کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
سلام دوستان سوال داشتم.
این 2 قطعه عکس 5*5 که باید بدیم سفارت مثل مدیکال نیاز به پشت نویسی دارد یا نه؟
اگر نیاز به پشت نویسی دارد اسم، فامیل، کیس نامبر و امضا میخواد آیا؟
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-17 ساعت 10:26)saeidsh نوشته:  سلام دوستان سوال داشتم.
این 2 قطعه عکس 5*5 که باید بدیم سفارت مثل مدیکال نیاز به پشت نویسی دارد یا نه؟
اگر نیاز به پشت نویسی دارد اسم، فامیل، کیس نامبر و امضا میخواد آیا؟

با سلام
بله می بایست پشت نویسی کنید

+ اسم و فامیل
+ کیس نامبر
+ تاریخ تولد
+ شماره پاسپورت
+ امضا

در پناه خدا

#تجربه#
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، copol
(2016-12-16 ساعت 15:01)saeidsh نوشته:  سلام دوستان
این قضیه رزومه آیا در سفارت ارمنستان هم از کسی خواستن یا نه؟
آیا این رزومه مثل رزومه تحصیلی هست یا نه؟
آیا از کیسهای لاتاری هم رزومه خواستن؟

از ما که نخواستند فکر نمیکنم برای کیس لاتاری لازم باشه #تجربه
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، a_cute65
(2016-12-19 ساعت 09:42)h.mgh نوشته:  
(2016-12-16 ساعت 15:01)saeidsh نوشته:  سلام دوستان
این قضیه رزومه آیا در سفارت ارمنستان هم از کسی خواستن یا نه؟
آیا این رزومه مثل رزومه تحصیلی هست یا نه؟
آیا از کیسهای لاتاری هم رزومه خواستن؟

از ما که نخواستند فکر نمیکنم برای کیس لاتاری لازم باشه #تجربه
رزومه فکر کنم برای مواردی باشه که فرد چند جا کار کرده باشه و نیاز به توضیحات بیشتر داشته باشه
چون از همه نخواستن .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، a_cute65
سلام
ممنونم دوستان عزیزم از جوابتون
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
سلام به همه دوستان
خدمت همه شما عزیزان عرض کنم که نسخه هر کسی با شخص دیگه ممکنه داروهای مشابه داشته باشه ولی یکی نیست!
من خودم تو سفارت دیدم که از دو سه نفر تمکن مالی نخواستند ولی من دو تا برگه تمکن بانکی داشتم و هر دو را از من گرفت، یه چیزهایی هست که حتماً از ما میخواهند شامل شناسنامه ها ، وضعیت خدمت سربازی ، قباله ازدواج و اصل مدارک تحصیلی که طبق تاکید اخیر دوستان از دیپلم تا آخرین مدرک تحصیلی را ترجمه شده بهمراه اصل آن همراه داشته باشید. از بردن پولهای ریز جهت پرداخت هزینه سفارت (نفری 330 دلار) جداً خودداری کنید. از اسکناسهای 50 و 100 دلاری استفاده کنید، الباقی پولتان را حتماً بشما برمیگرداند، اونجا ایران نیست که جای الباقی پولتان آدامس و شکلات و یا چسب زخم بدهند!
هزینه مدیکال نفری 60000 درام میشه که برای افراد بالغ هستش. نفرات زیر 15 سال 50000 درام میشه چون یه آزمایش ندارند.این تست (از اکتبر یه تست جدید بعنوان "مقاربتهای جنسی" اضافه شده)که خارج از بیمارستان موراتسان و به اسم آزمایشگاه Normed هست را تشریف میبرید که هزینه هر نفر 10000 درام میباشد. اگر شما وقت مدیکال خودتان را با دکتر کریستین هماهنگ کرده باشید خیلی خوبه چون منشی خانم دکتر خانمی بنام جنیس هستش و ایشون فارسی را کاملاً مسلطه و تمام راهنمائیهای لازم را توضیح میدهد.
هزینه های ما برای مدیکال بشرح ذیل بود(برای هر نفر):
هزینه عکس از قفسه سینه 8000 درام
هزینه آزمایش خون 2000 درام
هزینه آزمایشات در اتاق خانم دکتر 40000 درام
هزینه آزمایش مقاربتهای جنسی 10000 درام
برای همه عزیزان آرزوی موفقیت دارم
کیس نامبر: ‎2017AS30XX‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول ‎MAY‎
تعداد اعضای کیس: 3
تاریخ شروع فرم: اواسط ‎MAY‎
تاریخ اولین ارسال فرم: ‎26-05-2016‎
تاریخ آخرین ارسال فرم: ‎13-06-2016‎
محل مصاحبه : ایروان 08-12-2016
نتیجه مصاحبه : نقص مدارک AP
Just Do It
پاسخ
تشکر کنندگان: farhhad ، Paniz888 ، copol ، mehdi 11 ، sheghi ، h.mgh ، فرناز٥٧ ، alonak ، a_cute65 ، Mrcivil
سلام دوستان منم AP شدم با اجازتون.
فعلا قسمت مدیکال رو براتون میذارم تا بقیش ایشالا.
روز مدیکال
روز مدیکال من 7 دسامبر بود. همونطور که میدونین مدیکال در بیمارستان موراتسان انجام میشه. جنیس منشی مهربون و دوس داشتنی خانم دکتر کریستینه همه جوره راهنماییتون میکنه. اول مدارکتون را تحویل میگیره. مدارک شامل:
1) کارت واکسیناسیون
2) کپی، پاسپورت+ کپی
3) 6 قطعه عکس (پشت عکس این 4 مورد رو بنویسید: نام به انگلیسی، نام خانوادگی به انگلیسی ، کیس نامبر و امضا)
4) کاغذی تایپ شده شامل آدرس آمریکا و ایران و همچنین آدرس ایمیل
5) نامه دوم یا دعوت نامه سفارت
6) مدارک شامل تست آنتی بادی و سوابق پزشکی که این مورد برای هر کسی فرق داره

بعد از این مرحله کارای ابتدایی توسط جنیس انجام میشه که شامل فشارخون، قد، وزن و تست بینایی هست. البته در مورد وضعیت سربازی، مدرک تحصیلیتون و اینکه آیا شکستگی از قبل دارین و چه داروهایی مصرف میکنین و چند تا سوال دیگه و همه رو یادداشت میکنه. بعد از اون 2 تا کاغذ بهتون میدن یکیش برای آزمایش خون و یکیش هم برای رادیوگرافی و یک کاغذ که مکان این دو قسمت رو نشون میده.
رادیو گرافی: واقع در طبقه همکف، 8000 درام باید پرداخت کنید و یک کاغذ که از جنیس گرفتید را باید تحویل بدید. بعد از عکس منتظر شید تا پاسپورتتون رو بهتون بدن و خودشون CD رو به منشی دکتر می دهند.
آزمایش خون: واقع در حیاط، مبلغ 2000 درام باید بدید و یک کاغذ که از جنیس گرفتید را باید تحویل بدید.
بعد از اینا برمیگردین پیش جنیس خانم. حالا نوبت خود خانم دکتر کریستینه هس که ازتون سوالایی رو میکنن و معاینه سرپایی مثل گوش کردن به ضربان قلب و سوالاتی در مورد شکستگی ها که داشتین و اگر آلرژی فصلی دارید و همینا. ضمنا مبلغ 40000 درام هم پرداخت میکنین. بعد اصل مدارک مثل کارت واکسیناسیون و پاسپورتتون و سوابق پزشکیتون رو بهتون پس میدن.
تا اینجا 50000 درام پرداخت شد. حالا جنیس خانم بهتون یه کاغذ میدن که اسمتون و سال تولدتون و آدرس روشه برا یه آزمایشگاه به اسم normad و میرید اونجا. از بیمارستان موراتسان تا اونجا نفری 1000 درامه. توی اون آزمایشگاه هم 10000 درام میدید. یه نفر راهنماییتون میکنه میرید تست مربوط به بیماری های مقاربتی رو انجام میدین. تست ساده ای هست فقط با استفاده از یک چیزی شبیه گوش پاکن از مجاری ادراری نمونه برداری می شود و همین کلا 2 دقیقه و تمام.
بعد از یک هفته رفتم و کاغذ مربوط به واکسیناسیون و CD رو که در آمریکا باید تحویل داد رو از منشی خانم دکتر گرفتم. در زیر میخوام یه مقایسه رو انجام بدم.
تفاوت مدیکال در 3 شهر ایروان، ابوظبی و آنکارا:
قیمت مدیکال در این 3 شهر به ترتیب در ایروان 60000 درام یعنی 420000 تومان، در ابوظبی 975 درهم یعنی حدودا 975000 تومان و در آنکارا 270 دلار (با دلار 3900 امروز) چیزی حدود 1 میلیون می شود. پس هزینه مدیکال در ارمنستان از همه جا ارزونتره حالا اگر رفت و آمد ها و واکسیناسیون رو هم به قیمتهای بالا اضافه کنم که دیگه هیچی.
تفاوت دیگر در اینه که در مدیکال ارمنستان انقدر انسان هستند که از شما هزینه اضافی بابت واکسیناسیون (البته در صورت لزوم که مثلا شما واکسنی را نزده باشید به شما واکسن تزریق خواهد شد مثلا واکسن هپاتیت 11000 درام و واکسن Td میشه 12000 درام حالا فک کن ما ایران مجانی زدیم) و همچنین هزینه ای بابت واکسن آبله مرغان (قیمتشو تو ارمنستان نمیدونم ولی تو ابوظبی یکی از دوستان نوشته 250 درهم) از شما نمیگیرند. منظورم از این که هزینه واکسن آبله مرغان رو نمیگیرند در صورتی که زده باشید گفتم. در روز مدیکال من نتیجه آزمایش آنتی بادی در ایران که نشون میداد من آبله مرغان گرفتم رو نشون دادم و گفت اوکیه در حالیکه دوستان در سفارت آنکارا یا ابوظبی میگویند که دکترها در سفارت های ذکر شده تست آنتی بادی ایران رو قبول ندارند و فقط فکر پول هستند.
در نهایت با توجه به مشاهدات خودم و نکاتی که در بالا ذکر شد به دوستان توصیه میکنم اونایی که امسال میتونن یا کسانی که سال دیگر از قبولی های لاتاری 2018 هستند(انشالا) در فرم ds260 سفارت خودشون رو ارمنستان انتخاب کنند(البته این یه پیشنهاده هر کسی دوس داره جای دیگه باشه، خودش میدونه).
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، KORYO ، mehdi 11 ، Paniz888 ، فرناز٥٧ ، damoon.rh ، sheghi ، a_cute65 ، mahdis932 ، Mrcivil ، Ehsan-3ehsan
(2016-12-20 ساعت 11:22)saeidsh نوشته:  سلام دوستان منم AP شدم با اجازتون.
روز مدیکال
    روز مدیکال من 7 دسامبر بود. همونطور که میدونین مدیکال در بیمارستان موراتسان انجام میشه. جنیس منشی مهربون و دوس داشتنی خانم دکتر کریستینه همه جوره راهنماییتون میکنه. اول مدارکتون را تحویل میگیره. مدارک شامل:
1) کارت واکسیناسیون
2) کپی، پاسپورت+ کپی
3) 6 قطعه عکس (پشت عکس این 4 مورد رو بنویسید: نام به انگلیسی، نام خانوادگی به انگلیسی ، کیس نامبر و امضا)

بعد از این مرحله کارای ابتدایی توسط جنیس انجام میشه که شامل فشارخون، قد، وزن و تست بینایی هست. البته در مورد وضعیت سربازی، مدرک تحصیلیتون و اینکه آیا شکستگی از قبل دارین و چه داروهایی مصرف میکنین و چند تا سوال دیگه و همه رو یادداشت میکنه. بعد از اون 2 تا کاغذ بهتون میدن یکیش برای آزمایش خون و یکیش هم برای رادیوگرافی و یک کاغذ که مکان این دو قسمت رو نشون میده.
رادیو گرافی: واقع در طبقه همکف، 8000 درام باید پرداخت کنید و یک کاغذ که از جنیس گرفتید را باید تحویل بدید. بعد از عکس منتظر شید تا پاسپورتتون رو بهتون بدن و خودشون CD رو به منشی دکتر می دهند.
آزمایش خون: واقع در حیاط، مبلغ 2000 درام باید بدید و یک کاغذ که از جنیس گرفتید را باید تحویل بدید.
    بعد از اینا برمیگردین پیش جنیس خانم. حالا نوبت خود خانم دکتر کریستینه هس که ازتون سوالایی رو میکنن و معاینه سرپایی مثل گوش کردن به ضربان قلب و سوالاتی در مورد شکستگی ها که داشتین و اگر آلرژی فصلی دارید و همینا. ضمنا مبلغ 40000 درام هم پرداخت میکنین. بعد اصل مدارک مثل کارت واکسیناسیون و پاسپورتتون و سوابق پزشکیتون رو بهتون پس میدن.
    تا اینجا 50000 درام پرداخت شد. حالا جنیس خانم بهتون یه کاغذ میدن که اسمتون و سال تولدتون و آدرس روشه برا یه آزمایشگاه به اسم normad و میرید اونجا. از بیمارستان موراتسان تا اونجا نفری 1000 درامه. توی اون آزمایشگاه هم 10000 درام میدید. یه نفر راهنماییتون میکنه میرید تست مربوط به بیماری های مقاربتی رو انجام میدین.  تست ساده ای هست فقط با استفاده از یک چیزی شبیه گوش پاکن از مجاری ادراری نمونه برداری می شود و همین کلا 2 دقیقه و تمام.
    بعد از یک هفته رفتم و کاغذ مربوط به واکسیناسیون و CD رو که در آمریکا باید تحویل داد رو از منشی خانم دکتر گرفتم. در زیر میخوام یه مقایسه رو انجام بدم.
    قیمت مدیکال در این 3 شهر به ترتیب در ایروان 60000 درام یعنی 420000 تومان، در ابوظبی 975 درهم یعنی حدودا 975000 تومان و در آنکارا 270 دلار (با دلار 3900 امروز) چیزی حدود 1 میلیون می شود. پس هزینه مدیکال در ارمنستان از همه جا ارزونتره حالا اگر رفت و آمد ها و واکسیناسیون رو هم به  قیمتهای بالا اضافه کنم که دیگه هیچی.
    تفاوت دیگر در اینه که در مدیکال ارمنستان انقدر انسان هستند که از شما هزینه اضافی بابت واکسیناسیون (البته در صورت لزوم که مثلا شما واکسنی را نزده باشید به شما واکسن تزریق خواهد شد مثلا واکسن هپاتیت 11000 درام و واکسن Td میشه 12000 درام حالا فک کن ما ایران مجانی زدیم) و همچنین هزینه ای بابت واکسن آبله مرغان (قیمتشو تو ارمنستان نمیدونم ولی تو ابوظبی یکی از دوستان نوشته 250 درهم) از شما نمیگیرند. منظورم از این که هزینه واکسن آبله مرغان رو نمیگیرند در صورتی که زده باشید گفتم. در روز مدیکال من نتیجه آزمایش آنتی بادی در ایران که نشون میداد من آبله مرغان گرفتم رو نشون دادم و گفت اوکیه در حالیکه دوستان در سفارت آنکارا یا ابوظبی میگویند که دکترها در سفارت های ذکر شده تست آنتی بادی ایران رو قبول ندارند و فقط فکر پول هستند.
    در نهایت با توجه به مشاهدات خودم و نکاتی که در بالا ذکر شد به دوستان توصیه میکنم اونایی که امسال میتونن یا کسانی که سال دیگر از قبولی های لاتاری 2018 هستند(انشالا) در فرم ds260 سفارت خودشون رو ارمنستان انتخاب کنند(البته این یه پیشنهاده هر کسی دوس داره جای دیگه باشه، خودش میدونه).

Sad Sad
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh
(2016-12-20 ساعت 11:22)saeidsh نوشته:  سلام دوستان منم AP شدم با اجازتون.
روز مدیکال
1) کارت واکسیناسیون
2) کپی، پاسپورت+ کپی

تا اینجا 50000 درام پرداخت شد. حالا جنیس خانم بهتون یه کاغذ میدن که اسمتون و سال تولدتون و آدرس روشه برا یه آزمایشگاه به اسم normad و میرید اونجا. از بیمارستان موراتسان تا اونجا نفری 1000 درامه. توی اون آزمایشگاه هم 10000 درام میدید. یه نفر راهنماییتون میکنه میرید تست مربوط به بیماری های مقاربتی رو انجام میدین.  تست ساده ای هست فقط با استفاده از یک چیزی شبیه گوش پاکن از مجاری ادراری نمونه برداری می شود و همین کلا 2 دقیقه و تمام.
    قیمت مدیکال در این 3 شهر به ترتیب در ایروان 60000 درام یعنی 420000 تومان، در ابوظبی 975 درهم یعنی حدودا 975000 تومان و در آنکارا 270 دلار (با دلار 3900 امروز) چیزی حدود 1 میلیون می شود. پس هزینه مدیکال در ارمنستان از همه جا ارزونتره حالا اگر رفت و آمد ها و واکسیناسیون رو هم به  قیمتهای بالا اضافه کنم که دیگه هیچی.

سلام آقا سعید
خیلی عالی توضیح داده ایی و امیدوارم که مورد استفاده دوستانی که هنوز برای مدیکال و مصاحبه نرفته اند قرار بگیره.
دستت درد نکنه که وقت گذاشتی
کیس نامبر: ‎2017AS30XX‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول ‎MAY‎
تعداد اعضای کیس: 3
تاریخ شروع فرم: اواسط ‎MAY‎
تاریخ اولین ارسال فرم: ‎26-05-2016‎
تاریخ آخرین ارسال فرم: ‎13-06-2016‎
محل مصاحبه : ایروان 08-12-2016
نتیجه مصاحبه : نقص مدارک AP
Just Do It
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، sararhp ، نرگس2017
(2016-08-29 ساعت 22:42)farhhad نوشته:  دوستان من ایروان قبلا رفتم،کسی کمکی در این زمینه خواست در خدمتم.

عزيزم شما شماره اي از سفارت دارين؟ من به شماره اي كه تو سايت هست زنك ميرزنم جواب نميدن. رأستش ما به nvc زنگ زديم و گفتن مدارك و فرستادن سفارت اما خبري نشده
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: damoon.rh
من یه سوال بکنم، امیدوارم خیلی پرت نباشه.

من راستش دیگه قیمت و اینا تو ایران نمیدونم چطوریه و از دستم در رفته و از ارمنستان اصلا خبر ندارم.
والدینم سه هفته دیگه میرن ارمنستان و من میخواستم بدونم حدود هزینه های رفت و آمد یا خورد و خوراک چطوره اونجا؟ هیچ ذهنیتی ندارم که بهشون بگم چقدر پول ارمنستان رو بخرن و ازونجا که مسنن و دسترسی خاصی به جایی ندارن، یهو نمونن اونجا.

ممنون
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
تشکر کنندگان: Ehsan-3ehsan
(2016-12-28 ساعت 08:12)j1970 نوشته:  من یه سوال بکنم، امیدوارم خیلی پرت نباشه.

من راستش دیگه قیمت و اینا تو ایران نمیدونم چطوریه و از دستم در رفته و از ارمنستان اصلا خبر ندارم.
والدینم سه هفته دیگه میرن ارمنستان و من میخواستم بدونم حدود هزینه های رفت و آمد یا خورد و خوراک چطوره اونجا؟ هیچ ذهنیتی ندارم که بهشون بگم چقدر پول ارمنستان رو بخرن و ازونجا که مسنن و دسترسی خاصی به جایی ندارن، یهو نمونن اونجا.

ممنون

من هزینه رفت و آمد هوایی و یه هفته اقامت و گردش و خورد و خوراک و سفارت و مدیکال و.. ام شد ۴ تومن. کمتر هم دیدم بیشتر هم دیدم.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، j1970
(2016-12-28 ساعت 10:48)TiredAdmin نوشته:  
(2016-12-28 ساعت 08:12)j1970 نوشته:  من یه سوال بکنم، امیدوارم خیلی پرت نباشه.

ممنون

من هزینه رفت و آمد هوایی و یه هفته اقامت و گردش و خورد و خوراک و سفارت و مدیکال و.. ام شد ۴ تومن. کمتر هم دیدم بیشتر هم دیدم.

دوست عزیز سلام
اول از همه این نکته را بدونید که چون پدر و مادرتون در ژانویه به ارمنستان می روند این ماه سردترین ماهشونه فقط و فقط لباس گرم با خودشون بیارن.
نکته دوم چون هوا بسیار سرده و تمام پیاده روها یخ زده، همه کاراشون در بیرون از محل اقامت را با تاکسی باید انجام بدن پس هزینه تاکسی تو این مدت رو به هزینه ها اضافه کنید.
عذر میخوام نمی تونم هزینه دقیقی را بگم. فقط شرایط ارمنستان را می تونم بهتون بگم. چون ارز خارجی دائم در نوسانه.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، Paniz888 ، j1970 ، ed2008
(2016-12-28 ساعت 11:15)saeidsh نوشته:  
(2016-12-28 ساعت 10:48)TiredAdmin نوشته:  من هزینه رفت و آمد هوایی و یه هفته اقامت و گردش و خورد و خوراک و سفارت و مدیکال و.. ام شد ۴ تومن. کمتر هم دیدم بیشتر هم دیدم.

دوست عزیز سلام
اول از همه این نکته را بدونید که چون پدر و مادرتون در ژانویه به ارمنستان می روند این ماه سردترین ماهشونه فقط و فقط لباس گرم با خودشون بیارن.
نکته دوم چون هوا بسیار سرده و تمام پیاده روها یخ زده، همه کاراشون در بیرون از محل اقامت را با تاکسی باید انجام بدن پس هزینه تاکسی تو این مدت رو به هزینه ها اضافه کنید.
عذر میخوام نمی تونم هزینه دقیقی را بگم. فقط شرایط ارمنستان را می تونم بهتون بگم. چون ارز خارجی دائم در نوسانه.

ممنون بابت جوابها و بله درسته نمیشه مبلغ دقیق درآورد.
بیشتر منظور منهم همون هزینه تاکسییه چون نمیدونم مثلا از هتل نورک رزیدنس تا سفارت چند میبرن حدودا و برمگیردونن.
چون با تور میرن، مشکل هتل و غذا حله فقط میخواستم یه تخمینی بهشون بگم مثلا معادل چقدر پول ایران برن چنج کنن که اونجا گیر نیفتن. چون امکان ارسال پول واسشون اونجا مقدور نیست.

شاید بد نباشه اینم بپرسم که اگه در مرحله اول ویزا رو بدن، چند روز معمولا طول میکشه تا با پست برسه دستشون.
داستانی شده این مهاجرت و سفر Sad
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-12-29 ساعت 04:20)j1970 نوشته:  
(2016-12-28 ساعت 11:15)saeidsh نوشته:  
(2016-12-28 ساعت 10:48)TiredAdmin نوشته:  من هزینه رفت و آمد هوایی و یه هفته اقامت و گردش و خورد و خوراک و سفارت و مدیکال و.. ام شد ۴ تومن. کمتر هم دیدم بیشتر هم دیدم.

دوست عزیز سلام

ممنون بابت جوابها و بله درسته نمیشه مبلغ دقیق درآورد.
بیشتر منظور منهم همون هزینه تاکسییه چون نمیدونم مثلا از هتل نورک رزیدنس تا سفارت چند میبرن حدودا و برمگیردونن.
چون با تور میرن، مشکل هتل و غذا حله فقط میخواستم یه تخمینی بهشون بگم مثلا معادل چقدر پول ایران برن چنج کنن که اونجا گیر نیفتن. چون امکان ارسال پول واسشون اونجا مقدور نیست.

شاید بد نباشه اینم بپرسم که اگه در مرحله اول ویزا رو بدن، چند روز معمولا طول میکشه تا با پست برسه دستشون.
داستانی شده این مهاجرت و سفر Sad

از اونجا تا سفارت خیلی نزدیکه میشه 1000 درام ضمنا دقیقا ببینن وقت سفارتشون کی هس چون اون موقع هوا خیلی خیلی خیلی سرده. دقیقا زمان رو بدونن کی هس به تاکسی که میبرتشون بگن که اونجا وایسه تا 10 دقیقه قبل از مصاحبه یه 1000 درام هم اضافی راننده میگیره اونجا وایمیسه.
اینو بدونین سفارت به هیچ کس بچه، جوان، پیر اجازه نمیده به خاطر سرما زودتر برن داخل.
اینو نمیدونم که اگر تاکسی وایسه تا وقت سفارتشون تموم شه چقدر میگیرند.