کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آدرس پستی
سلام مجدد یه سوال دیگه برام پیش اومده : بعد اینکه آدرس رو نوشتیم ، شهر وکشور هم بنویسیم یا احتیاجی نیست ؟

به عنوان مثال : Unit 5, No 12, West 160 St, after Tirandaz Cross, Hojr ebne oday Ave, Tehran Pars, Tehran , Iran
تشکر کنندگان:
(2016-10-23 ساعت 22:21)atefeh.gh نوشته:  سلام خسته نباشید
ما تازه نقل مکان کردیم منزلمون هم نو سازه فعلا تلفن نداریم !‌ میتونیم بجای شماره تلفن ، شماره موبایلو بذاریم ؟

موبایل بنویسید
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان:
(2016-10-24 ساعت 13:47)atefeh.gh نوشته:  سلام مجدد یه سوال دیگه برام پیش اومده : بعد اینکه آدرس رو نوشتیم ، شهر وکشور هم بنویسیم یا احتیاجی نیست ؟

به عنوان مثال : Unit 5, No 12, West 160 St, after Tirandaz Cross, Hojr ebne oday Ave, Tehran Pars, Tehran , Iran

تو سطر های پایینی همون سوال شهر و کشور سوال میکنه شما فقط ادرس بنویس
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: shaghayegh ، atefeh.gh
با سلام
در قسمت Address Line 1 زمانیکه میخوام آدرس را بنویسم فقط اجازه میده تعداد کاراکتر کمی را وارد کنم ، فقط واحد و پلاک و کوچه را که می نویسم دیگه اجازه تایپ در ان کادر را به من نمیده !!
و سوال دیگه اینکه District/County/Province/State به ترتیب چه چیزهایی را باید وارد کنم؟
لطفا راهنمایی بفرمایید باسپاس فراوان
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 11:04)Yekta000 نوشته:  با سلام
در قسمت Address Line 1 زمانیکه میخوام آدرس را بنویسم فقط اجازه میده تعداد کاراکتر کمی را وارد کنم ، فقط واحد و پلاک و کوچه را که می نویسم دیگه اجازه تایپ در ان کادر را به من نمیده !!
و سوال دیگه اینکه District/County/Province/State به ترتیب چه چیزهایی را باید وارد کنم؟
لطفا راهنمایی بفرمایید باسپاس فراوان

سلام
ادامه ادرس تو address line2بنویس
,منظور از این گزینه استان شما هست

منطقه / شهرستان / استان / ایالت
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: Yekta000
این ادرسو میتونید واسم با انگلیسی بگید
شهرک نجفی،خیابان 16متری دوم،کوچه ی چهارم پلاک ...

فرستاده شده از SM-J700Hِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان