کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
سلام
شماره حسین اقارو لطف میکنید اونجا دنبال تاکسی نگردیم!
ما دوشنبه ۵ junوقت مصاحبه داریم از دوستان کسی هست اون تاریخ خبر بده باهم هماهنگ شیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز میشه لطف کنیند بگین که شماها که وقت سفارت بهتون دادن جدیدا چقدر بعد از نامه کامپلیتتون بوده ( نامه تکمیل مدارک )
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام .به شماره کیستون بستگی داره
پاسخ
تشکر کنندگان:
نامه تکمیل مدارک چیه و چه جوری میاد؟
(2017-05-29 ساعت 09:41)annnna نوشته:  سلام .به شماره کیستون بستگی داره
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان:
هوراااااااااا....
دوستان عزیزم من امروز مصاحبه داشتم و ویزای یک ضرب گرفتم همراه با همسرم به زودی سفرنامه ام را براتون میزارم به امید موفقیت همتون سوالی بود در خدمتم
2017AS000064xx‎
تعداد افراد: 2 نفر
رویت قبولی: 4 می
تکمیل فرم: 26 می
کارنت: 11 آپریل
نامه دوم: 24 آگوست
محل مصاحبه: ابوظبی‎
تاریخ مصاحبه:6 جون
سربازی: معافیت
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85 ، Pooya ، houmanlimoo ، sabmn ، Ali Sepehr ، hesgan ، Bboys_s ، fn_glor ، Mehran72 ، MOZHDEHHHHHH ، س.ح ، eblis_67
دوستان لطفا برای تبریک به فرد مورد نظر صرفاً فشردن دکمه تبریک و تشکر کفایت می کند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan
سلام دوستان ، پدر و مادر من از برندگان لاتارى ٢٠١٧ هستن و براى جولاى وقت مصاحبه دادن بهشون سفارت ابوظبى. ميشه راهنمايى كنين به غير از جمع آورى مدارك اگه كار ديگه اى هست كه بايد انجام بدن ؟ مثل واريز پول يا فرستادن مدركى به سفارت؟ يا..... ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-09 ساعت 01:53)Nazlisami نوشته:  سلام دوستان ، پدر و مادر من از برندگان لاتارى ٢٠١٧ هستن و براى جولاى وقت مصاحبه دادن بهشون سفارت ابوظبى. ميشه راهنمايى كنين به غير از جمع آورى مدارك اگه كار ديگه اى هست كه بايد انجام بدن ؟ مثل واريز پول يا فرستادن مدركى به سفارت؟ يا..... ممنون

سلام دوست عزیز نیاز به کاری یا واریز یا ارسال مدارک نیست مبلغ 330 دلار تو خود سفارت می گیرن فقط مدارک کامل با خودتون ببرید سفارت
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazlisami ، Ali Sepehr
(2017-06-09 ساعت 01:53)Nazlisami نوشته:  سلام دوستان ، پدر و مادر من از برندگان لاتارى ٢٠١٧ هستن و براى جولاى وقت مصاحبه دادن بهشون سفارت ابوظبى. ميشه راهنمايى كنين به غير از جمع آورى مدارك اگه كار ديگه اى هست كه بايد انجام بدن ؟ مثل واريز پول يا فرستادن مدركى به سفارت؟ يا..... ممنون

برای مدیکال هر نفر975 درهم داخل خود مرکز پزشکی واریز میکنند.
مدارک رو لازم نیست ارسال کنید بلکه هم راه خودشون ببرند سفارت تحویل بدهند.غقط مدارک رو باید داخل پوشه شفاف بگذارند که داخل آن دیده شود. و از بردن کیف  حدالامکان خوداری کنند.
داخل سفارت هم مبلغ 330 دلار به باجه دریافت که داخل خود آن هست واریز میکنند.

لازم بذکراست که بهتر 660 دلار که میخواهند واریز کنند 60 دلار رو به صورت خرده همراه داشته باشند.
کیس نامبر:2017as00004xxx
تعداد نفرات :4نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم وآقا فوق لیسانس
ارسال فرم :  3august
سفارت:  ابوظبی
کارنت  :  10march
نامه دوم :  28march
تاریخ مصاحبه :  17may
نتیجه :ap
آپدیتها  : 18,20jul,jun6,15 ,29,30 may
وضعیت:دوخطی تبدیل به 18jul or
کلییر : 24 jul
ارسال ایمیل کلییر: 27jul
تحویل پاسپورت به سفارت :30jul
ایشود: 2 aug
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، Nazlisami ، س.ح
دوستان پدر و مادر من امروز ميخواستن ويزاي دبي بگيرن ولي گفتن امارات فعلا براي بالاي ٥٠ سال ويزا صادر نميكنه. پدر مادرم تو جولاي وقت سفارت دارن براي لاتاري. كسي ميدونه جريان چيه؟ با چندتا آژانس هواپيمايي هم تماس گرفتيم ، همه همينو گفتن . حالا ترامپ تموم شده فعلا ، امارات شروع كرده
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67
(2017-06-13 ساعت 15:16)Nazlisami نوشته:  دوستان پدر و مادر من امروز ميخواستن ويزاي دبي بگيرن ولي گفتن امارات فعلا براي بالاي ٥٠ سال ويزا صادر نميكنه. پدر مادرم تو جولاي وقت سفارت دارن براي لاتاري. كسي ميدونه جريان چيه؟ با چندتا آژانس هواپيمايي هم تماس گرفتيم ، همه همينو گفتن . حالا ترامپ تموم شده فعلا ، امارات شروع كرده

سلام
خب اگه اینطوریه به سفارت ایمیل بزنید جریان بگید و محل مصاحبه عوض کنید برای آنکارا یا ارمنستان . منم از یه جایی پرسیدم گفت فکر میکنه قانون جدید امارات ولی اطمینان نداشت
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazlisami ، eblis_67
سلام
دوستان بخاطر داشته باشین در صورت صدور ویزا بسلامتی پست دبی برای تحویل دادن بسته شما که شامل پاسپورت هست فتوکپی پاسپورت رو درخواست می کنه (نشون دادن تصوریش هم کافی هست چون خودشون از پاسپورت بعدش کپی می گیرن )
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-13 ساعت 15:16)Nazlisami نوشته:  دوستان پدر و مادر من امروز ميخواستن ويزاي دبي بگيرن ولي گفتن امارات فعلا براي بالاي ٥٠ سال ويزا صادر نميكنه. پدر مادرم تو جولاي وقت سفارت دارن براي لاتاري. كسي ميدونه جريان چيه؟ با چندتا آژانس هواپيمايي هم تماس گرفتيم ، همه همينو گفتن . حالا ترامپ تموم شده فعلا ، امارات شروع كرده

دوست عزیز بعد از تعطیلات عید فطر دبی انشاالله این مورد حل خواهد شد.

(2017-06-13 ساعت 17:11)omidL نوشته:  سلام
خب اگه اینطوریه به سفارت ایمیل بزنید جریان بگید و محل مصاحبه عوض کنید برای آنکارا یا ارمنستان . منم از یه جایی پرسیدم گفت فکر میکنه قانون جدید امارات ولی اطمینان نداشت

دوست عزیز اگر اطلاعاتی ندارید یا اطلاعات ضعیفی دارید لطفاً اشتباه راهنمایی نفرمایید. پروسه تغییر محل سفارت در این مرحله کار این دوست می توانند زمان زیادی ببرد و به 30 سپتامبر که آخرین فرصت برندگان 2017 است نرسد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، BAFFLE ، eblis_67 ، Nazlisami
سلام
دوستان پس از دریافت ویزا ،برای صدور  گرین نیاز به واریز آنلاین220 دلار هست ( امکان واریز پس از ورود به آمریکا هم هست )
اگر مایل به واریز وجوه توسط خودتون بدون استفاده از صرافی یا شرکتها هستین در حال حاضر با توجه به تحریم های مالی - فروشگاههای بزرگ امارات دارای GIFT CART با قابلیت یکبار شارژ(فقظ لحظه خرید) هستند که امکان خریدش برای ما ایرانی ها هم موجود هست و برای ریجستر پشنهاد شده یک آدرس در دبی وارد کنین ( در سایت واریز WWW.USCIS.GOV مرحله وارد کردن مشخصات کارت گزینه ایران رو من ندیدیم )
همچنین بخاطر تبدیل ارز درهم به دلار هم مبلغی بیشتر باید کارت شارژ بشه مثلا برای پرداخت 220 دلار  از کارت من  837 کم کرده که با توجه نرخ برابری ارز قابل تغییر هست
( جهت پرداخت بوسیله GIFT CART  نیاز هست مبلغ کلیه نفرات یک کیس در یک کارت موجود باشه و امکان پرداخت از چند کارت موجود نیست )
اطلاعات کامل در تاپیک -اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت 2016 -توسط دیگر دوستان ذکر شده
پاسخ
تشکر کنندگان: eblis_67
دوستان كسى آدرس ايميل سفارت ابوظبى رو داره؟ منظورم قسمت contact us نيست . ايميل مستقيم سفارت!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان