کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260
دوستان سلام من مصاحبه هفته اخر نوامبر ٢٠١٦ تو ايروان ارمنستان رفتم
حدود ١٩٠ روز از تاريخ مصاحبم ميگذره ، Ap خوردم و منتظر كلير شدن هستم
ديروزكه داشتم مداركمو مرتب ميكردم ديدم دو سه تا اشتباه تو فرم Ds260 داشتم كه ارسال كردم كه متوجه نشدم تا الان حتي تو سفارتم متوجه نشدممثلا شماره موبايلمو ٠٠٩٨٩١٩ بايد وارد ميكردم ، اشتباه وارد كردم ٠٠٩٨١٩ يه عدد ٩ جا گذاشتم يا مدرك پيش دانشگاهيم بجاي ٢١ جولاي زدم ٢٢ جولاي
بنظرتون اينا برام مشكل درست ميكنه تو روند كلير شدن
بنظرتون برم تو پيج سيس و اونجا فرممو درست كنم؟
چون بعد قسم خوردن پيش افيسر تو سفارت افيسر وقتي مداركمو ديد گفت بين يك ماه تا ٦ ماه ديگه ويزاتون اماده ميشه
كيس نامبر من ٢٦** هستش
اگه ميتونيد راهنماييم كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-01 ساعت 03:58)Cyrus_the_great نوشته:  با سلام به همه دوستان و اساتید بنده چندین اشتباه دارم که الان توش گیر کردم و نمی دونم باید چی کار کنم در ضمن اینم بگم که مصاحبه را انجام دادم و الان متوجه شدم که داستان چی هست.
1. اسم خودم و خانمم در قسمتی که باید فارسی نوشته می شده انگلیسی نوشته شده
2. مدارکم ناقصی داشته و الان تازه فهمیدم که باید قرارم را ثبت م یکردم و بعد از انجام این کار متاسفانه متوجه اولا دوتا اکانت باز کردم یکی خودم و یکی خانمم و دوما متوجه  شدیم که مشخصات را اشتباه وارد کردیم وو الانم نمی شه تصحیحشون کرد

با عرض سلام
منم مثل شما دو سه تا اشتباه تو فرم ds260 داشتم ومصاحبه هم رفتم
ديروز متوجه اشتباهاتم شدم
ميخواستم ببينم تونستيد كاري بكنيد و بفهميد راه كار چيه؟
اگه ميتونيد منم راهنمايي كن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیز ، یک سوال داشتم ، ممنون میشم پاسخ دهید:
شماره کیسم بالای 8100 است و اوایل مرداد مصاحبه در ارمنستان دارم ، من در فرم ds 260 مدرک فوق لیسانس بازرگانی را administration management ترجمه کردم که فکر کنم غلط است ، الان چیکار باید بکنم :
1)مدرکم را به همین عنوان ترجمه کنم و با خودم ببرم و در روز مصاحبه هم حرفی نزنم؟
2)درخواست آنلاک کردن بدهم و فرم را اصلاح کنم و مدرکم را business management ترجمه کنم و ببرم؟
3)مدرکم را business management ترجمه کنم و ببرم و در روز مصاحبه درخواست کنم که فرمم را اصلاح کنند؟
یا ...
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من برنده لاتاری 2018 هستم با کیس زیر 200 فرم ds260 رو ا جون سابمیت کردم اسم و فامیل من تا سال 82 مریم حسینی بود وبعد از اون به مریم سادات حسینی تغییر کرد که توی توضیحات شناسنامم گفته شده ولی من قسمت سوالی که ایا تا کنون اسم دیگری استفاده کردید جواب رو نه زدم و الان فهمیدم اشتباه زدم اگه درخواست انلاک بدم مصاحبم خیلی به تاخیر میفته و اگه انلاک نکنم و سفارت به افیسر بگم ریجکت نمی کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-10 ساعت 01:47)رادینا نوشته:  سلام دوستان من برنده لاتاری 2018 هستم با کیس زیر 200 فرم ds260 رو ا جون سابمیت کردم اسم و فامیل من تا سال 82 مریم حسینی بود وبعد از اون به مریم سادات حسینی تغییر کرد که توی توضیحات شناسنامم گفته شده ولی من قسمت سوالی که ایا تا کنون اسم دیگری استفاده کردید جواب رو نه زدم و الان فهمیدم اشتباه زدم اگه درخواست انلاک بدم مصاحبم خیلی به تاخیر میفته و اگه انلاک نکنم و سفارت به افیسر بگم ریجکت نمی کنه

سلام به نظر من انلاك كنيد چون زمان زيادي نگذشته
و مصاحبه شما ١ ماه به تاخير ميوفته
بنظر من همه چيو چك كنيد
ادرس شماره تلفن مدارك تحصيلي تاريخ شروع و پايانش كه به مشكل ديگه نخوريد و با يكبار انلاك تمام اطلاعات رو صحيح وارد كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-10 ساعت 01:47)رادینا نوشته:  سلام دوستان من برنده لاتاری 2018 هستم با کیس زیر 200 فرم ds260 رو ا جون سابمیت کردم اسم و فامیل من تا سال 82 مریم حسینی بود وبعد از اون به مریم سادات حسینی تغییر کرد که توی توضیحات شناسنامم گفته شده ولی من قسمت سوالی که ایا تا کنون اسم دیگری استفاده کردید جواب رو نه زدم و الان فهمیدم اشتباه زدم اگه درخواست انلاک بدم مصاحبم خیلی به تاخیر میفته و اگه انلاک نکنم و سفارت به افیسر بگم ریجکت نمی کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-09 ساعت 22:34)aminm نوشته:  سلام به دوستان عزیز ، یک سوال داشتم ، ممنون میشم پاسخ دهید:
شماره کیسم بالای 8100 است و اوایل مرداد مصاحبه در ارمنستان دارم ، من در فرم ds 260  مدرک فوق لیسانس بازرگانی را administration management ترجمه کردم که فکر کنم غلط است ، الان چیکار باید بکنم :
1)مدرکم را به همین عنوان ترجمه کنم و با خودم ببرم و در روز مصاحبه هم حرفی نزنم؟
2)درخواست آنلاک کردن بدهم و فرم را اصلاح کنم و مدرکم را business management ترجمه کنم و ببرم؟
3)مدرکم را business management ترجمه کنم و ببرم و در روز مصاحبه درخواست کنم که فرمم را اصلاح کنند؟
یا ...
ممنون

سلام دوست عزيزم
شما كه مدارك رو بديد براي ترجمه اونا هر چي شما بگي كه نمينويسن
بعدش تو خود سفارت افرادي كه مصاحبه ميكنن به فارسي مسلط هستن و ميفهمن كه اشتباه نوشتيد
بنظر من روز مصاحبه قبل از قسم خوردن كسي كه مداركتون رو چك ميكنه بهش بگيد اون اصلاح ميكنه
انشاالله ويزاي يك ضرب بگيريد چون با اين روند كلير كردن افرادي كه اي پي خوردن شايد ويزا بهتون نرسه كه انشاالله اين اتفاق نيوفته
مورد هايي هم دوستان اشاره كردن كه با داشتن كار دولتي و خدمت سپاه تو سال هاي پيش ٢١ روز كلير شدن و ويزا گرفتن
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان بنده در قسمت مربوط به سوابق نظامی این جمله رو نوشتم
OBLIGATRARY MILITARY SEVICES
که معنیش خدمت سربازی اجباری است
به نظر مشکلی پیش نمیاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.دوستان لطفا كمك كنيد.
وقت مصاحبه من اومده و بايد در تاريخ ١٠ مهر ٩٦ يعني(٢اكتبر)آنكارا باشم.ولي يه مشكلي بدجور ذهنمو درگير كرده.اونم اينكه من تقريبا دوسال پيش واسه ويزاي امريكا اقدام كردم(البته از طريق يه شركت كه دعوتمون كرده بود براي اجراي كنسرت)اما نه قبول شدم و نه رد...بهم گفتن منتظر FBI CHECK ايميل باشيد و من بعد از اون ايميلي مبني بر اينكه FBI CHECK موفقيت آميز بوده رو دريافت كردم،و تو همون ايميل چندتا مدارك ديگه هم خواستن كه فرستادم براشون،ولي تا به اين لحظه هيچ ايميل يا جوابي واسم نيومده.تو فرم ds-260 هم فقط پرسيده بود كه آيا تابحال reject شده ايد؟منم زدم no چون هيچ مدركي مبني بر ريجكت شدم دريافت نكردم.
ميشه منو راهنمايي بكنيد كه بايد چيكار كنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من موقع پر کردن فرم ds-260 برای قسمت ادرس not apply yet رو زدم
الان یه ادرس پیدا کردم
ب نظر شما ایمیل بفرستم که فرم رو انلاک کنم یا روز مصاحبه بهشون ادرس رو بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان اگه لطف کنید و این سؤال من رو جواب بدید ممنون میشم،
در فرم DS 260، مشخصات سربازی همسرم رو چه جوری بنویسم؟
‏Branch of service
‏Rank/position
‏Military specialty
سربازیش سپاه بوده - رزم آور سوم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان
اگه لطف کنید و جواب من رو بدید ممنون میشم 🙏

سربازی همسر من (سپاه - رزم آور سوم) بوده،
مشخصاتش را در فرم ds 260 چه جوری بنویسم؟

‏Branch of service
‏Rank/position
‏Military specialty
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان