کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2017-01-16 ساعت 17:04)mehrshad.k.a نوشته:  
(2017-01-16 ساعت 15:43)a_cute65 نوشته:  
(2017-01-15 ساعت 15:48)mehrshad.k.a نوشته:  سلام
با آرزوی ویزای یکضرب
اگه یکضرب ویزا بگیریم همون موقع میدن یا باید بازم چند روز بعد مصاحبه ی سفارت اونجا بمونیم؟؟؟؟؟

با سلام

می بایست چند روز بعد از مصاحبه بمونید که ویزا براتون صادر بشه

#تجربه#

ممنون
یه سوال دیگه هم دارم
تو سفرنامه دوستان تو انکارا ادرس پستی داده بودن برای ارسال پاسپورت با ویزا
مگه وقتی یکضرب شدی پست میکنن برات؟؟
تو چه مرحله این ادرس رو باید داد؟؟؟؟

با سلام

مصاحبه ی من ایروان بود

2 هفته قبل از مصاحبه تو سایت پستی ثبت نام کنید و بعد از مصاحبه اگه یکضرب بشید می بایست پاسپورت و بارکد پستی رو به مرکز پستی تحویل بدید و بعد از 1 الی 3 روز کاری پاسپورت رو تحویل بگیرید

یا حق

#تجربه#
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2017-01-13 ساعت 20:24)behrooz.el نوشته:  سلام به دوستان خوبم ما الان ایروانیم 24دی 96 و مدیکال ما انجام شد همه همونی هست که دوستان گفتن

سلام دوست عزیز
لطفا در مورد اجاره خونه اگه امکان داره بیشتر توضیح بدین و ریز مراحلشو بفرمائید

سلام 28دی 96 روز مصاحبه ماست،ما از طریق شماره ای که یکی از دوستان همین سایت تو پست سفرنامه گذاشته بودن ،به آقای واناند 0037499980202 پیام دادیم و تاریخ حضورمان و تعدادمون را دادیم ایشون عکس چندتا خونه را باقیمت و مکانشون برامون ارسال کردیم و دو روز مونده به اومدنمون هزینه دو شب اقامت را به حسابشون به بانک اقنتصاد نوین واریز کردیم و عکس فیش واریزی را براشون ارسال کردیم تو فرودگاه هم برامون ماشین فرستاد و البته برگشت هم شاملش میشه 6000درام.موفق باشید
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، Paniz888
(2017-01-16 ساعت 13:10)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-15 ساعت 16:24)Sepidehsalehi نوشته:  
(2017-01-13 ساعت 20:08)ترنم هستی نوشته:  سلام به دوستان خوبم ما الان ایروانیم 24دی 96 و مدیکال ما انجام شد همه همونی هست که دوستان گفتن فقط اینکه ما بچه همراهمونه و امروز براش تست سل انجام شد و سه روز دیگه باید ببریم موراتسان پیش چنیس و خانم دکتر وبعد دیدن دستش و اوکی شدن مدیکال ما رسما تموم میشه.ما سه شنبه مصاحبه داریم.یاندکس یادتون نره .لباس گرم .اینجا سرما وحشتناکه من همچین هوایی را تا الان تو ایران تجربه نکردم.اینجا قشنگه البته نه برای ما توی این سرما و یه بچه کوچیک.سوالی هست در خدمتم.ما خونه گرفتیم نزدیک میدون جمهوری شبی 40دلار.بهمون مودم وایفای رایگان تو خونه و یه سیم کارت رایگان دادن.هوایی اومدیم.با پرواز آسمان خوب بود و سرساعت بلند شد.هزینه اش هم رفت و برگشت 836400بزرگسال و بچه مون پانصدوچهل هزار تومن.ضمنا ماشین اومد فرودگاه دنبالمون رفت و برگشت6000درام چونه زدیم 5000درام اوکی شد.البته خود آقایی که خونه را ازش گرفتیم برامون هماهنگ کرده بود.راستی امروز تو بیمارستان سه تا کیس لاتاری دیدم و یکیش کیس ازدواجی.در خدمت شما دوستان گلم هستم تا نسبت به کمک همه شما بتونم ذره ای ادای دین بکنم.ممنونم مدیر محترم و بی غل و غش مهاجرسرا خداییش دمتون گرم

با سلام و تشکر
ما هم یه بچه کوچیک 18 ماهه داریم خواستم ببینم هزینه مدیکالتون واسه بچه چقدر شد و آیا واکسنی برای بچه زدن؟.... چند روز فاصله بین روز مدیکال و مصاحبتون بود؟
ممنون میشم یه توضیحی بدین
سلام امروز 27دی 95 هستش.35000درام برای بچه است و برای دختر م کامل واکسن ها را تزریق کرده بودیم مث همه بچه ها.فقط هفته آخر قبل اومدن واکسن پنومونی را پاستور تجریش خانم دکتر گفت حتما باید تزریق بشه ما بچه را نبرده بودیم اونجا مبلغ 160000تومان دادیم لیبل واکسن را رو کارت  زردبچه چسبوند که اینجا مشکلی ایجاد نشه و بعد ازبرگشت بریم واکسن را برای تزریق از اونجا بگیریم.روز جمعه مدیکال ما بود برای بچه تست سل را انجام دادن و گفتن روز دوشنبه ساعت 12 اینجا باشید  یعنی سه روز بعد برای بررسی جای تزریق .الانم با همسرم رفتن بیمارستان.اومدن مابقی را میگم خدمتتون.

سلام دوستان خوبم 28 دی 95دیگه خبری از نتیجه مدیکال که پلمپ باشه وجود نداره.سی دی عکس ریه ها و برگه هایی که معاینات و نتایج آزمایشات توش قید شده را داخل کاور برگه A4گذاشتن بهمون دادن .فقط خانم جنیس سفارش کردن اینو سفارت نبرید وقتی وارد خاک ام ریکا شدید تحویل بدید.موفق باشید
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، amirdehghani20 ، Paniz888 ، h.mgh ، h.mgh
(2017-01-17 ساعت 11:31)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-16 ساعت 13:10)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-15 ساعت 16:24)Sepidehsalehi نوشته:  با سلام و تشکر
ما هم یه بچه کوچیک 18 ماهه داریم خواستم ببینم هزینه مدیکالتون واسه بچه چقدر شد و آیا واکسنی برای بچه زدن؟.... چند روز فاصله بین روز مدیکال و مصاحبتون بود؟
ممنون میشم یه توضیحی بدین
سلام امروز 27دی 95 هستش.35000درام برای بچه است و برای دختر م کامل واکسن ها را تزریق کرده بودیم مث همه بچه ها.فقط هفته آخر قبل اومدن واکسن پنومونی را پاستور تجریش خانم دکتر گفت حتما باید تزریق بشه ما بچه را نبرده بودیم اونجا مبلغ 160000تومان دادیم لیبل واکسن را رو کارت  زردبچه چسبوند که اینجا مشکلی ایجاد نشه و بعد ازبرگشت بریم واکسن را برای تزریق از اونجا بگیریم.روز جمعه مدیکال ما بود برای بچه تست سل را انجام دادن و گفتن روز دوشنبه ساعت 12 اینجا باشید  یعنی سه روز بعد برای بررسی جای تزریق .الانم با همسرم رفتن بیمارستان.اومدن مابقی را میگم خدمتتون.

سلام دوستان خوبم 28 دی 95دیگه خبری از نتیجه مدیکال که پلمپ باشه وجود نداره.سی دی عکس ریه ها و برگه هایی که معاینات و نتایج آزمایشات توش قید شده را داخل کاور برگه A4گذاشتن بهمون دادن .فقط خانم جنیس سفارش کردن اینو سفارت نبرید وقتی وارد خاک ام ریکا شدید تحویل بدید.موفق باشید

سلام امروز 28دی 95 یکی از دوستان که اینجا با ایشون آشنا شده بودم ساعت 8 صبح مصاحبه داشتن که APشدن و بهشون گفتن 3 تا 6 ماه زمان میبره البته اطلاعاتی از شرایطشون ندارم یه خانم و آقا هستن با یک بچه 6ماهه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sepidehsalehi
(2017-01-17 ساعت 12:28)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 11:31)ترنم هستی نوشته:  سلام دوستان خوبم 28 دی 95دیگه خبری از نتیجه مدیکال که پلمپ باشه وجود نداره.سی دی عکس ریه ها و برگه هایی که معاینات و نتایج آزمایشات توش قید شده را داخل کاور برگه A4گذاشتن بهمون دادن .فقط خانم جنیس سفارش کردن اینو سفارت نبرید وقتی وارد خاک ام ریکا شدید تحویل بدید.موفق باشید

سلام امروز 28دی 95 یکی از دوستان که اینجا با ایشون آشنا شده بودم ساعت 8 صبح مصاحبه داشتن که APشدن و بهشون گفتن 3 تا 6 ماه زمان میبره البته اطلاعاتی از شرایطشون ندارم یه خانم و آقا هستن با یک بچه 6ماهه.

سلام دوستان خوبم ما هم اومدیم تو گروه AP.امروز به یه زن و شوهر سالمند و یه خانم جوان ویزای یکضرب دادن و دوست ازدواجی ما هم یکضرب شد.فقط در نظر داشته باشید کپی پاسپورت و سند ازدواج دو نسخه نه یک نسخه .ضمنا پرینت ثبت نام پستی را از ما نگرفتن.شغل همسر خدمت سربازی و ام ریکا چه کاری داشته باشید؟خویشاوند دارید؟کلی هم خانم آفیسر قربون صدقه دخترم رفت که ما گفیم یکضرب را گرفتیم.آخرشم گفت پرونده شما خوبه و باید مراحل اداری طی بشه امیدوارم زود ایشود بشید.با دخترم بای بای کرد تموم.وارد سفارت بشید همه استرس ها پر .انتظار ما شروع شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، Paniz888 ، saeidsh ، h.mgh ، Sepidehsalehi ، mrticoen ، خوش لحن
(2017-01-17 ساعت 18:02)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 12:28)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-17 ساعت 11:31)ترنم هستی نوشته:  سلام دوستان خوبم 28 دی 95دیگه خبری از نتیجه مدیکال که پلمپ باشه وجود نداره.سی دی عکس ریه ها و برگه هایی که معاینات و نتایج آزمایشات توش قید شده را داخل کاور برگه A4گذاشتن بهمون دادن .فقط خانم جنیس سفارش کردن اینو سفارت نبرید وقتی وارد خاک ام ریکا شدید تحویل بدید.موفق باشید

سلام دوستان خوبم ما هم اومدیم تو گروه AP.امروز به یه زن و شوهر سالمند و یه خانم جوان ویزای یکضرب دادن و دوست ازدواجی ما هم یکضرب شد.فقط در نظر داشته باشید کپی پاسپورت  و سند ازدواج دو نسخه نه یک نسخه .ضمنا پرینت ثبت نام پستی را از ما نگرفتن.شغل همسر خدمت سربازی و ام ریکا چه کاری داشته باشید؟خویشاوند دارید؟کلی هم خانم آفیسر قربون صدقه دخترم رفت که ما گفیم یکضرب را گرفتیم.آخرشم گفت پرونده شما خوبه و باید مراحل اداری طی بشه امیدوارم زود ایشود بشید.با دخترم بای بای کرد تموم.وارد سفارت بشید همه استرس ها پر .انتظار ما شروع شد.

وجودتون سلامت
خدا بزرگه
به امید کلیر هر چی زودتر شما
متشکرم از اطلاع رسانی شما
موفق باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، a_cute65 ، فرناز٥٧ ، mrticoen
دوستان من مصاحبه ام افتاده روز عید و مدیکالم چهارروز قبلش وقت گرفتم. با توجه به وضعیت بلیط و هتل دم عید، اگر کسی راهنمایی یا جایی برای رزرو بلیط و هتل سراغ داره اگر لطفا به بنده هم اطلاع بدن ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-17 ساعت 11:02)ترنم هستی نوشته:  
(2017-01-13 ساعت 20:24)behrooz.el نوشته:  سلام به دوستان خوبم ما الان ایروانیم 24دی 96 و مدیکال ما انجام شد همه همونی هست که دوستان گفتن

سلام دوست عزیز
لطفا در مورد اجاره خونه اگه امکان داره بیشتر توضیح بدین و ریز مراحلشو بفرمائید

سلام   28دی 96 روز مصاحبه ماست،ما از طریق شماره ای که یکی از دوستان همین سایت تو پست سفرنامه گذاشته بودن ،به  آقای واناند 0037499980202 پیام دادیم و تاریخ حضورمان و تعدادمون را دادیم ایشون عکس چندتا خونه را باقیمت و مکانشون برامون ارسال کردیم  و دو روز مونده به اومدنمون هزینه دو شب اقامت را به حسابشون به بانک اقنتصاد نوین واریز کردیم و عکس فیش واریزی را براشون ارسال کردیم تو فرودگاه هم برامون ماشین فرستاد و البته برگشت هم شاملش میشه 6000درام.موفق باشید

ممنون از پاسختون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-16 ساعت 20:40)a_cute65 نوشته:  
(2017-01-16 ساعت 17:04)mehrshad.k.a نوشته:  
(2017-01-16 ساعت 15:43)a_cute65 نوشته:  با سلام

می بایست چند روز بعد از مصاحبه بمونید که ویزا براتون صادر بشه

#تجربه#

ممنون
یه سوال دیگه هم دارم

با سلام

مصاحبه ی من ایروان بود

2 هفته قبل از مصاحبه تو سایت پستی ثبت نام کنید و بعد از مصاحبه اگه یکضرب بشید می بایست پاسپورت و بارکد پستی رو به مرکز پستی تحویل بدید و بعد از 1 الی 3 روز کاری پاسپورت رو تحویل بگیرید

یا حق

#تجربه#

دوستانی که ارمنستان مصاحبه داشتن برای ویزای نامزدی میشه بگن که چه سوالایی میپرسن؟
و اینکه تو چه سایت باید برای پست ثبت نام کرد؟ من مصاحبم 10 روز دیگست باید ثبت نام کنمم؟
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-19 ساعت 01:44)a_cute65 نوشته:  
(2016-12-17 ساعت 10:26)saeidsh نوشته:  سلام دوستان سوال داشتم.
این 2 قطعه عکس 5*5 که باید بدیم سفارت مثل مدیکال نیاز به پشت نویسی دارد یا نه؟
اگر نیاز به پشت نویسی دارد اسم، فامیل، کیس نامبر و امضا میخواد آیا؟

با سلام
بله می بایست پشت نویسی کنید

+ اسم و فامیل
+ کیس نامبر
+ تاریخ تولد
+ شماره پاسپورت
+ امضا

در پناه خدا

#تجربه#

ببخشید به انگلیسی بنویسیم؟
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-11-20 ساعت 04:05)a_cute65 نوشته:  با سلام

دوستانی که دنبال هتل خوب هستند در ایروان من بهتون توصیه میکنم که به هتل ANI PLAZA در خیابان SAYAT NOVA برید .

من طی 10 روزی که ایروان بودم در این هتل اقامت داشتم .

حتماً نرم افزار YANDEX و Google Map رو نصب کنید رو گوشیتون .

سیم کارت Bee Line از نظر Internet خوبه و تو خیابون  Northern Avenue شعبه 24 ساعته داره .

دوستان اگه سوالی راجع به شهر ایروان و مدیکال و یا سفارت دارن بپرسن خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم .

در پناه خدا .

عزیزم من کیسم نامزدی هست. میخواستم بدونم چه سوالایی میپرسن و من چی بگم بهتره؟
و اینکه من به دکتر Anush ایمیل زدم و وقت گرفتم همین اکی هست دیگه؟ نرم اونجا دبه کنن؟ Big Grin (بخدا اینقدر استرس دارم خل شدم)
سفارت ارمنستان-ایروان
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
(2017-01-22 ساعت 22:53)vanima نوشته:  

با سلام

+ اسم و فامیل
+ کیس نامبر
+ تاریخ تولد
+ شماره پاسپورت
+ امضا

در پناه خدا

#تجربه#

بله تاریخ تولد هم به میلادی
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
(2017-01-22 ساعت 22:40)vanima نوشته:  
(2017-01-16 ساعت 20:40)a_cute65 نوشته:  
(2017-01-16 ساعت 17:04)mehrshad.k.a نوشته:  ممنون
یه سوال دیگه هم دارم

با سلام

مصاحبه ی من ایروان بود

یا حق

#تجربه#

دوستانی که ارمنستان مصاحبه داشتن برای ویزای نامزدی میشه بگن که چه سوالایی میپرسن؟
و اینکه تو چه سایت باید برای پست ثبت نام کرد؟ من مصاحبم 10 روز دیگست باید ثبت نام کنمم؟

با سلام

شما می بایست از همین الان تو سایت پستی ثبت نام کنید

من از برندگان لاتاری 2017 هستم و کیسم 1 نفره هستش و در مورد سوالاتی که مطرح میشه راجع به ویزای نامزدی اطلاعی ندارم ولی تا جایی که اطلاع دارم شما می بایست مدارک کافی داشته باشید ( از جمله : متن مکاتبات و عکس )

یا حق

#تجربه#
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-22 ساعت 22:53)vanima نوشته:  

با سلام

+ اسم و فامیل
+ کیس نامبر
+ تاریخ تولد
+ شماره پاسپورت
+ امضا

در پناه خدا

#تجربه#

با سلام

تمامی این مشخصات رو شما می بایست به زبان انگلیسی پشت نویسی کنید :

+ اسم و فامیل

+ کیس نامبر

+ تاریخ تولد

+ شماره پاسپورت

و در نهایت امضاء خودتون رو ضمیمه عکس کنید

در پناه خدا

#تجربه#
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh
(2017-01-22 ساعت 22:58)vanima نوشته:  
(2016-11-20 ساعت 04:05)a_cute65 نوشته:  با سلام

دوستانی که دنبال هتل خوب هستند در ایروان من بهتون توصیه میکنم که به هتل ANI PLAZA در خیابان SAYAT NOVA برید .

من طی 10 روزی که ایروان بودم در این هتل اقامت داشتم .

حتماً نرم افزار YANDEX و Google Map رو نصب کنید رو گوشیتون .

سیم کارت Bee Line از نظر Internet خوبه و تو خیابون  Northern Avenue شعبه 24 ساعته داره .

دوستان اگه سوالی راجع به شهر ایروان و مدیکال و یا سفارت دارن بپرسن خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم .

در پناه خدا .

عزیزم من کیسم نامزدی هست. میخواستم بدونم چه سوالایی میپرسن و من چی بگم بهتره؟
و اینکه من به دکتر Anush ایمیل زدم و وقت گرفتم همین اکی هست دیگه؟ نرم اونجا دبه کنن؟  Big Grin  (بخدا اینقدر استرس دارم خل شدم)

درود بر شما

راجع به سؤال اوّلتون که مطرح کردید در پست های قبلی پاسخ دادم

در مورد وقت مدیکال نیز بهتره شما با منشی ( مطب ) دکتر تماس بگیرید و بگید که وقت مدیکالتون رو چک کنند که آیا ثبت شده ؟ ( به مکاتبه ایمیل خودتون و دکتر اشاره کنید )

#تجربه#

مؤیّد باشید
به امید خدا

+ ارسال فرمMay 17

پاسخ
تشکر کنندگان: