کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد پروسه ثبت نام
.
مهلت ثبت نام لاتاری دوره 2018 تمام شد.

برای بحث و گفتگو در مورد اعلام نتایج لاتاری 2018 (شمارش معکوس) میتوانید از تاپیک زیر استفاده کنید:

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7333.html
برای بار سوم اینجوری شد!!! ...... و هر 3 بار این پیغام رو میده:

If you need to go back and make a correction, do NOT use the back button on your browser. Instead use the appropriate button here or below:

پایین صفحه هم هیچ دکمه ای نیست!! .... ری دم توش با این سیستمشون ...... یه بار ما خواستیم روز اول ثبت نام کنیم! Sad(
کیس نامبر 2018Axxxxxxxxx
رویت قبولی
کنسولگری
تعداد افراد منظور در کیس
ارسال فرم های سری اول
کارنت شدن کیس
مصاحبه
کلیرنس
دریافت ویزا
ورود به آمریکا
دریافت گرین کارت
جمع تقریبی هزینه ها
تشکر کنندگان: ghasoo ، jsmlz
(2016-10-04 ساعت 21:57)j@vad نوشته:  برای بار سوم اینجوری شد!!! ...... و هر 3 بار این پیغام رو میده:

If you need to go back and make a correction, do NOT use the back button on your browser. Instead use the appropriate button here or below:

پایین صفحه هم هیچ دکمه ای نیست!! .... ری دم توش با این سیستمشون ...... یه بار ما خواستیم روز اول ثبت نام کنیم! Sad(
از گوگل chromeاستفاده کن اخرین نسخه اش دان کن
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
تشکر کنندگان: jsmlz
از سال 2012 شروع کردم به لاتاری شرکت کردن ، تا الان که در نیامده ! دو سال اول خیلی ناراحت شدم که نات سلکت شدم ولی بعدش بیخیالی طی کردم و زندگی رو خوب ادامه دادم ! سال بعد هم تحصیلی میرم اونور ! و دیگه بیخیال لاتاری میشم !
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: ghasoo ، Azarakhsh43 ، jalayevatan ، alirezanz ، jsmlz
(2016-10-04 ساعت 21:57)j@vad نوشته:  برای بار سوم اینجوری شد!!! ...... و هر 3 بار این پیغام رو میده:

برای منم همین طور شد البته 1 بار برو آخر آخر صفحه ببین Check Submission نداره؟ البته باشه هم زیاد فرقی نمیکنه چون من هرچی میزدم کار نمیکرد.
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
دوستانی کہ موفق شدن ثبت‌نام کنن..... از فیلترررشکن استفادہ کردن!؟.... و با کدوم مرورگر!؟ فایرفاکس یا کروم!؟
کیس نامبر 2018Axxxxxxxxx
رویت قبولی
کنسولگری
تعداد افراد منظور در کیس
ارسال فرم های سری اول
کارنت شدن کیس
مصاحبه
کلیرنس
دریافت ویزا
ورود به آمریکا
دریافت گرین کارت
جمع تقریبی هزینه ها
(2016-10-04 ساعت 21:38)j@vad نوشته:  دوستان .... من دو بار تا مرحله دوم رفتم وقتی که رو دکمه submit میزدم برمیگشت به مرحله قبل بدون هیچ دکمه ایی!!

دوستانی که موفق به ثبت نام شدن آیا از فـیـلـتــرررشکن استفاده کردن!؟

برای خودم اینجوری شد که مجبور شدم از اول تمام مراحل را بروم.... ولی برای همسرم مستقیم انجام شد
(2016-10-04 ساعت 22:05)behbod نوشته:  

برای منم همین طور شد البته 1 بار برو آخر آخر صفحه ببین Check Submission نداره؟ البته باشه هم زیاد فرقی نمیکنه چون من هرچی میزدم کار نمیکرد.
نہ بہبود جان.... تو ھر سہ بار ھمچین دکمہ ایی نبود!.... چون من ھمیشہ از مراحل ثبت نام اسکرین شات میگیرم رفتم عکسا رو چک کردم.... Sad
کیس نامبر 2018Axxxxxxxxx
رویت قبولی
کنسولگری
تعداد افراد منظور در کیس
ارسال فرم های سری اول
کارنت شدن کیس
مصاحبه
کلیرنس
دریافت ویزا
ورود به آمریکا
دریافت گرین کارت
جمع تقریبی هزینه ها
سلام دوستان چزا صفحه ثبت نام نیست؟
دوستان ثبت نام کدوم سایت هست؟ مگه همون سایت سالهای پیشین نیست؟ من وارد میشم چیزی نمیبینم
(2016-10-04 ساعت 22:24)algh90 نوشته:  
(2016-10-04 ساعت 21:38)j@vad نوشته:  دوستان .... من دو بار تا مرحله دوم رفتم وقتی که رو دکمه submit میزدم برمیگشت به مرحله قبل بدون هیچ دکمه ایی!!

دوستانی که موفق به ثبت نام شدن آیا از فـیـلـتــرررشکن استفاده کردن!؟

برای خودم اینجوری شد که مجبور شدم از اول تمام مراحل را بروم.... ولی برای همسرم مستقیم انجام شد

سلام دوستان عزیز از فیلتر شکن استفاده نکنین چون ای پی ثبت نامتون فرق میکنه و انگاری از کشور دیگه ثبت نام کردین
(2016-10-04 ساعت 22:40)آخشام نوشته:  دوستان ثبت نام کدوم سایت هست؟ مگه همون سایت سالهای پیشین نیست؟ من وارد میشم چیزی نمیبینم

والله منم نمیبینم چیزی نیست من نمیدونم اینا کجا ثبت نام کردن
(2016-10-04 ساعت 22:25)j@vad نوشته:  
(2016-10-04 ساعت 22:05)behbod نوشته:  

نہ بہبود جان.... تو ھر سہ بار ھمچین دکمہ ایی نبود!....  چون من ھمیشہ از مراحل ثبت نام اسکرین شات میگیرم رفتم عکسا رو چک کردم.... Sad

شما کجا ثبت نام کردین من چیزی نمیبینم/صفحه ثبت نام نیس
[عکس: y4s6sdpvp8d9pt8mojnx.png]

این مشکل از چیه؟ اگه صفحه رو ببندم، دوباره ثبت نام کنم مشکلی پیش نمیاد؟
(2016-10-04 ساعت 22:44)mohammad68 نوشته:  
(2016-10-04 ساعت 22:25)j@vad نوشته:  
(2016-10-04 ساعت 22:05)behbod نوشته:  برای منم همین طور شد البته 1 بار برو آخر آخر صفحه ببین Check Submission نداره؟ البته باشه هم زیاد فرقی نمیکنه چون من هرچی میزدم کار نمیکرد.
نہ بہبود جان.... تو ھر سہ بار ھمچین دکمہ ایی نبود!....  چون من ھمیشہ از مراحل ثبت نام اسکرین شات میگیرم رفتم عکسا رو چک کردم.... Sad

https://www.dvlottery.state.gov/
(2016-10-04 ساعت 22:47)algh90 نوشته:  
(2016-10-04 ساعت 22:44)mohammad68 نوشته:  
(2016-10-04 ساعت 22:25)j@vad نوشته:  نہ بہبود جان.... تو ھر سہ بار ھمچین دکمہ ایی نبود!....  چون من ھمیشہ از مراحل ثبت نام اسکرین شات میگیرم رفتم عکسا رو چک کردم.... Sad

https://www.dvlottery.state.gov/
من همین سایت میرم ولی چیزی نیس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان