کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260
دوستان خواهيش ميكنم كمك كنيد ‎...‎
من در فورم شركت در لاتارى اسم پدر بزگم را بجاى اسم فاميل نوشتم ولى در فورم ‎260‎ دروستش كردم و 10 روز ديگر مصاحبه‌ دارم ايا كيسم ريجيكت ميشه‌ ?و ايا لازم هست اين اشتباهرا به‌ ‎kcc‎ مكاتب كنم ? ممنون از كمك كردنتون ‎....
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh
سلام
دوستان عزیز
من یک ایراد تو فرم ds260 داشتم
درخواست آنلاک دادم دو روز بعد آنلاک شد ، اما فقط برای نفر اصلی آنلاک شده بود
آیا برای هر نفر جدا باید درخواست داد ؟؟
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-07 ساعت 11:06)grimfandango نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 11:04)Paniz888 نوشته:  سلام
دوستان عزیز
من یک ایراد تو فرم ds260 داشتم
درخواست آنلاک دادم دو روز بعد آنلاک شد ، اما فقط برای نفر اصلی آنلاک شده بود
آیا برای هر نفر جدا باید درخواست داد ؟؟

سلام

بله دوست عزیز باید حتما اسامی افرادی که می خواهید رو بنویسید وگرنه فقط نفر اصلی آنلاک میشه

این سری با اسم نفر زیر مجموعه و کیس نامبر اصلی
از ایمیل نفر زیر مجموعه باید ارسال میکردم یا از ایمیل نفر اصلی
فرقی داره ؟
3  may  :  ?
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-07 ساعت 12:03)grimfandango نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 11:53)Paniz888 نوشته:  
(2016-11-07 ساعت 11:06)grimfandango نوشته:  سلام

بله دوست عزیز باید حتما اسامی افرادی که می خواهید رو بنویسید وگرنه فقط نفر اصلی آنلاک میشه

این سری با اسم نفر زیر مجموعه و کیس نامبر اصلی
از ایمیل نفر زیر مجموعه باید ارسال میکردم یا از ایمیل نفر اصلی
فرقی داره ؟

خواهش میکنم ، از همون ایمیل نفر اصلی ام باشه اوکی هست .

شما فرمت ایمیل رو رعایت کنید ( کیس ، نام برنده اصلی ، تاریخ تولدش )

بعد تو متن نامه بگید می خواهید همراه یا همسر رو به اسم و فامیل فلان و تاریخ تولد فلان آنلاک کنید

نه اگر اینطور باشه من اشتباه ارسال کردم
کیس ، اسم نفر زیر مجموع و تاریخ تولد نفر زیر مجموع رو زدم
یکی دیگه بفرستم ؟ یا اول باید اون رو کنسل یا اصلاح کنم ؟
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان،
من موقعی که داشتم فرم ‎DS-260‎ رو پز میکردم، نام مراکز آموزش دبیرستانم رو که دوتا بوده سوا زدم و اسمشون رو مقداری اشتباه نوشتم، در حد اینکه توی ترجمه ی مدرک دیپلمم مثلا اسم دبیرستان شهید دکتر بهشتی بوده - و من توی فرم دبیرستان شهید بهشتی نوشتم، اینطوری یک مقدار چیزهایی که وارد کردم با اونچه توسط مترجم ترجمه شده تفاوت میکنه رو کاغذ،
از طرفی مدرک آخری که دارم مال دانشگاه هست و لیسانسه و دوستان اینجا فرمودن که فقط آخرین مدرک تحصیلی رو به همراه تجمه ازتون تو مصاحبه میخوان،
برا همین می خواستم بپرسم به نظرتون قبل شروع مصاحبه این نکته ها رو با افسر در جران بزارم بگم اشتباه تایپی دارم؟ ( چون چندتاست میترسم) یا نیاز نیست؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
ميخواستم ببينم كسي تا الان براي تغيير محل مصاحبه به KCC ايميل داده؟
نمونه نامه ش موجوده؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-15 ساعت 09:05)Ali--usa نوشته:  دوستان  سلام
ميخواستم ببينم كسي تا الان براي تغيير محل مصاحبه به KCC ايميل داده؟
نمونه نامه ش موجوده؟

نباید پیچیده باشه
یک ایمیل از ایمیل نفر اصلی
با فرمت زیر
Sub : change interview location

Full name : aaaaa
Case number :12345
Date of birth :m/d/y

Dear sir/ madam
Please Change my interview location from x to y
Thank you
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
ما مدارکمون رو برای آنکارا فرستادیم خودشون ایمیل زدن که مدارکتون رسیده و اگه با پاسپورت فرق داره DS260 رو اصلاح کنید و خودشون لینک گذاشتن و بعد از اینکه ما اطلاعات اشتباه رو وارد کردیم ایمیل زدن که فرم آنلاک شده و تصحیح کنید البته توی ایمیلشون ساعت مصاحبه مارو زدن .
الان هر چی دنبال محلی که باید فرم رو اصلاح کنم می گردم پیدا نمی کنم 10 روز دیگه مصاحبه داریم و باید زودتر اصلاح کرده و سابمیت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید از کجا می تونم فرم 260 رو اصلاح کنم ؟
ممنون از راهنماییتون
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه
يه سوال داشتم، من پاسپورتم رو قبل از مصاحبه تعویض کردم. باید توی فرم DS-260 درست کنم. راهش. چيه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان گرامی ما تو تکمیل فرم DS 260 رشته تجربی رو major science زدیم، به نظرتون چی کنم؟
مدرک لیسانس رو درست نوشتم
اصلا نمیدونم این کلمه رو از کجا آوردم
کیس نامبرمون 6900 هستش.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2017-01-15 ساعت 11:05)mehdibaskoly نوشته:  با سلام
دوستان گرامی ما تو تکمیل فرم DS 260 رشته تجربی رو major science زدیم، به نظرتون چی کنم؟
مدرک لیسانس رو درست نوشتم
اصلا نمیدونم این کلمه رو از کجا آوردم
کیس نامبرمون 6900 هستش.
سلام مهم نیست قبل از مصاحبه به افیسر بگید اصلاح کنه با توجه به شمارتون اصلا انلاک نکنید
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، saeidsh ، a_cute65
سلام دوستان من تو فرم Ds260  حرف اول لاتین شماره پاسپورت رو وارد نکردم، و به kcc نامه زدم و بهشون توضیح دادم ولی اونها جوابیه ذیل رو فرستادند و تصریح کردند که اگر میخوام درخواست unlock بدم، من خیلی از این مورد نگرانی دارم، کیس نامبرم هم 5600 هست و احتمالا تو سری بعدی کارنت بشیم، نظر دوستان چیه؟
1)آیا تابحال کسی بوده که شماره پاسپورت رو اشتباه نوشته باشه و بدون تصحیح ویزا بگیره؟
2)به نظرتون آنلاک کنم بهتر نیست؟
3)توقسمت وسط متن مثل اینکه این نامه به یک واحد دیگر هم ارسال شده که گفته اطلاعات مهمیه ولی کلاسیفای نشده، کسی در مورد این قسمت توضیحات بهتری داره؟

Thank you for your inquiry.

Your answers on the DS-260 application should be as accurate as possible in order to minimize the potential for confusion and delay in your case.  Once submitted, a DS-260 cannot be deleted or removed. If there is an error in your DS-260 application form or if you need to make changes, the Kentucky Consular Center (KCC) can unlock the form for you so that you can make any changes required.  If you would like us to unlock one or more forms in your case, please reply to this address, including your case number, date of birth (MMDDYYYY) and the names of the applicants whose forms you would like us to unlock.

Once unlocked, if you would like for KCC to process your application, you must resubmit it.  A DS-260 will not continue processing unless it is re-submitted.  Unlocking an application is the only way to make changes, or to prevent a form from being processed.

For March, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-2017 applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number:

AFRICA                     28,700                Except:        Egypt             18,800
                                                                                       Ethiopia        19,200
ASIA                            4,700               Except:         Iran            4,600
                                                                                     Nepal       3,850
EUROPE                   19,300
N. AMERICA                    7
OCEANIA                       800
S. AMERICA                  875

The Visa Bulletin at http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html is updated monthly and contains the current allocation cut-off numbers as well as other important information.

Interviews for the DV 2017 program will begin in October 2016 and conclude on September 30, 2017.  KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case.  Interviews are scheduled numerically according to assigned case numbers which have completed processing.  The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability.  You may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers beginning August 2016.  This information is updated on the 15th day of each month thereafter.

When inquiring about the status of a Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center is a document processing facility, and cannot advise you on whether or not you will qualify for a visa.  Only a consular officer can make that decision. Do not send any paper documents to the Kentucky Consular Center.

For additional information, please refer to the following websites:

Diversity Visa Website: http://travel.state.gov/content/visas/en....html.html

Diversity Visa Instructions: http://travel.state.gov/content/visas/en...tions.html

DS-260 instructions: http://travel.state.gov/content/visas/en...ation.html

To enter the Diversity Visa lottery or to check for a selection notice: https://www.dvlottery.state.gov/

Diversity Visa Unit
Phone:  (606)526-7500
Email:  HYPERLINK "mailto:KCCDV@STATE.GOV"KCCDV@STATE.GOV

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

Privacy/PII
This email is UNCLASSIFIED.

To: KCC DV
Subject: DV-2017 Inquiry – Data correction

Case Number : 2017AS000056xx
Name :
Date of birth :

Name :
Date of birth :
Name :
Date of birth :
Preference Category : DV Diversity
Foreign State Chargebility : Iran
Dear Sir/Madam,
Unfortunately we missed first letter of our passport numbers(passport IDs) on DS-260 From
Therefor The correct of them is:
     correct pass ID: P3300000
 correct pass ID: A99200000
correct pass ID: W8500000

Thank You

Official - Privacy/PII

UNCLASSIFIED
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
بچه ها کسی می تونه منو کمک کنه. متاسفانه الان پس از دریافت نامه دوم متوجه شدم که اسم فرزندم رو یک کلمه ش رو جا انداختم آیا این مشکل ایجاد نمی کنه ؟ لطفا کمکم کنید. با تشکر
شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
محل مصاحبه: ارمنستان----تاریخ کارنت: JAN 12----تاریخ نامه دوم: 20 JAN
تاریخ مصاحبه: MAR 23- AP
تاریخ update کیس اصلی: 28-27-24 MAR و  2 MAY و 25,28 AUG
تاریخ update بقیه اعضاء: 27-24 MAR و AUG 28
تاریخ کلییرنس:   AUG 28 بدون بنافاید
دریافت ویزا:  *
ورود به آمریکا:  *
مقصد:  *
تاریخ دریافت گرین کارت:  *   <<انتظار>>
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-21 ساعت 01:06)فافافا نوشته:  با سلام
بچه ها کسی می تونه منو کمک کنه. متاسفانه الان پس از دریافت نامه دوم متوجه شدم که اسم فرزندم رو یک کلمه ش رو جا انداختم آیا این مشکل ایجاد نمی کنه ؟ لطفا کمکم کنید. با تشکر
سلام
میتونید قبل قسم خوردن به آفیسر اطلاع بدید
ایشون هم اصلاح کنه تو سیستم
مشکل ساز نیست
اگر هم اطلاع دقیق تر میخواهید از britsimon سوال کنید
موفق باشید
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
دوستان تو این صفحه که مربوط به سفارتخانه آمریکا در لندن گفته که در صورتیکه شماره گذرنامه تون اشتباهه در خواست آنلاک بدین
https://uk.usembassy.gov/visas/immigrant...collapse10
با این حساب من درخواست آنلاک بدم؟
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان