کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط عکس متقاضی
سلام به اعضای مهاجرسرا
امیدوارم که این نوبت اگه قسمتتونه برنده شین. من برای ششمین سال متوالی برای 2018 ثبت نام کردم فقط یه مورد اینکه عکس سال قبل رو آپلود کردم و از این عکس 4-3ساله که دارم استفاده می کنم و از طرفی هم دیگه نمیشه ثبت نام مجدد کرد چون حذف میشه.الان کلا فاقد شرایط شدم؟کی قراره عکس بررسی شه بعد از اعلام نتایج یا قبل قرعه کشی؟
به خود کنتاکی هم ایمیل زدم دیشب که این موضوع رن نمی دونستم و بعد از ثبت نام در راهنما متوجه شدم که عکس باید جدید باشه و تکراری نباشه.
کسی نظری داره چه اتفاقی میوفته؟یعنی اینقدر سخت گیر هستن؟خب وقتی برنده شدم عکس جدید می فرستم یا اصلا همین الان اگه بخوان براشون ارسال می کنم.لطفا راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
(2016-10-08 ساعت 20:02)7nim نوشته:  سلام به اعضای مهاجرسرا
امیدوارم که این نوبت اگه قسمتتونه برنده شین. من برای ششمین سال متوالی برای 2018 ثبت نام کردم فقط یه مورد اینکه عکس سال قبل رو آپلود کردم و از این عکس 4-3ساله که دارم استفاده می کنم و از طرفی هم دیگه نمیشه ثبت نام مجدد کرد چون حذف میشه.الان کلا فاقد شرایط شدم؟کی قراره عکس بررسی شه بعد از اعلام نتایج یا قبل قرعه کشی؟
به خود کنتاکی هم ایمیل زدم دیشب که این موضوع رن نمی دونستم و بعد از ثبت نام در راهنما متوجه شدم که عکس باید جدید باشه و تکراری نباشه.
کسی نظری داره چه اتفاقی میوفته؟یعنی اینقدر سخت گیر هستن؟خب وقتی برنده شدم عکس جدید می فرستم یا اصلا همین الان اگه بخوان براشون ارسال می کنم.لطفا راهنمایی کنید.
نه امکان ثبت نام مجدد دارین و نه در حال حاضر  می تونید کاری انجام بدین چون به هیچ وجه امکان ویرایش اطلاعات ارسالی وجود نداره.
بهتره امیدوار باشین این مطلب مشکلی ایجاد نکنه. همین
از چی می خوای بگذری و به چی می خوای برسی؟ با ساختار اینجا واقعا مشکل داری؟ خودت این کاره نیستی؟ اینجا واقعا چقدر تلاش کردی و نتیجه نگرفتی؟ فکر می کنی چه چیزی برای اون کشوری که بهش مهاجرت می کنی ارمغان می بری که انتظار داری اونها هم برای شما قدمی بر دارن؟ چقدر خودت رو آماده کردی( زبان، حرفه، دوری از وابستگی ها و ..)؟ با جواب به این سوال ها مسیرت مشخصه. پشیمانی برای شخصی پیش میاد که از اول نفهمیده یا نخواسته بفهمه برای چی داره کاری رو انجام می ده و در قبال کاری که می خواد بکنه چقدر باید هزینه کنه (مادی و معنوی و...) و فقط خودش رو توی یه جریان رها کرده تا ببینه اون جریان کجا می ره حالا مهاجرت یا انقلاب یا هر چیز دیگه.
تشکر کنندگان:
دوستان ایا میشه عکسی که سال قبل برای ثبت نام ارسال کردیم رو امسال دوباره موقع ثبت نام بفرستیم ؟ یا اینکه باید عکس جدید بگیریم ؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-09 ساعت 23:33)alibati نوشته:  دوستان ایا میشه عکسی که سال قبل برای ثبت نام ارسال کردیم رو امسال دوباره موقع ثبت نام بفرستیم ؟ یا اینکه باید عکس جدید بگیریم ؟

سلام
عکس جدید بگیرین .
تشکر کنندگان: alibati
سلام
اینم نرم افزار ادیت عکس برای لاتاری ( برنامه رسمی سایت لاتاری )

لینک دانلود :

Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، aram_hpanahi
سلام خسته نباشید
من پارسال دقیقا شبه قبل از شروع ثبت نام لاتاری عکس گرفتم
و پارسال برا اولین بار از اون عکس استفاده کردم
امسال هم از همون پارسالی استفاده کردم
انگار تا الان دو بار استفاده شده
این که میگن نباید عکس پارسال باشه در غیر این صورت حذف میشه درسته؟
منظورم اینه که از منبع رسمی نقل قول شده؟
چه منبعی؟
یعنی حتی اونایی که مث من پارسال عکس گرفتن و پارسال اولین بار بوده که از اون عکس استفاده کردن هم همینطور؟

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
تشکر کنندگان:
(2016-10-11 ساعت 08:29)amino نوشته:  سلام خسته نباشید
من پارسال دقیقا شبه قبل از شروع ثبت نام لاتاری عکس گرفتم
و پارسال برا اولین بار از اون عکس استفاده کردم
امسال هم از همون پارسالی استفاده کردم
انگار تا الان دو بار استفاده شده
این که میگن نباید عکس پارسال باشه در غیر این صورت حذف میشه درسته؟
منظورم اینه که از منبع رسمی نقل قول شده؟
چه منبعی؟
یعنی حتی اونایی که مث من پارسال عکس گرفتن و پارسال اولین بار بوده که از اون عکس استفاده کردن هم همینطور؟

سلام دوست عزیز
اداره مهاجرت آمریکا امسال اعلام کرده کسانی که از عکس پارسال استفاده کنند ثبت نامشان مردود هست و در قرعه کشی شرکت داده نمیشن ، تو فیس بوک سفارت چند بار اعلام کردن
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: amino
سلام دوستان من بار اولمه لاتاری شرکت میکنم.
آیا هرگونه ویرایشی روی عکس توسط نرم افزار باعث ابطال ثبت نام میشه؟ من عکسم رو با دوربین گوشی گرفتم و با استفاده از یک سایت رایگان dpiعکسم رو از 72 به 300 تغییر دادم و بعد تو پیکاسا کمی نور و رنگش رو با ابزار اتومات پیکاسا اصلاح کردم .آیا این ها روتوش عکس محسوب میشه و باعث رد شدنش میشه؟
امیدوارم همه کاربران این فوروم امسال برنده بشن
تشکر کنندگان:
(2016-10-03 ساعت 13:09)somayeh8159 نوشته:  سلام دوستان
لطفا یه نرم افزار خوب معرفی کنید که خودمون تو خونه عکسها رو درستشون کنیم . آخه وقتی عکسها رو با نرم افزار سایت لاتاری کراپ میکنیم به صورت عرضی کش میان عکسها .

سلام اگر آيفون داريد camera360 و wondercam نرم افزارهاي خوبي هست
تشکر کنندگان: somayeh8159
با سلام و خسته نباشيد
من ميخواهم براي مادرم ثبت نام كنم
ميخواستم ببينم با توجه به اينكه مادرم داراي حجاب است
ايا ميتوانم عكس با روسري از ايشان اپلود كنم؟
چون در عكس با روسري گوشها مشخص نميباشد
ممنونم
تشکر کنندگان:
(2016-10-11 ساعت 19:49)ahmadrm نوشته:  با سلام و خسته نباشيد
من ميخواهم براي مادرم ثبت نام كنم
ميخواستم ببينم با توجه به اينكه مادرم داراي حجاب است
ايا ميتوانم عكس با روسري از ايشان اپلود كنم؟
چون در عكس با روسري گوشها مشخص نميباشد
ممنونم

بله میتونید هیچ مشکلی نداره
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
کسی می دونه عکس 600 در 600 پیکسل که خواستن چندسانت در چند سانت می شه؟ (عکس 5در 5 درسته؟)
تشکر کنندگان:
(2016-10-12 ساعت 13:55)peymank نوشته:  کسی می دونه عکس 600 در 600 پیکسل که خواستن چندسانت  در چند سانت می شه؟ (عکس 5در 5 درسته؟)

5 در 5
چمدانی نشسته بر دوشم    زخم هایی به قلب مغلوبتم
پرتگاهی به نام آزادی    مقصد راه آهنم باشد

تشکر کنندگان: Richard
(2016-10-13 ساعت 14:31)dvb30000 نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 13:55)peymank نوشته:  کسی می دونه عکس 600 در 600 پیکسل که خواستن چندسانت  در چند سانت می شه؟ (عکس 5در 5 درسته؟)

5 در 5

دوست عزیز اصلا اینطوری نیست شما عکس 600 در 600 پیکسل را در هر اندازه ای میتونی چاپ کنی
در تصاویر دیجیتالی پیکسل (به انگلیسی: Pixel) کوچکترین جزء ساختاری (element) یک تصویر را گویند. پیکسل را بعضاً در مباحث مربوط به گرافیک و تصویر، نقطه نامیده و آن را کوچکترین نقطه تشکیل دهنده تصویر نیز می‌خوانند.
وقتی میگویند عکس 600 در 600 پیکسل منظور اینه که عکس به شکل دیجیتالی این اندازه ها را داشته باشه و یعنی هر نقطه روی عکس دیجیتالی شما شامل 600 پیکسل باشه که با نرم افزار فتوشاپ میتونید این کار را انجام بدید یا اینکه در این آدرس عکس را آپلود کنید خودش این کار را انجام میده
https://travel.state.gov/content/visas/e...-page.html
شما از همون عکسهای 3در 4 که دارین یکیشون را انتخاب کنید به شرط اینکه با پارسالی که ثبت نام کردید(درصورت ثبت نام) مشابه نباشد و بعدش اون عکس را اسکن کنید (300dpi) و عکس اسکن شده را 600 در 600 پیکسل کنید و آپلود کنید
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: نسل سوخته
آقا یه قسمت از سایت لاتاری قبلا بود