست یا نه جوابی ندادن. تلفنی هم همینطور
شما از طریق لینک زیر و وب سایت میتونید وقت بگیرید و در مرحله آخر روز های تعطیل و غیر تعطیل مشخص هست:
http://www.doctorun.com/en/home-page
شماره کیس: ‎2017AS00006xx‎
تعداد افراد: 2
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: اوایل جولای
نامه دوم: 14 اکتبر
محل مصاحبه: انکارا
تاریخ مصاحبه: 1 دسامبر
وضعيت: خانم يكضرب ، آقا AP
وضعیت جدید : خانم گرین کارت ، آقا اتمام ویزا
در حال تحقیق در مورد ویزای f2a
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-01 ساعت 14:33)ijamaatlou نوشته:  
(2017-07-01 ساعت 13:05)Sudeh نوشته:  بچه ها کسی میدونه مطب دکتر اونگان روزهای شنبه و یکشنبه هم خدمات میده؟
شما از طریق لینک زیر و وب سایت میتونید وقت بگیرید و در مرحله آخر روز های تعطیل و غیر تعطیل مشخص هست:

خب تو این سایت روزهای شنبه و یکشنبه وقت داده. اما در بالا نوشته برای کیس های مهاجرتی از دوشنبه تا جمعه.
اینش گیجم کرده. اگر میشه چرا اینجوری نوشته. اگر نمیشه چرا میشه وقت گرفت برای اون روزا
F3
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-01 ساعت 17:42)Sudeh نوشته:  

خب تو این سایت روزهای شنبه و یکشنبه وقت داده. اما در بالا نوشته برای کیس های مهاجرتی از دوشنبه تا جمعه.
اینش گیجم کرده. اگر میشه چرا اینجوری نوشته. اگر نمیشه چرا میشه وقت گرفت برای اون روزا

به نظر من شنبه یکشنبه رو وقت نگیرین .... کار از محکم کاری عیب نمی کنه ... به هر حال دارین هزینه می کنین Sad
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh
(2017-07-01 ساعت 17:42)Sudeh نوشته:  

پاسخ
تشکر کنندگان:
میشه مدیکال انداخت بعد از مصاحبه من الان که بهم ویزا نمیدن تا نود روز بعدش هم لاتاری تمامه من فقط برسم مصاخبه وقت دکتر هم پر شده نشد بگیریم قبل مصاخبه
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان