کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260
(2017-03-28 ساعت 13:14)alireza 86 نوشته:  با سلام
من در پرکردن فرم ds-260 از یکی از دوستانم که کمک گرفته بودم برای من دانستن زبان انگلیسی رو (با توجه به مدرک دانشگاهی ام) در حد متوسط نوشته است. ولی من در صحبت کردن و متوجه شدن زبان هنگام محاوره مشکل دارم. حالا منو استرس گرفته که آفیسر با توجه به اینکه نوشتم انگلیسی در حد متوسط بلدم ازم بخواد انگلیسی حرف بزنم یا اون انگلیسی صحبت کنه باهام. و من نتونم خوب صحبت کنم یا حرفاشو متوجه بشم و اینطور برداشت کنه که دروغ نوشتم. به نظرتون چکار کنم؟

دوست عزیز خودتن میگی متوسط. توقع که ازت ندارن مثل نیتیو باشی. مشکلی نیست. به خودت سخت نگیر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-07 ساعت 23:18)Cyrus_the_great نوشته:  سلام دوستان گرامی من ناقصی پرونده داشتم و باید بعد از ثبت ادرس پستی دو صفحه پرینت یکی با بارکد و دومی بدون بارکد را داریم که خودش توضیح داده دومی را توی پاکت و اولی را بدید به دفتر پستی مجاز که توی ایران نداریم ما. حالا سوال من اینه که چطوری بفرستمش که درست به دستشون برسه؟ یعنی منظورم اینه که اونی را که باید بدم دست اون دفتر پستی و در داخل پاکت نباشه را چطوری باید بدم بهش؟ با توجه به اینکه از ایران دارم ارسال می کنم و دفتر پست رسمی اینجا نیست.

دوست عزیز چرا با DHL نمیفرستی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-28 ساعت 13:14)alireza 86 نوشته:  با سلام
من در پرکردن فرم ds-260 از یکی از دوستانم که کمک گرفته بودم برای من دانستن زبان انگلیسی رو (با توجه به مدرک دانشگاهی ام) در حد متوسط نوشته است. ولی من در صحبت کردن و متوجه شدن زبان هنگام محاوره مشکل دارم. حالا منو استرس گرفته که آفیسر با توجه به اینکه نوشتم انگلیسی در حد متوسط بلدم ازم بخواد انگلیسی حرف بزنم یا اون انگلیسی صحبت کنه باهام. و من نتونم خوب صحبت کنم یا حرفاشو متوجه بشم و اینطور برداشت کنه که دروغ نوشتم. به نظرتون چکار کنم؟

جناب به هیچ وجه نگران نباش، روز مصاحبه هنگام تحویل مدارک، شما مشخص خواهی کرد که به چه زبانی میخواهی مصاحبه رو انجام بدی، غم به دلت راه نده
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 07:21)samadsaba1 نوشته:  [quote='anita56' pid='710174' dateline='1462715662']
سلام به همه دوستان
من وقتی ثبت نام لاتاری کردم اشتباها آخر اسم فامیلم یه T اضافه گذاشتم. بقیه اطلاعات کاملا درست پر شده. حالا برنده شدم.
به نظرتون با این اشتباهی که کردم kcc قبول میکنه یا کلا رد میکنه من رو؟؟؟

سلام
شما در فرم 260 درستش رو وارد کنید مشکلی نداره

با سلام یه سوال داشتم من فرم 260 پر کردم خیلی وقت پیش و مراحل کاریم رفته جلو الان فهمیدم تاریخ تولدمو با یک روز اشتباه زدم الان نامه مصاحبم اومده الان قابل درست کردن هست انلاین یا ممکن مشکل پیش بیاد چون کامپلیت شده فرمم و اینکه کیسم ازدواجیه.
ضمنایادم رفت بگم اگه آدرس اسپانسرم عوض داره میشه تا قبل از مصاحبه چیکار کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-24 ساعت 12:39)Paniz888 نوشته:  
(2017-01-23 ساعت 12:46)sayhoon نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 19:47)Paniz888 نوشته:  جواب میده
مطمئن باشید

سلام جواب سیمون هم همانند راهنمایی بود که در سایت سفارت آمریکا در انگلیس بود، یعنی اینکه اگر شماره پاسپورت اشتباه وارد شده است حتما درخواست انلاک بدید و تصحیحیش کنید. به نظر من واحد بررسی کننده اطلاعات برندگان لاتاری از شماره پاسپورت برای بررسی سوابق مسافرتهای شما در این چند ساله اخیر استفاده میکنه و یه جورایی صحیح بودن شماره پاسپورت مهم تر از صحیح بودن اسپل نام و فامیل هستش.
پس اگر دوستانی شرایط من رو دارند به هیچ عنوان این مشکل رو پشت گوش نندازند و حتما فرم ds260 رو تصحیح کنند، به هرحال تاخیر در مصاحبه با خیال راحت بهتر از تسریع مصاحبه با هزارتا استرس هستش.

ما که رفتیم درخواست انلاک کنیم.
با تشکر از راهنمایی های همه دوستان
سلام
تشکر از اینکه تجربه خودتون رو به اشتراک گذاشتید
به امید خدا اشکالی پیش نمیاد
هنوز حد اقل ۱ ماه به کارنت شما مونده
درخواست آنلاک هم دو یا سه روزه میاد
فقط چک کنید که اگر چیز دیگری هم هست همون موقع اصلاح کنید و از کانفیرم جدیدتون هم پرینت بگیرید
درست میشه
لطفا ما رو از تغییرات بعدی باخبر کنید
#تجربه#

یه سوال من تاریخ تولدمو با یبک روز اشتباه زدم الان نامه مصاحبم اومده باسه آپریل بنظرتون انلاک کنم یا اونجا بهشون بگم کیسمم IR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 09:07)shayan_yg نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 07:21)samadsaba1 نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 18:24)anita56 نوشته:  سلام به همه دوستان
من وقتی ثبت نام لاتاری کردم اشتباها آخر اسم فامیلم یه T اضافه گذاشتم. بقیه اطلاعات کاملا درست پر شده. حالا برنده شدم.
به نظرتون با این اشتباهی که کردم kcc قبول میکنه یا کلا رد میکنه من رو؟؟؟

سلام
شما در فرم 260 درستش رو وارد کنید مشکلی نداره

با سلام یه سوال داشتم من فرم 260 پر کردم خیلی وقت پیش و مراحل کاریم رفته جلو الان فهمیدم تاریخ تولدمو با یک روز اشتباه زدم الان نامه مصاحبم اومده الان قابل درست کردن هست انلاین یا ممکن مشکل پیش بیاد چون کامپلیت شده فرمم و اینکه کیسم ازدواجیه.
ضمنایادم رفت بگم اگه آدرس اسپانسرم عوض داره میشه تا قبل از مصاحبه چیکار کنم؟
سلام
بهترین کار اینه که روزمصاحبه قبل از سوگند تمام اشتباهات رو اصلاح کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان من فرم DS-260 الان داشتم چک میکردم تو فرم همسرم که کیس اصلی هست به اشتباه اون سوالی که پرسیده همسرتون هم باهاتون میاد جواب دادم نه ولی تو فرم خودم زدم بله میخوام بدونم روز مصاحبه مشکلی پیش نمیاد؟
2017AS000064xx‎
تعداد افراد: 2 نفر
رویت قبولی: 4 می
تکمیل فرم: 26 می
کارنت: 11 آپریل
نامه دوم: 24 آگوست
محل مصاحبه: ابوظبی‎
تاریخ مصاحبه:6 جون
سربازی: معافیت
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام وقت همگی بخیر
یه سوال دوستان
من چند تا غلط تایپی دارم مثلا تو ادرس e اضافه خورده یا مثلا institute ، آخرش T جا افتاده و از این قبیل اشتباهات یا مثلا Mathematics باز وسطش E جا افتاده
به نظرتون آنلاک کنم و ادیت کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
سلام دوستان.

کمتر از یک ماه دیگه زمان مصاحبه ی پدر و مادرمه و زمانی که می خواستیم وقت سفارت بگیریم، متوجه شدیم که تو فرم DS-260 شماره پاسپورت مادرم رو اشتباه وارد کردیم. یه عدد اضافه نوشتیم در واقع. میشه راهنمایی کنید چکار باید بکنیم؟ زمان مصاحبه خیلی نزدیکه.

اپلیکنت برنده، پدرم هستن و مادرم همراه هستن.

اینم بگم که پدر و مادرم هردوشون پاسپورتشون رو تمدید کردن و به هر حال پاسپورتی که توش ویزا میخوره، با یه شماره ی دیگه ست.

ممنون از وقتتون.
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
پاسخ
(2017-05-14 ساعت 17:36)NarCssuS نوشته:  سلام دوستان.

کمتر از یک ماه دیگه زمان مصاحبه ی پدر و مادرمه و زمانی که می خواستیم وقت سفارت بگیریم، متوجه شدیم که تو فرم DS-260  شماره پاسپورت مادرم رو اشتباه وارد کردیم. یه عدد اضافه نوشتیم در واقع. میشه راهنمایی کنید چکار باید بکنیم؟ زمان مصاحبه خیلی نزدیکه.

اینم بگم که پدر و مادرم هردوشون پاسپورتشون رو تمدید کردن و به هر حال پاسپورتی که توش ویزا میخوره، با یه شماره ی دیگه ست.

ممنون از وقتتون.

دوست عزیز سلام
الان دیگه پرونده شما در سفارت هست و از نظر بنده تقاضای آنلاک و تغییر اصلأ به صلاح نیست ، چون کیس نامبر بالا هست و فرصت کم ،
بهترین راه اعلام اون در روز مصاحبه و اصلاح آن همونجا در پرونده توسط آفیسر هست
فکر نمی‌کنم مشکلی پیش بیاد ، شما فقط پاسپورت های قبلی رو همراه داشته باشید و قبل از شروع مصاحبه اعلام کنید
حل میشه به امید خدا.
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، NarCssuS

کمتر از یک ماه دیگه زمان مصاحبه ی پدر و مادرمه و زمانی که می خواستیم وقت سفارت بگیریم، متوجه شدیم که تو فرم DS-260  شماره پاسپورت مادرم رو اشتباه وارد کردیم. یه عدد اضافه نوشتیم در واقع. میشه راهنمایی کنید چکار باید بکنیم؟ زمان مصاحبه خیلی نزدیکه.

ممنون از وقتتون.

سلام دوست عزیز اصلا مشکلی نیست پاسپورتهای قدیم رو هم باخودشون ببرند سفارت وقبل از مصاحبه موقعی که میخوان مدارک رو تحویل بدن به کارمند سفارت که فارسی هم بلد هست توضیح بدن درضمن اگر خیلی نگران هستید میتونید به سفارت ایمیل بزنید وتوضیح بدید وکپی صفحه اول پاسپورتهای قدیم وجدید رو هم براشون بفرستید.
یک سوال :نوشتید که...زمانی که میخواستم وقت سفارت بگیرم متوجه شدم ....
دوست عزیز مگه برا لاتاری باید شما نوبت سفارت بگیرید؟ تا اونجایی که میدونم نوبت مصاحبه رو سفارت میده
پاسخ
تشکر کنندگان: NarCssuS
(2017-05-14 ساعت 18:31)Paniz888 نوشته:  

ممنون از وقتتون.

دوست عزیز سلام
الان دیگه پرونده شما در سفارت هست و از نظر بنده تقاضای آنلاک و تغییر اصلأ به صلاح نیست ، چون کیس نامبر بالا هست و فرصت کم ،
بهترین راه اعلام اون در روز مصاحبه و اصلاح آن همونجا در پرونده توسط آفیسر هست
فکر نمی‌کنم مشکلی پیش بیاد ، شما فقط پاسپورت های قبلی رو همراه داشته باشید و قبل از شروع مصاحبه اعلام کنید
حل میشه به امید خدا.

ممنونم از پاسختون.
امیدوارم مشکلی پیش نیاد.می دونم اینکه پاسپورت عوض شده، مشکلی ایجاد نمیکنه. ولی اینکه شماره پاسپورت رو تو فرم اشتباه نوشتیم نمی دونم چی میشه.

مرسی از لطفتون Smile
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-14 ساعت 18:59)farrokh33 نوشته:  

ممنون از وقتتون.

سلام دوست عزیز اصلا مشکلی نیست پاسپورتهای قدیم رو هم باخودشون ببرند سفارت وقبل از مصاحبه موقعی که میخوان مدارک رو تحویل بدن به کارمند سفارت که فارسی هم بلد هست توضیح بدن درضمن اگر خیلی نگران هستید میتونید به سفارت ایمیل بزنید وتوضیح بدید وکپی صفحه اول پاسپورتهای قدیم وجدید رو هم براشون بفرستید.
یک سوال :نوشتید که...زمانی که میخواستم وقت سفارت بگیرم متوجه شدم ....
دوست عزیز مگه برا لاتاری باید شما نوبت سفارت بگیرید؟ تا اونجایی که میدونم نوبت مصاحبه رو سفارت میده

امیدوارم مشکلی ایجاد نکنه.

وقتی ایمیل وقت سفارت میاد، می تونید برید تو سایت سفارت و رجیستر کنید. دقیقا همون زمان مصاحبه ای که ایمیلش براتون اومده رو بهتون میده.

من وقتی رجیستر کردم، چون شماره ی پاسپورت جدید رو فرستادم، ایمیل اومد که مصاحبه تون کنسل شده. تو سایتش چک کردم، دیدم گفته اطلاعات مطابق فرم نیست. شماره پاسپورت قبلی که تو فرم ۲۶۰ بوده رو وارد کردم و همچنان همون وقت مصاحبه ای که ایمیلش از KCC اومده رو نشونم میده. ولی دیگه تاییدش نیومد برام. نمی دونم الان یعنی چی؟ داریم وقتمون رو یا نه؟
پاسخ
سلام. من برنده لاتاری 2018 هستم. کلا این سوال رو پرسیدم در فرم های دیگه کسی جواب نداده. من برای پر کردن تحصیلات فقط اخرین دانشگاه رو وارد کردم . اشتباها برای مقطع لیسانسم چیزی ننوشتم.
بنظرتون باید آنلاک کنم و کلا چطوری؟
Case#: 201829xx
seen: 2nd May
DS260 : 5th May
پاسخ
(2017-05-14 ساعت 22:55)farhhad نوشته:  
(2017-05-14 ساعت 22:38)akijoon نوشته:  سلام. من برنده لاتاری 2018 هستم. کلا این سوال رو پرسیدم در فرم های دیگه کسی جواب نداده. من برای پر کردن تحصیلات فقط اخرین دانشگاه رو وارد کردم . اشتباها برای مقطع لیسانسم چیزی ننوشتم.
بنظرتون باید آنلاک کنم و کلا چطوری؟

سلام
منم دقیقا همین اشتباه رو داشتم.روز مصاحبه به افیسر گفتم.گفت مهم نیست.

ممنونم که جواب دادین. من آمریکا دانشجو هستم و همه مدارکم همرامه اما فقط دانشگاه اینجا رو وارد کردم که البته فوق لیسانسم رو این ترم گرفتم و ادامه داره برا دکترا. اما اصلا حواسم نبود به اونایی که تو ایران داشتم. مدرک دیپلم رو همراهم ندارم. شما مدارکتون رو نشون دادین تو مصاحبه؟
Case#: 201829xx
seen: 2nd May
DS260 : 5th May
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان