کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260
(2017-05-14 ساعت 20:54)NarCssuS نوشته:  
(2017-05-14 ساعت 18:59)farrokh33 نوشته:  
(2017-05-14 ساعت 17:36)NarCssuS نوشته:  سلام دوستان.

کمتر از یک ماه دیگه زمان مصاحبه ی پدر و مادرمه و زمانی که می خواستیم وقت سفارت بگیریم، متوجه شدیم که تو فرم DS-260  شماره پاسپورت مادرم رو اشتباه وارد کردیم. یه عدد اضافه نوشتیم در واقع. میشه راهنمایی کنید چکار باید بکنیم؟ زمان مصاحبه خیلی نزدیکه.

اپلیکنت برنده، پدرم هستن و مادرم همراه هستن.

اینم بگم که پدر و مادرم هردوشون پاسپورتشون رو تمدید کردن و به هر حال پاسپورتی که توش ویزا میخوره، با یه شماره ی دیگه ست.

ممنون از وقتتون.

سلام دوست عزیز اصلا مشکلی نیست پاسپورتهای قدیم رو هم باخودشون ببرند سفارت وقبل از مصاحبه موقعی که میخوان مدارک رو تحویل بدن به کارمند سفارت که فارسی هم بلد هست توضیح بدن درضمن اگر خیلی نگران هستید میتونید به سفارت ایمیل بزنید وتوضیح بدید وکپی صفحه اول پاسپورتهای قدیم وجدید رو هم براشون بفرستید.
یک سوال :نوشتید که...زمانی که میخواستم وقت سفارت بگیرم متوجه شدم ....
دوست عزیز مگه برا لاتاری باید شما نوبت سفارت بگیرید؟ تا اونجایی که میدونم نوبت مصاحبه رو سفارت میده

امیدوارم مشکلی ایجاد نکنه.

وقتی ایمیل وقت سفارت میاد، می تونید برید تو سایت سفارت و رجیستر کنید. دقیقا همون زمان مصاحبه ای که ایمیلش براتون اومده رو بهتون میده.

من وقتی رجیستر کردم، چون شماره ی پاسپورت جدید رو فرستادم، ایمیل اومد که مصاحبه تون کنسل شده. تو سایتش چک کردم، دیدم گفته اطلاعات مطابق فرم نیست. شماره پاسپورت قبلی که تو فرم ۲۶۰ بوده رو وارد کردم و همچنان همون وقت مصاحبه ای که ایمیلش از KCC اومده رو نشونم میده. ولی دیگه تاییدش نیومد برام. نمی دونم الان یعنی چی؟ داریم وقتمون رو یا نه؟

دوست عزیز همین الان یک ایمیل به سفارت بزنید ویک ایمیل به kcc بزنید و واقعیت روبگید.میتونید بلافاصله هم زنگی به سفارت بزنید وماجرا رو براشون بگید به احتمال زیاد وقت مصاحبه تغییر نکرده فقط موقعی تغییر میکنه که شما اعلام کنید آمادگی مصاحبه دراون روز رو ندارندویا سفارت به خاطر شلوغی ویا تعطیلی ناخواسته مجبور بشن مصاحبه ها رو عقب بندازن که این مورد آخری استثنا است مثل جریان ترامپ .نگران نباشید فقط پیگیر باشید ووالدینتون خودشون رو برا مصاحبه آماده کنند درضمن اگر باز مشکلی داشتید با پاریز تراول آقای سپهر درمیون بذارید شما رو راهنمایی میکنند
پاسخ
تشکر کنندگان: NarCssuS
(2017-05-14 ساعت 23:12)akijoon نوشته:  
(2017-05-14 ساعت 22:55)farhhad نوشته:  
(2017-05-14 ساعت 22:38)akijoon نوشته:  سلام. من برنده لاتاری 2018 هستم. کلا این سوال رو پرسیدم در فرم های دیگه کسی جواب نداده. من برای پر کردن تحصیلات فقط اخرین دانشگاه رو وارد کردم . اشتباها برای مقطع لیسانسم چیزی ننوشتم.
بنظرتون باید آنلاک کنم و کلا چطوری؟

سلام
منم دقیقا همین اشتباه رو داشتم.روز مصاحبه به افیسر گفتم.گفت مهم نیست.

ممنونم که جواب دادین. من آمریکا دانشجو هستم و همه مدارکم همرامه اما فقط دانشگاه اینجا رو وارد کردم که البته فوق لیسانسم رو این ترم گرفتم و ادامه داره برا دکترا. اما اصلا حواسم نبود به اونایی که تو ایران داشتم. مدرک دیپلم رو همراهم ندارم. شما مدارکتون رو نشون دادین تو مصاحبه؟

سلام دوست عزیز آخرین مدرک شما که همون مستر است رو نشون بدین کافیه .نیازی به مدرک دیپلم ندارید اگر دانشجوی لیسانس بودید ودرستون تمام نشده بود اونموقع باید دیپلم رو نشون میدادید درضمن گواهی دانشجویی دکتری رو هم با خودتون ببرید مصاحبه خیلی کمکتون میکنه برا گرفتن گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-15 ساعت 20:39)farrokh33 نوشته:  
(2017-05-14 ساعت 20:54)NarCssuS نوشته:  
(2017-05-14 ساعت 18:59)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز اصلا مشکلی نیست پاسپورتهای قدیم رو هم باخودشون ببرند سفارت وقبل از مصاحبه موقعی که میخوان مدارک رو تحویل بدن به کارمند سفارت که فارسی هم بلد هست توضیح بدن درضمن اگر خیلی نگران هستید میتونید به سفارت ایمیل بزنید وتوضیح بدید وکپی صفحه اول پاسپورتهای قدیم وجدید رو هم براشون بفرستید.
یک سوال :نوشتید که...زمانی که میخواستم وقت سفارت بگیرم متوجه شدم ....
دوست عزیز مگه برا لاتاری باید شما نوبت سفارت بگیرید؟ تا اونجایی که میدونم نوبت مصاحبه رو سفارت میده

امیدوارم مشکلی ایجاد نکنه.

وقتی ایمیل وقت سفارت میاد، می تونید برید تو سایت سفارت و رجیستر کنید. دقیقا همون زمان مصاحبه ای که ایمیلش براتون اومده رو بهتون میده.

من وقتی رجیستر کردم، چون شماره ی پاسپورت جدید رو فرستادم، ایمیل اومد که مصاحبه تون کنسل شده. تو سایتش چک کردم، دیدم گفته اطلاعات مطابق فرم نیست. شماره پاسپورت قبلی که تو فرم ۲۶۰ بوده رو وارد کردم و همچنان همون وقت مصاحبه ای که ایمیلش از KCC اومده رو نشونم میده. ولی دیگه تاییدش نیومد برام. نمی دونم الان یعنی چی؟ داریم وقتمون رو یا نه؟

دوست عزیز همین الان یک ایمیل به سفارت بزنید ویک ایمیل به kcc بزنید و واقعیت روبگید.میتونید بلافاصله هم زنگی به سفارت بزنید وماجرا رو براشون بگید به احتمال زیاد وقت مصاحبه تغییر نکرده فقط موقعی تغییر میکنه که شما اعلام کنید آمادگی مصاحبه دراون روز رو ندارندویا سفارت به خاطر شلوغی ویا تعطیلی ناخواسته مجبور بشن مصاحبه ها رو عقب بندازن که این مورد آخری استثنا است مثل جریان ترامپ .نگران نباشید فقط پیگیر باشید ووالدینتون خودشون رو برا مصاحبه آماده کنند درضمن اگر باز مشکلی داشتید با پاریز تراول آقای سپهر درمیون بذارید شما رو راهنمایی میکنند

ممنونم از پاسختون.
تو سفارت ارمنستان هیچ ایمیلی که مرتبط با وقت مصاحبه یا مسائل مشابه باشه پیدا نکردم. به KCC می خواستم ایمیل بزنم، ولی دیدم بچه ها گفته بودن آنلاک میشه پرونده و ممکنه عقب بیفته.جریان آنلاک شدن چیه؟
اگه ایمیل نزنیم مشکلی پیش میاد؟

ممنونم
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-05-14 ساعت 23:12)akijoon نوشته:  
(2017-05-14 ساعت 22:55)farhhad نوشته:  
(2017-05-14 ساعت 22:38)akijoon نوشته:  سلام. من برنده لاتاری 2018 هستم. کلا این سوال رو پرسیدم در فرم های دیگه کسی جواب نداده. من برای پر کردن تحصیلات فقط اخرین دانشگاه رو وارد کردم . اشتباها برای مقطع لیسانسم چیزی ننوشتم.

سلام
منم دقیقا همین اشتباه رو داشتم.روز مصاحبه به افیسر گفتم.گفت مهم نیست.

ممنونم که جواب دادین. من آمریکا دانشجو هستم و همه مدارکم همرامه اما فقط دانشگاه اینجا رو وارد کردم که البته فوق لیسانسم رو این ترم گرفتم و ادامه داره برا دکترا. اما اصلا حواسم نبود به اونایی که تو ایران داشتم. مدرک دیپلم رو همراهم ندارم. شما مدارکتون رو نشون دادین تو مصاحبه؟

زمان مصاحبه بمن گفت مدارک تحصیلی رو بده.منم از دیپلم به بالا همه رو دادم.
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
(2017-05-15 ساعت 21:06)NarCssuS نوشته:  
(2017-05-15 ساعت 20:39)farrokh33 نوشته:  
(2017-05-14 ساعت 20:54)NarCssuS نوشته:  امیدوارم مشکلی ایجاد نکنه.

ممنونم از پاسختون.
تو سفارت ارمنستان هیچ ایمیلی که مرتبط با وقت مصاحبه یا مسائل مشابه باشه پیدا نکردم. به KCC می خواستم ایمیل بزنم، ولی دیدم بچه ها گفته بودن آنلاک میشه پرونده و ممکنه عقب بیفته.جریان آنلاک شدن چیه؟
اگه ایمیل نزنیم مشکلی پیش میاد؟

ممنونم

سلام
اگر شما درخواست آنلاک بدید (یعنی درخواست بدید که فرم شما باز بشه تا تعییراتی توی اون انجام بدید) اونوقتkccفرم شمارو آنلاک میکنه ومصاحبه عقب میفته ولی اگه ایمیل بزنید و از kccسوال کنید وراهنمایی بخواهید که شمارو بیخودی آنلاک نمیکنه .درضمن بگید که نمیخواهید فرم رو آنلاک کنید فقط میخوام به اطلاعتون برسونم که پاسپورتها رو عوض کردیم چون مدت اونا تموم شده وپاسپورت جدید گرفتیم .نگران نباشید وبا kcc یا تلفنی صحبت کنید ویا ایمیل بزنید که آیا وقت مصاحبه همونه که اعلام کردید؟درضمن با سفارت هم تماس بگیرید وسوال کنید وقت مصاحبه همون تاریخ است ؟به نظر من روز مصاحبه تغییر نمیکنه وهمون هست که اعلام کردند فقط روز مصاحبه هر دوپاسپورت قدیم وجدید رو با خودشون ببرند سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان: NarCssuS
(2017-05-14 ساعت 10:35)sh.parsa نوشته:  سلام وقت همگی بخیر
یه سوال دوستان
من چند تا غلط تایپی دارم مثلا تو ادرس e  اضافه خورده یا مثلا institute ،   آخرش T جا افتاده و از این قبیل اشتباهات یا مثلا Mathematics باز وسطش E جا افتاده
به نظرتون آنلاک کنم و ادیت کنم؟

دوست عزیز نیازی نیست آنلاک کنید .فقط اگر اطلاعات پاسپورت رو اشتباه بنویسید نیاز به آنلاک داره تا تصحیح بشه ولی اسپل آدرس و اینجور واژه ها مشکلی پیش نمیاره
پاسخ
تشکر کنندگان: sh.parsa

دوست عزیز اگر دانشجوی کارشناسی ارشدباشید نیازی نیست که دانشگاه مقطع لیسانس رو تو فرم بنویسید ولی مدرک لیسانس رو ترجمه کنید وبا خودتون ببرید سفارت برا مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-16 ساعت 00:07)farrokh33 نوشته:  

دوست عزیز اگر دانشجوی کارشناسی ارشدباشید نیازی نیست که دانشگاه مقطع لیسانس رو تو فرم بنویسید ولی مدرک لیسانس رو ترجمه کنید وبا خودتون ببرید سفارت برا مصاحبه

راستش من با سايمون كه چت كردم گفت روي پروسه AOS تاخيري بوجود نمياد با انلاك كردن و هنوز زمان زيادي مونده و يفارش كرد كه انلاك كنم منم ديشب درخواست دادم واميدوارم زودتر انجام بشه اما من براي مشاغل ايران هم كلا چيزي ننوشتم با اينكه بيمه بودم و نميدونم الان اونا وو هم وارد كنم يا بگم فقط تدريس خصوصي داشتم؟
Case#: 201829xx
seen: 2nd May
DS260 : 5th May
پاسخ
(2017-05-16 ساعت 00:13)akijoon نوشته:  
(2017-05-16 ساعت 00:07)farrokh33 نوشته:  

راستش من با سايمون كه چت كردم گفت روي پروسه AOS تاخيري بوجود نمياد با انلاك كردن و هنوز زمان زيادي مونده و يفارش كرد كه انلاك كنم منم ديشب درخواست دادم واميدوارم زودتر انجام بشه اما من براي مشاغل ايران هم كلا چيزي ننوشتم با اينكه بيمه بودم و نميدونم الان اونا وو هم وارد كنم يا بگم فقط تدريس خصوصي داشتم؟

سلام بهتره از کار براشون چیزی ننویسید چون سوال پیچتون میکنن که کجا کار میکنی وشرکتتون وابسته به چه ارگانی هست .واگه شک کنند که وابسته به دولت هست کلیرنس میخورید از بیمه هم چیزی ننویسید چون ازشما سوالی نکردند که مجبور بشید پاسخ بدید.چون شما دانشجو هستید فقط بگید که درس میخونید .ولی اگه سن شما بالا باشه اونوقت باید برا درآمدتون یک شغل معرفی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-16 ساعت 09:13)BlueMooooon نوشته:  

اخرین مدرک تحصیلی رو وارد کنید. اگر دانشجوی کارشناسی هستید دیپلم رو وارد کنید

من انلاك رو تقاضا كردم چون سايمون بهم گفت اثري از نظر زماني نميذاره و البته گفت اين كار رو بكنم چون بايد از دليرستان به بعد وارد كنم البته اميدوارم اشتباه نكرده باشم
Case#: 201829xx
seen: 2nd May
DS260 : 5th May
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
برنده اصلي خانم
يك فرزند زير 21 سال
و شوهر
براي پركردن فرم 260 بايد سه عدد فرم پر شود يا فقط يك فرم 260 جهت برنده اصلي بايد تكميل شود در ضمن همسر قصد خروج از كشور رو ندارند و نميخوان براي روزه مصاحبه هم برند؟كجا بايد اين موضوع رو ثبت كنم لطفا راهنمايي بفرماييد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-21 ساعت 10:00)mortexa66 نوشته:  سلام دوستان
برنده اصلي خانم
يك فرزند زير 21 سال
و شوهر
براي پركردن فرم 260 بايد سه عدد فرم پر شود يا فقط يك فرم 260 جهت برنده اصلي بايد تكميل شود در ضمن همسر قصد خروج از كشور رو ندارند و نميخوان براي روزه مصاحبه هم برند؟كجا بايد اين موضوع رو ثبت كنم لطفا راهنمايي بفرماييد

سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم
می باستی 3فرم پر شود ودر گزینه ای که پرسیده می شود که همسرتون همراهتون هست یانه گزینه نه را بزنین
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و برنده ی لاتاری ۲۰۱۸.
اما در قسمت تحصیلات اشتباهی فقط یکی از دوره ها رو زدم .
و لیسانس و کاردانی و دیپلم ننوشتم. فقط نوشتم دانشجو.
چطوری باید تقاضای انلاک بدم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
برامون بد نمیشه تقاضای آنلاک بدیم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و برنده ی لاتاری ۲۰۱۸.
اما در قسمت تحصیلات اشتباهی فقط یکی از دوره ها رو زدم .
و لیسانس و کاردانی و دیپلم ننوشتم. فقط نوشتم دانشجو.
چطوری باید تقاضای انلاک بدم ؟
پوئن منفی محسوب نمیشه تقاضای آنلاک دادن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان