کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط عکس متقاضی
[
سلام دوستان

لطفا سوال من را جواب بدید. من عکسم را در برنامه paint تغیر سایز دادم به 600*600

سپس در نرم افزاری که خود سایت مهاجرت آمریکا گذاشته بود چک کردم و با موفقیت ثبت شد و حتی بعد از تایید یک کپی هم داد که سیو کنم و موقع ثبت نام همون را قرار بدهم و مشکلی پیش نیاد

من هم ثبت نام کردم و در نهایت کد رهگیری و...هم گرفتم

مشکل اینکه حالا فهمیدم عکسی که فرستادم فرمتش JPEG نبوده و PNG بوده ...کسی این مشکل را داشته ؟!!

وقتی قبول کردند ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟ لطفا جواب بدید ممنون
[/quote]

ممنون دوست عزیز - اگر بخوام پیگیر بشم برای تصحیح بنظرتان امکان داره ؟
.........................................................................................
Case Number: 2018AS000007##
##PRINCIPAL Applicant NAME: SH
PREFERENCE Category: DV DIVERSITY
Foreign Country Chargeability: IRAN
Big Grin
تشکر کنندگان: jack87
(2016-10-06 ساعت 20:45)elnaz.sh نوشته:  [
سلام دوستان

سپس در نرم افزاری که خود سایت مهاجرت آمریکا گذاشته بود چک کردم و با موفقیت ثبت شد و حتی بعد از تایید یک کپی هم داد که سیو کنم و موقع ثبت نام همون را قرار بدهم و مشکلی پیش نیاد

مشکل اینکه حالا فهمیدم عکسی که فرستادم فرمتش JPEG نبوده و PNG بوده ...کسی این مشکل را داشته ؟!!

ممنون دوست عزیز - اگر بخوام پیگیر بشم برای تصحیح بنظرتان امکان داره ؟
[/quote]

تصحیح امکانپذیر نیست متاسفانه
من نگرانی شمارو درک میکنم اما اگه میخواین مطمعین بشید که با این اشتباه از قرعه کشی حذف شدین یا نه بهتره از طریق ایمیل از مراجع رسمی سوال کنید و در کل به نظرم اگه قرار بود آپلود عکس با فرمت PNG شخصی رو از قرعه کشی حذف کنه سیستم اجازه آپلود این نوع فرمت فایل رو نمی داد . برای مثال اگه سایز و یا حجم فایل درست نباشه نمیشه فایل رو آپلود کرد!
2012-2017
تشکر کنندگان: jack87 ، elnaz.sh
سلام به همگی
من یه سوال داشتم از خدمتتون.
همسر من تحصیلاتشون دبیرستان ناتمام بود،که بعد از چندسال ، ادامه دادن و دیپلم کارودانش گرفتن،یک سال،یعنی دو ترم هم دانشگاه رفتن ،برای مدرک کاردانی،که متاسفانه نتونستن ادامه بدن. ایشون مکانیک هستن(ماشین الات صنعتی).و توی یه شرکت خیلی بزرگ چندین ساله شاغل هستن. سوال من اینه که:
1.ایشون واجد شرایط برای ثبت نام هستن یا نه?
2.اگر هستن،توی قسمت تحصیلات ثبت نام، کدوم گزینه رو بزنم?
ممنون نیشم راهنمایی کنین?
تشکر کنندگان:
(2016-10-06 ساعت 19:49)elnaz.sh نوشته:  سلام دوستان

نمیخوام تو دلتون رو خالی کنما ولی
تو دستور العمل وزارت خارجه امریکا که تو فیسبوک گذاشته بودن میخوندم فکر کنم زده بود فقط jpeg قابل قبوله
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

تشکر کنندگان: elnaz.sh
بله به نظر من هم نیازی نیست وسواس به خرج بدیم
تشکر کنندگان: elnaz.sh
(2016-10-06 ساعت 13:05)parvin9949 نوشته:  
(2016-10-06 ساعت 03:49)matin.sh نوشته:  
(2016-10-05 ساعت 22:46)FLY نوشته:  من سه سال پیش پاسپورت گرفتم ، بعید میدونم همون عکس رو داشته باشم و بتونم استفاده کنم

چه باید کرد؟

لطف میکنید میرید عکس جدید میگرید

با این حساب عکس لاتاری مهم نیست عین عکس پاسپورت باشه! خانمها که عکس پاسشون با حجابه میتونند با گوشی موبایلشون عکس بدون حجاب بگیرند آیا؟!

بله میتونید بی حجاب بگیرید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
سلام من برنده ۲۰۱۷ هستم هیچ جایی از فرم ۲۶۰ نخواسته که عکس ارسال بشه فقط پس از ثبت فرم خصوصیات عکسی که قرار در زمان مصاحبه با خودمان میبریم را داده آیا این و درست فهمیدم یا چیز دیگری هم هست که انجام ندادم.
شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
محل مصاحبه: ارمنستان----تاریخ کارنت: JAN 12----تاریخ نامه دوم: 20 JAN
تاریخ مصاحبه: MAR 23- AP
تاریخ update کیس اصلی: 28-27-24 MAR و  2 MAY و 25,28 AUG
تاریخ update بقیه اعضاء: 27-24 MAR و AUG 28
تاریخ کلییرنس:   AUG 28 بدون بنافاید
دریافت ویزا:  *
ورود به آمریکا:  *
مقصد:  *
تاریخ دریافت گرین کارت:  *   <<انتظار>>
تشکر کنندگان:
من از خیلی سال پیش که شرکت می کنم وسواس زیادی روی عکس داشتم که اینجوری باشه اونجوری باشه !!!
امسال برخلاف سال های گدشته با یه دوربین دیجیتال معمولی و یک پارچه سفید عکس گرفتم و ثبت نام کردم.

شانسه دیگه - اگر بزنه کاری به عکس و این چیزا نداره ...
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان:
دوستان من شنیده بودم که عکس خانمها باید کاملا بدون ارایش باشه ولی بعضی نمونه ها میکاپ دارن کسی اطلاع از این موضوع داره؟
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: jack87 ، pishtaz611 ، aram_hpanahi
(2016-10-07 ساعت 18:58)نسل سوخته نوشته:  دوستان من شنیده بودم که عکس خانمها باید کاملا بدون ارایش باشه ولی بعضی نمونه ها میکاپ دارن کسی اطلاع از این موضوع داره؟

تو دستورالعمل چیزی درباره نداشتن آرایش گفته نشده ولی توصیه شده ویرایشی روی عکس صورت نگیره
.
.
دستورالعمل شرکت در قرعه کشی گرین کارت سال ۲۰۱۸ (بخش عکس)

ارائه عکس های دیجیتالی (تصویرهای دیجیتالی)

شما می توانید عکسهایتان را با استفاده از دوربین های دیجیتال یا اسکن ازعکسهای چاپ شده مادامی که این تصاویر مطابق مشخصات ترکیب بندی و فنی ذکر شده باشد، تهیه و ارائه نمایید. متقاضیان می توانند برای حصول اطمینان از مطابقت عکس با الزامات مورد نظر، پیش از ارائه فرم ثبت نام، مناسب بودن عکس های خود را با استفاده از پیوند موجود در تارنمای ویزای گونه گونی (E-DV) آزمایش کنند. این بخش حاوی معیارهای مربوط به تأیید عکس ها ازجمله مشخصات ترکیب بندی عکس ها و نمونه هایی از عکس های قابل قبول و غیر قابل قبول را در اختیارمتقاضیان می گذارد.
تصاویر ارائه شده می بایست دارای عمق تصویری ٢٤ بیت رنگ باشند. اگر شما از اسکنر استفاده می کنید قبل از اسکن تنظیمات آن را مطابق با ٢٤ بیت رنگ یا گزینه رنگهای حقیقی تنظیم کنید. دیگر الزامات مربوط به تصویر عبارتند از:
ویژگیهای ترکیب بندی عکس:

* وضعیت سر
# صورت فرد موضوع عکس باید مستقیماً رو به دوربین باشد.
# سر فرد نباید به طرف بالا، پایین یا چپ یا راست باشد.
# ارتفاع سر یا اندازه بخش صورت (از بالای سر، مشتمل بر موی سر، تا پایین چانه) باید بین ۵٠و ٦٩ درصد ارتفاع کل تصویر باشد. ارتفاع چشم (از پایین عکس تا خط چشم ها) باید بین ۵٦ و ٦٩ درصد ارتفاع تصویر باشد.
الگوی اندازه سر در تصویر دیجیتالی
نمونه هایی از الزامات عکس در بخش ویژگیهای تصویر تارنما موجود است.
* پس زمینه با رنگ روشن
# برای عکسبرداری باید از پس زمینه با رنگ روشن خنثی استفاده شود.

* تمرکز
# تمرکز عکس باید بر روی تصویر فرد باشد.
* عینک
# متقاضی نباید در عکس عینک یا دیگر زوائدی که بخشی از صورت را می پوشانند، داشته باشد.
* پوشش سر و کلاه
#عکس های متقاضیانی که دارای پوشش سر یا کلاه هستند تنها در شرایطی پذیرفته می شوند که دلیلی اعتقادی یا مذهبی بر آن مترتب باشد؛ حتی در چنین شرایطی، این کلاه یا پوشش نمی بایست هیچ قسمتی از صورت متقاضی را بپوشاند. عکس هایی که متقاضیان در آنها دارای دست افزارهای قبیله ای یا کلاه های دیگر با ماهیت هایی غیردینی به سر دارند، پذیرفته نمی شود. عکس پرسنل نظامی و کارکنان شرکت های هوایی و دیگر افرادی که باید به دلایل حرفه ای کلاه بپوشند مورد پذیرش نیست.

ویژگیهای فنی تصاویر:
گرفتن عکس جدید دیجیتالی. اگر بنا دارید عکس جدید دیجیتالی بگیرید دقت داشته باشید که عکستان دارای ویژگیهای زیر باشد.
قالب تصویری عکس (فرمت): فرمت تصویر باید در قالب دیجیتالی Joint Photographic Experts Group موسوم به (JPEG) باشد.
اندازه فایل تصویری: فایل تصویری مورد استفاده باید حداکثر ٢٤٠ کیلوبایت باشد.
رزولوشن (دقت رقومی) تصویر: فایل تصویری باید حداقل ٦٠٠ پیکسل (عرض) در ٦٠٠ پیکسل (ارتفاع) باشد. کلیه تصویرها باید به شکل مربع ارائه شوند، بدین معنی که ارتفاع عکس با عرض آن یکسان باشد.
ژرفای رنگ تصویر: تصویر مورد استفاده باید ژرفای رنگی ٢٤ بیت در هر واحد تصویری (پیکسل) داشته باشد. عکس های سیاه و سفید ٢٤ بیت یا تصاویر ٨ بیتی پذیرفته نمی شوند.
*اسکن کردن عکس. قبل از اسکن عکس های چاپ شده دقت داشته باشید که ترکیب بندی عکس مطابق آنچه گفته شد باشد. برای اسکن عکسهای چاپی از راهنمای زیر استفاده کنید.
رزولوشن (دقت رقومی) اسکنر: دقت رزولوشن باید حداقل ٣٠٠ نقطه بر اینچ (dpi) باشد.
قالب عکس: فرمت تصویر بایدJoint Photographic Experts Group (JPEG) باشد.
اندازه فایل: فایل تصویری مورد استفاده باید حداکثر ٢٤٠ کیلوبایت باشد.
درجه وضوح و ابعاد تصویر: ٦٠٠ در ٦٠٠ پیکسل.
ژرفای رنگ تصویر: تصویر مورد استفاده باید ژرفای رنگی 24 بیت در هر واحد تصویری (پیکسل) داشته باشد [متقاضیان توجه داشته باشند که عکس های سیاه و سفید، تک رنگ، یا طیف خاکستری پذیرفته نمی شوند[.
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

تشکر کنندگان: نسل سوخته ، m.ghoreishi ، copol ، aram_hpanahi ، American Darlin
(2016-10-03 ساعت 16:52)khatarnak نوشته:  600 در 600 بیکسل  

عکس  اندازش  باید شبیه  به  عکس باسبورتتان  باشد

برای  چک  کردن  عکس  به لینک  زیر  بروید  :

https://travel.state.gov/content/visas/e...hotos.html

سلام من هر عکسی اینجا میزارم حتی با بکراند گل وبلبل قبول میکنه چرا؟؟؟
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، aram_hpanahi
سلام
دوستان من یه مشکل دارم
عکسم رو با فتوشاپ 600*600 که میکنم عکس مقداری در جهت عمودی کشیدگی پیدا میکنه و به شکل نمونه ها مربع کامل نیست.
کسی میدونه چکار باید بکنم؟؟
تشکر کنندگان: sherwean001
(2016-10-08 ساعت 00:36)ehsan000r نوشته:  سلام
دوستان من یه مشکل دارم
عکسم رو با فتوشاپ 600*600 که میکنم عکس مقداری در جهت عمودی کشیدگی پیدا میکنه و به شکل نمونه ها مربع کامل نیست.
کسی میدونه چکار باید بکنم؟؟

شما باید تیک Constrain Proportions رو بزنید
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان:
(2016-10-07 ساعت 21:18)نسل سوخته نوشته:  
(2016-10-03 ساعت 16:52)khatarnak نوشته:  600 در 600 بیکسل  

عکس  اندازش  باید شبیه  به  عکس باسبورتتان  باشد

برای  چک  کردن  عکس  به لینک  زیر  بروید  :

https://travel.state.gov/content/visas/e...hotos.html

سلام من هر عکسی اینجا میزارم حتی با بکراند گل وبلبل قبول میکنه چرا؟؟؟

محتوای عکس رو نمیتونه سیستم الان چک بکنه
فقط سایز و حجم و dpi رو چک میکنه
تشکر کنندگان: نسل سوخته
(2016-10-07 ساعت 18:58)نسل سوخته نوشته:  دوستان من شنیده بودم که عکس خانمها باید کاملا بدون ارایش باشه ولی بعضی نمونه ها میکاپ دارن کسی اطلاع از این موضوع داره؟

آرایش باید به صورتی باشه که چهره ی واقعی طرف تغییر کنه. کلی گفتم
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، aram_hpanahi ، laya1989

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان