کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد پروسه ثبت نام
.
مهلت ثبت نام لاتاری دوره 2018 تمام شد.

برای بحث و گفتگو در مورد اعلام نتایج لاتاری 2018 (شمارش معکوس) میتوانید از تاپیک زیر استفاده کنید:

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7333.html
(2016-09-30 ساعت 22:13)aleahmad نوشته:  سلام دوستان منهم مثل شما به فکر پروازم و دیگه طاقت موندن ندارم ، چند سال هم هست که مدام لاتاری شرکت می کنم تازه هفته گذشته بادیدن یک نفر که لوازم منزلش رو برای فروش گذاشته بود به علت مهاجرت با EB3 آشنا شدم و با وکیلی که کارشون رو انجام داده بود صحبت کردم و مبلغ 50،000 تا مطرح شد و من دیگه تو پوست خودم نمی گنجیدم و کلی آرزو و امید پیداکردم .!!!!!! ولی بایک کم تحقیق و خوندن صفحه EB3 مهاجر سرا فهمیدم که اینم سراب بوده و قید ریسک در مورد زندگیمو زدم چون این مبلغ سرریز من نیست و قرار بود از فروش تمام دارایی های من جور بشه .     القصه الان با هزار امید نشستم منتظر باز شدن صفحه ثبت نام و آرزوهای هرساله .

انشااله تموم اون کسایی که واقعا نیاز دارن به آرزوشون برسن .

برای همتون آرزوی قبولی دارم . وعده ما در اونور دنیا انشااله ................

اولا که این ویزا اگه شرایطش مهیا باشه براتون میتونید خودتون اقدام کنید...دوما اگه قرار باشه وکیل بگیرید وکیلهای بسیار خوبی هستند با مبلغ 5000دلار پرونده را انجام میدهند..معمولا وکلای ایرانی مبالغ خیلی نجومی اعلام میکنن
تشکر کنندگان: ghasoo ، jsmlz
سلام خدمت دوستانی که قصد ثبت نام در dv2018 رو دارن

و برای تمامی دوستان مهاجر سرایی ارزوی موفقیت دارم
به نام خدا

Case ‎Number‎    :2017as000002xx

افراد کیس :4 نفر

تاریخ ارسال فرمها : 19 و 20 می

مصاحبه : هفته اول نوامبر انکارا

نتیجه :ap کلیری 15 may

اپدیت :10می دوخطی
تشکر کنندگان: ghasoo ، m_ganj ، Azarakhsh43 ، jsmlz
دوستان 7:30 گذشت ..... ولی خبری نشد!!
کیس نامبر 2018Axxxxxxxxx
رویت قبولی
کنسولگری
تعداد افراد منظور در کیس
ارسال فرم های سری اول
کارنت شدن کیس
مصاحبه
کلیرنس
دریافت ویزا
ورود به آمریکا
دریافت گرین کارت
جمع تقریبی هزینه ها
(2016-10-04 ساعت 14:42)zey.bin نوشته:  با سلام به مهاجرسرایی های عزیز
من یه سوالی داشتم از دوستان
عکس تکراری رو چجوری تشخیص میدن؟
یعنی اگر سال پیش عکسی که واسه لاتاری دادیم امسال هم همون عکسو بدیم چجوری متوجه میشن؟
مگه در صورت برنده نشدن اسم از سیستم حذف نمیشه؟

سلام
رو عکس راست کلیک کنید تو پروپرتیرش تارخ عکس گرفتن رو میزنه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

(2016-10-04 ساعت 20:47)j@vad نوشته:  دوستان 7:30 گذشت ..... ولی خبری نشد!!

صفحه ثبت نام باز شده.
می تونین برین ثبت نام کنین.
«هی فلانی! زندگی شاید همین باشد»
دوستان من به یه مشکلی خوردم وقتی ثبت نام کردم کانفیرمیشن نامبر بهم نداد و بجاش این پیغام رو داده
اولین باره تو ثبت نام چنین مشکلی پیش میاد برام
Please do not leave this page until you receive a confirmation number. Your confirmation number is proof that your entry has been successfully submitted. You must retain your confirmation number in order to check your status in May.

If you do not receive a confirmation number, your entry was not successful and you must re-submit your information. Re-submission will not be counted as a duplicate entry if you did not receive a confirmation number.

Your submission is currently in the process of being submitted. To retrieve your confirmation page, please click the "Check Submission" button below.

الانم هرچی check submission میزنم صفحه رفرش میشه و چیزی نمیاد
چه کنم به نظرتون؟
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
(2016-10-04 ساعت 21:11)behbod نوشته:  دوستان من به یه مشکلی خوردم وقتی ثبت نام کردم کانفیرمیشن نامبر بهم نداد و بجاش این پیغام رو داده
Please do not leave this page until you receive a confirmation number. Your confirmation number is proof that your entry has been successfully submitted. You must retain your confirmation number in order to check your status in May.

If you do not receive a confirmation number, your entry was not successful and you must re-submit your information. Re-submission will not be counted as a duplicate entry if you did not receive a confirmation number.

Your submission is currently in the process of being submitted. To retrieve your confirmation page, please click the "Check Submission" button below.

چه کنم به نظرتون؟

عجله نکن.
الان که وقت هست بذار یکم بمونه. دوباره چک سابمیشن رو بزن.
(2016-10-04 ساعت 21:17)m64kh نوشته:  
(2016-10-04 ساعت 21:11)behbod نوشته:  دوستان من به یه مشکلی خوردم وقتی ثبت نام کردم کانفیرمیشن نامبر بهم نداد و بجاش این پیغام رو داده

چه کنم به نظرتون؟

عجله نکن.

برای منم این مشکل پیش اومد که هیچ دکمه ای وجود نداشت برای زدن...منم دکمه بک را زدمو کلا پرید بیرون..منم از اول ثبت نام کردمو دفعه دوم ثبت نام تکمیل شد... حالا اینکه منو دوبار ثبت نام کرده یا نه خدا داند... ایشالله که درست بوده باشد Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: j@vad ، ghasoo ، jsmlz
(2016-10-04 ساعت 16:22)phoenix6990 نوشته:  باسلام وخسته نباشید
من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و دو سال دیگه درسم به پایان میرسه با توجه به اینکه مشمول هستم و دارای معافیت تحصیلی می باشم و با استفاده از وصیقه امکان خروج از کشور را دارم آیا در صورت برنده شدن به ذلیل نداشتن کارت پایان خدمت هنگام مصاحبه رد می شوم یا خیر؟
با تشکر

ایالات متحده کاری به سربازی ایران نداره. اگه پاسپورت رو بدون سربازی به دست بیارین می تونین ویزا رو بگیرین. تازه چون سربازی نرفتین و دانشجو بودین احتمال اینکه ویزای یک ضرب بگیرین هم هست.
توی سالهای گذشته همچین نمونه ای بوده و از همون ترکیه مستقیم رفته ایالات متحده: چون وثیقه رو ظاهرا برای یک بار خروج قبول می کنن نه بیشتر.
(2016-10-04 ساعت 21:27)algh90 نوشته:  
(2016-10-04 ساعت 21:11)behbod نوشته:  دوستان من به یه مشکلی خوردم ...

چه کنم به نظرتون؟

عجله نکن.

برای منم این مشکل پیش اومد که هیچ دکمه ای وجود نداشت برای زدن...منم دکمه بک را زدمو کلا پرید بیرون..منم از اول ثبت نام کردمو دفعه دوم ثبت نام تکمیل شد... حالا اینکه منو دوبار ثبت نام کرده یا نه خدا داند... ایشالله که درست بوده باشد Big Grin  Big Grin  Big Grin

اگه کانفرمیشن نامبر نگرفته باشین دو بار حساب نمی شه. مشکلی نیست.
تشکر کنندگان: j@vad ، ghasoo ، jsmlz
(2016-10-04 ساعت 17:29)Reza2018 نوشته:  یه سوال داشتم zip code با postal codeفرق میکنه؟؟ همون کد ده رقمی دیگه؟؟؟

بعضی از کشورها زیپ کد دارن بعضی ها پستال کد.
همون کدپستی خودمونه که پشت کارت ملی هم هست.
تشکر کنندگان: Reza2018 ، ghasoo ، jsmlz

چه کنم به نظرتون؟

عجله نکن.

حدود 5 دقیقه صبر کردم و 4-5 بار هم دکمه رو زدم ولی توفیقی حاصل نشد و مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم
حالا اینکه سیستمشون برای خودش کانفرمیشن نامبر صادر کرده باشه و من ندیده باشم دیگه خدا میدونه
امیدوارم دوباره حساب نکرده باشه و از قرعه کشی حذف نشم
ولی خدایی از آمریکا بعیده چنین سایت و سیستم ضعیفی داشته باشه.
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: j@vad ، m64kh ، ghasoo ، jsmlz
دوستان .... من دو بار تا مرحله دوم رفتم وقتی که رو دکمه submit میزدم برمیگشت به مرحله قبل بدون هیچ دکمه ایی!!

دوستانی که موفق به ثبت نام شدن آیا از فیلترررشکن استفاده کردن!؟
کیس نامبر 2018Axxxxxxxxx
رویت قبولی
کنسولگری
تعداد افراد منظور در کیس
ارسال فرم های سری اول
کارنت شدن کیس
مصاحبه
کلیرنس
دریافت ویزا
ورود به آمریکا
دریافت گرین کارت
جمع تقریبی هزینه ها
سلام...ادرس ثبت نام یادم رفته کلا...کجا بروم
تشکر کنندگان: jsmlz
واقعا جالبه هرسال میگند بعد ثبت نام احساس میکنی قبولی اولش باورم نمیشد ولی الان این حسو دارم از هشیش بدتره تا ثبت نام میکنی میریع تو فکر امریکا
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، Azarakhsh43 ، jalayevatan ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان