کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط عکس متقاضی
(2016-10-11 ساعت 11:21)alinddf نوشته:  سلام دوستان من بار اولمه لاتاری شرکت میکنم.
آیا هرگونه ویرایشی روی عکس توسط نرم افزار باعث ابطال ثبت نام میشه؟ من عکسم رو با دوربین گوشی گرفتم و با استفاده از یک سایت رایگان dpiعکسم رو از 72 به 300 تغییر دادم و بعد تو پیکاسا کمی نور و رنگش رو با ابزار اتومات پیکاسا اصلاح کردم .آیا این ها روتوش عکس محسوب میشه و باعث رد شدنش میشه؟
امیدوارم همه کاربران این فوروم امسال برنده بشن

سلام

هیچ مشکلی پیش نمیاد نگران نباشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: alinddf
(2016-10-13 ساعت 20:35)amino نوشته:  آقا یه قسمت از سایت لاتاری قبلا بود
مربوط به عکس
عکس رو آپلود میکردی
میگفت که اوکی هس یا نه
اگه هنوز هس لطفا لینک بدید
مرسی

همچین چیزی نبوده اصلا یه سیستم کات داشتن فقط
عکس رو آپلود میکردین و یه تصویر بهتون میداد برای کات کردنش

https://travel.state.gov/content/visas/e...hotos.html

سمت راست سایت هست که اگه بخونید متنشو نوشته:

Use our free photo tool to upload your photo and prepare it for your application.

از ابزار تصویر رایگان ما استفاده کنید و عکس خودتون رو "آماده" کنید برای برای ثبت درخواست.

این ابزار تایید نمیکنه فقط تا حدودی به شما کمک میکنه
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: amino
(2016-10-11 ساعت 11:21)alinddf نوشته:  سلام دوستان من بار اولمه لاتاری شرکت میکنم.
آیا هرگونه ویرایشی روی عکس توسط نرم افزار باعث ابطال ثبت نام میشه؟ من عکسم رو با دوربین گوشی گرفتم و با استفاده از یک سایت رایگان dpiعکسم رو از 72 به 300 تغییر دادم و بعد تو پیکاسا کمی نور و رنگش رو با ابزار اتومات پیکاسا اصلاح کردم .آیا این ها روتوش عکس محسوب میشه و باعث رد شدنش میشه؟
امیدوارم همه کاربران این فوروم امسال برنده بشن

برعکس من فک میکنم که مشکل ایجاد میشه

عکس باید اورجینال باشه، استفاده از نرم افزارای تغییر عکس تایید نمیشه

روتوش تا حدودی رنگ پوست شما رو تغییر میده

آدم بهتره سر همچین چیزایی ریسک های اینچنینی رو نپذیره
یه عکس گرفتن تو عکاسی با پیکسل 600 کار خیلی سختی نیست

من پیشنهاد نمیکنم از همچین عکسی استفاده کنید
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: arminqt ، alinddf
(2016-10-05 ساعت 14:56)azimi1368 نوشته:  دوستان عکس زیر درسته ؟ اصلا روتوش نشده و سایزش هم 600 در 600 ، میشه یه نظری بدین ، ممنون میشم
[عکس: 4056_999.jpg]

سلام دوستان این عکس رو خودم گرفتم به نظرتون اوکی هست؟؟؟؟
ممنون میشم جواب بدین

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان:
با سلام
برای فرزند کمتر از یک سال هم عکس نیاز هست؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 12:12)hosssein نوشته:  
(2016-10-05 ساعت 14:56)azimi1368 نوشته:  دوستان عکس زیر درسته ؟ اصلا روتوش نشده و سایزش هم 600 در 600 ، میشه یه نظری بدین ، ممنون میشم
[عکس: 4056_999.jpg]

سلام دوستان این عکس رو خودم گرفتم به نظرتون اوکی هست؟؟؟؟
ممنون میشم جواب بدین

عکس مناسب نیست ( نور مناسب نیست )
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 14:40)ever-green نوشته:  سلام دوستان
من 3شب پیش برای اولین بار لاتاری ثبت نام کردم بعدش متوجه شدم 2تا حرف از فامیلیم رو اشتباه نوشتم...
اما الان متوجه این شدم که به یک مشکل بزرگ برخورد کردم!!
زمان ثبت نام از یکی از عکسام با دوربین گوشی عکس گرفتم و در photo tools سایت ثبت نام لاتاری تمام کاراش مثل اندازه و کادر سبز و رزولوشن رو انجام دادم و قبول کرد اما الان که این
مطالب رو خوندم متوجه شدم عکسم کاملن مردود هست  Sad  Sad
بااین حساب که نمیشود تغییری در اطلاعات وارده انجام بشه
آیا من میتونم دوباره ثبت نام کنم مثلا فامیلیم رو جور دیگه ای بنویسم؟ (چون فامیلیم رو در انگلیسی چندجور میشه نوشت)
آیا سیستم متوجه این میشه  و مردود میکنه ؟ یا اینکه برای دفعات بعدی اسم من رو مسدود میکنن؟

سلام دوست عزیز
متاسفانه عکس خوبی ارسال نکردی و اگر دوباره ثبت نام کنی تقلب قلمداد میشه
به نظر من بهترین کار اینه توکل کنی به خدا و تا اعلام نتایج صبر کنی چون اگر دوباره ثبت نام کنی اون 1% شانس ورودت به قرعه کشی را از بین میبری
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: ever-green
(2016-10-14 ساعت 14:43)iliad1368 نوشته:  با سلام
برای فرزند کمتر از یک سال هم عکس نیاز هست؟

بله ، بچه را ببر آتلیه یه چند تا عکس ازش بگیر هرکدام بهتر بود آپلود کن
لازم نیست کاملا مطابق قوانین باشه
تشکر کنندگان: iliad1368
سلام مگه عکس با گوشی موبایل بگیری چه مشکلی می تونه داشته باشه مثلا با یک گوشی مدل بالا و دوربین های کوالیتی ؟ بودند چند سال پیش دوستام که با موبایل عکس گرفتن و سلکت شدن
تشکر کنندگان:
دوستان به نظرتون این عکس با این شرایط مناسب هست و تائید میشه ؟
گوش هام داخل کادر قرار نمی گیره

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من به دو تا مشکل اصلی برخوردم برای ثبت نام:

1. به همین آدرس سایت اصلی ثبت نام که توی مهاجرسرا گذاشته شده میرم، اما اصلا گرینه شروع پروسه ثبت نام نداره و فقط صفحه چک کردن قبولی ‎2017‎ میاد.

2. اون آدرسی هم که دوستان برای چک کردن عکس گذاشتند، فقط عکس رو کراپ و نهایتا سیو میکنه. اما چک نمیکنه و اوکی نمیده.

من پارسال شرکت نکردم اما سالهای قبلش شرکت کرده بودم و این مشکل اصلا وجود نداشت. ممنون میشم اگر کمک و راهنمایی کنید و آدرس هایی که شماها ازش استفاده کردید رو بگذارید که من هم بتونم ثبت نام کنم...
تشکر کنندگان:
دوستان دختر 11 ماهم رو بردم آتلیه و یه عکس خیلی خوب و با تمام شرایط گرفتم فقط حواسم نبود گیره موهاش بهش وصل بود و تو عکس مشخصه البته اصلا توی صورتش نیست
پیشنهاد شما چیه ؟ عکس جدید یا همین خوبه؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 15:25)poweronline نوشته:  دوستان دختر 11 ماهم رو بردم آتلیه و یه عکس خیلی خوب و با تمام شرایط گرفتم فقط حواسم نبود گیره موهاش بهش وصل بود و تو عکس مشخصه البته اصلا توی صورتش نیست
پیشنهاد شما چیه ؟ عکس جدید یا همین خوبه؟

مسئله خاصی نیست ، با خیال راحت آپلود کن
تشکر کنندگان: poweronline
(2016-10-15 ساعت 13:51)alibati نوشته:  دوستان به نظرتون این عکس با این شرایط مناسب هست و تائید میشه ؟
گوش هام داخل کادر قرار نمی گیره

1. سر در عکس خیلی بزرگ است ( سر باید در کادر باشه )
2. شانه ها کاملا باید دیده شوند

طبق تجربه من این عکس به صورت افقی کشیده شده ، برید آتلیه یه عکس بگیرد که کاملا در عکس شانه ها معلوم باشه
( عکس خام رو بگیر خودت متناسب با استاندارها ادیت کن)
اگر مورد خاصی بود بگو تا راهنماییت کنم.
تشکر کنندگان:
سلام من یه عکس گرفتم از عکاسی تاریخ دوربینش مال 2 سال پیشه taken date رو عوض کنم ؟
راستی چه مشکلی هست اگه با گوشی موبایل بگیرم خودمم کراپ کنم لنز دوربینها فرق می کنه؟ گوشی 13 مگا پیکسله کیفیتش هم خوبه
لطفا راهنمایی کنید
خدایا برای تمامی داشته هام و نداشته هام از تو ممنونم .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان