کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
سلام دوستان گل خوش شانس?
من هنوز امضا ندارم. الان ایروان هستم و با موبایل تایپ میکنم اگر اشتباه چیزی نوشتم ببخشید.
من 29 Dec مصاحبه داشتم و AP خوردم حالا این بماند چون میخوام یه سری اطلاعات جدید بدم که از اول اکتبر شروع شده.
نکته اول اینکه هزینه مدیکال در ایروان از 45000 درام شده 60 هزار درام چون از اول اکتبر یک آزمایش اضافه شده و اون آزمایش سوزاک هست
هم برای خانم ها هم برای آقایون
حالا از اول میگم
وقتی برید بیمارستان میرید طبقه بالای همکف _ طبقه اول_ سمت راست انتهای سالن مطب دکتر کیریستین. یه منشی خوش اخلاق داره حدود 50 ساله و خود دکتر خیلی زیاد بگم 40 سالشه
یه سری سوال معمولی میپرسه و بعد معاینه میکنه_ خیلی ابتدایی_ و بعد 40 هزار درام میگیره و منشی بهت میگه:
برو پایین از سینت عکس بگیر _ 8 هزار درام بابت x ray
بعد میری تو حیاط یه آزمایشگاه هست ازت خون میگیرن _ 2 هزار تا
البته دکتر بهت سه تا برگه میده که اونا بدون چه کار کنن
مرحله سوم که جدید امده
باید تاکسی بگیری چون خیلی دوره 1500 تا 2000 درام پول تاکسی میشه. میری انجا برگتو میدی و میری تو اتاق سمت راستی _ خانم ها طبقه بالا_ یه آقایی هست که میگه کلا پایین تنه لخت بشه بعد روم به دیوار ... اصلا درد نداره ولی خجالت خیلییبییی
بعدش میری خونه . تمام . خودشون جواب هارو میبرن بیمارستان شما فرداش ساعت 12 به بعد میری میگیری
نکته:
1- در تمام مراحل مدیکال پاسپورت لازم است
2- در زمان تحویل مدیکال دیگه پاکت سفید رو به شما نمیدن _ این هم از اول اکتبر اینجوری شده - و یه نفر از خود سفارت میاد میبره و در روز مصاحبه هیچ چیزی در خصوص مدیکال از شما خواسته نمیشه
3- اصلا نگران مدیکال نباشید حالا میرید انشاالله میبینید. کل بیمارستان اندازه یه درمانگاه ما مجهز نیست خیلی عقب افتاده هستند
وقتی انجارو ببینید میفهمید ایران ما چقدر از لحاظ پزشکی قدرتمنده
خب اجازه بدبد همینجا در مورد مصاحبه هم توضیح بدم
سفارت چند تا در داره که یکیش واسه ویزا هست که با تابلو مشخص شده
میرید دم در کانکس یه افسر هست میگه پاسپورت بده بعد اسمتو از انجا تیک میکنه میگه برو تو
از حیاط حرکت میکنید تا سمت راستتون یه ساختمان میبینید
افسر میگه هر چی داری بزار رو میز- موبایل خاموش - سی دی اگر ببرید میگه رو میز و بقیه چیزها
از گیت رد میشی و میگه وسایل رو بردار تو دستت باشه و جیبت نزار
میری تو ساختمون همون اول یه افسر دیگه موبایل و سی دی - که نبرید بهتره - میگره یه شماره میده میگه برگشتنی نشون بده موبایلتو بدم
کت و پالتو توی دستگاه با کمر بند و ساعت و ....
اصلا بهتون دست نمیزنن کاملا محترمانه برخورد میکنن
بعد از در سمت راست بیرون میری و یه ساختمان سمت چپ میبینی که اصل مطلب انجاست
میری تو یه خانم میاد پیشت دو تا عکس میگیره میگه بشین اینجا
بعد میگه بیا پول بده . صندوقدار پاستو میگیره و 330 دلار و یه قبض میزاره لای پاست و پست میده
اون خانم اولیه از دستگاه یه شماره میگره بهت میده - مثه نوبت بانکی-
شماره ها این شکلیه ___ D7 یا D11
اونجا صندلی هست با تمدن رفتار کنید و در اولین جای در دسترس بنشینید
یه مونیتور هست فیلم پخش میکنه بالاش هم یه مونیتور هست که شماره هارو اعلام میکنه یه صدا میاد و رو مانیتور میزنه
8«««««D9
یعنی پاشو برو به باجه 8
میری دیگه داستان فارسی میشه
پاسپورت و کپی
اصل شناسنامه و ترجمه
اصل آخرین مدرک تحصیلی و ترجمه
اصل سایر مدارک - دیپلم و پیش - با ترجمه
کارت پایان خدمت و ترجمه
کجا خدمت کردی؟ کجا کار میکنی؟
میگه بشین تا کنسول صدات کنه
بعد شمارتو میخونن میرنه 11
همه شماره ها باجه هستند به جز 11 که خود کنسول اونجاست
خوشتییییپ خوش اخلاق آدم حسابی به تمام معنا
خونسرد باشید
راستگو باشید
و مثه یه آدم معمولی حرف بزنید
فارسیش خوب نیست باهاش معمولی حرف بزنید که بفهمه
کجا خدمت کردی؟ کجا کار میکنی؟ قبلش کجا کار میکردی؟ کسی و تو امریکا داری ؟ میخوای اونجا چی کار کنی؟ - منظورش شغله-
و بعد گفت که تو اوکی هستی ولی نیاز به برسی بیشتر داره و یه برگه آبی بهم داد.
نکته: به هیچ عنوان دروغ نگید به محض اینکه بفهمه دروغ گفتی ردت میکنه
راحت باشیییییییید
پاتونو رو زمین نکوبید حول نشید . بی خیییییال
و مطمین باشید که کلیرنس میشید. و اصلا بعد کلیرنس شدن ناراحت نشید چون اوضاع بدتر میشه و طوری رفتار نکنید که فکر کنن هر جوری شده میخوای بری اونجا
همه ایرانی ها به جز یک عده خیلی کم کلیرنس میشن مخصوصا امسال
به خدا توکل کنید اگر به خدا معتقدید
خداوند به همه چیر توانا است و اگر اون بخواد همه چی خیلی راحت حل میشه
براتون آرزو میکنم که لحظه لحظه زندگی و رو حس کنید و امروز قربانی فردا نکنید.
ما و می و ؛ زاهدان و تقوا. تا یار سر کدام دارد
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: ترنم هستی ، فرناز٥٧ ، sheghi ، Arch.pm2 ، damoon.rh ، a_cute65 ، j1970 ، hesgan ، saeidsh ، فافافا ، soruosh ، h.mgh
سلام به دوستان خوبم ما الان ایروانیم 24دی 96 و مدیکال ما انجام شد همه همونی هست که دوستان گفتن فقط اینکه ما بچه همراهمونه و امروز براش تست سل انجام شد و سه روز دیگه باید ببریم موراتسان پیش چنیس و خانم دکتر وبعد دیدن دستش و اوکی شدن مدیکال ما رسما تموم میشه.ما سه شنبه مصاحبه داریم.یاندکس یادتون نره .لباس گرم .اینجا سرما وحشتناکه من همچین هوایی را تا الان تو ایران تجربه نکردم.اینجا قشنگه البته نه برای ما توی این سرما و یه بچه کوچیک.سوالی هست در خدمتم.ما خونه گرفتیم نزدیک میدون جمهوری شبی 40دلار.بهمون مودم وایفای رایگان تو خونه و یه سیم کارت رایگان دادن.هوایی اومدیم.با پرواز آسمان خوب بود و سرساعت بلند شد.هزینه اش هم رفت و برگشت 836400بزرگسال و بچه مون پانصدوچهل هزار تومن.ضمنا ماشین اومد فرودگاه دنبالمون رفت و برگشت6000درام چونه زدیم 5000درام اوکی شد.البته خود آقایی که خونه را ازش گرفتیم برامون هماهنگ کرده بود.راستی امروز تو بیمارستان سه تا کیس لاتاری دیدم و یکیش کیس ازدواجی.در خدمت شما دوستان گلم هستم تا نسبت به کمک همه شما بتونم ذره ای ادای دین بکنم.ممنونم مدیر محترم و بی غل و غش مهاجرسرا خداییش دمتون گرم
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: behrooz.el ، hesgan ، Paniz888 ، sabmn ، hsh85 ، فافافا ، h.mgh ، soruosh ، Sepidehsalehi ، Mrcivil
(2017-01-13 ساعت 20:08)ترنم هستی نوشته:  سلام به دوستان خوبم ما الان ایروانیم 24دی 96 و مدیکال ما انجام شد همه همونی هست که دوستان گفتن فقط اینکه ما بچه همراهمونه و امروز براش تست سل انجام شد و سه روز دیگه باید ببریم موراتسان پیش چنیس و خانم دکتر وبعد دیدن دستش و اوکی شدن مدیکال ما رسما تموم میشه.ما سه شنبه مصاحبه داریم.یاندکس یادتون نره .لباس گرم .اینجا سرما وحشتناکه من همچین هوایی را تا الان تو ایران تجربه نکردم.اینجا قشنگه البته نه برای ما توی این سرما و یه بچه کوچیک.سوالی هست در خدمتم.ما خونه گرفتیم نزدیک میدون جمهوری شبی 40دلار.بهمون مودم وایفای رایگان تو خونه و یه سیم کارت رایگان دادن.هوایی اومدیم.با پرواز آسمان خوب بود و سرساعت بلند شد.هزینه اش هم رفت و برگشت 836400بزرگسال و بچه مون پانصدوچهل هزار تومن.ضمنا ماشین اومد فرودگاه دنبالمون رفت و برگشت6000درام چونه زدیم 5000درام اوکی شد.البته خود آقایی که خونه را ازش گرفتیم برامون هماهنگ کرده بود.راستی امروز تو بیمارستان سه تا کیس لاتاری دیدم و یکیش کیس ازدواجی.مدیکال راحتتر از اونی هست که فکرشو بکنید پس نگران نباشد بابت واکسن ها هم سرسوزنی حرفی نزدن.البته ما هپاتیت ام ام ار و تی دی را زده بودیم تست آنتی بادی را ازمون گرفت.البته ما خودمون دادیم بهش، یه نگاهی کرد و بهمون برگردوند.در خدمت شما دوستان گلم هستم تا نسبت به کمک همه شما بتونم ذره ای ادای دین بکنم.ممنونم مدیر محترم و بی غل و غش مهاجرسرا خداییش دمتون گرم
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، Mrcivil
(2017-01-13 ساعت 20:08)ترنم هستی نوشته:  سلام به دوستان خوبم ما الان ایروانیم 24دی 96 و مدیکال ما انجام شد همه همونی هست که دوستان گفتن فقط اینکه ما بچه همراهمونه و امروز براش تست سل انجام شد و سه روز دیگه باید ببریم موراتسان پیش چنیس و خانم دکتر وبعد دیدن دستش و اوکی شدن مدیکال ما رسما تموم میشه.ما سه شنبه مصاحبه داریم.یاندکس یادتون نره .لباس گرم .اینجا سرما وحشتناکه من همچین هوایی را تا الان تو ایران تجربه نکردم.اینجا قشنگه البته نه برای ما توی این سرما و یه بچه کوچیک.سوالی هست در خدمتم.ما خونه گرفتیم نزدیک میدون جمهوری شبی 40دلار.بهمون مودم وایفای رایگان تو خونه و یه سیم کارت رایگان دادن.هوایی اومدیم.با پرواز آسمان خوب بود و سرساعت بلند شد.هزینه اش هم رفت و برگشت 836400بزرگسال و بچه مون پانصدوچهل هزار تومن.ضمنا ماشین اومد فرودگاه دنبالمون رفت و برگشت6000درام چونه زدیم 5000درام اوکی شد.البته خود آقایی که خونه را ازش گرفتیم برامون هماهنگ کرده بود.راستی امروز تو بیمارستان سه تا کیس لاتاری دیدم و یکیش کیس ازدواجی.در خدمت شما دوستان گلم هستم تا نسبت به کمک همه شما بتونم ذره ای ادای دین بکنم.ممنونم مدیر محترم و بی غل و غش مهاجرسرا خداییش دمتون گرم

سلام
موفق باشید و ایشالا با خبرای خوش برگردید.
اگر سوالی در مورد ارمنستان داشتید در خدمتیم.
فقط یه چیزی امسال 95 هس.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan
سلام به دوستان خوبم ما الان ایروانیم 24دی 96 و مدیکال ما انجام شد همه همونی هست که دوستان گفتن

سلام دوست عزیز
لطفا در مورد اجاره خونه اگه امکان داره بیشتر توضیح بدین و ریز مراحلشو بفرمائید
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2017-01-13 ساعت 20:08)ترنم هستی نوشته:  سلام به دوستان خوبم ما الان ایروانیم 24دی 96 و مدیکال ما انجام شد همه همونی هست که دوستان گفتن فقط اینکه ما بچه همراهمونه و امروز براش تست سل انجام شد و سه روز دیگه باید ببریم موراتسان پیش چنیس و خانم دکتر وبعد دیدن دستش و اوکی شدن مدیکال ما رسما تموم میشه.ما سه شنبه مصاحبه داریم.یاندکس یادتون نره .لباس گرم .اینجا سرما وحشتناکه من همچین هوایی را تا الان تو ایران تجربه نکردم.اینجا قشنگه البته نه برای ما توی این سرما و یه بچه کوچیک.سوالی هست در خدمتم.ما خونه گرفتیم نزدیک میدون جمهوری شبی 40دلار.بهمون مودم وایفای رایگان تو خونه و یه سیم کارت رایگان دادن.هوایی اومدیم.با پرواز آسمان خوب بود و سرساعت بلند شد.هزینه اش هم رفت و برگشت 836400بزرگسال و بچه مون پانصدوچهل هزار تومن.ضمنا ماشین اومد فرودگاه دنبالمون رفت و برگشت6000درام چونه زدیم 5000درام اوکی شد.البته خود آقایی که خونه را ازش گرفتیم برامون هماهنگ کرده بود.راستی امروز تو بیمارستان سه تا کیس لاتاری دیدم و یکیش کیس ازدواجی.در خدمت شما دوستان گلم هستم تا نسبت به کمک همه شما بتونم ذره ای ادای دین بکنم.ممنونم مدیر محترم و بی غل و غش مهاجرسرا خداییش دمتون گرم
سلام
سپاس فراوان از لطف شما
با خبر خوب و ویزا بدست برگردید
پیروز باشید.
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2017-01-13 ساعت 20:45)Paniz888 نوشته:  
سلام
سپاس فراوان از لطف شما
پیروز باشید.
سلام ایشالله با خبرای خوب برگردید
ی سوال داشتم: بهتره در ایران درام تهیه کنیم یا اونجا دلار ببریم و چنچ کنیم و اگر از ایران باید تهیه بشه چند دارم با خودمون ببریم بهتره.(منظورم هزینه های معموله)
کیس: ‎2017AS73XX‎
تعداد اعضاء ‎: 1‎ نفر
تاریخ مشاهده نتیجه:2016 ,16 Jun‎
تاریخ ارسال فرم: 2016,July ‎4  
تاریخ نامه دوم: 2017,‎April 24
محل مصاحبه: ارمنستان 
تاریخ مصاحبه  June 27
نتیجه:AP
ایشود 11 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-13 ساعت 22:39)amirdehghani20 نوشته:  
(2017-01-13 ساعت 20:45)Paniz888 نوشته:  
سلام
سپاس فراوان از لطف شما
پیروز باشید.
سلام ایشالله با خبرای خوب برگردید
ی سوال داشتم: بهتره در ایران درام تهیه کنیم یا اونجا دلار ببریم و چنچ کنیم و اگر از ایران باید تهیه بشه چند دارم با خودمون ببریم بهتره.(منظورم هزینه های معموله)

سلام
تبدیل ریال به درام را در ایران نمیدونم ولی تو ارمنستان هر روز قیمتا تفاوت میکنه البته در حد 100 درام یعنی 700 یا 800 تومان.
ولی اگر بخواید ریال به درام تبدیل کنین اینجا تو سوپر مارکتایی به اسم SAS میتونین این کار را انجام بدین.
ضمنا من همیشه تو سوپرمارکت ها پولمو تبدیل میکنم اصلا توی مال ها پولتونو تبدیل نکنین همیشه یه 100 یا 200 درام ارزونتر تبدیل میکنن.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85 ، Paniz888 ، soruosh ، a_cute65 ، Mrcivil
سلام درسته 95 هستش از بس تند تند تایپ کردم حواسم نبود.
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، soruosh
(2017-01-14 ساعت 11:10)ترنم هستی نوشته:  سلام درسته 95 هستش از بس تند تند تایپ کردم حواسم نبود.

سلام
با آرزوی ویزای یکضرب
اگه یکضرب ویزا بگیریم همون موقع میدن یا باید بازم چند روز بعد مصاحبه ی سفارت اونجا بمونیم؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65

با سلام و تشکر
ما هم یه بچه کوچیک 18 ماهه داریم خواستم ببینم هزینه مدیکالتون واسه بچه چقدر شد و آیا واکسنی برای بچه زدن؟.... چند روز فاصله بین روز مدیکال و مصاحبتون بود؟
ممنون میشم یه توضیحی بدین
Case number:2017as3XXX
تاریخ رویت: 15 می
تاریخ تکمیل فرم: 28 می
تاریخ کارنت: 12 دسامبر
تاریخ نامه دوم: 20 دسامبر
تاریخ سفارت: 23 فوریه
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان توسط kcc
تاریخ دریافت ویزا:من و دخترم یکضرب شوهرم ap
تاریخ ورود به آمریکا:من و دخترم 1 مارچ برای اکتیو کردن گرین کارت..... ورود بدون دردسر
ایالت ویرجینیا  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2017-01-15 ساعت 16:24)Sepidehsalehi نوشته:  

با سلام و تشکر
ما هم یه بچه کوچیک 18 ماهه داریم خواستم ببینم هزینه مدیکالتون واسه بچه چقدر شد و آیا واکسنی برای بچه زدن؟.... چند روز فاصله بین روز مدیکال و مصاحبتون بود؟
ممنون میشم یه توضیحی بدین
سلام امروز 27دی 95 هستش.35000درام برای بچه است و برای دختر م کامل واکسن ها را تزریق کرده بودیم مث همه بچه ها.فقط هفته آخر قبل اومدن واکسن پنومونی را پاستور تجریش خانم دکتر گفت حتما باید تزریق بشه ما بچه را نبرده بودیم اونجا مبلغ 160000تومان دادیم لیبل واکسن را رو کارت زردبچه چسبوند که اینجا مشکلی ایجاد نشه و بعد ازبرگشت بریم واکسن را برای تزریق از اونجا بگیریم.روز جمعه مدیکال ما بود برای بچه تست سل را انجام دادن و گفتن روز دوشنبه ساعت 12 اینجا باشید یعنی سه روز بعد برای بررسی جای تزریق .الانم با همسرم رفتن بیمارستان.اومدن مابقی را میگم خدمتتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2017-01-15 ساعت 15:48)mehrshad.k.a نوشته:  
(2017-01-14 ساعت 11:10)ترنم هستی نوشته:  سلام درسته 95 هستش از بس تند تند تایپ کردم حواسم نبود.

سلام
با آرزوی ویزای یکضرب
اگه یکضرب ویزا بگیریم همون موقع میدن یا باید بازم چند روز بعد مصاحبه ی سفارت اونجا بمونیم؟؟؟؟؟
سلام 27 دی 95 .امیدوارم فردا یکضرب بگیریم توی این سرمای 9 تا 13 درجه زیر صفر فقط ویزای یکضرب حالمونو بهتر میکنه اگه خدا بخاد دو روز کاری زمان میبره گرفتن ویزا(البته اگه یکضرب باشه)یعنی سه شنبه مصاحبه داریم زوز پنجشنبه ویزا را میدن یکی از کیس ها که ازدواجی هستش اومده برای گرفتن ویزا که با ما مصاحبه داره .ایشون اینجوری گفتن.دو روز کاری.دعا کنید.موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، Mrcivil
(2017-01-15 ساعت 15:48)mehrshad.k.a نوشته:  سلام
با آرزوی ویزای یکضرب

با سلام

می بایست چند روز بعد از مصاحبه بمونید که ویزا براتون صادر بشه

#تجربه#
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-16 ساعت 15:43)a_cute65 نوشته:  
(2017-01-15 ساعت 15:48)mehrshad.k.a نوشته:  سلام
با آرزوی ویزای یکضرب

با سلام

می بایست چند روز بعد از مصاحبه بمونید که ویزا براتون صادر بشه

#تجربه#

ممنون
یه سوال دیگه هم دارم
تو سفرنامه دوستان تو انکارا ادرس پستی داده بودن برای ارسال پاسپورت با ویزا
مگه وقتی یکضرب شدی پست میکنن برات؟؟
تو چه مرحله این ادرس رو باید داد؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان